W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Uwaga! Znajdujesz się w jednej z sekcji autorskich forum.
Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za ewentualną cenzurę w tym wątku.
Moderatorem tego tematu jest jego założyciel czyli autor pierwszego posta.

JAR o sobie samym  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> O nas Odsłon: 5096
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JAR




Dołączył: 22 Paź 2008
Posty: 448
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:42, 02 Wrz '09   Temat postu: JAR o sobie samym Odpowiedz z cytatem

Witam, Nie lubie mowic o sobie, ani tym bardziej pisac... Doszlem do wniosku w pewnym momencie swojego zycia, ze zamiast dolaczac do spolecznosci tego swiata na Facebookach, Naszych-Klasach, itp, lepiej stworzyc cos wlasnego. Tak powstal alternativestuff.org - jest to polaczenie bloga, forum, metody na nauke jezyka angielskiego i nie wiadomo czego jeszcze. Daje mi to luksus zaistnienia w internecie bez koniecznosci prostytuowania i robienia za ekshibicjoniste. Dobrych kilka lat juz na emigracji, niedlugo w kraju moze juz w koncu (nie mylic z panstwem)...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JAR




Dołączył: 22 Paź 2008
Posty: 448
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:32, 14 Lut '11   Temat postu: alternativeonline.pl Odpowiedz z cytatem

Witam, Tak sie zastanawialem co sadzicie o mojej stronce, obecny adres to alternativeonline.pl. Bede wdzieczny za krytyczne i konstruktywne opinie, moze byc na PW.

Cel powstania strony, to paradoksalnie jego brak, a tak na powaznie to jest to cos w rodzaju prywatnego kanalu informacyjnego, gdzie pisze o tym co mi pasuje i nie dbam absolutnie o zadne kanony,a tym bardziej popularnosc, nikomu nie schlebiam ani nie ksztaltuje opinii publicznej.

Staram sie nie zajmowac polityka, chyba ze w kontekscie historycznym, ani zadnymi tematami typu NWO, itp. Nastawiam sie raczej na prezentacje czegos nietuzunkowego, nigdzie indziej nieopisywanego, pisanie dla radosci pisania. Narazie nie mam na to czasu, ale od marca moze pojawic sie cos z "jajem", bo dotychczas bylo to raczej testowanie i sprawdzanie samego siebie.

Jest to rodzaj concept websitu, cokolwiek to znaczy dla wielu z Was? Dla mnie wyrazem tego sa chociazby niestandardowe kategorie forum.

A co wy o tym sadzicie? Graficznie wiem ze jest zrobione na wiwat, ale jak juz wspomnialem nie dbam o poularnosc kompletnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> O nas Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


JAR o sobie samym
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile