W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Pentagon 11 września - ściemy ciąg dalszy  
Podobne tematy
Pentagon 11 września - analiza uderzenia613bez ocen
Missile hit Pentagon on 9/11: Video [ang] 16
Nieemitowany film o uderzeniu Boeinga w Pentagon 19
Pokaz wszystkie podobne tematy (6)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
4 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Odsłon: 18430
Strona:  «   1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:28, 06 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dromek napisał:
Pentagon to był budynek specjalnego przeznaczenia i szczególnej konstrukcji, nie wiem czy można go porównywać z WTC....


oczywiscie porównywać tych konnstrukcji nie mozna

bez pojęcia są takie porównania

"widać zaprawę między pustakami" Laughing Laughing dobre
tak pentagon na 100% był z gazobetonu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:40, 06 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy uważasz że spisek ten planowała administracja Clintona Andrzeju...mylisz sie....prawdziwi promotorzy władzy są ukryci za kurtyną a kukiełki w teatrzyku sie tylko zmieniają...w calym tym przedstawieniu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dromek




Dołączył: 02 Wrz 2007
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:51, 06 Paź '07   Temat postu: kukiełki Odpowiedz z cytatem

To prawda, Świat dorobił się w erze globalizacji systemu korporacyjnego. Prawdziwą władzą stali się szefowie światowych koncernów, a politycy mają tylko administrować państwem , tak by tym pierwszym nie wkładać kija w szprychy.
Demokracje są martwe, gdy Kwaśniewski jeździł do Davos było już po pogrzebie....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:12, 06 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://youtube.com/watch?v=8n-nT-luFIw&mode=related&search=
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pafka




Dołączył: 18 Lut 2007
Posty: 383
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:04, 06 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Scorpio napisał:
"widać zaprawę między pustakami" dobre
tak pentagon na 100% był z gazobetonu

Mniejsza o to z czego był, ważne, że to coś stoi sobie w najlepsze w miejscu, gdzie powinna być jedna wielka dziura.

Pustak nie równa się gazobeton.
Skąd masz dane, (jeśli można wiedzieć) z czego jest pentagon?
(zresztą to bez znaczenia Smile )

Najlepiej zapytać jak taki kolos jak B757 zmieścił się w otwór, który nie sięga wyżej jak 2,5 - 3 m nad teren? (Na to pytanie nie musisz odpowiadać Scorpio, bo podejrzewam co usłyszę.)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AndrzejH




Dołączył: 12 Cze 2007
Posty: 522
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:29, 06 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aro_klb napisał:
dlaczego terroryści(nie wszyscy) lecący samolotami żyją????? DLACZEGO?!!!!!!!!!!!


1. Arabia Saudyjska oficjalnie potwierdziła, że 15 terrorystów było obywatelami tego kraju. http://www.usatoday.com/news/world/2002/02/06/saudi.htm
2. Jeśli chodzi o linki Bimiego pod którymi jak rozumiem się podpisujesz to zauważ, że prawie wszystkie informację o tym, że porywacze żyją pochodzą z września 2001 r. (!!!) i jest wynikiem błędnej identyfikacji. Chodzi albo o ludzi o podobnych nazwiskach (Pierwsze listy nazwisk zamachowców upublicznione przez FBI we wrześniu 2001 zawierają pełno błędów) albo o ludziach z identycznymi nazwiskami, którzy faktycznie potem zgłaszali się w mediach, że zostali oskarżeni o udział w zamachach. Tylko tak jak piszę to była tylko kwestia takiego samego imienia i nazwiska. Prawdziwi porywacze, Ci których zdjęcia i dane znajdują się na ostatecznej liście FBI nigdy nie ujawnili się po 11 września, a ich rodziny utrzymują, że się z nimi nie kontaktowali. (Po za ojcem Atty, który stwierdził, że jego syn dzwonił do niego 12 września. jednocześnie jednak człowiek ten potem się z tego wycofał i groził, że będzie wielu takich jak jego syn). Tak więc nie ma absolutnie żadnych dowodów by ktokolwiek z terrorystów będących na pokładach porwanych samolotów przeżył.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AndrzejH




Dołączył: 12 Cze 2007
Posty: 522
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:33, 06 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aro_klb napisał:
Czy uważasz że spisek ten planowała administracja Clintona Andrzeju...mylisz sie....
Cytat:
prawdziwi promotorzy władzy są ukryci za kurtyną a kukiełki w teatrzyku sie tylko zmieniają...w calym tym przedstawieniu


No to proszę o imiona, nazwiska i funkcję pełnione przez tych "prawdziwych promotorów". Bardzo też proszę też o tytuły publikacji, najlepiej uniwersyteckich potwierdzających tezy, że:
Cytat:
prawdziwi promotorzy władzy są ukryci za kurtyną a kukiełki w teatrzyku sie tylko zmieniają...w calym tym przedstawieniu

. Z chęcią pójdę do biblioteki i się doedukuję w tej kwestii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Leech




Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 289
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:22, 06 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AndrzejH a co uważasz na temat "Israeli Art Students"?

Cytat:

W styczniu 2001 r. amerykańska służba kontrwywiadowcza (National Counterintelligence Center, NCC) zaczęła donosić, że w gmachach rządowych notuje się zastanawiający wzrost najść podejrzanych osobników. Dwumiesięczny raport tej instytucji z marca 2001 r. precyzował, że są to studenci sztuk pięknych, usiłujący sforsować systemy bezpieczeństwa pod pretekstem zaprezentowania pracownikom budynków swoich dzieł. Zanotowano co najmniej 36 przypadków wejścia "studentów" do budynków Departamentu Obrony. W Dallas złapano jednego ze studentów z planem piętra w ręku.

Do walki ze studentami utworzono specjalną jednostkę, w skład której wchodzili pracownicy służb narkotykowych (dlaczego?!) oraz imigracyjnych: DEA (Drug Enforcement Administration) i INS (Immigration and Naturalization Service).

W czerwcu 2001 r. siatka została rozbita. Jak się okazało, "studenci" to prawie wyłącznie obywatele Izraela. Zorganizowani w grupy 4-6-osobowe, mieszkali w Dallas, St Louis, Kansas, Atlancie, Nowym Jorku. Łącznie w 42 miastach.


Nie było wątpliwości, że Żydzi są szpiegami. Co najmniej 120 "studentów" aresztowano jeszcze przed 11 września 2001 r. (może było ich nawet 200). Kilkudziesięciu później. Ostatni wpadli na początku grudnia 2001 roku. Zazwyczaj odsyłano ich do Izraela pod pretekstem naruszenia przepisów wizowych, ponieważ (tak przypuszczam) nie znaleziono na nich nic konkretnego.

Co ciekawe, pięciu "studentów" mieszkało w Hollywood, małym miasteczku na Florydzie (25 tys. mieszkańców; nie mylić z ośrodkiem przemysłu filmowego o tej samej nazwie). Cóż za zdumiewający zbieg okoliczności! W tym samym miasteczku mniej więcej w tym samym czasie mieszkali również Mohammed Atta, Abdulaziz Al-Omari, Walid Waďl Al-Shehri i Marwan Al-Shehhi. Późniejsi porywacze z 11 września...

Jakiż mały jest ten świat: lokalnemu liderowi siatki Żydów, Hananowi Serfati, najwyraźniej nie wystarczało mieszkanie w tym samym mieście i wybrał sobie apartament tuż obok lidera siatki islamistów Mohammeda Atty. Ciekaw jestem, jak się witali, kiedy wpadali na siebie przy drzwiach...

Dwóch innych "studentów" terminowało w Fort Lauderdale. Nieco na północ od tego miasteczka leży Delray Beach, gdzie przebywali Ahmed Fayez, Ahmed i Hamza Al-Ghamdi, Mohand Al-Shehri, Saďd Al-Ghamdi, Ahmed Al-Haznawi, Ahmed Al-Nami i Nawaq Al-Hamzi. Kolejni porywacze z 11 września!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dromek




Dołączył: 02 Wrz 2007
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:09, 06 Paź '07   Temat postu: łał Odpowiedz z cytatem

skąd pochodzi ten cytat? możesz podać źródło?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:23, 06 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pafka napisał:
Scorpio napisał:
"widać zaprawę między pustakami" dobre
tak pentagon na 100% był z gazobetonu

Mniejsza o to z czego był, ważne, że to coś stoi sobie w najlepsze w miejscu, gdzie powinna być jedna wielka dziura.

Pustak nie równa się gazobeton.
Skąd masz dane, (jeśli można wiedzieć) z czego jest pentagon?
(zresztą to bez znaczenia Smile )

Najlepiej zapytać jak taki kolos jak B757 zmieścił się w otwór, który nie sięga wyżej jak 2,5 - 3 m nad teren? (Na to pytanie nie musisz odpowiadać Scorpio, bo podejrzewam co usłyszę.)


mimo wszystko odpowiem

po pierwsze i przedewszystkim po pierwsze boeing wcale nie musi się zmieścic w otworku ,on ten otworek po prostu zrobił samemu się deformując

nie rozumiem dlaczego z taką dziką rozkoszą upieracie sie ze boeing powinien się zmiescić w tym otworku, Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Leech




Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 289
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:24, 06 Paź '07   Temat postu: Re: łał Odpowiedz z cytatem

dromek napisał:
skąd pochodzi ten cytat? możesz podać źródło?


http://www.naszawitryna.pl/przewodnia_sila_19.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:28, 06 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Andrzeju:"1. Arabia Saudyjska oficjalnie potwierdziła, że 15 terrorystów było obywatelami tego kraju." i co mi z tego ze byli z tego kraju jeśli niektórzy żyją??? Jak dla mnie to mogą być z Uzbekistanu czy Kamboży to nie ma znaczenia ważne ze żyją! A co do zdjęć Pentagonu to dalej nie moge uwierzyc ze on w tą dziurke wpadł,to zdjęcie nic mi nie daje i nic nie udowadnia bo widze i Bog na szczęscie dał mi wzrok aby patrzeć i widzieć... i wierzyc swym zmysłom...niestety ale czarne jest czarne a nie białe... a co do tego :"No to proszę o imiona, nazwiska i funkcję pełnione przez tych "prawdziwych promotorów". Bardzo też proszę też o tytuły publikacji, najlepiej uniwersyteckich potwierdzających"
Nie sądzisz chyba iż Ci ludzie(grono ludzi) powiedzą wszystkim dookoła"Hej chcemy abyście byli naszymi niewolnikami, jesteście śmieciami i chcemy was kontrolować,WTC to nasza sprawa i to dopiero początek" Czy tak ogłaszali by ludzie którzy mieliby takie plany...no byłoby bardzo nielogiczne z ich strony aż za bardzo...a dowody to wydarzenia choćby zamachy WTC.Oczekujesz dowodów a spróbuj włączyć myślenie o syfie tego świata...cięzko to sobie to wyobrazić siedząc przed monitorem w odległej Polsce gdzie jak na razie jest wzgledny spokój.Sadze ,że gdybyś był świadkiem tych wydarzeń (11 września) to inaczej patrzyłbyś na sprawe(choć sam nie byłem nigdy za oceanem,nie widziałem tych zamachów...ale z relacji świadków którzy zostali odrzuceni przez podłożone bomby w dolnych piętrach WTC) Andrzeju nie wierzysz w złe zamiary ludzi "władzy" a szczególnie w najbogatszym kraju na świecie..jak oni mogą byc tacy bezduszni...mi tez w to cięzko uwierzyć...ale jak uważasz,postaw sie w takiej sytuacji...rodzisz sie jako syn jednego z najbogatszych bankierów na świecie który ma wpływy.Dorastasz u boku swojego ojca który Cie wychowuje w duchu swej własnej koncepcji świata którą ma mozliwośc do zrealizowania na skalę globalną.Od malego masz wszystko,pieniędzy jak lodu..władza także ale ograniczona bo nie możesz (dosłownie) panować więc co zamierzasz robic przez całe swoje zycie,skoro jesteś na starcie ustawiony do końca swych dni...stać Cię na każdą zachcianke...i tak dorastasz znudzony rzeczami materialnymi..i w tym sposobie pojawia sie nowa koncepcja..NEW WORLD ORDER...
PS. Co to byli za strażacy mówiący o tym że WTC 7 grozi zawaleniem??Skąd to mogli wiedzieć?? Czyzby ludzie którzy wysadzali WTC7 powiedzieli strażakom iż budynki sie"zawalą" a oni powielali ta informacje mówiacą o tym ze WTC7 sie zawali w telewizji.Czyż tak nie mogło to wyglądać??
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Leech




Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 289
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:30, 06 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Scorpio napisał:
on ten otworek po prostu zrobił samemu się deformując


Mógłbyś zedytować to stwierdzenie, bo nie bardzo rozumiem. Chcesz powiedzieć, że przed uderzeniem w ściane Boeing się zdeformował?

Wg mnie ta dziura powinna być sporo większa od Boeinga
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PopS




Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 620
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:26, 06 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mi się podoba ten filmik, apropo:

Cytat:
2. Jeśli chodzi o linki Bimiego pod którymi jak rozumiem się podpisujesz to zauważ, że prawie wszystkie informację o tym, że porywacze żyją pochodzą z września 2001 r. (!!!) i jest wynikiem błędnej identyfikacji. Chodzi albo o ludzi o podobnych nazwiskach (Pierwsze listy nazwisk zamachowców upublicznione przez FBI we wrześniu 2001 zawierają pełno błędów) albo o ludziach z identycznymi nazwiskami, którzy faktycznie potem zgłaszali się w mediach, że zostali oskarżeni o udział w zamachach. Tylko tak jak piszę to była tylko kwestia takiego samego imienia i nazwiska. Prawdziwi porywacze, Ci których zdjęcia i dane znajdują się na ostatecznej liście FBI nigdy nie ujawnili się po 11 września, a ich rodziny utrzymują, że się z nimi nie kontaktowali. (Po za ojcem Atty, który stwierdził, że jego syn dzwonił do niego 12 września. jednocześnie jednak człowiek ten potem się z tego wycofał i groził, że będzie wielu takich jak jego syn). Tak więc nie ma absolutnie żadnych dowodów by ktokolwiek z terrorystów będących na pokładach porwanych samolotów przeżył.




A tak w ogóle to to co tu napisałeś to jakaś bujda. Skoro ludzie tak samo nazywający się, żyją i dziwią się w wywiadach, że oskarża się ich o ataki z 11 września, to skoro to nie oni, to kto? W ogóle istnieją? I własnie to pytanie z filmiku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:40, 06 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O izraelskich agentach sztuk pięknych w Polsce pisał Przegląd, sprawa wyniknęła z jakiegoś wywiadu bodajze w cnn niestety nie pamietam dokladnie nazwisk i funcji ale z jakims gosciem z fbi/cia ktroy o tym opowiadał, zrobiony dwugodzinny dokument z dziennikarskiego śledztwa,

przy okazji można nadmienić o grupkach izraelczyków, którzy zostali aresztowani filmując walące się WTC (ludzi oburzyło to że wygladalo podejrzanie i się cieszyli na widok płonących wież) druga taka grupka stała obok Sears Towers...

sprawa jest udokumnetowana, np.

Israeli 911 terrorism ties FOX news report


Dancing Israelis: "Our purpose was to document the event."
Five Dancing Israelis Arrested On 9/11


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
AndrzejH




Dołączył: 12 Cze 2007
Posty: 522
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:26, 06 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aro_klb napisał:
Andrzeju:"1. Arabia Saudyjska oficjalnie potwierdziła, że 15 terrorystów było obywatelami tego kraju." i co mi z tego ze byli z tego kraju jeśli niektórzy żyją??? Jak dla mnie to mogą być z Uzbekistanu czy Kamboży to nie ma znaczenia ważne ze żyją!

No to się pytam, którzy żyją ? Których rodziny utrzymują, że żyją ?Gdzie się ujawnili ? Na jakiej podstawie twierdzisz, że to są Ci sami ? Na razie napisałeś "ważne, że żyją" - myślę, że sobie zdajesz sprawę, ze taka wypowiedź nie poparta żadnymi dowodami jest dla mnie bezwartościowa.

Ja na razie jako "dowody" widziałem artykuły prasowe z września 2001r., w których chodziło o zupełnie inne osoby, które np. tak samo się nazywały ale wszystko inne: wygląd, wiek, narodowość się nie zgadzało. Był też przypadek jakiegoś marokańczyka, który nazywał się tak samo jak jeden z zamachowców z 11/09 i zgłosił się do ambasady USA, że jest podejrzewany ale okazało się, że amerykanom chodziło o kogoś zupełnie innego bodajże właśnie saudyjczyka.
aro_klb napisał:

A co do zdjęć Pentagonu to dalej nie moge uwierzyc ze on w tą dziurke wpadł,to zdjęcie nic mi nie daje i nic nie udowadnia bo widze i Bog na szczęscie dał mi wzrok aby patrzeć i widzieć... i wierzyc swym zmysłom...niestety ale czarne jest czarne a nie białe...

No to proszę o wyliczenia, że at dziurka jest mniejsza od kadłuba Boeinga. A nie tylko, że "Twój wzrok Ci mówi, że jest za mała". Kolejne stwierdzenie kompletnie nic nie wnoszące do dyskusji.
aro_klb napisał:

Nie sądzisz chyba iż Ci ludzie(grono ludzi) powiedzą wszystkim dookoła"Hej chcemy abyście byli naszymi niewolnikami, jesteście śmieciami i chcemy was kontrolować,WTC to nasza sprawa i to dopiero początek" Czy tak ogłaszali by ludzie którzy mieliby takie plany...no byłoby bardzo nielogiczne z ich strony aż za bardzo...a dowody to wydarzenia choćby zamachy WTC.Oczekujesz dowodów a spróbuj włączyć myślenie o syfie tego świata...cięzko to sobie to wyobrazić siedząc przed monitorem w odległej Polsce gdzie jak na razie jest wzgledny spokój.Sadze ,że gdybyś był świadkiem tych wydarzeń (11 września) to inaczej patrzyłbyś na sprawe(choć sam nie byłem nigdy za oceanem,nie widziałem tych zamachów...ale z relacji świadków którzy zostali odrzuceni przez podłożone bomby w dolnych piętrach WTC) Andrzeju nie wierzysz w złe zamiary ludzi "władzy" a szczególnie w najbogatszym kraju na świecie..jak oni mogą byc tacy bezduszni...mi tez w to cięzko uwierzyć...ale jak uważasz,postaw sie w takiej sytuacji...rodzisz sie jako syn jednego z najbogatszych bankierów na świecie który ma wpływy.Dorastasz u boku swojego ojca który Cie wychowuje w duchu swej własnej koncepcji świata którą ma mozliwośc do zrealizowania na skalę globalną.Od malego masz wszystko,pieniędzy jak lodu..władza także ale ograniczona bo nie możesz (dosłownie) panować więc co zamierzasz robic przez całe swoje zycie,skoro jesteś na starcie ustawiony do końca swych dni...stać Cię na każdą zachcianke...i tak dorastasz znudzony rzeczami materialnymi..i w tym sposobie pojawia sie nowa koncepcja..NEW WORLD ORDER...

Jacyś, gdzieś, źli ludzie władze, bogaci, bankierzy (pewnie żydzi?), bezduszni, dokonali zamachów, żeby być jeszcze bogatsi ale nie wiadomo dzięki czemu. (??Confused )

Mam nadzieję, że się nie obrazisz za to co napiszę ale będę szczery. Dla mnie to jest jakiś kompletny bełkot, z którego zupełnie nic nie wynika.

aro_klb napisał:

PS. Co to byli za strażacy mówiący o tym że WTC 7 grozi zawaleniem??Skąd to mogli wiedzieć?? Czyzby ludzie którzy wysadzali WTC7 powiedzieli strażakom iż budynki sie"zawalą" a oni powielali ta informacje mówiacą o tym ze WTC7 sie zawali w telewizji.Czyż tak nie mogło to wyglądać??

Może stąd mogli to wiedzieć, że jedna ściana WTC7 była cała przeorana przez odłamki WTC a do tego wieżowiec się palił. Są nagrania na których słychać wyraźnie jak strażacy mówią, iż widzieli tak ogromne uszkodzenia WTC7, które mogą skutkować zawaleniem się wieżowca w każdej chwili.

Podsumowując widzę, że się rozpisałeś. Szkoda tylko, że Twój post nie zawiera ani jednego konkretu i kompletnie nic nie wnosi do rozmowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AndrzejH




Dołączył: 12 Cze 2007
Posty: 522
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:35, 06 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PopS napisał:


A tak w ogóle to to co tu napisałeś to jakaś bujda. Skoro ludzie tak samo nazywający się, żyją i dziwią się w wywiadach, że oskarża się ich o ataki z 11 września, to skoro to nie oni, to kto? W ogóle istnieją? I własnie to pytanie z filmiku.


Radzę Ci sprawdzić w książce telefonicznej ile osób nazywa się tak samo jak Ty to może Cię to wtedy przestanie tak strasznie dziwić.

Po resztę patrz mój post wyżej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PopS




Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 620
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:47, 06 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AndrzejH napisał:
PopS napisał:


A tak w ogóle to to co tu napisałeś to jakaś bujda. Skoro ludzie tak samo nazywający się, żyją i dziwią się w wywiadach, że oskarża się ich o ataki z 11 września, to skoro to nie oni, to kto? W ogóle istnieją? I własnie to pytanie z filmiku.


Radzę Ci sprawdzić w książce telefonicznej ile osób nazywa się tak samo jak Ty to może Cię to wtedy przestanie tak strasznie dziwić.

Po resztę patrz mój post wyżej.


Zero.

No patrze i nie widzę... Pokaż mi gdzie odpowiedziałeś na pyt. z filmu, bo jakoś nie widzę.

Cytat:
Jacyś, gdzieś, źli ludzie władze, bogaci, bankierzy (pewnie żydzi?), bezduszni, dokonali zamachów, żeby być jeszcze bogatsi ale nie wiadomo dzięki czemu. (??Confused )


No dokładnie NIE. W trailerze do nowego filmu Alex Jones'a "End Game" jest dokładna odpowiedź na to co napisałeś.
Nie robią tego by być bogatsi bo mają już wystarczająco dużo... bo pieniądze to tylko środek ku celowi...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:21, 06 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.newsfollowup.com/id/images_12/boeing_pentagon_1.jpg
Wymiary

* 757-200: Rozpiętość skrzydeł :38,05 m ; Długość :47,32 m;Wysokość ogona: 13,6 m
* 757-300: Rozpiętość skrzydeł :38,05 m ; Długość :54,5 m; Wysokość ogona: 13,6 m
Reszte poszukam bo teraz sie spieszę,na razie
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PopS




Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 620
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:10, 06 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak to fakt, to wiemy. Tylko przyznam, że na tym rysunku Boeing jest trochę za wysoko. Pamiętam dyskusję z gnosis jak najpierw mówił do mnie "jakie 60 cm, ja słyszałem, że 2 metry". A potem podał link do tego filmiku zrobionego w solid works'ie i jednak 60 cm... Oczywiście na tym filmiku Boeing był nieprawdziwych rozmiarów...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:36, 06 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aro, zdjęcie ktore pokazałeś jest przekłamane, tak na oko boeing powinien byc dwa razy mniejszy bo uderzal za a nie przed tą budką po lewej

czy jest ktoś w stanie nanieść zarys boeinga na zdjęcie ze zniszczonym fronte, bo to co jest dostępne w sieci jest mało poważne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
AndrzejH




Dołączył: 12 Cze 2007
Posty: 522
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:35, 07 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytanie z filmu Popsa: Uzyskali DNA z miejsc, w których przebywali terroryści. Próbki włosów z pokoi hotelowych, z samochodów, które wynajmowali, itp.
Tutaj link:
http://news.bbc.co.uk/1/hi/world/americas/2808599.stm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:30, 07 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OK, przekonaliście mnie.
Poszukałem w internecie i znalazłem!
Znalazłem dowód nie pozstawiający złudzeń co do faktu, że to jednak musiał być Boeing...

Oto on: http://911review.org/img/debris/091101Pentagon_planepiece.JPG
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
AndrzejH




Dołączył: 12 Cze 2007
Posty: 522
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:56, 07 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:


O co chodzi? Supozycja jest taka, że ci ludzie byli odpowiedzialni za podmianę samolotów na zdalnie sterowane i dlatego umieszczono ich na liście pasażerów, ewentualnie wiedzieli za dużo i mieli zginąć, oczywiście to tylko czysta spekulacja...



O kolejny piękny absurd typowy dla teorii spiskowej.
Ci ludzie byli w samolocie po to by przejąc kontrolę nad Boeingiem - czyli spisek. Ale na wypadek gdyby się okazało, że jednak AA77 uderzył w Pentagon to proszę też mamy spisek. Rząd USA specjalnie zabił pracowników Rayhetona.
Czy tak czy siak czy jeszcze inaczej i tak jest spisek. Sorry ale to już jest po prostu śmieszne. Ja się nie dziwię, że nie którzy dostali już kompletnej paranoi po tym jak przeczytali i uwierzyli w teorię spiskowe, gdzie każda mówi co innego i 70% jeszcze się wzajemnie wyklucza.

Voltar napisał:
czysta spekulacja...


A jest w tej teorii spiskowej coś co nie jest czystą spekulacją ? Kilka lat już mija i jakoś nikt się nie kwapi by przedstawić jakąś sensowną wersję teorii spiskowej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:40, 08 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Andrzeju. Jedyna teorią spiskową jaka nalezy rozpatrywac jest to co przedstawili rzadzacy Stanami Zjednoczonymi: spisek islamski. Zadaniem prawdziwych poszukiwaczy prawdy jest wskazanie slabosci tej teorii. (funkcjonuje ona na zasadzie prawdy objawionej przez propagandowe szczekaczki, wiec nie jest nawet nazywana teoria, ale formalnie jest to po prostu jedna z mozliwych wersji wydarzen). Trzeciorzedne dywagacje na temat zdalnie sterowanych samolotow prowadza do tego, ze to zwolennicy oficjlanej teorii spisku wystepuja w roli "sceptykow" i kaza sie innym tlumaczyc z ich wlasnych przemyslen. Absurd.

Caly pic polega na tym, ze zamachy 11 wrzesnia mogly byc spokojnie wykonane rekami islamskich fanatykow, a jednoczesnie byc operacja typu "false flag". Wystarczy, ze kilkunastoosobowa grupa agentow w odpowiedni sposob prowadzila zamachowcow (i oslaniala ich przed jakimis zablakanymi, niewtajemnocznymi antyterroystami), a wysoko postawione osoby zabezpieczaly sprawe z gory. Dodatkowe kwestie techniczne sa trudne do ustalenia. Np. teoria podpilowania WTC1 i WTC2 termitem (prof. Steven Jones) nie mogla byc zweryfikowana bo rzadzacy USA w trybie pilnym wyslali stal z ruin WTC do Chin. To pospieszne zacieranie sladow jest obok blyskawicznego zwiekszenia obecnosci na Bliskim Wschodzie podstawowa przeslanka za tym, ze cos tu nie tak. Zauwaz, ze o Osamie wszyscy zapomnieli (nie jest nawet oskarozny o 11/9, sprawdz sobie na FBI.GOV), Irak niemajacy zwiazkow z 11/9 jest niszczony za "terror przeciw Ameryce", Afganistan jest brutalnie okupowany (2tys$ odszkodowania za zabitego wiesniaka rozni USoli od Sowietow), szykuje sie wojna z Iranem. Bez zamachow 11/9 trudno sobie wyobrazic te rajdy.

Podsumowujac. Powienienes rozwazac:
1) motywy zamachowcow
2) dzialanie rzadu USA tuz przed i po zamachach (atak na Afganistan zostal przypieczetowany tuz przed zamachami - nie dziwi Cię to?)
3) slabosci oficjalnej teorii spisku

Zauwaz tez, ze historia zna przyklady nieudanych operacji typu "false flag": operacja Susannah, uss libery, zaatakowanie us-navy przez hiszpanska flote, zaatakowanie us navy przez flote polnocnego wietnamu, zamachy bombowe carskiej ochrany, podpalenie Reichstagu, prowokacja gliwicka i wiele innych.

Jesli chcesz pojsc na latwizne, to prosze, czepiaj sie teorii majsrowanych przez amatorow, ktorzy maja ograniczony dostep do zrodel. Nie wiem tylko co w ten sposob chcesz osiagnac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12   » 
Strona 10 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Pentagon 11 września - ściemy ciąg dalszy
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile