W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Eutanazja  
Podobne tematy
Belgia-eutanazja wbrew woli pacjentów 47
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
17 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Człowiek i medycyna Odsłon: 7360
Strona:  «   1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy uważasz, że pomoc w samobójstwie niedołężnej i nieuleczalnie chorej osobie powinna być karana z urzędu?
Tak
39%
 39%  [ 9 ]
Nie
60%
 60%  [ 14 ]
Wszystkich Głosów : 23

Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:32, 30 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Idąc tym "gównianym" tropem.

Według mnie, zły przykład Bimi.

Jak chcę srać to fakt, idę i sram, a nie proszę babcie - " babciu, wysraj się za mnie".
moim zdaniem dobry przykład tylko nie zrozumiałeś analogii.
lekarz tylko wydziela srajtaśmę - kierujecie swoją fanatyczną nienawiść przeciwko narzędziu, zupełnie abstrahując od powodów jego użycia.
bez najmniejszych dowodów, ba nawet bez poszlak, zarzucacie holenderskim lekarzom że mordują ludzi.. równie dobrze ja mogę sobie powiedzieć że babcie klozetowe z warszawskiego dworca zaciągają klientów na siłę do srania - i tyle samo będzie w tym prawdy co w waszych rewelacjach n.t. eutanazji w praktyce.

sugerujecie że lekarze to zimne dranie, ale kompletnie pomijacie fakt, że dla takiego lekarza eutanazja jego pacjenta jest utratą dochodu. z punktu widzenia materialnego zysku żaden lekarz nie powinien dokonywać eutanazji, bo jak pacjent umrze to na pewno już mu nie zapłaci.
myślicie że ile lekarz dostaje za taką eutanazję? proszę - chętnie się dowiem... Smile w bibule przypadkiem nie napisali?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Opaq




Dołączył: 12 Wrz 2009
Posty: 175
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:38, 01 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

" Idąc tym "gównianym" tropem.

Według mnie, zły przykład Bimi.

Jak chcę srać to fakt, idę i sram, a nie proszę babcie - " babciu, wysraj się za mnie".
moim zdaniem dobry przykład tylko nie zrozumiałeś analogii.
lekarz tylko wydziela srajtaśmę - kierujecie swoją fanatyczną nienawiść przeciwko narzędziu, zupełnie abstrahując od powodów jego użycia.
bez najmniejszych dowodów, ba nawet bez poszlak, zarzucacie holenderskim lekarzom że mordują ludzi.. równie dobrze ja mogę sobie powiedzieć że babcie klozetowe z warszawskiego dworca zaciągają klientów na siłę do srania - i tyle samo będzie w tym prawdy co w waszych rewelacjach n.t. eutanazji w praktyce.


sugerujecie że lekarze to zimne dranie, ale kompletnie pomijacie fakt, że dla takiego lekarza eutanazja jego pacjenta jest utratą dochodu. z punktu widzenia materialnego zysku żaden lekarz nie powinien dokonywać eutanazji, bo jak pacjent umrze to na pewno już mu nie zapłaci.
myślicie że ile lekarz dostaje za taką eutanazję? proszę - chętnie się dowiem... w bibule przypadkiem nie napisali?


„w bibule przypadkiem nie napisali?”

Tak , czasem czytuję i cytuję bibułę i wkleję coś na forum, czytam też inne strony i blogi.
Czuć co sugerujesz. Eutanazja - bibula.. Więc ja zasugeruję, że jak wklejasz wiadomości z onetu ( często to robisz ), to może znaczyć, że możesz być z Mossadu. Smile


Co do analogii, spoko, zrozumiałem.

Analogia dobra, pod warunkiem założenia wersji z eutanazją i poproszenia kogoś o jej dokonanie ( babcia-lekarz, papier- np. strzykawka z trucizną etc.).

Jeżeli mi się znudziło życie, nie proszę babci o pomoc.- ja do tego to odniosłem ,Ty, do swojej opinii.

Ogólnie ,takie porównania czy analogie, sprowadzają temat do absurdalnej historii, a jak pisałem wcześniej, na pewno temat eutanazji, taką nie jest. Więc zostawiam porównania i ich interpretację.

Odniosę się do dalszej części:
„- kierujecie swoją fanatyczną nienawiść przeciwko narzędziu, zupełnie abstrahując od powodów jego użycia.
bez najmniejszych dowodów, ba nawet bez poszlak, zarzucacie holenderskim lekarzom że mordują ludzi..”


Bimi, jaką fanatyczną nienawiść, ja tylko zadaje pytania.
Pyza tym, nie wiem, kto i kiedy napisał na tym forum, że holenderscy lekarze mordują ludzi, ja na pewno nigdy czegoś takiego nie pisałem i pisać nie zamierzam. Lekarz, który zgodnie z prawem, dokonuje eutanazji, ma niełatwy dylemat według mnie, choć z czasem na pewno jest mu łatwiej.

Pomijając całą ideologię, podpinaną z różnych stron do eutanazji ( jak piszesz „fanatokatolików”, czy w drugą stronę np. „lewaków”czy „ liberałów” – skracając myślowo), czy naprawdę uważasz, że osoba, która prosi o śmierć naprawdę jej potrzebuje?
Zastanów się.
Tak się składa, że byłem wiele razy w szpitalach widziałem swoje , byłem w hospicjach, powiem Ci jedno, żadna, powtarzam, żadna osoba, nieuleczalnie chora, nigdy nie prosiła o śmierć, według mnie, potrzebowała tylko opieki. To jest praktyka.
Praktyką też jest niestety to, o czym wspomniałem wcześniej, że ludzi schorowanych, szczególnie starszych, traktuje się niestety bardzo powierzchownie, tak, jest to efekt – upraszczając- zwykłego obycia. Nie ma nic w tym złego, taka praca. Nie sugeruję w żadnym stopniu, że coś złego dzieje się dla chorych.
Ciekawe też, że większość ludzi odnosi eutanazję tylko do osób starszych, w hospicjach jest dużo dzieci nieuleczalnie chorych. Czy to daje inne światło?

Jest oczywistym zagrożeniem, że przy legalizacji eutanazji, z czasem będzie dochodziło do nadużyć, tutaj nie ma się co zastanawiać, bo nie ma takiej dziedziny życia, w której do takich nie dochodzi. Nie ma. Kościół czy polityka, zawsze jest tak samo.
Będzie legalna dobrowolna eutanazja, za zgodą pacjenta i rodziny, będą nadużycia, na sto procent. Za jakiś czas będzie legalna i eutanazja niedobrowolna, to oczywiste, że nadużycia będą znów. Ktoś przyjdzie w odwiedziny do szpitala do dziecka, a lekarz mu powie, że już dziecka nie ma, bo jego stan kwalifikował się do eutanazji i nie dlatego przecież, że każdy lekarz to drań, tylko dlatego, że mu pozwoli na to prawo.
Nadużycia dokonywane przez ludzi, nie mają nic wspólnego z ideologią, czy religią, pod którą się podpisują. Po co więc, poprzez następną ideologię, poszerzać im prawny zakres, dający większe spektrum nadużyć? Człowiek to tylko człowiek.
I naprawdę nie jestem, jak piszesz o innych „fanatokatolikem” lewakiem czy innym palantem, ot, takie zwykłe kojarzenie doświadczeń i faktów, daje mi pogląd, o którym tutaj piszę.

p.s.
„. z punktu widzenia materialnego zysku żaden lekarz nie powinien dokonywać eutanazji, bo jak pacjent umrze to na pewno już mu nie zapłaci.
myślicie że ile lekarz dostaje za taką eutanazję? proszę - chętnie się dowiem”

A to, to banał , sam chyba wiesz, wystarczy spisać umowę .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:13, 01 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Opaq napisał:
Cytat:
„. z punktu widzenia materialnego zysku żaden lekarz nie powinien dokonywać eutanazji, bo jak pacjent umrze to na pewno już mu nie zapłaci. myślicie że ile lekarz dostaje za taką eutanazję? proszę - chętnie się dowiem”


A to, to banał , sam chyba wiesz, wystarczy spisać umowę .

proszę? nie rozumiem o czym ty do mnie rozmawiasz.
podpisywałeś kiedyś z lekarzem jakąkolwiek mowę? bo ja nigdy.
gdzie ty mieszkasz???

zdaje się ktoś zasugerował że lekarze zabijają ludzi dla kasy.
więc pytam się tego kurwa eksperta: ile w/g jego wiedzy, taki statystyczny lekarz bierze od jednej eutanazji?
konkretnie - w euro, może być brutto, a nawet z widełkami. Laughing

pewnie nikt nie zna odpowiedzi więc wam powiem: zero.
no, chyba że w polsce, gdzie paradoksalnie eutanazja jest 100% illegal - tu po cennik proszę się zgłosić do lokalnego zakładu pogrzebowego, umową o kórej wspominasz jest wykręcenie numeru 999... Smile
nikt nie powinien wiedzieć lepiej niż polacy że penalizacja eutanazji w żaden sposób nie przeszkadza lekarzom mordować pacjentów, szczególnie gdy moga na tym zarobić. szkoda tylko, że zamiast odrobiny samorefleksji potraficie jedynie wykrzesać z siebie kolejną porcję katofanatycznego jadu w stosunku do innych, nierzadko bardziej cywilizowanych społeczeństw.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Opaq




Dołączył: 12 Wrz 2009
Posty: 175
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:30, 01 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

zdaje się ktoś zasugerował że lekarze zabijają ludzi dla kasy.


Poległem..... skąd te wnioski. Confused Gdzie coś takiego stwierdziłem czy sugerowałam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:33, 01 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie powiedziałem, że ty, ale na pewno w tym wątku. więc w tym wątku pytam..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:01, 20 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Blisko połowa (48 proc.) Polaków uważa, że lekarze powinni spełniać wolę cierpiących, nieuleczalnie chorych, którzy domagają się podania im środków powodujących śmierć. Przeciwną opinię wyraża dwie piąte (39 proc.) badanych, a 13 proc. nie potrafi zająć stanowiska w tej sprawie - wynika z sondażu Centrum Badania Opinii Społecznej (CBOS).

Większość respondentów (61 proc.) uważa również, że w przypadku nieuleczalnie chorego, którego cierpieniom nie można ulżyć, prawo powinno zezwalać, aby na prośbę chorego i jego rodziny lekarz mógł skrócić życie pacjenta za pomocą bezbolesnych środków - w tym 26 proc. nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Przeciwnego zdania jest niespełna jedna trzecia (31 proc.) ankietowanych, w tym 17 proc. wyraża je w sposób zdecydowany, a 8 proc. nie miało na ten temat zdania.

Według CBOS w porównaniu z rokiem 2005 poparcie dla legalizacji eutanazji rozumianej jako przyspieszenie śmierci na prośbę osoby nieuleczalnie chorej, której cierpieniom nie można ulżyć, wzrosło o 13 punktów procentowych. Odsetek przeciwników tego pomysłu zmniejszył się w tym czasie o 6 punktów procentowych.

Jak podkreśla CBOS, obecnie odsetek osób opowiadających się za prawnym przyzwoleniem na tzw. wspomagane samobójstwo jest najwyższy od czasu, kiedy są prowadzone badania w tej kwestii.

http://wiadomosci.onet.pl/2063376,11,sondaz__ktory_zaniepokoi_kosciol,item.html


To jeden z niewielu sondaży z których Polacy nie odpowiedzieli TAK na kolejną formę pytania "Czy chcesz żeby twój sąsiad miał gorzej od ciebie?" Smile
Choć pewnie zbyt optymistycznie potraktowałem te wyniki - luzie boją się jak to będzie gdy przyjdzie im konać w kilkumiesięcznym bólu i agonii... więc wolą żeby do tego czasu już się dało skrócić taka mękę, bo a nuż się im przyda Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:54, 16 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Holandii ciągle rośnie liczba zgłaszanych eutanazji.

W 2009 roku zwiększyła się o 13% do 2636, a rok wcześniej o 10% (w porównaniu z rokiem ubiegłym).

W tym miesiącu na się rozpocząć śledztwo zlecone przez ministra zdrowia jeszcze po odnotowaniu wzrostu w 2008, którego celem jest wyjaśnić ten trend.

'Jednym z powodów może być to iż opada tabu która otaczało eutanazję' - mówi Jan Suyver, szef lokalnej grupy monitorującej eutanazję. 'Może też być tak, że doktorzy coraz częściej to raportują' dodał.

Jakieś 80% osób które proszą o eutanazje umiera w domu.

W Holandii eutanazja jest legalna, ale tylko po spełnieniu ściśle określonych warunków. Na przykład gdy pacjent cierpi ból nie do zniesienia, a lekarz ma pewność że pacjent dokonuje świadomego wyboru. Wymagana jest również opinia drugiego lekarza.


Cytat:
Sharp growth in euthanasia deaths

The number of reported deaths by euthanasia rose 13% last year to 2,636, following an increase of 10% in 2008, the NRC reports, quoting figures due to be published at the beginning of July.

The 2008 increase led the health ministry to set up an investigation into the increase. That investigation is due to start this month.

One reason for the increase could be that the taboo surrounding euthanasia is fading, Jan Suyver, chairman of the regional euthanasia monitoring group told the paper. 'It could also be that doctors are more likely to report it,' he said.

Some 80% of people who opt for mercy killing die at home.

Euthanasia is legal in the Netherlands under strict conditions. For example, the patient must be suffering unbearable pain and the doctor must be convinced the patient is making an informed choice. The opinion of a second doctor is also required.

http://www.dutchnews.nl/news/archives/2010/06/sharp_growth_in_euthanasia_dea.php
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:02, 21 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawnej zgody na eutanazję nieuleczalnie chorego syna ponownie domaga się od sądu Barbara Jackiewicz z Warszawy - informuje "Życie Warszawy".

W Wydziale Rodzinnym i Nieletnich żoliborskiego sądu kobieta złożyła wniosek trzy dni temu. Jej syn cierpi na podostre stwardniające zapalenie mózgu. Jest to rzadkie powikłanie po odrze.

42-letni Krzysztof od 26 lat jest przykuty do łóżka i nie ma świadomości. Nikt w Polsce jeszcze tak długo nie cierpiał z powodu tej choroby.

- Gdy patrzę, jak syn się męczy, zastanawiam się, czy można go aż tak dręczyć? Dlaczego państwo upiera się, by utrzymywać go przy takim życiu? Moje się kończy, a cudów nie ma - mówi matka Krzysztofa.

Eutanazja jest to powodowane współczuciem przyśpieszenie lub niezapobieganie śmierci w celu skrócenia cierpień chorego człowieka. W Polsce jednak eutanazję określa się jako rodzaj zabójstwa. Sędzia Marcin Łochowski z praskiego sądu okręgowego mówi, że nie wyobraża sobie, by sąd przychylił się do wniosku matki.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,D.....prasa.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Piioottrr




Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 990

PostWysłany: 23:39, 28 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rollercoaster zaprojektowany aby zabic!


EUTHANASIA COASTER
“Euthanasia Coaster” is a hypothetic euthanasia machine in the form of a roller coaster, engineered to humanely – with elegance and euphoria – take the life of a human being. Riding the coaster’s track, the rider is subjected to a series of intensive motion elements that induce various unique experiences: from euphoria to thrill, and from tunnel vision to loss of consciousness, and, eventually, death. Thanks to the marriage of the advanced cross-disciplinary research in space medicine, mechanical engineering, material technologies and, of course, gravity, the fatal journey is made pleasing, elegant and meaningful. Celebrating the limits of the human body but also the liberation from the horizontal life, this ‘kinetic sculpture’ is in fact the ultimate roller coaster: John Allen, former president of the famed Philadelphia Toboggan Company, once sad that “the ultimate roller coaster is built when you send out twenty-four people and they all come back dead. This could be done, you know.”




Cause of death: Cerebral hypoxia, lack of oxygen supply to the brain.




Wiecej arrow http://www.julijonasurbonas.lt/p/euthanasia-coaster/


Wywiad z projektantem: http://www.we-make-money-not-art.com/archives/2011/06/the-euthanasia-coaster.php


Czego sie nie robi dla pieniedzy... Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
connard




Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 626
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:20, 29 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piioottrr napisał:
Czego sie nie robi dla pieniedzy... Rolling Eyes

Zajebisty pomysł - lepiej wykitować na górskiej kolejce niż gnić w szpitalnym wyrze czekając aż zastrzyk zadziała. Zabierasz rodzinkę na ostatni wypad do wesołego miasteczka i przynajmniej masz niezłą jazdę na chwilkę przed odjazdem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:27, 29 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Referendum w Szwajcarii - poparcie dla eutanazji

Wyborcy ze szwajcarskiego kantonu Zurych ogromną większością głosów odrzucili w referendum propozycję, aby zakazać tam eutanazji
Wysunięta przez konserwatystów p
ropozycja wprowadzenia zakazu eutanazji została odrzucona przez 85 proc. uczestników głosowania. Przeciwko pozbawieniu cudzoziemców prawa do korzystania z możliwości przeprowadzenia samobójstwa wspomaganego głosowało 78 proc.

Eutanazja jest w Szwajcarii legalna i wolno ją przeprowadzać pod warunkiem, że instytucja dokonująca eutanazji nie ciągnie z tego tytułu korzyści materialnych.

W Zurychu rocznie poddaje się eutanazji około 200 osób.

Rząd szwajcarski zamierzał położyć kres "turystyce samobójców", to jest przyjazdom cudzoziemców do Szwajcarii w celu podania się eutanazji.

Pragnęły wprowadzić te zakazy dwie małe partie: Federalny Związek Demokratyczny i Ewangelicka Partia Ludowa. Jedna z propozycji przewidywała, że cudzoziemiec po to, aby mógł nabyć uprawnienia do poddania się legalnej eutanazji w kantonie Zurych, musi zamieszkiwać tam przynajmniej przez rok przed samobójstwem.

W przeprowadzaniu legalnych samobójstw pomaga szwajcarskie stowarzyszenie Dignitas. W ubiegłym roku skorzystało z tego w Szwajcarii ponad stu cudzoziemców. Przeszło połowa pochodziła z Niemiec.
http://www.rp.pl/artykul/658690.html

_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:08, 23 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rick Santorum, kandydat na prezydenta USA, powiedział ostatnio w jakimś wywiadzie, że przymusowa eutanazja ("forced euthanasia") stanowi 5% wszystkich zgonów w Holandii i że przerażeni starsi ludzie noszą bransoletki z napisem "Do not euthanise me".

Holenderskie media oczywiście szybko podchwyciły temat - wszak to słowa wypowiedziane publicznie przez potencjalnego przyszłego prezydenta USA, które stawiają reputację ich kraju w niezbyt pozytywnym świetle. Zwłaszcza, że w/g statystyk z 2010 roku eutanazja miała miejsce w przypadku 2% zgonów, a bransoletek nikt nosić nie musi, bo każdy przypadek wymaga spełnienia bardzo ścisłych kryteriów; m.in. świadomej zgody cierpiącego pacjenta ze zdiagnozowaną śmiertelną chorobą oraz zgody dwóch różnych lekarzy. A żaden lekarz nie ma interesu w uśmiercaniu pacjentów, bo zarabia na nich tylko wtedy gdy jeszcze żyją. (co innego łódzkie pogotowie w spółce joint-venture z grabarzami) Smile

Ale najlepsze jest to, że New York Times podobno napisał, że holenderski ambasador zapytany przez nich o tę kwestię odmówił komarza bo "holenderski rząd nie chce się wtrącać w amerykańską kampanię wyborczą". Laughing

Jaja jak berety.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
aximia




Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 3996
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:42, 13 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawy artykuł z NE,

EUTANAZJA, śmieciowy Finał Orkiestry ŻYCIA !!!.





fragmenty :

Czy macie państwo świadomość, że ponad 30% Holendrów przeniosło się do Niemieckich Kas Chorych, by uniknąć EUTANAZJI?

**********************

Dni temu kilka, córka koleżanki (mąż Holender) jechała do Holandii na… uroczystą eutanazję teściowej.

- Panie doktorze, mamy prośbę o przyśpieszenie "zabiegu" o dwa dni. Chcemy wyjechać w piątek po południu. Po drodze chcemy zajechać do Samanty, wczoraj miała urodziny. Jesteśmy zabukowani w sobotę rano na lot do Nicei. Mama przecież już podjęła decyzję. Bardzo prosimy. - Adrian położył na biurku doktora Markusa bilety lotnicze jako dowód, że o 9.30 w sobotę mają wylot na oczekiwane od roku wakacje.

Doktor Markus, lekarz dzielnicowy, od dwóch miesięcy na zlecenie Adriana i Emmy diagnozował mamę Adriana, 72 letnią Hertę, która od wielu lat chorowała na nieżyt jelit i niewydolność nerek. Jednak przekonywującym argumentem za eutanazją jest jej wiek - 72 lata, wystarczy, nażyła się!

********************************

30 km na południe od Amsterdamu, w 3 tysięcznym mieścinie Wielingen, dziennikarka odkryła, że w tym sennym miasteczku żyją tylko młodzi ludzie. Nie ma w nim nikogo, kto żyje z emerytury! Raczkujące dzieciuchy, szkolne małolaty, agresywne zawodowe szczury, młodzi dziadkowie… A gdzie staruszkowie? Nie ma. Ani jednego w kawiarni, kościółku, na ulicy. Indagowani przypadkowi rozmówcy na rynku miasta, w urzędzie merostwa i w okolicznych pubach unikali odpowiedzi na pytania, gdzie są starsi jego mieszkańcy?

cyt http://legionista.nowyekran.pl/post/8520.....stry-zycia

czy to może być prawdą?
czy rzeczywiście starsi ludzie na ulicach Holandii pojawiają się coraz rzadziej ???


*************************************************

i jeszcze najświeższe statystyki :

Znaczny wzrost liczby eutanazji w Holandii

Statystyki dotyczące eutanazji przeprowadzonych w Holandii w 2011 roku pokazują, ze ich liczba wzrosła o 18% w stosunku do roku poprzedniego. W 2011 roku odnotowano 3.695 przypadków, co jest dwukrotnością liczby z roku 2006. Z raportu wynika ponadto, że ilość eutanazji u pacjentów z zaburzeniami psychiatrycznymi wzrosła z 2 przypadków w 2010 do 13 w 2011 roku. Przybyło również eutanazji wśród osób z demencją, do 49 przypadków.
Nicole Visee, sekretarz Krajowej Komisji do spraw Eutanazji, powiedziała mediom, że nie rozumie, dlaczego statystyki wzrosły. Przypuszcza, że może to być spowodowane lepszym raportowaniem ze strony lekarzy, większą ilością zgonów z powodu chorób terminalnych w starzejącym się społeczeństwie lub też zmianą postaw etycznych.

Kanadyjczyk Alex Schadenberg z Koalicji Zapobiegania Eutanazji, który od dawna obserwuje sytuację w Holandii, twierdzi, że eutanazja jest tam poza kontrolą. Wskazuje, że wcześniejsze badania opublikowane w „The Lancet” szacowały, iż 23% eutanazji nie jest tam odnotowywanych. Jeśli zastosuje się te dane do statystyk z 2011 roku, wynika z nich, że faktycznych eutanazji było w minionym roku aż 4.500.

Przypadki eutanazji w holenderskich statystykach nie obejmują wspomaganych samobójstw (192 w 2010) oraz ciągłej głębokiej sedacji, nazywanej często „powolną eutanazją” (8,2% wszystkich zgonów w 2005). Eutanazja obejmuje obecnie 2,8% wszystkich zgonów w Holandii, czyli dotyczy więcej niż 1 osoby na 50.

http://bioetyka.krakow.pl/nowinki/szczeg.....w_Holandii
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=a6EnyQ0Dy50
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:45, 13 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jako mieszkaniec Holandii, ośmielę się wyrazić swoją subiektywną opinię, iż jeśli "ponad 30% Holendrów przeniosło się do Niemieckich Kas Chorych" to prędzej dlatego, że tam było taniej, niz że obawiali się eutanazji.
że niby co, chcieli się zabezpieczyć przed niechcianą eutanazją, przenosząc się do ubezpieczalni, która nie pokrywa kosztów za tego typu "leczenie"?
bez jaj - jeszcze listopad to rozumiem Smile

naprawdę myślicie, że ktoś ma na tyle dużo rozumu by się przyjąć do niemieckiej kasy chorych, ale za razem an tyle mało, że da się zajebać swojemu lekarzowi wbrew własnej woli?
no cóż, to lepiej się obudźcie.
a poza tym rozważcie to: jak na was przyjdzie czas to być może też będziecie chcieli skorzystać z eutanazji - kiedy człowiek wie że umrze i bardzo go to boli tydzień wte czy wewte robi różnicę - z tym że jak dla mnie czasem inną niż twierdzą wasze dogmaty Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
aximia




Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 3996
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:48, 13 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
.
że niby co, chcieli się zabezpieczyć przed niechcianą eutanazją, przenosząc się do ubezpieczalni, która nie zwraca za nią kosztów za tego typu "leczenie"?
Smile


może właśnie w ten sposób chcieli się zabezpieczyć przed presją krewnych ?
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=a6EnyQ0Dy50
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:54, 13 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aximia napisał:
Bimi napisał:
.
że niby co, chcieli się zabezpieczyć przed niechcianą eutanazją, przenosząc się do ubezpieczalni, która nie zwraca za nią kosztów za tego typu "leczenie"?
Smile


może właśnie w ten sposób chcieli się zabezpieczyć przed presją krewnych ?

więc w holandii istnieje presja krewnych by zabijać starszych członków swoich rodzin?
o kurwa - to gdzie ja mieszkam. muszę to jak najszybciej przemysleć...
no i dobrze, ze moi krewni mieszkają w polsce Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:54, 13 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aximia napisał:
Ciekawy artykuł z NE,

EUTANAZJA, śmieciowy Finał Orkiestry ŻYCIA !!!.

fragmenty :

Czy macie państwo świadomość, że ponad 30% Holendrów przeniosło się do Niemieckich Kas Chorych, by uniknąć EUTANAZJI?

**********************

Dni temu kilka, córka koleżanki (mąż Holender) jechała do Holandii na… uroczystą eutanazję teściowej.

- Panie doktorze, mamy prośbę o przyśpieszenie "zabiegu" o dwa dni. Chcemy wyjechać w piątek po południu. Po drodze chcemy zajechać do Samanty, wczoraj miała urodziny. Jesteśmy zabukowani w sobotę rano na lot do Nicei. Mama przecież już podjęła decyzję. Bardzo prosimy. - Adrian położył na biurku doktora Markusa bilety lotnicze jako dowód, że o 9.30 w sobotę mają wylot na oczekiwane od roku wakacje.

Doktor Markus, lekarz dzielnicowy, od dwóch miesięcy na zlecenie Adriana i Emmy diagnozował mamę Adriana, 72 letnią Hertę, która od wielu lat chorowała na nieżyt jelit i niewydolność nerek. Jednak przekonywującym argumentem za eutanazją jest jej wiek - 72 lata, wystarczy, nażyła się!

********************************

30 km na południe od Amsterdamu, w 3 tysięcznym mieścinie Wielingen, dziennikarka odkryła, że w tym sennym miasteczku żyją tylko młodzi ludzie. Nie ma w nim nikogo, kto żyje z emerytury! Raczkujące dzieciuchy, szkolne małolaty, agresywne zawodowe szczury, młodzi dziadkowie… A gdzie staruszkowie? Nie ma. Ani jednego w kawiarni, kościółku, na ulicy. Indagowani przypadkowi rozmówcy na rynku miasta, w urzędzie merostwa i w okolicznych pubach unikali odpowiedzi na pytania, gdzie są starsi jego mieszkańcy?

cyt http://legionista.nowyekran.pl/post/8520.....stry-zycia



byś jeszcze napisała, że przeczytałaś to od Novembera09, który to info wrzucił do pierdolni 09 stycznia deczko przed tobą.


A od Owsiaka to się odpierdolcie, połowy w życiu nie zrobicie co on

Wiesz co to geriatria? To sie dowiedz i dopiero narzekaj na Owsiaka - bo na to facet zbiera.

Żal tu coraz bardziej zaglądać, lepiej o pierdach krowy już poczytać i się pośmiać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:34, 19 Mar '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hiszpania szóstym krajem świata, który zalegalizował eutanazję

Prawo do legalnej eutanazji w Hiszpanii wejdzie w życie za trzy miesiące. W 350-osobowej izbie ustawę o śmierci z asystą poparło 202 posłów, przeciwnych było 141, a dwóch wstrzymało sie od głosu.


Hiszpania zatwierdziła w czwartek ustawę legalizującą eutanazję. Tym samym stała się czwartym krajem w Europie i szóstym na świecie, który zdecydował się na taki krok. Poza Hiszpanią śmierć z asystą jest legalna w Holandii, Belgii, Luksemburgu, Kolumbii i Kanadzie, natomiast portugalski sąd w tym tygodniu obalił tamtejszą ustawę o eutanazji jako niezgodną z konstytucją.

Prawo, które ma wejść w życie za trzy miesiące, zatrzymałoby obecne potencjalne kary więzienia dla osób, które pomagają innym zakończyć życie. Zgodnie z treścią ustawy zamieszczonej na stronie internetowej parlamentu hiszpańskie prawo dotyczące eutanazji pozwoli osobom cierpiącym na „poważną, przewlekłą chorobę bez szans na wyzdrowienie i z nieznośnym cierpieniem” na zwrócenie się o pomoc do lekarza w celu zakończenia życia.


https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/.....nazje.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
viki




Dołączył: 27 Sty 2014
Posty: 753
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:14, 19 Mar '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GOVERNMENT STEALS CARE HOME PROPERTY FOR REFUSING TO KILL THEIR PATIENTS!!!



The Delta Hospice Society in British Columbia refuses to provide MAID (medical assistance in dying) aka facilitating a suicide and for that the Canadian government has evicted all the patients, they are shutting down the hospice and they are taking over the property as well! There are other facilities that offer that service literally within walking distance of the hospice but for the Canadian Government that doesn’t matter, if you refuse to help someone kill themselves, they’ll shut you down. In this video Dan Dicks of Press For Truth speaks with the president of the Delta Hospice Angelina Ireland about the battle to keep people alive when the government is the only obstacle!

To support the Delta Hospice visit: https://deltahospice.org
_________________
#StopPlandemii
#ZdejmijKnebel
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
viki




Dołączył: 27 Sty 2014
Posty: 753
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:35, 19 Kwi '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Następni w kolejce do krainy wiecznej szczęśliwości.

Kanada: Zabijanie psychicznie chorych zatwierdzone przez Senat

Katarzyna Nowosielska - March 18, 2021

Osoby, które doświadczają bólu nie do zniesienia, ale nie są bliskie śmierci, mogą wnioskować o wspomagane samobójstwo. Za dwa lata możliwość ta będzie dostępna również w przypadkach, gdy cierpienie jest związane tylko z ciężką i nieodwracalną choroba psychiczną.

W środę wieczorem senat przyjął poprawioną wersję ustawy C‑7. Kilka godzin później ustawa uzyskała sankcję królewską. Tym samym parlament zdążył rozszerzyć ustawę o wspomaganym samobójstwie tydzień przed ostatecznym terminem — 26 marca — wyznaczonym przez sąd najwyższy Quebecu.

Rząd na początku był przeciwny eutanazji na życzenie osób chorych tylko psychicznie. Ostatecznie jednak — po naciskach ze strony senatorów, którzy przekonywali, że takie wykluczenie zostanie uznane za niekonstytucyjne — zgodził się na dwuletnie odroczenie możliwości wnioskowania o tę procedurę. Czas ten będzie spożytkowany na powołanie zespołu ekspertów, który doradzi, jakie protokoły i środki bezpieczeństwa należałoby zastosować wobec osób z chorobami psychicznymi.

Rząd odrzucił jednak senacką poprawkę dotyczącą możliwości wydania zgody na eutanazję “na zapas” przez osoby obawiające się utraty zdolności stanowienia o sobie. Zobowiązał się jednak do utworzenia w ciągu 30 dni komisji parlamentarnej, która rozważy tę sprawę, a także zajmie się innymi nierozstrzygniętymi kwestiami, w tym dostępem “dojrzałych nieletnich” do wspomaganego samobójstwa.

Przeciwko rozszerzeniu ustawy o wspomaganym samobójstwie były m.in. organizacje broniące praw niepełnosprawnych. Podkreślały, że ustawa dewaluuje życie osób z niepełnosprawnościami, zwłaszcza gdy są to osoby ciemnoskóre, pochodzące z mniejszości rasowych, z ludności rdzennej lub w inny sposób marginalizowane. Takie osoby mogą czuć niebezpośrednią presję, by zakończyć życie przedwcześnie. Grupy broniące praw osób chorych psychicznie podkreślały natomiast, że trudno jest przewidzieć rozwój chorób psychicznych i wiele z nich może być leczonych. Pragnienie śmierci może być jednym z objawów choroby psychicznej.

Senator Stan Kutcher, psychiatra i członek ugrupowania niezależnych senatorów, twierdził przed głosowaniem, że każdy człowiek zasługuje na to, by samodzielnie decydować o sobie. “Nie możemy decydować, czy cierpienie jest dla kogoś do zniesienia czy nie”, przekonywał przed głosowaniem. Dying with Dignity Canada nazwało dzień przyjęcia ustawy “przełomowym pod względem prawa do zakończenia życia”.

Przeciwko ustawie głosowali wszyscy senatorowie konserwatywni.

Jeśli chodzi o osoby, które są bliskie naturalnej śmierci, to ustawa wprowadza dla nich pewne ułatwienia. Znosi wymaganie powtórzenia ostatecznej zgody na eutanazję tuż przed rozpoczęciem procedury. Po zakwalifikowaniu do wspomaganego samobójstwa chory nie będzie musiał teraz czekać obowiązkowych 10 dni do śmiertelnego zastrzyku. Do tego liczba wymaganych świadków została zmniejszona — z dwóch do jednego.

Osoby, które nie są bliskie naturalnej śmierci, będą jednak musiały czekać co najmniej 90 dni na ocenę wniosku o eutanazję. Będą musiały poznać alternatywne rozwiązania właściwe dla swojego stanu, a także będą musiały powtórzyć zgodę na eutanazję tuż przed otrzymaniem zastrzyku.

https://www.goniec.net/2021/03/18/eutanazja-nie-tylko-dla-osob-bliskich-smierci/
_________________
#StopPlandemii
#ZdejmijKnebel
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
viki




Dołączył: 27 Sty 2014
Posty: 753
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:26, 16 Cze '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielka Brytania: dzieci poddawane eutanazji

„Daily Mail” donosi, że eutanazja stosowana jest w Wielkiej Brytanii nie tylko w odniesieniu do osób starszych i schorowanych, ale także wobec niepełnosprawnych noworodków i chorych dzieci. Lekarze w tym celu wykorzystują zalecane przez rząd procedury tzw. liverpoolskiej ścieżki opieki dla umierających (LCP). Jest to program opracowany i wdrożony w ostatnim dziesięcioleciu pod pretekstem podniesienia jakości usług świadczonych wobec umierających. Chodziło jednak przede wszystkim o „optymalizację wydatków”.

W tym miesiącu jeden z medyków, który sam uśmiercił w ten sposób dziesięć noworodków, skarżył się na łamach prestiżowego pisma medycznego „ British Medical Journal”, że rodzice chorych dzieci oczekują, iż umrą one szybko i bezboleśnie. Tymczasem one umierają długo i dla personelu jest to często trudne doświadczenie.

Zgodnie z tzw. liverpoolską ścieżką lekarze w porozumieniu z rodziną chorego pacjenta ustalają, czy wycofać pewne leki z leczenia, a także czy zaprzestać podawania pożywienia i płynów. Procedurę tę stosuje się również w odniesieniu do upośledzonych noworodków i starszych dzieci np. chorych na raka. Medyk, który anonimowo napisał artykuł w brytyjskim magazynie zaznaczył, że dzieci po odłączeniu od aparatury dostarczającej pożywienie i płyny umierają w wyniku wygłodzenia i odwodnienia średnio w ciągu dziesięciu dni. Dziecko staje się „mniejsze i skurczone”.

Szacuje się, że w Wielkiej Brytanii w wyniku zastosowania procedury LCP umiera co roku około 130 tys. osób niekoniecznie starszych i schorowanych. Gazeta donosi, że w związku z kontrowersjami związanymi z zastosowaniem tej praktyki w odniesieniu do chorych dzieci rząd zarządził śledztwo, które ma wykazać, czy medycy jej nie nadużywają.

Do upowszechnienia tzw. ścieżek LCP w szpitalach publicznych przyczynili się sami politycy. W 2000 r. plan leczenia nowotworów ujawnił, że w systemie opieki brakuje wystarczających środków na zapewnienie wysokiej jakości opieki pacjentom umierającym na raka. W rezultacie, w 2004 r. rozpoczęto tworzenie specjalnych oddziałów dla pacjentów ciężko chorych i osób starszych, którym rzekomo miały być zapewnione wysokiej jakości usługi pod koniec ich życia. W praktyce chodziło o „optymalizację” kosztów zadłużonej publicznej służby zdrowia. W 2006 r. rząd jeszcze bardziej rozszerzył stosowanie LCP, przeznaczając na tworzenie specjalnych oddziałów dodatkowe środki i zalecając powszechne szkolenia.

Krytycy LCP twierdzą, że procedura ta jest wykorzystywana do uśmiercania pacjentów, by zwolnić łóżka szpitalne i zaoszczędzić pieniądze przez fundusz zdrowia NHS. Praktykę wycofywania pokarmu i płynów dostarczanych przez rurkę noworodkom opisał także w tym miesiącu jeden z lekarzy. Podał przykład dziecka, które urodziło się z licznymi wadami genetycznymi. Rodzice zgodzili się umieścić go na „liverpoolskiej ścieżce opieki zdrowotnej.” Lekarz napisał: „Oni chcą, by ich dziecko umarło szybko po odłączeniu pokarmu i płynów. Chcą, by miało zapalenie płuc. By nie cierpiało. Pragną, by nie było na ciele ich najdroższego dziecka widocznych zmian, powstałych w następstwie zgonu”. Zauważył z goryczą, że „ich życzenia nie są zgodne z jego doświadczeniem”. Wyjaśnił, że walka malca o życie często trwa znacznie dłużej niż sądzi nawet większość lekarzy. Średni czas umierania od wycofania pokarmu i napojów trwa przynajmniej dziesięć dni. Medyk ubolewał nad tym, że „rodzice i zespoły opieki są nieprzygotowane na oglądanie poważnych zmian, jakie zachodzą w wyglądzie fizycznym dziecka w wyniku ciężkiego odwodnienia”. Lekarz przyznał, że jest to „horrorem” także dla personelu medycznego. Mówił wprost, że coraz trudniej mu jest badać umierającego noworodka. Uczuciu współczucia towarzyszy „ból i obrzydzenie”. W odpowiedzi na ten artykuł dr Laura de Rooy, neonatolog i konsultantka Szpitala Świętego Jerzego w Londynie napisała, że „jest ogromnym nadużyciem sądzić, iż dzieci nie czują głodu ani pragnienia”.

Pielęgniarka Bernadette Lloyd z hospicjum pediatrycznego napisała list do Urzędu Rady Ministrów oraz do Departamentu Zdrowia, ostro krytykując „liverpoolską ścieżkę” wobec dzieci. W dramatycznym opisie zwracała uwagę na straszliwe cierpienia dzieci umierających z pragnienia. Dodała, że rodziców zmusza się do podjęcia drastycznej decyzji o umieszczeniu ich pociech na specjalnych oddziałach, wmawiając im, że nie ma żadnej nadziei na uzdrowienie. Pielęgniarka podkreśliła, że sama była świadkiem odzyskania zdrowia przez całkiem sporą liczbę dzieci, które dzięki staraniom rodziny i personelu powróciły na zwykłe oddziały szpitalne, a którym wcześniej dawano tylko kilka dni życia.

Pielęgniarka napisała także: „Widziałam dzieci umierające w strasznych cierpieniach z pragnienia, ponieważ wycofano im płyny. Byłam świadkiem zgonu 14-letniego chłopca na raka, który umierał z językiem na ustach, gdyż lekarze odmówili mu podania płynów przez rurkę. Jego śmierć była bolesna dla niego i dla nas pielęgniarek. To eutanazja wprowadzana tylnymi drzwiami”.

29 listopada 2012
https://m.pch24.pl/wielka-brytania-dzieci-poddawane-eutanazji/
_________________
#StopPlandemii
#ZdejmijKnebel
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:37, 17 Cze '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielka Brytania coraz podobniejsza do Nazistowskich Niemiec?
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8568
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:55, 16 Wrz '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I to są właśnie tacy medycy, jakby chodzili do szkoły prowadzonej przez dr Mengele.
W Belgii, 36 letniej kobiecie robili eutanazję i lekarz rodzinny podał za małą dawkę środka, więc kobietę uduszono poduszką Laughing .

Cytat:
Eutanazja się nie udaje: pacjent zabity przy użyciu poduszki
Alexina, lat 36, cierpiała na nieuleczalnego raka. Jednak jego eutanazja nie przebiegła zgodnie z planem.


W grudniu 2021 r. Alexina, 35-latka z Oupéyenne, udała się do szpitala, aby uzyskać więcej informacji na temat nowotworu, który ją dotyka. Opinia lekarzy jest jasna: jej nowotwór jest nieuleczalny, a opiekunce pozostał już tylko rok życia.

Stan matki 15-letniej córki poważnie się pogarsza. 29 marca 2022 roku podjęto decyzję o złagodzeniu cierpień Alexiny, po konsultacji z rodziną, dwiema pielęgniarkami opiekującymi się nią w domu i jej lekarzem. W ich oczach eutanazja jest jedynym rozwiązaniem, które może zakończyć ich cierpienie.

Kiedy lekarz przybywa do jego domu ze swoim sprzętem, eutanazja nie następuje zgodnie z planem, wskazuje Sudinfo. Tak naprawdę lekarz rodzinny nie przyjął odpowiedniej ilości produktów i to właśnie przy pomocy poduszki opiekunowie zakończyli życie pacjentki.

Na dwa dni przed pochówkiem tej matki osoba poinformowała prokuraturę o tym fakcie, o czym poinformowała ją jedna z dwóch pielęgniarek obecnych podczas eutanazji. Według doniesień lekarz medycyny sądowej, który badał ciało, podczas sporządzania raportu zauważył na twarzy ofiary oznaki uduszenia.

Następnie złożono skargę do prokuratury w Liège, co potwierdziła Sudinfo. Partner Alexiny i jej córka złożyły pozwy cywilne przeciwko lekarzowi rodzinnemu i dwóm pielęgniarkom.
https://www.lalibre.be/belgique/societe/.....ZYQOLR6BY/

Ja pierdolę, eutanazja dokonywana przez system się nie powiodła więc system zamordował pacjenta by historia na końcu się zgadzała Wink .


PS. Jakby mi tak rok został do końca to rozważyłby opcję zapisania się w historii odpierdalając kabaret, gdzie w finale rozjebały by mnie gliny Wink .
To byłaby dobra śmierć.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gea




Dołączył: 23 Lut 2015
Posty: 937
Post zebrał 0.002 mBTC

PostWysłany: 19:23, 24 Wrz '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"to są właśnie tacy medycy, jakby chodzili do szkoły prowadzonej przez dr Mengele."

Nie tylko medycy, nie tylko w Belgii.

cytat:
"Dorosłe osoby, które według komisji umrą w ciągu roku pozostaną bez podstawnej opieki medycznej. Nie będą też żywione, w momencie, gdy będą miały trudności z połykaniem. Wszystko w zgodzie z polskim prawem.

Składajcie wnioski o ubezwłasnowolnienie i samodzielną opiekę nad członkiem rodziny".

Do tej Naczelnej Izby Lekarskiej dołączyli i podpisali tacy księża jak - ks. dr hab. nauk humanistycznych Piotr Aszyk - z Akademii Katolickiej Collegium Bobolanum, ks. dr hab. nauk teologicznych Andrzej Muszala - Uniwersytet Papieski JPI w Krakowie Instytut Bioetyki


Polska Eutanazja pacjentów podpisana nawet przez KSIĘŻY KATOLICKICH w takich chorobach jak:

1. Zaawansowana niewydolność choroba serca, 2. Aktywna choroba nowotworowa, 3. Przewlekła choroba płuc w okrsie domowej , w tlenoterapii POHP, 4. Zaawansowane otępienie - choroba Alzheimera, 5. Inne choroby neurodegeneracyjne jak np. otępienie starcze, Parkinson, autyzm, 6. Marsokość wątroby, 7. Przeskórna gastrostobia odżywcza tzw. PEG.

8. UWAGA - inne poważne przewklekłe choroby o krótkim przewidywanym czasie przeżycia czyli do 12-tu miesięcy życia. LEKARZ DECYDUJE O TYM CZY CZŁOWIEK BĘDZIE ŻYĆ czy NIE. A także w Domach Opieki, ZOL, Szpitalach.
WYROK ... słow NIE PODJĄĆ POMOCY, A NAWET ZAGŁODZIĆ OSOBY, KTÓRE MUSZĄ BYĆ KARMIONE PRZEZ PEG, A TAKŻE PRZEZ SONDĘ.

Księża dołączyli do KOMISJI ŚMIERCI przez EUTANZJĘ NIE TYLKO STARSZE OSOBY, ALE NIEPEŁNOSPRAWNE? Do tej Naczelnej Izby Lekarskiej dołączyli i podpisali tacy księża jak - ks. dr hab. nauk humanistycznych Piotr Aszyk - z Akademii Katolickiej Collegium Bobolanum, ks. dr hab. nauk teologicznych Andrzej Muszala - Uniwersytet Papieski JPI w Krakowie Instytut Biotyki.


EUTANAZJA PO POLSKU - dr Marcin Sowiński

https://gloria.tv/share/DUnb126kXbwy3zzq4mfvmwqkr#160

+++++++++++++++++++++

Możesz nie mieć okazji spektakularnego odejścia z tego świata. W przypadku paraliżu po udarze. "Zespół dobrej śmierci" zadecyduje, że "nie rokujesz". I odetną żywienie i wodę...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:02, 24 Wrz '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znowu ksieza - no nie ma kto, nie ma kto !!!!!?

Bez mozgu nikogo nie znajdziesz!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Człowiek i medycyna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3   » 
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Eutanazja
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile