W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Chcesz walczyć z NWO? Szkolenie LŚ w Poznaniu   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
10 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Odsłon: 4983
Strona:  «   1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
shinobi




Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 449
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:50, 04 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Janasik
jak widze zebrało sie ziarnko do ziarnka i mamy już poglad na sprawe, moze po prostu spiszę to w jednym miejscu,
zacytuje Ciebie a pod tym napisze jak ja to widze:
Cytat:

1. żebyśmy wiedzieli że jesteś pełnoletni, poza tym jest to potrzebne do umowy o wolontariat. Działamy na legalu:)

- Żebyscie wiedzieli ze jestem pelnoletni moge wam pokazac dokument, na chwile jak w sklepie przy kupnie wódki, nie chce trafić do waszej bazy danych o której pisze sikorski.
Cytat:

2. żeby nie było sutuacji, że przygotujemy wszystko na 20 osób, a przyjedzie 5, bo resztę ktos zaprosił na imprezę, czy znaleźli fajny film w telewizji. Udział jest bezpłatny, jak ktoś jest nieodpowiedzialny powinien zapłacić karę i tyle.

- żebyscie dostali kase za kazdego nowego (lub za jego dane osobowe), nawet jak nie przyjdzie
Cytat:

3. Stoi za nami ludzkość. Sprawozdanie finansowe jest na www, troche wysiłku... Projekty pomocowe- konkursy grantowe. Projekty antysystemowe- głównie składki. Chyba nie oczekujesz, że napisze ci adresy darczyńców?

- Stoi za wami ekipa z NWO, która potrzebuje krzykaczy w stylu "ratujmy klimat", oni wtedy bardzo sie cieszą na takie protesty i "uginają sie" wprowadzajac limity CO2 i coraz wieksze ograniczenia w kazdej strefie zycia. Wy sie cieszycie ze wasza akcja przynosi skutek, a oni sie ciesza bo wprowadzili to co chcieli i maja na kogo zwalić "bo przeciez tego ludzie chcieli".
Cytat:

4. Zapisywać się trzeba, żebysmy wiedzieli, czy wogóle ktoś przyjedzie i ew. ile osób. w tym samym czasie jesteśmy na targach pozarządowych i musimy podzielić kadrę. Zrób jakiekolwiek szkolenie to zobaczysz o co chodzi, to zupełny standard.

- czytaj na "targach" dostajecie rozkazy z góry.Reszta powodów zapisów patrz punkt 1 i 2.
Cytat:

5.Organizujemy masee otwartych wykładów, projekcji filmów etc, wystarczy zerknąć na naszą stronę (ech...). To jest szkolenie dla chętnych do działalności, rządzi się innymi zasadami- chcemy wiedzieć z kim mamy do czynienia i pewne informacje (np. doświadczenie w innych organizacjach) zweryfikować. wierz mi, mamy spora praktykę.

Weryfikować? a co to sejm? a moze nie przyjmujecie ludzi wam niewygodnych, lub tylko łatwo dajacych sobą operować.
Cytat:

6. Klimat teraz- zamiast wierzyć w brednie prawicy amerykańskiej (przypominam, że to ci sami ludzie, którzy uważają, że Bush jest opanowany przez demona lol), wystarczy pojechać na północ, lub przejrzeć statystyki dotyczące klęsk żywiołowych. Więcej informacji chętnie udzieli ci nasza koordynatorka tej kampanii- wystarczy napisać prośbę na maila...

- dla mnie to ekoterroryzm, moim zdaniem czlowiek nie ma wplywu na klimat, w tej kwestii nawet predzej jestem w stanie uwierzyc Gosce, że to wina HAARP Wink
Cytat:

7. Neoliberalizm jest nieracjonalny dla ludzkości,a racjonalny dla oligarchii finansowej, która nami rządzi. Chętnie rozwinę temat, ale może w innym wątku?

- nie moge sie doczekać.
Cytat:

8. Mamy cele skrajnie odwrotne od NWO. Czy skoro również uważamy, że z wielu przyczyn ludzi jest za dużo i chcemy ograniczyć przyrost naturalny, ale NIE mordować w tym celu kogokolwiek (tylko przez stopniowe działania i uczenie ludzi odpowiedzialności za planetę oraz promocję środków antykoncepcyjnych) to znaczy, że jesteśmy za NWO? Nie obrażaj nas, parę razy zatrzymywali nas na antyszczytach przeciwko ich rządom... To, że coś postuluje NWO, czy rząd USA/UE nie musi oznaczać, że od razu się mylą. Kwestia celów intencji a przede wszystkim wykonania. Jesteśmy alterglobalistami gdyż uważamy, że w XXI wieku wiele problemów może być rozwiązanych wyłącznie na płaszczyźnie globalnej. A ja osobiście chciałbym np. jechać kiedyś do WOLNYCH Chin bez paszportu, zlikwidować płynące z podziałów na śmieszne państewka konflikty, konkurencję i wojny. Polacy, Niemcy, Chińczycy, czy Amerykanie sa moimi braćmi i siostrami, nie rozumiem dlaczego mam sie od nich odgradzać karabinami na granicach...

- Tu na siebie bat ukręciłeś bo wcale o to nie pytałem, a poruszyles bardzo mocno wrazliwy temat.
Redukcja ludnosci, spoko zacznijmy od Ciebie i Twoich bliskich, antykoncepcja - moze bys chcialbyc wysterylizowany, ale ja nie chce. ludzie to jedyne bogactwo naturalne tej planety. Gdzie Twoj rzekomy humanizm?
myslisz ze wszyscy chca zyc w luksusie i/lub wizji swiata w ktorej jest jeden kraj i rząd? Dlaczego kazda taka grupa karmi sie takimi wizjami i na sile wciskaja mi ze jak bedzie mniej ludzi to bedzie dobrobyt, a moze ja nie chce dobrobytu, bo w realnym swiecie i tak wszyscy go nie osiagna a mi on nie potrzebny, zwaszcza na sile.
Cytat:

9. Jeżeli sobie roicie, że wasze dane osobowe nie są jeszcze w kartotece ABW, to jesteście naiwni jak dzieci...
więc nie bójcie się tak- władza o was wie, a na razie możemy działać z otwarta przyłbicą, bo w ramach prawa można zrobić naprawdę wiele:) Naprawdę trzeba tylko chcieć

- A wiesz cos o tym? moze masz cos z Tym wspolnego? niby skad wladza ma nasze dane? bo ja akurat zadbalem o to zeby moich nie miała.
Cytat:

robicie coś w nich poza pisaniem na forum i codziennym tyraniem na fortuny naszych władców?

No wlasnie, To forum zajmuje sie tropieniem prawdy a nie jest to stronka jakis bojowek.
Prawda o waszej organizacji az razi.
walka z systemem nie musi polegac na podpalaniu opon i darciu gęby na srodku placu co i tak nic nie da, chyba ze ktos wazny chce zeby dało i to jeszcze pod takim sztandarem jaki reprezentujesz.
walczyc mozna na wiele sposobow: np praca na czarno i nieplacenie podatków, wspieranie szarej strefy, handel wymienny, samodzielna produkcja rzeczy ktore potrzebujesz np jedzenia, ubran itp. to wszystko jest bardzo proste a eliminuje podatki prawie calkowicie.
dodatkowo mozna np pobierac rente i wszelakie zasilki, zeby zlodziejom wyrwac ostatni grosz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jurek




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 83
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:58, 05 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie wystarczającym powodem, by nie ufać Janosikowi jest to, że "Lepszy świat" współpracuje z Greenpeacem i Zielonymi. Czyli organizacjami "ekologicznymi" w których większość członków nie ma pojęcia o przyrodzie i ochronie środowiska, nie wiadomo skąd mają kasę, starają się zwerbować na wszelkie sposoby jak najwięcej członków, a żadna porządna organizacja przyrodnicza, żaden specjalista, nie chce się z nimi zadawać.

No ale "robią akcje", a nie siedzą na forum.
Tyle, że bardziej szkodzą środowisku, bo ośmieszają temat i tworzą obraz tępego ekologa przywiązanego do drzewa.
Nie ujmuję tutaj osiągnięć Greenpeacu, bo coś tam (w porównaniu np. z OTOPem- cały chuj) w Polsce zrobił.

Tego typu organizacje bardzo mi śmierdzą większymi interesami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:23, 05 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Tego typu organizacje bardzo mi śmierdzą większymi interesami.


jurek i masz dobrego nosa Smile

Cytat:

(...)Jeśli chodzi o Greenpeace , jest to stowarzyszenie ekologiczne założone w 1971 roku w Vancouver(Kolumbia brytyjska), w rejonie świata poddanym wpływom brytyjskim. Finansowały je - i to co najmniej od 1973 roku - Fundację Rockefellerów i Carnegie, żydowski potentat naftowy Armard Hammer , a także inne organizację globalistyczne, jak World Institute. Greenpeace jest powiązany z Lucisem Trustem , potężnym stowarzyszeniem inicjatycznym (uznawanym przez ONZ), któremu podlegają ruchy NA.
Wybitny globalista Robert McNamara, były prezes Banku Światowego , jest członkiem obu organizacji(...)*


*Źródło: ''Ukryta Strona Dziejów'' Epiphanius str. 337
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:37, 05 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Mamy cele skrajnie odwrotne od NWO. Czy skoro również uważamy, że z wielu przyczyn ludzi jest za dużo i chcemy ograniczyć przyrost naturalny, ale NIE mordować w tym celu kogokolwiek (tylko przez stopniowe działania i uczenie ludzi odpowiedzialności za planetę oraz promocję środków antykoncepcyjnych) to znaczy, że jesteśmy za NWO?

Wam zależy na likwidacji przeludnienia, "NWO" tak samo. Gdzie tu są różne cele?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
M. Janasik




Dołączył: 22 Sie 2009
Posty: 56
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:36, 05 Wrz '09   Temat postu: LOL Odpowiedz z cytatem

A wiecie, kto jeszcze nas sponsoruje? Urząd Miasta Poznania, którym rządzi PO i Grobelny, skrajny neoliberał sprzedający za połowę ceny majątek publiczny, likwidujący przedszkola i traktujący Poznań jak firmę.
Robimy przeciwko niemu protesty.
Ale wiecie co? Jak muszę zrobić projekt, żeby kilkadziesiąt biednych dzieciaków miało półkolonie, żeby stworzyć największy w Polsce system bezpłatnej wymiany usług, to BARDZO chętnie wezmę pieniądze nawet od Grobelnego, czy Rothschilda. bo takie płotki jak my to oni na razie mają w nosie.

I to nie jest żadna łaska, czy agentura, ale wielogodzinna praca nad przygotowywaniem aplikacji na konkursy grantowe, bieganie przed północą na pocztę żeby zdążyć z pieczątką, potem siedzenie często po kilkanaście godzin dziennie żeby projekt przeprowadzić i rozliczyć.

Udało nam się wygrać konkurs nie tylko z Batorego, ale z MSZ. I zrobiliśmy kilka świetnych akcji przeciwko militaryzmowi. A z Batorego pierwszy w Poznaniu Watch dog zajmujący się monitorowaniem konfliktów społecznych między obywatelami i magistratem Przeszkoliliśmy za te pieniądze kilkadziesiąt osób z dostępu do informacji publicznej i organizowania protestów. My nazywamy to grantową partyzantką, choć niestety niewiele NGO odważa się to robić.

Jeżeli chcecie się dowiedzieć więcej o funkcjonowaniu III sektora, bo Wasza ignorancja w tym temacie jest wprost powalająca, przeczytajcie:
http://www.lepszyswiat.org.pl/images/art.....lowana.pdf

I pamiętajcie na przyszłość: jak wygramy konkurs np. z Fundacji Gatesa, Sorosa, czy kogokolwiek z NWO, bardzo chętnie te środki wykorzystamy przeciwko nim.

Pomyślcie, o ile to Was nie zaboli zbyt mocno, paranoicy:) czy gdybyśmy byli agendą NWO, mielibyśmy Batorego na stronie? Zmieńcie dealerów, dobrze wam radzę LOL

Na pytania merytoryczne odpowiem osobno
_________________
www.lepszyswiat.org.pl
www.przebudzenie.org.pl
www.lepszyswiat.salon24.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
M. Janasik




Dołączył: 22 Sie 2009
Posty: 56
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:41, 05 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jurek napisał:
Dla mnie wystarczającym powodem, by nie ufać Janosikowi jest to, że "Lepszy świat" współpracuje z Greenpeacem i Zielonymi. Czyli organizacjami "ekologicznymi" w których większość członków nie ma pojęcia o przyrodzie i ochronie środowiska, nie wiadomo skąd mają kasę, starają się zwerbować na wszelkie sposoby jak najwięcej członków, a żadna porządna organizacja przyrodnicza, żaden specjalista, nie chce się z nimi zadawać.

No ale "robią akcje", a nie siedzą na forum.
Tyle, że bardziej szkodzą środowisku, bo ośmieszają temat i tworzą obraz tępego ekologa przywiązanego do drzewa.
Nie ujmuję tutaj osiągnięć Greenpeacu, bo coś tam (w porównaniu np. z OTOPem- cały chuj) w Polsce zrobił.

Tego typu organizacje bardzo mi śmierdzą większymi interesami.


Masz dowody to zapraszam cwaniaczku...

współpracujemy na bardzo różnych płaszczyznach z organizacjami i instytucjami, których nie popieramy w 100%. czasem w % bardzo niewielkim (jak nasi grantodawcy- patrz post wyżej).
Mamy obecnie np. bardzo napięte stosunki z anarchistami, co nie zmienia faktu, że na niektóre akcje, np. propalestyńskie, idziemy razem.
Mam wiele do zarzucenia Owsiakowi (patrz nasz blog: www.lepszyswiat.salon24.pl), ale mieliśmy w swoim czasie stoiska na Woodstocku, żeby dotrzeć do młodzieży. Daaaaleko nam do socjalizmu i komunizmu, ale razem jeździmy na szczyty G8, czy WTO, żeby protestować. Rozumiesz już, czy to zbyt trudne?

A wiesz, kto ośmiesza temat NWO? Paranoidalni psychole ośmieszający temat globalnej dyktatury swoimi infantylnymi postami na forum, co jest nota bene ich jedyną formą publicznej aktywności, bo w normalnym życiu siedzą cichutko jak mysz pod miotłą (z góry przepraszam nielicznych, którzy się angażują)...
_________________
www.lepszyswiat.org.pl
www.przebudzenie.org.pl
www.lepszyswiat.salon24.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:43, 05 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla mnie to bardzo dziwne jak nagle powstają tego typu organizacje z budżetem setek tys. zł rocznie.
wyobrażam sobie, że raczej byłaby to inwestycja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:49, 05 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Janasik
Cytat:

bo takie płotki jak my to oni na razie mają w nosie.


I zawsze mieć będą bo to Oni Was kontrolują i to pełną gębą a nie wy ich Laughing
Cytat:


I pamiętajcie na przyszłość: jak wygramy konkurs np. z Fundacji Gatesa, Sorosa, czy kogokolwiek z NWO, bardzo chętnie te środki wykorzystamy przeciwko nim.


Laughing

Cytat:

Pomyślcie, o ile to Was nie zaboli zbyt mocno, paranoicy:) czy gdybyśmy byli agendą NWO, mielibyśmy Batorego na stronie? Zmieńcie dealerów, dobrze wam radzę LOL


Moim zdaniem Panie Janasik nie masz pojęcia ,że jesteś manipulowany.

I właśnie ,że tego nie pojmujesz to Ty jesteś infantylny w odbieraniu świata.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:00, 05 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Janasik
Cytat:

I pamiętajcie na przyszłość: jak wygramy konkurs np. z Fundacji Gatesa, Sorosa, czy kogokolwiek z NWO, bardzo chętnie te środki wykorzystamy przeciwko nim.


aha jak już wygracie , a wierzę ,że wygracie ...
to właśnie dlatego ,że Wasza ideologia tzn. ''lepszego świata'' pokrywa się z celami Waszych sponsorów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
M. Janasik




Dołączył: 22 Sie 2009
Posty: 56
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:03, 05 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

shinobi napisał:
Janasik
jak widze zebrało sie ziarnko do ziarnka i mamy już poglad na sprawe, moze po prostu spiszę to w jednym miejscu,
zacytuje Ciebie a pod tym napisze jak ja to widze:
Cytat:

1. żebyśmy wiedzieli że jesteś pełnoletni, poza tym jest to potrzebne do umowy o wolontariat. Działamy na legalu:)

- Żebyscie wiedzieli ze jestem pelnoletni moge wam pokazac dokument, na chwile jak w sklepie przy kupnie wódki, nie chce trafić do waszej bazy danych o której pisze sikorski.
Cytat:

2. żeby nie było sutuacji, że przygotujemy wszystko na 20 osób, a przyjedzie 5, bo resztę ktos zaprosił na imprezę, czy znaleźli fajny film w telewizji. Udział jest bezpłatny, jak ktoś jest nieodpowiedzialny powinien zapłacić karę i tyle.

- żebyscie dostali kase za kazdego nowego (lub za jego dane osobowe), nawet jak nie przyjdzie
Cytat:

3. Stoi za nami ludzkość. Sprawozdanie finansowe jest na www, troche wysiłku... Projekty pomocowe- konkursy grantowe. Projekty antysystemowe- głównie składki. Chyba nie oczekujesz, że napisze ci adresy darczyńców?

- Stoi za wami ekipa z NWO, która potrzebuje krzykaczy w stylu "ratujmy klimat", oni wtedy bardzo sie cieszą na takie protesty i "uginają sie" wprowadzajac limity CO2 i coraz wieksze ograniczenia w kazdej strefie zycia. Wy sie cieszycie ze wasza akcja przynosi skutek, a oni sie ciesza bo wprowadzili to co chcieli i maja na kogo zwalić "bo przeciez tego ludzie chcieli".
Cytat:

4. Zapisywać się trzeba, żebysmy wiedzieli, czy wogóle ktoś przyjedzie i ew. ile osób. w tym samym czasie jesteśmy na targach pozarządowych i musimy podzielić kadrę. Zrób jakiekolwiek szkolenie to zobaczysz o co chodzi, to zupełny standard.

- czytaj na "targach" dostajecie rozkazy z góry.Reszta powodów zapisów patrz punkt 1 i 2.
Cytat:

5.Organizujemy masee otwartych wykładów, projekcji filmów etc, wystarczy zerknąć na naszą stronę (ech...). To jest szkolenie dla chętnych do działalności, rządzi się innymi zasadami- chcemy wiedzieć z kim mamy do czynienia i pewne informacje (np. doświadczenie w innych organizacjach) zweryfikować. wierz mi, mamy spora praktykę.

Weryfikować? a co to sejm? a moze nie przyjmujecie ludzi wam niewygodnych, lub tylko łatwo dajacych sobą operować.
Cytat:

6. Klimat teraz- zamiast wierzyć w brednie prawicy amerykańskiej (przypominam, że to ci sami ludzie, którzy uważają, że Bush jest opanowany przez demona lol), wystarczy pojechać na północ, lub przejrzeć statystyki dotyczące klęsk żywiołowych. Więcej informacji chętnie udzieli ci nasza koordynatorka tej kampanii- wystarczy napisać prośbę na maila...

- dla mnie to ekoterroryzm, moim zdaniem czlowiek nie ma wplywu na klimat, w tej kwestii nawet predzej jestem w stanie uwierzyc Gosce, że to wina HAARP Wink
Cytat:

7. Neoliberalizm jest nieracjonalny dla ludzkości,a racjonalny dla oligarchii finansowej, która nami rządzi. Chętnie rozwinę temat, ale może w innym wątku?

- nie moge sie doczekać.
Cytat:

8. Mamy cele skrajnie odwrotne od NWO. Czy skoro również uważamy, że z wielu przyczyn ludzi jest za dużo i chcemy ograniczyć przyrost naturalny, ale NIE mordować w tym celu kogokolwiek (tylko przez stopniowe działania i uczenie ludzi odpowiedzialności za planetę oraz promocję środków antykoncepcyjnych) to znaczy, że jesteśmy za NWO? Nie obrażaj nas, parę razy zatrzymywali nas na antyszczytach przeciwko ich rządom... To, że coś postuluje NWO, czy rząd USA/UE nie musi oznaczać, że od razu się mylą. Kwestia celów intencji a przede wszystkim wykonania. Jesteśmy alterglobalistami gdyż uważamy, że w XXI wieku wiele problemów może być rozwiązanych wyłącznie na płaszczyźnie globalnej. A ja osobiście chciałbym np. jechać kiedyś do WOLNYCH Chin bez paszportu, zlikwidować płynące z podziałów na śmieszne państewka konflikty, konkurencję i wojny. Polacy, Niemcy, Chińczycy, czy Amerykanie sa moimi braćmi i siostrami, nie rozumiem dlaczego mam sie od nich odgradzać karabinami na granicach...

- Tu na siebie bat ukręciłeś bo wcale o to nie pytałem, a poruszyles bardzo mocno wrazliwy temat.
Redukcja ludnosci, spoko zacznijmy od Ciebie i Twoich bliskich, antykoncepcja - moze bys chcialbyc wysterylizowany, ale ja nie chce. ludzie to jedyne bogactwo naturalne tej planety. Gdzie Twoj rzekomy humanizm?
myslisz ze wszyscy chca zyc w luksusie i/lub wizji swiata w ktorej jest jeden kraj i rząd? Dlaczego kazda taka grupa karmi sie takimi wizjami i na sile wciskaja mi ze jak bedzie mniej ludzi to bedzie dobrobyt, a moze ja nie chce dobrobytu, bo w realnym swiecie i tak wszyscy go nie osiagna a mi on nie potrzebny, zwaszcza na sile.
Cytat:

9. Jeżeli sobie roicie, że wasze dane osobowe nie są jeszcze w kartotece ABW, to jesteście naiwni jak dzieci...
więc nie bójcie się tak- władza o was wie, a na razie możemy działać z otwarta przyłbicą, bo w ramach prawa można zrobić naprawdę wiele:) Naprawdę trzeba tylko chcieć

- A wiesz cos o tym? moze masz cos z Tym wspolnego? niby skad wladza ma nasze dane? bo ja akurat zadbalem o to zeby moich nie miała.
Cytat:

robicie coś w nich poza pisaniem na forum i codziennym tyraniem na fortuny naszych władców?

No wlasnie, To forum zajmuje sie tropieniem prawdy a nie jest to stronka jakis bojowek.
Prawda o waszej organizacji az razi.
walka z systemem nie musi polegac na podpalaniu opon i darciu gęby na srodku placu co i tak nic nie da, chyba ze ktos wazny chce zeby dało i to jeszcze pod takim sztandarem jaki reprezentujesz.
walczyc mozna na wiele sposobow: np praca na czarno i nieplacenie podatków, wspieranie szarej strefy, handel wymienny, samodzielna produkcja rzeczy ktore potrzebujesz np jedzenia, ubran itp. to wszystko jest bardzo proste a eliminuje podatki prawie calkowicie.
dodatkowo mozna np pobierac rente i wszelakie zasilki, zeby zlodziejom wyrwac ostatni grosz.


No naprawdę mi ciebie żal Smile
1. to jak mi pokażesz na trochę dokument i i tak wpiszemy PESEL do umowy o wolontariat, będziesz się czuł bezpieczniej??? LEKARZA! Smile
2. widać, że jesteś totalnym amatorem i nie przygotowywałeś większych akcji. Zrób cwaniaczku szkolenie, przygotowuj i drukując własną kasę materiały, kup farby na transparenty lub folie, tnij szablony a potem połowa ludzi ci nie przyjedzie, bo są dziećmi (niezależnie od wieku).
3. brednie amerykańskiej skrajnej prawicy. PYTANIE:
Skoro NWO stoi za klimatem, TO DLACZEGO USA NIE PODPISAŁO PROTOKOŁU Z KIOTO??? No słucham geniusze LOL
4. ręce opadają...
5. nie, np ludzi którzy zostali wyrzuceni z innych organizacji za prowokacje, czy donoszenie. AMATOR. Poczytaj książkę "Gwiazdozbiór w solidarności"...
6. przykro mi...
7. zerkaj od czasu do czasu na naszą www, pod koniec roku będzie więcej informacji dotyczących gospodarki, polecam tez pismo "Obywatel" - w waszym klimacie, antyglobalistyczne, a nie alterglobalistyczne (ale pewnie też są z NWO, bo robia projekty grantowe LOL); jest tam wiele artykułów na ten temat.
8. Powiedz to MILIARDOWI ludzi, którzy umierają teraz z głodu. Jak nie widzicie (bo Tańcząca też nie czyta ze zrozumieniem) różnicy miedzy promocją środków antykoncepcyjnych, edukacją seksualną i świadomością obywatelską a MORDOWANIEM ludzi do czego zmierza NWO przez Codex i epidemie, to albo powinniście udać się do lekarza, albo jesteście agentami, o co coraz bardziej was podejrzewam. Naszczęście powtarzanie kłamstw w kółko nie czyni ich prawdą i coraz mniej ludzi się na to nabiera... A ja owszem, świadomie zrezygnowałem z posiadania potomstwa. Sterylizacji nie chcę- a nóż wyrżną wiekszość ludzkości i trzeba będzie pracować nad odbudową gatunku;) dodam, że 500 milionów niekoniecznie- ale jezeli za 2-3 pokolenia byłoby nas tak z 3 miliardy, byłoby: mniej nędzy, konfliktów zbrojnych, walk religijnych, wykluczenia, bezrobocia, niszczenia ekosystemu, bezdomności, deficytu wody pitnej, braku lekarstw dla potrzebujących etc etc etc
9. AMATOR. Gdybyś pouczestniczył w działaniach opozycji antysystemowej wiedziałbyś jak działają służby i policja. Chyba, że jesteś dobry w ukrywaniu połączeń, nie zmienia to faktu, że większość ludzi z tego i innych forów jest już dawno namierzonych. Wejdź na indymedia, zobacz co robia w UE na mocy ustaw antyterrorystycznych (o zgrozo- zamykają EKOLOGÓW, SWOICH AGENTÓW o czy wiedzą doskonale geniusze Shinobi i Tańcząca z białymi myszkami LOL)
10. Nigdy nie paliliśmy opon. Robimy masę różnych rzeczy- od pomocy dzieciakom, odbudowy tkanki społecznej, promocji alternatywnych form gospodarczych (barter, banki czasu), wystawy, prelekcje, projekcje filmów, murale. Gdy trzeba- protesty, blokady i happeningi. Nie próbuj wrzucać nas do szufladki "zadymiarzy" - io tak nie będziesz lepszy od swoich kolegów z GW i TVN.

Proszę o kolejne dowcipy Smile
_________________
www.lepszyswiat.org.pl
www.przebudzenie.org.pl
www.lepszyswiat.salon24.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:05, 05 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Skoro NWO stoi za klimatem, TO DLACZEGO USA NIE PODPISAŁO PROTOKOŁU Z KIOTO???

Bo w Ameryce łatwo nabyć broń palną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
M. Janasik




Dołączył: 22 Sie 2009
Posty: 56
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:09, 05 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
dla mnie to bardzo dziwne jak nagle powstają tego typu organizacje z budżetem setek tys. zł rocznie.
wyobrażam sobie, że raczej byłaby to inwestycja


Bimi, już tłumaczę, żebys nie wpadł w paranoje made in skrajna prawice powyżej: zaczynaliśmy bez pieniędzy (budżet w 2005 roku to było chyba z 2000 zł), bez lokalu i znajomości. To było 4,5 roku ciężkiej pracy wielu osób, masa nieprzespanych nocy i dukania projektów na zasadzie "a nóż sie uda". Teraz mamy w Poznaniu markę, nawet korporacyjne media czasem nie mogą przemilczeć naszych akcji, a Urząd Miasta dajmy na to też nie do końca mógłby nas powycinać ot tak sobie z konkursów. Poza tym, urzędnicy niskiego i średniego szczebla są profesjonalni i jak chcą mieć fajne projekty dla biednych, wykluczonych, to nie interesuje nas co mówimy na spotkaniach, czy demonstracjach.
I nie setek tysięcy, proszę, choć bardzo bym chciałSmile Zerknij na nasze sprawozdanie- jest jawne (uzyskaliśmy po 3 podejściach i bojach w sądzie status Organizacji Pożytku Publicznego, dzięki czemu ludzie mogą nas wspierać 1% podatku, zamiast zbrojeń i innych bzdur).
_________________
www.lepszyswiat.org.pl
www.przebudzenie.org.pl
www.lepszyswiat.salon24.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:11, 05 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Veritatis, nie czytałem wszystkiego, ale chciałem odpisać tylko na to samo zdanie.
w końcu zrezygnowałem Smile

ale właśnie.
DLACZEGO USA NIE PODPISAŁO PROTOKOŁU Z KIOTO???
czyżby dlatego, że protokół z kioto ratuje ziemię, a oni są źli = NWO?
tak myślisz, marcin?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:12, 05 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

M. Janasik napisał:
Bimi, już tłumaczę, żebys nie wpadł w paranoje made in skrajna prawice powyżej: zaczynaliśmy bez pieniędzy (budżet w 2005 roku to było chyba z 2000 zł), bez lokalu i znajomości. To było 4,5 roku ciężkiej pracy wielu osób, masa nieprzespanych nocy i dukania projektów na zasadzie "a nóż sie uda". Teraz mamy w Poznaniu markę, nawet korporacyjne media czasem nie mogą przemilczeć naszych akcji, a Urząd Miasta dajmy na to też nie do końca mógłby nas powycinać ot tak sobie z konkursów. Poza tym, urzędnicy niskiego i średniego szczebla są profesjonalni i jak chcą mieć fajne projekty dla biednych, wykluczonych, to nie interesuje nas co mówimy na spotkaniach, czy demonstracjach.
I nie setek tysięcy, proszę, choć bardzo bym chciałSmile Zerknij na nasze sprawozdanie- jest jawne (uzyskaliśmy po 3 podejściach i bojach w sądzie status Organizacji Pożytku Publicznego, dzięki czemu ludzie mogą nas wspierać 1% podatku, zamiast zbrojeń i innych bzdur).

Ale co robiliście od 2005 roku?
Bo nie bardzo to wyłapałem...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
M. Janasik




Dołączył: 22 Sie 2009
Posty: 56
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:16, 05 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Veritatis napisał:
Cytat:
Skoro NWO stoi za klimatem, TO DLACZEGO USA NIE PODPISAŁO PROTOKOŁU Z KIOTO???

Bo w Ameryce łatwo nabyć broń palną.



A co ma milicjant z wioski na Południu do protokołu z Kioto? Gdyby to był pomysł NWO, rzad by to podpisał i zrobił taką kampanię, że wszyscy byliby "za". Ale nie zrobił. BO NWO nie ma z klimatem nic wspólnego, choć ostatnio widzą w tym interes (wiatraki, atom, biopaliwa etc). Po prostu korzystają z okazji widząc, że to ważny problem i zagrożenie także dla ich interesów (jak np. zatopienie NYC...).
Jakoś rząd USA wprowadził Patriot Act, przeciwko czemu te "miliony świadomych uzbrojonych ludzi" powinno protestować jeszcze prędzej niż wobec Kioto, przecież ogranicza to ich żywotne interesy i prawa, nie?
Śmiać mi sie chce z prawicy amerykańskiej i tych bredni, ośmieszają niestety nie tylko siebie, ale każdego kto mówi o NWO. Widze, że jest to zaraźliwe w skali globalnej...

Próbuj dalej, pudło.

No dalej, DLACZEGO USA NIE PODPISAŁO KIOTO, skoro za klimatem stoi NWO?
(limit mi się kończy, więc darujcie sobie teksty "po to, żeby ich zaangażowanie nie było zbyt oczywiste LOL). Nie zapomnijcie wysłać kopii do ekologów z Francji, Austrii i Niemiec którzy gniją w więzieniu dzięki ustawom antyterrorystycznym, gdy wy op..cie się przed klawiaturą.

I nadal czekam na przykłady zaangażowania w sferze publicznej poza forum. Bez nazwisk i szczegółów- wystarczy opowiedzieć. Nawet pozmyślajcie, przynajmniej połudzę się trochę, że ktokolwiek na tym forum coś robi...
_________________
www.lepszyswiat.org.pl
www.przebudzenie.org.pl
www.lepszyswiat.salon24.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
M. Janasik




Dołączył: 22 Sie 2009
Posty: 56
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:27, 05 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
M. Janasik napisał:
Bimi, już tłumaczę, żebys nie wpadł w paranoje made in skrajna prawice powyżej: zaczynaliśmy bez pieniędzy (budżet w 2005 roku to było chyba z 2000 zł), bez lokalu i znajomości. To było 4,5 roku ciężkiej pracy wielu osób, masa nieprzespanych nocy i dukania projektów na zasadzie "a nóż sie uda". Teraz mamy w Poznaniu markę, nawet korporacyjne media czasem nie mogą przemilczeć naszych akcji, a Urząd Miasta dajmy na to też nie do końca mógłby nas powycinać ot tak sobie z konkursów. Poza tym, urzędnicy niskiego i średniego szczebla są profesjonalni i jak chcą mieć fajne projekty dla biednych, wykluczonych, to nie interesuje nas co mówimy na spotkaniach, czy demonstracjach.
I nie setek tysięcy, proszę, choć bardzo bym chciałSmile Zerknij na nasze sprawozdanie- jest jawne (uzyskaliśmy po 3 podejściach i bojach w sądzie status Organizacji Pożytku Publicznego, dzięki czemu ludzie mogą nas wspierać 1% podatku, zamiast zbrojeń i innych bzdur).

Ale co robiliście od 2005 roku?
Bo nie bardzo to wyłapałem...


Całą historie działań od samego początku, projekty i akcje znajdziesz w "Aktualnościach" na naszej www. Fotki w galerii, filmy uzupełniamy bardzo powoli, bo nie mamy za bardzo czasu. Sporo relacji z kolejnych akcji w "Media o nas" (choć tą zakładkę zrobiliśmy niedawno i starszych artykułów brakuje) i "Alterglobalu" - choć gazetę zawiesiliśmy z przyczyn organizacyjnych. Nie wiem, czy o to ci chodziło? Z roku na rok było coraz więcej wolontariuszy (od kilkunastu udzielających korepetycji dzieciom z ubogich rodzin w 2005, do prawie 100 obecnie w projektach pomocowych, poza korkami półkolonie, warsztaty, konkursy, pikniki; kilkadziesiąt osób przy projektach obywatelskich (w tym kampaniach informacyjnych, protestach). Bank Czasu zaczynaliśmy z marszu w 2006r. w 30 członków, teraz jest 120 (a przewinęło się znacznie więcej). akcja po akcji, projekt po projekcie idziemy do przodu- przejrzyj naszą stronkę bo na opisywaniu wszystkiego pół nocy bym stracił Smile Wraz z rozwojem udaje nam się wygrać od czasu do czasu jakiś konkurs grantowy (wiekszość lokalnych, choć zdarza się Batory, czy Polska Pomoc)- pierwszy w 2006r. na bardzo małą kwotę (dokładnie nie pamiętam), potem pod koniec 2006 już większy, z doświadczeniem i umiejętnościami przyszły następne. Niestety z największych nas już wycinająSad Ale wciąż próbujemy Smile
_________________
www.lepszyswiat.org.pl
www.przebudzenie.org.pl
www.lepszyswiat.salon24.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:30, 05 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

M. Janasik napisał:

A co ma milicjant z wioski na Południu do protokołu z Kioto?

A kto tu pisze o milicji? Mi chodzi o zwykłych obywateli.

Cytat:
Gdyby to był pomysł NWO, rzad by to podpisał i zrobił taką kampanię, że wszyscy byliby "za". Ale nie zrobił.
(...)
Jakoś rząd USA wprowadził Patriot Act, przeciwko czemu te "miliony świadomych uzbrojonych ludzi" powinno protestować jeszcze prędzej niż wobec Kioto, przecież ogranicza to ich żywotne interesy i prawa, nie?

Widzisz... zmiany w USA postępują o wiele wolniej niż w Europie, gdzie ludzie są ospali i nawet nie zauważają kamer na ulicach. Nie mają żadnych oporów, by podpieprzyć
sąsiada, który wynosi śmieci w niewłaściwe dni. W Hameryce natomiast ludzie nadal mają w domach broń - i każda próba ostrego ograniczenia "ot tak" swobód obywatelskich mogłaby się skończyć nawet secesją kilku stanów. Dlatego przed wprowadzeniem jakiegoś lewackiego pomysłu potrzebna jest jakaś akcja - a to 9/11, a to pokaz slajdów Gore'a, a to lansowanie mody na Obamę. Żeby podpisać protokół z Kioto, Amerykanie muszą być wystarczająco rozmiękczeni.

Cytat:
No dalej, DLACZEGO USA NIE PODPISAŁO KIOTO, skoro za klimatem stoi NWO?

Bo w Ameryce łatwo nabyć broń palną, przecież pisałem. Laughing A, no i dlatego, że Amerykanie lubią SUV-y (ja zresztą też Smile ).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1411
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:36, 05 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę,że to wiele wyjaśni ... porównajcie strony ,które wkleję ,a potem wyciągnijcie wnioski ,bo warto . http://www.lepszyswiat.org.pl/ i tu http://lepszyswiat.home.pl/index.php Ps. wkurwia mój umysł niesamowicie ,jak ktoś ,kurwa leci na dezinformacji. Wypierdalaj na szkolenia M. Janasik.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:09, 05 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi
Cytat:

dla mnie to bardzo dziwne jak nagle powstają tego typu organizacje z budżetem setek tys. zł rocznie.
wyobrażam sobie, że raczej byłaby to inwestycja


''Odkąd wybuchła ''zielona rewolucja'' (koniec lat 1960) fundacje korzystające ze zwolnień podatkowych przelały ponad 30 mld dolarów na konta 12 tysięcy organizacji ekologicznych , obrońców praw zwierząt , obrońców autochtonów, opieki nad Ziemią itp. Pomoc ta osiągnęła takie rozmiary , że niedawno wspomniane fundacje utworzyły tajny fundusz po to , by rozdawać swe dolary w sposób bardziej scentralizowany , unikając opodatkowania''
(...)
Dla USA wykaz wszystkich nieopodatkowanych wpłat dokonywanych przez fundację prowadzony jest przez Foundation Center -ośrodek mający swe siedziby w NY i w Waszyngtonie , którym kieruję Fundacja Russela Sage. Według tej ewidencji istnieje ponad tysiąc zwolnionych z podatków grup i organizacji , które finansują ruchy zielonych i ruchy obrony praw zwierząt . Tylko w 1993 r. 25 największych darczyńców sponsorujących ''zieloną rewolucję'' wśród których większość stanowią prywatne fundację wyasygnowało na ten cel 227, 3 mln dolarów.''
(...)

''Ukryta Strona Dziejów'' Epiphanius str. 340-341
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:39, 05 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca :
Cytat:
Foundation Center -ośrodek mający swe siedziby w NY i w Waszyngtonie , którym kieruję Fundacja Russela Sage. *


...............:]

*''Według historyka Antony'ego Suttona z Uniwersytetu Stanford Fundacja Russela Sage dostała się pod kontrolę ''Zakonu'' wyższego tajnego stowarzyszenia kontrolującego Piligrims Society , CFR, Bildeberg i Komisję Trójstronną'' --->America's Secret Estabilishment, op. cit., str.32
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucid




Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 244
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:58, 05 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejny Wasz sponsor http://www.edudemo.org.pl/

Z koleji w/w sponsoruje http://www.pafw.pl/strona.php

W/w jest tworem http://www.ei.com.pl/

A dla chcących co nieco się dowiedzieć, polecam:

http://www.ei.com.pl/main.php?plik=inc_01_10.php

I teraz mamy bardzo jasny obraz co kontroluje tzw. NWO w Polsce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkRaven




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 222
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:08, 05 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przebrnalem przez ten watek i nie dziwie sie niektorym ze sa podejrzliwi. To wszystko pieknie wyglada jak to autor opisuje ... tylko czemu to tak naprawde ma sluzyc.
Alterglobalizm czy antyglobalizm w jego postach przeplata sie caly czas.
Wy chcecie "lepszego swiata", NWO chce "lepszego swiata", przecietny Kowalski rowniez tego chce ... tylko kazdy inaczej sobie to wyobraza.
Na moje to takie wlasnie inicjatywy jak wasza maja urabiac spoleczenstwo w dazeniu do centralizacji wladzy i rzadu swiatowego. M.Janasik moze sobie nawet roic ze dziala w slusznej sprawie (i zapewne jego pobudki nie sa zle), ale w efekcie wspiera "wroga" - nieswiadomie.
Myslisz ze walczysz z nimi ich pieniedzmi ? Myslisz ze wogole mozna walczyc z nimi pieniedzmi (ktore oni posiadaja i znaja ich tajemnice od podszewki) ? Jak dla mnie mylisz sie i to grubo.

Takich organizacji powstaje i bedzie powstawac od groma, zwlaszcza ze te wszystkie fundacje itp. "twory" maja rozne przywileje finansowe ... dzieki czemu moga sluzyc za pralnie kasy czy posrednikow w przekazywaniu funduszy na rozne podejrzane "projekty".
Z czasem mozna zinfiltrowac kazda organizacje i przejac kontrole nad kierunkiem jej rozwoju.

To wszystko polityka i knucie od ktorego normalnemu czlowiekowi sie rzygac chce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:09, 05 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heh lucid Wink
ta drabina , którą w/w kojarzy mi się tylko z jednym wyrażeniem: under my umbrela.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucid




Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 244
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:11, 05 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeczytaj Tańcząca cały ten tekst http://www.ei.com.pl/main.php?plik=inc_01_10.php

Nakreśli Ci się bardzo ciekawy obraz...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Guru7




Dołączył: 12 Lis 2008
Posty: 195
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:31, 06 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wracajac jeszcze do samego szkolenia, to policzcie sobie ile % godzin tego "szkolenia" poswieconych jest na robie transparentow albo innych plakatów Laughing
reszta zas jest ma za zadanie sprac mozgi i wkrecic ludziom, ze moga stanac po wlasciwej stronie i tworzyc lepsze swiat HAHAHAHA

jak dla mnie to wystarczajacym powodem negowania tego typu inicjatyw, jest dazenie do globalizmu,
jak mozecie mowic, ze walczycie z nwo skoro w gruncie rzeczy chodzi wam o cos bardzo podobnego do nwo, jesli nawet nie o to samo
wy jestescie jak jakis odlam, partia, nawet nie opozycja, checie robic cos jak nwo tylko niby bez zniewolenia itp,
dlatego jestescie w gruncie rzeczy im na reke, wiedza, ze im nie zaszkodzicie a , ze mozecie pomoc w tym czy w tamtym


wczesniej zadalem pytanie ale odpwiedzales na ta czesc ktora chciales
Cytat:
Cytat:
Jesteśmy alterglobalistami gdyż uważamy, że w XXI wieku wiele problemów może być rozwiązanych wyłącznie na płaszczyźnie globalnej.

ta? a jakie to problemy? i powiedz gdzie w tym calym zamieszaniu mialaby miejsce Polska przy Rosji, Chinach, Usa, Niemcach, Francji, W. Brytani, Japonii itd, juz nie wspominajac o rzeszy pozostalych kraji, posiadajacych podobne bogactwo i ludnosc co my.


opisales problemy, a teraz czekam na odp gdzie w tym wszystkim waszym zdaniem jest Polska, jak wiele mialaby do powiedzenia, skoro nie udalo jej sie w ue gdzie jest dosyc sporym krajem przeforsowac definicji wodki to jak moglaby wplynac na naprawde wazne sprawy w skali calego swiata
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3   » 
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Chcesz walczyć z NWO? Szkolenie LŚ w Poznaniu
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile