W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Księżycowy kamień okazał się podróbką   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
27 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 12437
Strona:  «   1, 2, 3, 4 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Co sądzisz o tym odkryciu?
Utwierdza mnie w przekonaniu, że misje Apollo to ściema
62%
 62%  [ 41 ]
To intrygujące, ale pozostanę raczej sceptyczny/sceptyczna...
24%
 24%  [ 16 ]
To jakaś bzdura - Aldrin i Armstrong przywieźli kamienie z Księżyca
13%
 13%  [ 9 ]
Wszystkich Głosów : 66

Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:03, 09 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mooniek napisał:
Odpuść sobie, to nie jest temat dla ignorantów.

Księżycowy kamień przywieziony przez astronautów w Apollo 11, który po kilkudziesięciu latach okazał się podróbką - to nie jest temat dla ignorantów?
Hmmm... Smile To może się wypowiedz na ten temat, skoro nie uważasz się za ignoranta?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
pps




Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 132
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:55, 11 Sty '12   Temat postu: @mooniek Odpowiedz z cytatem

sorki ale sprawiasz wrażenie osoby która się tym tematem interesuje a nie słyszałeś o wpadce która rozpoczęła poszukiwanie dowodów na brak lądowania na księżycu?
Ja wiem że to jest wyciszane ale i tak wygooglaj sobie zdjęcia z golfa na księżycu skandal i poczytaj sam, to była wtedy b.głośna sprawa bo jeszcze nie umiano tak skutecznie wyciszać mediów jak dziś.
ja cię nie pytam scorpio ile było taksówek ja cię mój drogi pytam ile było lotów?
i tu już bilans wygląda chójowiutko w porównaniu do starej technologii rakiet wielostopniowych- choć tak bogiem a prawdą to był taki przerośnięty lądownik ze skrzydełkami i tyle. Po 30 latach nawet amerykanie zrozumieli swój debilizm wow!!! Może nie wybiorą kolejnego Busha na prezydenta? E nie to jednak debile wybiorą Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chomicki




Dołączył: 11 Maj 2010
Posty: 91
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:31, 11 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swojego czasu na forum fotograficznym, bacznie obserwowałem dyskusję na temat lądowania na księżycu. Wątek jest bardzo rozwinięty.

http://www.cyberfoto.pl/hyde-park/102277-jaka-lampe-do-zdjec-z-ksiezyca.htm

Osobiście w takie lądowanie nie wierzę.
Oglądałem nawet taki bzdurny program dla dzieci "Pogromcy mitów", w którym prowadzący obalali teorię "nie lotu" na księżyc. Pokazali, że da się wykonać prawidłowo doświetloną scenę kosmonauty w cieniu lądownika. Nie zwrócili jednak uwagi, że prawidłowe naświetlenie obiektów w cieniach spowoduje przepalenie (prześwietlenie) obiektów oświetlonych. I właśnie u pogromców był ten przepał, słowem o tym nie pisnęli. Ale oczywiście ciemna masa połknie taki kontrargument...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
armar




Dołączył: 10 Gru 2011
Posty: 553
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:27, 11 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chomicki tutaj? Miło Cię wspominam nie tylko z tamtego wątku. Smile
Szkoda, że przy przeprowadzce i rezygnacji z łącza straciłem wiele zdjęć zamieszczanych z prywatnego serwera również w tamtej dyskusji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mooniek




Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1979
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:53, 11 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"armar, w dyskusji z "Gagarinem"- poległeś. Żaden z Ciebie znawca księżycowej fotografii. Podobnie jak reszta tutejszych lemingów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
armar




Dołączył: 10 Gru 2011
Posty: 553
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:06, 11 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mooniek napisał:
"armar, w dyskusji z "Gagarinem"- poległeś. Żaden z Ciebie znawca księżycowej fotografii. Podobnie jak reszta tutejszych lemingów.

Twoja wiedza pozwala ocenić, że w dyskusji z Gagarinem poległem, ale ci, którzy choć trochę interesują się fotografią wiedzą, że skafander człowieka znajdującego się w cieniu jest zbyt mocno oświetlony, jak na oświetlenie światłem odbitym od powierzchni Księżyca - o czym przypomniał tutaj Chomicki:



Przypominam ponadto, że wypowiadasz się w wątku w którym zawarta jest informacja na temat tego, że "kamienie z księżyca" okazały się być sfałszowane.
Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chomicki




Dołączył: 11 Maj 2010
Posty: 91
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:05, 12 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Armar we własnej osobie, a to niespodzianka Smile Witam serdecznie.
Dokładnie o tej fotce mówiłem i taki sam kadr popełnili "pogromcy" z wykorzystaniem makiety.
Muszę przyznać, że cała mistyfikacja była dokładnie zaplanowana, ale oszuści mieli dużo czasu i duże nakłady kasy. Ale nie oszukujmy się, znacznie łatwiej i taniej jest zrobić dobry (realistyczny) film o czymś, niż to coś urzeczywistnić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mooniek




Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1979
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:23, 12 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

armar napisał:


Przypominam ponadto, że wypowiadasz się w wątku w którym zawarta jest informacja na temat tego, że "kamienie z księżyca" okazały się być sfałszowane.
Smile


W takim razie, po co w tak banalnym wątku wklejasz skany zdjęć z Księżyca?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Księżycowy kamień okazał się podróbką
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile