W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Kundalini (PL)  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
18 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 6062
Strona:  «   1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:31, 14 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DarkTech napisał:
Tylko gdzie jest umieszczone źródło tego światła? Nie chcę niczego sugerować, ale biegnie w kierunku głowy... Very Happy


Staram się obrazować w kroczu hehe, ale i tak kończy się, że biegnie jakoś tak z tyłu tuż nad koscią ogonową. Przynajmniej umysł kieruje mi w tamtą stronę.

Zresztą można poczuć tam pieczenie czasem nawet ból.

Cytat:
zulugula: no właśnie może jakaś namiastka, a może nawet i nie... kundalini to proces sekretnej alchemi i jak ruszy to jak rwący potok przed którym się już nie ucieknie i nie ma już odwrotu... a to o czym piszesz to takie dotykanie palcem wody w porównaniu z rozsadzeniem tamy i płynięciem razem z nurtem rwącej rzeki


A wiesz trudno mi powiedzieć. Może to być nawet autosugestia. Wiesz skoro kilkoma sugestiami mogę poczuć ciepło w ręce to czemu nie niby nie mogę poczuć zimna w plecach to samo z bólem. Ja nie wykluczam żadnej możliwości.
_________________
http://www.youtube.com/simonus666
soundcloud.com/simonus
soundcloud.com/szymonp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Opaq




Dołączył: 12 Wrz 2009
Posty: 175
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:11, 14 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie wracać do żon, dzieci , rodzin a nie czakry i inne "prądy" ....
prawda jest prosta:

Najważniejszych rzeczy w życiu, nie da się udowodnić.

Po prostu żyjcie, a nie myślcie, że żyjecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:35, 14 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Srać mi się chce normalnością, że Ci tak napiszę Smile

Opaq napisał:
'Very Happy' zulugula , za ciężko idzie z rzeczywistością, więc idziemy gdzieś "ponad"?'Very Happy'


W sumie to całkiem gładko mi idzie. Tylko czuje, że chciałbym czegoś więcej.
_________________
http://www.youtube.com/simonus666
soundcloud.com/simonus
soundcloud.com/szymonp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Opaq




Dołączył: 12 Wrz 2009
Posty: 175
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:39, 14 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

'Very Happy' zulugula , za ciężko idzie z rzeczywistością, więc idziemy gdzieś "ponad"?'Very Happy'
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
the end




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:07, 15 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdybym był pieprzonym gimnazjalistą pewnie bym spuścił się w gaci po obejrzeniu tego filmu i od razu porzucił "przestarzały" katolicyzm dla mentalnego kogla-mogla (AKA wyczakrujemy cię na śmierć), nie dzięki.

środkowy palec dla tego tematu Thumb down
_________________
... ludzi światłych i inteligentnych,
od ludzi prymitywnych i głupich,
odróżnia mądrość, czyli wiedza o
przeszłości ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
SRzeyamlon




Dołączył: 19 Sie 2009
Posty: 29
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:58, 15 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goldbug napisał:




Faktycznie, prawie to samo Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kosmo




Dołączył: 08 Sie 2009
Posty: 107
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:50, 15 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście można uznać to za podobieństwo. Tylko dlaczego akurat w paszporcie...?? Wiem, że nie jest to forum o PSI ale skoro były już posty o channelingu to pozwolę sobie napisać (jako iż jest to forum o prawdzie, a przynajmniej szukaniu jej) mój pogląd na temat tego "przypadku". Może dzięki kundalini nie trzeba w ogóle używać paszportu, po prostu chodzi mi o teleportacje, wydaje mi się, że ta grafika nie jest tam przypadkowo. A wszyscy ignoranci ogromnej mocy kundalini mają ode mnie środkowy palec za pisanie bzdur w temacie o którym nie wiedzą prawdopodobnie nic. (Był już gdzieś temat o ciele człowieka jako pojeździe kosmicznym czy jakoś tak)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:09, 15 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kosmo napisał:
Rzeczywiście można uznać to za podobieństwo. Tylko dlaczego akurat w paszporcie...??

Dlaczego w paszporcie?

Co to w ogóle za pytanie?

DLACZEGO TAKIE RZECZY ZAMIESZCZA RZĄD UK BĘDĄCY JEDNYM Z FRONTIERÓW WE WDRAŻANIU BIG BROTHERA i NEW WORLD ORDER? DLACZEGO RIK CLAY,



KTÓRY WYPUNKTOWAŁ PODOBIEŃSTWO TEJ SYMBOLIKI oraz wielu innych związanych m.in z Olimpiadą 2012 w Londynie zginął w wieku zaledwie dwudziestu paru lat.



Może dlatego, że komuś był bardzo nie na rękę tak jak Bill Cooper, gdyż dotykał zbyt blisko symboliki i prawdziwych celów NWO związanych z ONE WORLD RELIGION i przekręcie z CAŁĄ ERĄ WODNIKA o których oboje mówili, a którą forsuje m.in taki ZEITGEIST.

A wy śmiesznie "uduchowieni" naiwnie łapiecie się na kontrolowane "przebudzenie" gdzie w ramach uświadamiania ludzi o przekręcie związanym z PIENIĄDZEM i GEOPOLITYKĄ oraz całą resztą odsłoniętej korupcji i piramidy kontroli wciska się wam TEOZOFICZNĄ / NEW AGE'owe KŁAMSTWA!



I to dokładnie z planem NWO agendy wyłożonej przez Alice Bailey w Extrenalization of the Hierarchy.

The Group Disciple

The exact time of the Age of Aquarius has been debated for years. Esoteric students must keep in mind that an age lasts approximately 2,500 years, and we are presently within the 250-year cusp period which is taking us into the Aquarian Age. The exact date is still speculative.

As the New Age of Aquarius comes closer, it is becoming increasingly evident that the Law of Group Consciousness is rapidly coming into manifestation.

Cytat:
What will be the immediate “task” of the Aquarian Christ? The Tibetan gives us a hint when he says, “He is going to establish right human relations.” “The main objective and the imme­diate task of the Christ is to bring to an end the separateness which exists between man and man, family and family, community and community, and nation and nation.”[2] How do we expect this to take place? Through the power and service of true groups—integrated, magnetic groups. It can’t be a startup group because they haven’t yet been “through the mill.” It must be a “tried and true” integrated group. It is through such an integrated, magnetic group that the dispelling of the glamor of separateness, replaced with right human relations, can be undertaken with world influence.

Alice Bailey, Externalization of the Hierarchy (New York, NY: Lucis Trust, 1957), p. 648.
_________________
arrow Mossad did 9/11, ALL THE PROOF IN THE WORLD!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:15, 15 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goldbug: ty całkowicie negujesz wszelkie doświadczenia ludzi takie jak np moje odnośnie chociarzby wyjścia z ciała... dla ciebie to jest new age i tym podobne rzeczy ale wyjsc z ciała się da i nie tylko ja tego doświadczyłem ale wiele osób... i ty mi sie wydaje chcesz jakby zanegować że takie coś w ogole jest możliwe... ja nie mówie aby ludzie wychodzili z ciał i latali se po astralu bo temu sam jestem przeciwny ale nie mniej jednak takie coś ma miejsce i jest to faktem no i cóż można więcej powiedzieć eh... co do kundalini to doświadczam go od około 3,5 roku i skrupulatnie spisuje swoje doświadczenia wiadomo gdzie i każdy może je spokojnie przeczytać... nie pisałem tam wszystkiego ale mniej więcej chciałem ukazać jak ten proces wygląda bo nie jest on ani łatwy ani szybki... ty starsz się negować doświadczenie, fakty, potwierdzenia naukowe... rozumiem że chcesz coś przekazać poprzez swój krzyk w moim czy w "naszym" kierunku ale zaprzeczanie faktom ci w tym nie pomaga...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:24, 15 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam w nosie twoje doświadczenia, czemu promujesz na swojej stronie DOKTRYNY TEOZOFICZNE ZWIĄZANE Z LUCIFER TRUST ORAZ MODLITWY DO MISTRZÓW WYMIENIANYCH PRZEZ BLAVATZKĄ! Że już o samym MAITREYI nie wspomnę! Doktryny z którymi jawnie związana jest AGENDA NARODÓW ZJEDNOCZONYCH! Doktryny na których operowała Thule będąca kolebką nazizmu w Niemczech, organizacja do jakiej należał sam Hitler.

THEOSOPHICAL SOCIETY, MADAME BLAVATSKY, EDWARD BELLAMY, LOOKING BACKWARD & THEOSOPHY
http://rexcurry.net/theosophy-madame-blavatsky-theosophical-society.html

Jesteś małą dezinformacyjną mendą!
_________________
arrow Mossad did 9/11, ALL THE PROOF IN THE WORLD!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:38, 15 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goldbug, to może założysz swoją stronę, he? myślę, że wszyscy też się chętnie pośmiejemy

nie oszukujmy się, każda strona ma swoje wady, nawet moja Very Happy
każdy ma swoje jazdy, nawet prawdziwy, ale naprawdę goldbug, wygrażanie się ciągle jakimś lucifer trust geologowi raczej nie przystoi.
nie znalazłbyś argumentów bardziej przemawiających do rozumu, a mniej do lęku? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Opaq




Dołączył: 12 Wrz 2009
Posty: 175
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:47, 15 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś mi tu nie pasuje.Słuchajcie dlaczego pomiędzy Heart Czakrą a Solar Plexus Czakrą, znajdują się nozdrza?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:01, 15 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Bimi

Po pierwsze nie wiem skąd wnioski, że jestem geologiem. To że wypowiadałem się o Peak Oil nie robi ze mnie jeszcze geologa. Zrobiłeś jakieś ekstrapolacje.

Po drugie to tobie chyba brakuje rozumu. Próbujesz ośmieszać coś co jest prosto weryfikowalnym faktem, a któremu cały czas zaprzeczasz tylko dlatego, że pojawia się słowo Lucyfer, które dodatkowo zostało użyte w odniesieniu do NAZWY ORGANIZACJI związanej z agendą NWO. Po raz kolejny poza tym pokazujesz, że nie jesteś żadnym ateistą tylko durnym antykatolem. W sumie tak samo tępym ale po drugiej stronie bieguna.

Wyspa ma na swojej stronie od groma Teozoficznych Doktryn? Modlitwy do LORDA KHUTUMI zamieszczałem, "mistrza" MAITREYI w samemej nazwie domeny ... jest tego dużo więcej ale dla przykładu

Cytat:
Maitreya [1] [1] , one of the Masters of the Ancient Wisdom, is a being regarded by those adherent to Theosophy to be the most spiritually advanced being of human origin that has so far evolved during this Earth round (period of spiritual evolution), except for Buddha.

http://en.wikipedia.org/wiki/Maitreya_%28Theosophy%29

Cytat:
The Master Kuthumi, in the teachings of Theosophy is one of the "Masters of the Ancient Wisdom" and in the Ascended Master Teachings is one of the Ascended Masters (also collectively called the Great White Brotherhood). He is regarded as a Master of the Second Ray[1] (see Seven Rays).

http://en.wikipedia.org/wiki/Kuthumi

TAK CZY NIE?

Alice Bailey założycielka Lucifer Trust obecnie noszący nazwę Lucis Trust była współzałożycielką Towarzystwa Teozoficznego?
Cytat:
Lucis Trust is a non-profit organization incorporated in New York State, created in 1920 by Alice Bailey and her husband Foster, to manage the business of publishing Mrs. Bailey's twenty-five esoteric books. Its headquarters are in New York City (at 24th floor of the120 Wall Street), London (Lucis Press Ltd.) and Geneva (Lucis Trust Association).

http://en.wikipedia.org/wiki/Lucis_Trust

Cytat:
In 1915 Bailey discovered the Theosophical Society and the work of Helena Petrovna Blavatsky (Bailey, pp 134–136).Theosophical Society states that Bailey became involved in 1917.[24] Theosophist Joy Mills states that in 1918 she became a member of the Esoteric Section of the society.[25] Theosophist Bruce F. Campbell notes, "She quickly rose to a position of influence in the American Section of the Adyar society, moving to its headquarters at Krotona in Hollywood. She became editor of its magazine, The Messenger, and member of the committee responsible for Krotona." [26]

http://en.wikipedia.org/wiki/Alice_Bailey#With_the_Theosophical_Society

TAK CZY NIE?

Towarzystwo Teozoficzne było związane z Partią Nazistowską
Cytat:
Thule Society was one of several German occult groups drawing on Ariosophy to preach Aryan supremacy. It provides a direct link between occult racial theories and the racial ideology of Hitler and the emerging Nazi party."[5]

http://en.wikipedia.org/wiki/Theosophy

TAK CZY NIE?

Lucis Trust poprzez The World Goodwill pełni istotną funkcję doradcy do kwestii duchowych UN
Cytat:
The World Goodwill group, founded in 1932, is particularly important among Lucis Trust's activities, as it has been recognized by the United Nations as a Non-Governmental Organization (NGO), and is represented at regular briefing sessions at the United Nations in New York and Geneva. Lucis Trust is therefore a member of the United Nations Economic and Social Council.

In part because of this presence of Lucis Trust in the United Nations System, along with explicit reference by former Assistant Secretary General Robert Muller in his writings to Bailey's philosophy, some have accused the UN of having a New Age ideology and agenda.

http://en.wikipedia.org/wiki/Lucis_Trust

TAK CZY NIE?


A WYSPA w ramach "przebudzenia" i walki z NWO promuje doktryny i filozofie, których źródłem są duchowe agendy związane z organizacjami wdrażającymi Rząd Światowy co więcej mające oryginalnie w nazwie Lucyfer?

TAK CZY NIE?


Także nie odwracaj cały czas KOTA OGONEM, bo dokładnie rozumiesz o co mi chodzi, a wykorzystujesz ten swój wybiórczy ateizm do podważania FAKTÓW!
_________________
arrow Mossad did 9/11, ALL THE PROOF IN THE WORLD!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:16, 15 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no jak? napisałeś, że jesteś geologiem. skoro tak pamiętam, znaczy że tak było, chyba że źle pamiętam... proszę nie każ mi tego szukać Smile

co do reszty. uważam, że w sieci, jak i w życiu wszędzie można znaleźć powiązania. że ktoś tam jest spokrewniony z kimś, albo że jakaś tam strona ma link do innej.
to tak naprawdę nic nie znaczy. liczą się czyny, a nie powiązania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:28, 15 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goldbug: z symbolu "falun" zrobili swastyke, a z Maitrey lucyfera więc sam widzisz goldbug że odwracanie symboli jest na porządku dziennym przez "złych" ludzi... ale widze że wciąż tego zrozumieć nie możesz... jak jest jakiś dobry symbol to źli ludzie biorą i go odwracają jak zrobił to hitler ze swastyką... aby poznać prawdę sięgnij do źródła skąd te symbole się wzięły (a nie pytaj mnie bo ja też po tym świecie chodze drogami wiedzy w poszukiwaniu mądrości ale zadaj sobie ten trud aby dojść do źródeł bo tylko w źródle tkwi prawda a później idz wzdłóż tej rzeki i obserwuj kto ją wykrzywił i kto ją wziął do ręki aby czerpać własne korzyści -> użyj swojej mądrości i znajdź sam w sobie tą życiową mądrość -> nóż ma dwa końce trzonek i ostrze -> który weźmiesz do ręki z tego korzystasz -> trzonkiem robisz dobrą robote, a ostrzem możesz sobie uciąć rękę).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:29, 15 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
no jak, napisałeś, że jesteś geologiem. skoro tak pamiętam, znaczy że tak było, chyba że źle pamiętam... proszę nie każ mi tego szukać Smile

No to ci się gdzieś coś pomyliło.

No i czyny są takie właśnie, że realizowany jest proces fałszywego przebudzenia, a proroków jego jest od groma na tym forum. I nie mów, że to są tylko linki w sieci, bo to są rzeczy, które w prosty sposób możesz zweryfikować na ORYGINALNYCH stronach Lucis Trust i United Nations oraz obecnego Towarzystwa Teozoficznego co też sam OSOBIŚCIE zrobiłem. Więc wiem, że nie są to historyjki z wiki.

Stronkę Wyspy też można sprawdzić, co prezentuje i jak ogromna ilość materiałów tam zamieszczonych pokrywa się aktualnie z przesłaniem tych DUCHOWYCH NWO AGEND.

Jedyny plus to taki, że jak chcesz poznać w jaki sposób NWO chce ci ezoteryczny shit sprzedać w ramach ich Ultimate Goal czyli ŚWIATOWA RELIGIA to wpadaj na stronkę WYSPY. Przynajmniej będziesz miał to wyłożone jak na tacy bez potrzeby szukania, dociekania i specjalnego rozkminiania.

Edit:
Kombinujesz z odwracaniem swastyki, ale sam na swojej masz modlitwy i inne doznania z Mistrzami Teozoficznymi Blawatzkiej, otwarcie wychwalającej Lucyfera w swojej "Secret Doctrine".
Lucifer: A Theosophical Magazine March 1888 To August 1888, Tom 2
Autorzy H. P. Blavatsky

http://tinyurl.com/qd9y3r
Z resztą cała strona jest przesiąknięta tymi historiami i kłamstwami. Lucis aka Lucifer Trust jest jedną z organizacji promujących obok Share International Maitreyę jako nowego Mesjasza, a ty tak przypadkiem masz go w nazwie domeny swojej strony, tak?

Mam nadzieję, że dostaniesz swoją Judaszową zapłatę.
_________________
arrow Mossad did 9/11, ALL THE PROOF IN THE WORLD!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:39, 15 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goldbug napisał:
No i czyny są takie właśnie, że realizowany jest proces fałszywego przebudzenia, a proroków jego jest od groma na tym forum. I nie mów, że to są tylko linki w sieci, bo to są rzeczy, które w prosty sposób możesz zweryfikować na ORYGINALNYCH stronach Lucis Trust i United Nations oraz obecnego Towarzystwa Teozoficznego co też sam OSOBIŚCIE zrobiłem. Więc wiem, że nie są to historyjki z wiki.

Mówisz dużo, ale tak naprawdę nie wiem do kogo się zwracasz i o co ci właściwie chodzi.
Realizowany jest proces fałszywego przebudzenia? Uważasz, że ja biorę udział w tym procesie? Na czym on właściwie polega?
Albo może inaczej.
Zakładając, że jestem człowiekiem który chce się przebudzić zanim umrze, które prawdziwe przebudzenie byś mu polecił, w stosunku do tego całego fałszywego Luicier coś tam?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:45, 15 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goldbug: jak ktoś mówi o czakrach, aurze, reinkarnacji, podróżach astralnych, kundalini, energiach to z pewnością będzie się wyzwanym od mend, judaszy i innych przez goldbuga który pozjadał już wszelkie rozumy tego świata...

edit: cały świat jest przesiąknięty prawdą i kłamstwem, a w człowieka mądrości stoi aby umiał znaleść prawdziwe złote ziarno w plewach... i na tym kończe dyskusje bo to się robi nie zdrowe... jak sobie to wszystko dobrze przemyślisz łącznie z przeczytaniem całej doktryny Bławackiej i jeżeli zrozumiesz o co tam tak na prawdę chodzi to za jakieś 2 lata zapraszam Cię do ponownej dyskusji i może wtedy uda nam się znaleść wspólną drogę porozumienia... póki co moja i twoja droga idą w przeciwnym kierunku... Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kosmo




Dołączył: 08 Sie 2009
Posty: 107
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:57, 15 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Opaq napisał:
Coś mi tu nie pasuje.Słuchajcie dlaczego pomiędzy Heart Czakrą a Solar Plexus Czakrą, znajdują się nozdrza?

Jakie znowu nozdrza?? Coś kiedyś obiło mi się o uszy o jakimś środkowym nosie lub 3 nosie (zapewne chodziło o ilość dziurek) - coś na wzór trzeciego oka - odpowiedzialny np za czucie zapachów "na odległość", mam tak, że jak wyobrarze sobie coś do żarcia to jestem w stanie poczuć zapach. Nic na tą chwilę w google nie mogę znaleźć na ten temat.

@goldbug
Czemu w paszporcie?? Myślisz, że elita rządząca światem wychyla się do gazet, nie oni pozostają w cieniu, zamieszczanie takich rzeczy w paszportach widocznie ma cel symboliczny dla wtajemniczonych. A dla kumatych może byc zachętą do próby wstąpienia np do masonerii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:03, 15 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze strony Wyspy:
Cytat:
Nie jest to pierwsze moje spotkanie z Mistrzem Kuthumi.
Pierwszy raz pojawił się w moim życiu we śnie w lipcu 2000 roku.
Nie miałam wtedy pojęcia kto to jest.
Przypominał mi Chrystusa, a wiedziałam, że to ktoś inny.

http://www.vismaya-maitreya.pl/nasze_dos.....trzem.html

Piszesz o czakrach itp. innych ezotero-ura-bura ale jak widać Ty i Wiesia, kimkolwiek by nie była w ramach swoich "uduchowionych" doznań doświadczają i promują spotkania z Mistrzami Teozofii od Blavatzkiej, wydającej pismo LUCIFER oraz wielokrotnie go wychwalającej!

Lucifer: A Theosophical Magazine March 1888 To August 1888, Tom 2
Autorzy H. P. Blavatsky
http://tinyurl.com/qd9y3r

Że już nie wspomnę o tym, że Thule do którego należał Hitler bazowało na jej doktrynach.

Cytat:
Helena Blavatsky stated that K.H. and Master Morya worked with her to present the theosophical teachings she formulated in her books Isis Unveiled and The Secret Doctrine. A.P. Sinnett, A. O. Hume and others also wrote documents they described as having been dictated by Kuthumi
.
http://en.wikipedia.org/wiki/Kuthumi

I to mają niby być te niewinne energie, podróże astralne, doznania i źródła duchowego rozwoju?

A KYSZZZZ & TFUUUUUUUUU! Smile
_________________
arrow Mossad did 9/11, ALL THE PROOF IN THE WORLD!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:13, 15 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok Bo zbaczamy z tematu.



Widoczne godło polskie z charakterystycznym rozkładem czakr w kształcie węża zakończone złotą czakrą korony. Każdy prawdziwy Polak powinien usunąć ten emblemat jak najszybciej, łącznie z paszportem.
I żeby nie było że się czepiam, spójżcie na poniższy obraz:



Na obrazie widoczny Jezus ze Świętym Piotrem uważanym przez Kościół Katolicki za pierwszego papieża. To święty Piotr stworzył instytucję, która wymordowała miliony ludzi. A czyim był uczniem? Uważajcie z kim się fotografujecie, bo goldbug was i tak znajdzie:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kosmo




Dołączył: 08 Sie 2009
Posty: 107
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:29, 15 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adwokat Diabła napisał:



Widoczne godło polskie z charakterystycznym rozkładem czakr w kształcie węża zakończone złotą czakrą korony. Każdy prawdziwy Polak powinien usunąć ten emblemat jak najszybciej, łącznie z paszportem.


Nie widze nic nadzwyczajnego w tym orliku, a co ma nasz paszport do tego poza godłem to też już nie wiem.

Cytat:
I żeby nie było że się czepiam, spójżcie na poniższy obraz

W tym to już kompletnie, o co chodzi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sonic3




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:57, 15 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyspa napisał:
goldbug: ty całkowicie negujesz wszelkie doświadczenia ludzi takie jak np moje odnośnie chociarzby wyjścia z ciała... dla ciebie to jest new age i tym podobne rzeczy ale wyjsc z ciała się da i nie tylko ja tego doświadczyłem ale wiele osób... i ty mi sie wydaje chcesz jakby zanegować że takie coś w ogole jest możliwe... ja nie mówie aby ludzie wychodzili z ciał i latali se po astralu bo temu sam jestem przeciwny ale nie mniej jednak takie coś ma miejsce i jest to faktem no i cóż można więcej powiedzieć eh...

..dlaczego komuś tego zabraniać, nie jestem temu w ogóle przeciwny niech ludzie w końcu zrozumieją kim są. Pierwsze spontaniczne OOBE doświadczyłem jeszcze w podstawówce, nie wiedziałem wtedy co to jest, tego dowiedziałem się znacznie później, czy z tego powodu zostanę potępiony i pójdę do piekła.

@goldbug znasz zasadę dzieli i rządź? jesteś świetnym narzędziem do tej roboty jak i reszta fanatyków religijnych starająca się indoktrynować innych. Popróbuj medytacji może to usunie z ciebie wiele z tych mentalnych barier którymi się otaczasz.
A największa sekta znana temu światu to właśnie kościół katolicki, uczęszczałem do kościoła przez wiele lat głównie za sprawą indoktrynacji ze strony rodziny, na szczęście po latach zdobywania wiedzy potrafię z szerszej perspektywy ogarnąć czym jest ta instytucja. Dziś nie muszę się zamykać w autorytetach myślących za mnie, symbolice, modlitewnemu NLP, strachu, poczuciu samo generującej się winy i masowych systemach przekonań, które do tego twierdzą, że są twoim pośrednikiem pomiędzy tobą a Bogiem.
Wieżę w istnienie Boga, wieżę w miłość, natomiast nie wieże instytucją, które do tego zabraniają mi poznawać niezwykłą naturę istnienia, zamykając wiedzę w doktrynach religijnych.
Doktryna - to coś co nie podlega dyskusji. (niezbyt zdrowe podejście dla poszukiwacza prawdy)

Co mi odpiszesz mi to rybka, wiec po prostu że istnieją na tym świecie pozytywnie spolaryzowane osoby, które nie koniecznie muszą wyznawać jakąś ideologie religijną aby być pozytywnymi kochającymi istotami i nie muszą narzucać swojego punktu wiedzenia innym umieszczając wszędzie swoje mojsze racje
używając wielkiego kolorowego formatowania tekstu.
_________________
http://zakazaneowoce.pl/imgs/banery/baner-zakazaneowoce-350x20.jpg
Zdolność do dziwienia się jest początkiem do mądrości
Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
W jedności siła nie w budowanych murach!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
xpio




Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 72
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:01, 16 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tą całą tematykę, bo rzecz jasna na kundalini to się ani nie zaczyna ani nie kończy, odbieram jak odbicie w krzywym zwierciadle czegoś co jest jak najbardziej rzeczywiste .
Bo coś tam jest z całą pewnością, a już na pewno nasza wiedza o otaczającej nas rzeczywistości jest daleka od tego co kreują masmedia, czyli prawie pełnego zrozumienia.

A na tej planecie są siły którym bardzo zależy na tym abyśmy pozostali w punkcie rozwoju w którym obecnie się znajdyjemy, a nawet więcej pragną głębokiej regresji.
Dlatego trują nas rtęcią, aspartamem, fluorem itd, bowiem myślący niewolnik jest dla nich największym zagrożeniem, bo może sobie w końcu uświadomić że jest niewolnikiem i po prostu zrzuci kajdany.
Oczywiście chemia nie wystraczy, trzeba prać nieustannie mózgi, a co ważne ( w naszym kontekście ) trzymać nas z daleka od ścieżek prowadzących do prawdy czymkolwiek by ona była.
Samo poznanie dla nich nie jest aż tak groźne, boją się bardziej tego że zaczniemy samodzielnie badać świat w okół siebie, albo jeszcze gorzej wewnątrz siebie .
Z biernych konsumentów ogłupiającej papki medialnej, staniemy się aktywnymi badaczami i zobaczymy prawdę własnymi oczami, a to jak przypuszczam będzie oznaczało definitywny koniec świata jaki znamy, ich świata.

Teraz do sedna, czy te całe kundalini, merkaba jest coś warte, a może totalna ściema manipulacja od samego początku .
Początku - to by było dość trudne bo są to zagadnienia stare jak świat, albo jeszcze starsze Smile
, to nie ulega wątpliwości .
A czy ściema, jakaś starożytna mitologia fantazjujących szamanów w grzybkowym transie, być może ale dlaczego to aż tak długo przetrwało i dlaczego do dzisiaj budzi takie zainteresowanie, powód może być tylko jeden jest to część układanki którą nazywamy prawdą.
Po prostu, próbujemy czymś zapełnić białe plamy w obrazie naszej rzeczywistości ( naszej układance ), oczywiście jedni twierdzą że nie ma żadnych plam, bo oni pozjadali wszystkie rozumy i wszystko wiedzą, innych zadowala wypełnienie tego medialną papką, jeszcze inni mówią nie zajmujcie się tym nie patrzcie tam to jest fee-heretyzm , tu macie pismo ... nic więcej wan nie potrzeba.
Do tego dochodzi jeszcze fakt, że na tych starożytnych podaniach odłożyła się spora warstwa kurzu .
A i one same w sobie nie są pełne i pozbawione błędów, wynika to z faktu że ówcześni badacze również dysponowali tylko odbiciem.
Naszym właścicielom to jest na ręką, bo wystarczy że tu i tam dorzucą trochę tego i tamtego i już odsetek osób które zdołają się w tym połapać spada do bezpiecznego minimum.
A twierdzenie że w ten sposób tworzą jakąś nową religię, jest błędne .
Bo jak już napisałem to nie jest nowe, no i poco by mieli tworzyć nową religię, czy bym im nie wystarczyła jakaś forma technokratyzmu jako zamiennika, $ zamiast boga.
Problem w tym że ci niewolnicy, podświadomie ale jednak szukają prawdy i cały czas wchodzą na tą niebezpieczną ( dla nich ) ścieżkę, więc po prostu muszą reagować owijając wszystkie te nasze ekscesy poznawcze coraz to nowym szumem religijno-naukowym abyśmy czasami nie trafili w do celu.
Dlatego powinniśmy z dystansem podchodzić nie tylko do tej tematyki, ale i również do wszystkich nie konstruktywnych krytyków.
Zarówno z obozu - spalmy na stosie Harrego Pottera, jak i tych naukowców - ot co to za pierdoły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Opaq




Dołączył: 12 Wrz 2009
Posty: 175
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:03, 16 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kosmo:
Cytat:

Jakie znowu nozdrza?? Coś kiedyś obiło mi się o uszy o jakimś środkowym nosie lub 3 nosie (zapewne chodziło o ilość dziurek) - coś na wzór trzeciego oka - odpowiedzialny np za czucie zapachów "na odległość", mam tak, że jak wyobrarze sobie coś do żarcia to jestem w stanie poczuć zapach. Nic na tą chwilę w google nie mogę znaleźć na ten temat.


Kosmo, proszę Cię nie mów, że ten photoszopowy zlepek,mojego autorstwa, wziąłeś jak najbardziej poważnie. Ja sobie żartuję, a ty już w googlach szukasz, trochę to zakrawa na jaką manię. Ale jak widać niektórzy, szukają powiązań między zdjęciem maskotki i religiami dalekiego wschodu. Kurcze, to trzeba umieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3   » 
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Kundalini (PL)
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile