W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Ograniczona edycja własnych postów  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Odsłon: 1772
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:42, 01 Paź '07   Temat postu: Ograniczona edycja własnych postów Odpowiedz z cytatem

Z uwagi na zainstniałe jakiś czas temu incydenty zdecydowałem się zablokowac możliwośc edycji / usuwania własnych postów po upływie godziny od ich napisania.
Operacja była trudna ale chyba sie udała... Wydaje mi się, że wszystko działa ok, ale jeśli coś popsułem proszę napisać!


Równocześnie informuję że istnieje możliwość odzyskania samokrytycznie usuniętych postów autorstwa dziewuszki oraz moońka.
Jeśli komuś to robi różnicę, proszę zagłosować czy jest za taką opercją, czy przeciw. Ponieważ głos głosowi nierówny tym razem nie zrobię ankiety - głosuje się imiennie dopisując się do tego wątka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:59, 01 Paź '07   Temat postu: Re: Ograniczona edycja własnych postów Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
... Ponieważ głos głosowi nierówny
Laughing

oczywiście jestem za przywróceniem postów wyrzej wymienionych kolegów ze względu na ich wyjątkową wartośc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Boruta




Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 799
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:33, 01 Paź '07   Temat postu: Re: Ograniczona edycja własnych postów Odpowiedz z cytatem

teraz już wiem dlaczego zamiast zmienić swój post w wątku o "opętaniu" ... zacytowałem samego siebie Wink

czyli jednak to nie był żaden diabeł Wink Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:43, 02 Paź '07   Temat postu: Re: Ograniczona edycja własnych postów Odpowiedz z cytatem

Scorpio napisał:
oczywiście jestem za przywróceniem postów wyrzej wymienionych kolegów ze względu na ich wyjątkową wartośc

Mowisz i masz Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:38, 02 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem Bimi co robiłes na wakacjach ale wpłyneło to pozytywnie na forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:50, 02 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jestem za, scorpio, czasami nie wiem kiedy mówisz poważnie a keidy robisz sobie jaja Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:22, 02 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

scorpio, to raczej ty sie zmieniles podczas moich wakacji.
teraz zaczynam podejrzewac, ze nie jestes z tej samej firmy co andrzej, xtc i mooniek Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
brainwash




Dołączył: 01 Lut 2006
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:07, 03 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście jestem za możliwością bezterminowej edycji własnych postów.
Możliwe że ktoś z rozmaitych powodów coś chce zmienić.
W przypływie delikatnej irytacji można napisać coś czego można żałować.
Obrazić kogoś a potem chcieć to naprawić. Sprawę można załatwić między sobą ale czasem wpada ktoś kto przeczyta parę pierwszych postów i to wszystko,wyciągając błędne wnioski na podstawie pobieżnych informacji.
W stosunku do XTC kiedyś przesadziłem,post został pokryty kurzem.
Następnie wywiązała się jakaś rozmowa właśnie z XTC.Przeglądając stary post postanowiłem zmienić ton mojej wypowiedzi w stosunku do XTC.Zmieniłem stary post pod wpływem rozmowy w późniejszym czasie.
Czy posty są tak masowo usuwane aby zmienić albo wymazać charakter tego forum ? Każdy wie dlaczego pisze i wypowiada się na tym forum.Owszem ktoś złośliwie wymaże jakiś tekst ale przecież nie wszyscy są złośliwi. W taki sposób można wylać dziecko z kąpielą.Osobiście to forum traktuje jak żywy organizm który się rozwija. To właśnie jest cena jaką płacimy za tak wspaniały dar jakim jest Wolność ! Bimi ,chyba że masz jakieś inne zamiary w stosunku do tego forum ? Przykładem może być jakaś ekspansja w przyszłości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:47, 03 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mooniek z dziewuszką wykasowali w sumie ponad 300 postów. mi by sie nie chcialo, ale widać mieli w tym jakiś cel - inni ludzie im odpowiadali, zrobiły się z tego poważne dyskusje...
czytając całą dyskusję można wyciągnąć jakieś wnioski. czytając tylko jedną stronę trudno wyciągnąć cokolwiek - istnienie całego tematu przestaje mieć sens.
wolność jest fajna i zawsze byłem za nią, ale nie kosztem niszczenia sensu forumowych treści.

jeśli będziesz czuł potrzebę zmiany swojego posta i nie będzie to już możliwe skontaktuj się ze mną Smile
a najlepiej dopisz po prostu kolejnego posta ze sprostowaniem. nikt nie jest nieomylny i kazdy ma prawo zmienić zdanie z czasem. nie ma się czego wstydzic kasując własne słowa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
brainwash




Dołączył: 01 Lut 2006
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:53, 03 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzysta postów ! Myślałem że chodzi o jakieś kilka postów.Faktycznie po takim działaniu forum może być nieźle skorodowane.W ten sposób można całkowicie storpedować forum i zniechęcić gości.Jeżeli komuś się chce pisać tyle postów a następnie je kasować to albo jest bardzo zdenerwowany albo pisząc je,miał zupełnie inny cel.Pisząc o bezterminowej możliwości edycji postów,miałem zupełnie inną skalę na myśli.W takim wypadku chyba nie ma innej możliwości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:04, 03 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no niestety
wybralem mniejsze zło by zwalczyć patologie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:10, 03 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no własnie, kto normalny, kasuje kilkaset swoich postów? w dodatku skarżąc sie na ceznure, gdyby była cenzura, zaden z tych postów nigdy by nie zagościł na forum Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Diadiuszka W.W.




Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 229
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:04, 03 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No proszę. Dyskusja rozgorzała widzę nad tym, nad czym nie trzeba dyskutować Very Happy Już usuwałem forum z zakładek i myślałem, że wejdę ostatni raz zobaczyć co się dzieje a tu się zdziwiłem, że Bimi moje posty przywrócił. I pomyśleć, że tak cwaniakował swojego czasu:
Bimi napisał:
Dziaduszka, nie zapomnij tylko wykasować wszystkiego:)
bo baza się nam zapełnia na yoyo i trzeba zacząć powoli usuwać. Jak sam sie nie usuniesz to prędzej czy później ja i tak to zrobię, a po co mi dodatkowa robota


Very Happy Very Happy No ale nic. Posty niegdyś pokasowałem, ponieważ postanowiłem, że nie będę wam tu psuł ładu i porządku. Skoro się wszyscy zgadzają jeden z drugim odnośnie swoich dzikich halucynacji, to po co przeszkadzać Smile? Więc wykasowałem, żeby nikt nie daj Boże nie zwątpił w jedyną słuszną rację demaskatorów.
Druga sprawa, to cenzurowanie wypowiedzi. Rozumiem, że Bimi nie miał i nadal nie ma pojęcia o tym, co to za rzecz taka "silnik J-2", co to znaczy "pracować na paliwie" - ale to nie powód, żeby od razu przenosić temat do śmietnika. A skoro przeniósł, to postanowiłem nie psuć zabawy. Tak czy inaczej - skoro posty przywróciliście, to niech i tak będzie. Swoją drogą to udzielę pewnej porady (jak się przyda to będzie ładnie, a jak nie to nie) - mianowicie: staraj się Bimi mniej się mieszać w dyskusję z prawami administratora. Najlepiej tylko w przypadku ewidentnych nadużyć, takich jak powiedzmy trollizm, albo reklamy.

Będę tu może czasem zaglądał, i jeśli ktoś ma jakieś rzeczowe pytanie o program Apollo, bądź o jakieś materiały z tym związane, to niech pyta śmiało - postaram się jakoś pomoc. Smile

Miłego wieczoru wszystkim.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Ograniczona edycja własnych postów
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile