W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Kawa  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Człowiek i medycyna Odsłon: 14461
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maratonczyk




Dołączył: 08 Sie 2009
Posty: 8
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:31, 08 Wrz '09   Temat postu: Ja juz kilkanscie lat stosuje Guarane do picia lub sprasowan Odpowiedz z cytatem

[b]Ja juz kilkanascie lat stosuje zamiast kawy Guarane - do picia lub sprasowana w postaci preslingow /tabletek/.[/b]

Wczesniej kilkanascie lat picia duzych ilosci kawy "na obudzenie" w ciagu dnia doprowadzilo u mnie do problemow zaladkowych i powaznego odwapnienia kosci juz w wieku 34 lat /ok. 30% odwapnienia/ .[b] Zmiana stylu zycia na bardziej zdrowy pod katem jedzenia i bardziej sportowy doprowadzila do zregenerowania calego organizmu.[/b]

Od 17 - tu lat w ogole nie choruje, przestalem palic papierosy po 20 latach nalogowego palenia i [b]w wieku 51 lat uprawiam bieganie dla kondycji / lacznie z maratonem /. Zdrowe odzywianie , suplementacja oraz aktywnosc fizyczna w kazdym wieku to moja recepta na dlugie, zdrowe zycie bez lekarzy, farmacji i bandy politykow.[/b]

Jesli ktos dla smaku wypija jedna "mala czarna" z mlekiem, smietanka i nawet z cukrem, czy bez niego to sie raczej nic nie stanie - wazne zeby wypic w to miejsce szklanke wody, poniewaz kawa i herbata odwadnia organizm.

[b]Koniecznie trzeba pic ok. 2-2,5 litra czystej wody dziennie kazdego dnia w ilosciach ok. 1 szklanki jednorazowo.[/b]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Człowiek i medycyna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Kawa
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile