W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Pentagon 11 września - ściemy ciąg dalszy  
Podobne tematy
Pentagon 11 września - analiza uderzenia613bez ocen
Missile hit Pentagon on 9/11: Video [ang] 16
Nieemitowany film o uderzeniu Boeinga w Pentagon 19
Pokaz wszystkie podobne tematy (6)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
4 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Odsłon: 18470
Strona:  «   1, 2, 3 ... 10, 11, 12 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
b4l




Dołączył: 22 Lis 2007
Posty: 81
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:44, 23 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aristos

Dowodem ktorego za zadne skarby nie da sie zafalszowac to lejacy sie dziesiatkami litrow ciekly metal, juz kilka minut po uderzeniu. Takie zjawisko nie mialo prawa zajsc. Do tego cale baseny cieklego metalu w piwnicach WTC, nawet po 3 tygodniach prac. Dla "ciemnych", w zadnym z budynkow nie bylo materialow (oficjalnie) ktore mogly by doprowadzic stal do takich temperatur.
Satanisci odpowiedzialni za to i reszte zla na tej planecie popelnili ogromna ilosc bledow, ale dzieki temu zamachowi wielu ludzi "przymusowo" zaczelo sie budzic duchowo, szukac prawdy w kazdym aspekcie zycia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:47, 23 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Do tego cale baseny cieklego metalu w piwnicach WTC


a to ciekawostka
baseny w piwnicach
cholerka

być może to był T-1000
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
b4l




Dołączył: 22 Lis 2007
Posty: 81
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:03, 23 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Scorpio

Jak juz wczesniej wspomnialem , zyjesz w innym "wymiarze" / innej "czestotliwosci". Niestety tylko Ty sam mozesz sobie pomoc, tylko Ty wiesz jak. Ewentualnie pomocnym moze byc czlonek rodziny, ktos kto ma podobny "swiatopoglad", zblizony system energetyczny do twojego.
Dopuki nie osiagniesz wyzszych wibracji tacy jak ja, nie sa w stanie argumentowac z takimi jak Ty.
Jesli czujesz wewnetrzna potrzebe, prosze bardzo, mozesz tracic cenny czas na negowanie tego co mam do powiedzenia.


Z uwagi na to iz jestem istota posiadajaca okreslona ilosc swiatla, twoj los nie jest mi obojetny.

Czy uprawiasz jakis sport? Jaki jest twoj cel zyciowy? Co robisz po za tym co "musisz" zeby podtrzymac sie przy zyciu?
Najszybszym sposobem podniesienia wlasnych wibracji sa cwiczenia fizyczne polaczone z medytacja - yoga.
Sam /oddech ognia/ praktykowany 1-3 min, co dzien, powinien wystarczyc.
Jesli smiejesz sie z tego typu praktyk, polecilbym poszukanie medycznych informacji na temat dobroczynnego dzialania na nasz organizm, np smiechu czy ziewania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
albercik




Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 405
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:22, 25 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Scorpio: Ale jestes ciezkim człowiekiem. Niby starsz sie analizowac fakty(znajdujesz jakies obrazki w necie itp), ale wnioski wyciagasz z nich jak ci sie podoba, nie zas "przy pomocy" logicznego rozumowania.
Taki moj komentarz do czesci twoich wypowiedzi.. gownie zwiazanych z wtc...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:16, 25 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

albercik napisał:
Scorpio: Ale jestes ciezkim człowiekiem. Niby starsz sie analizowac fakty(znajdujesz jakies obrazki w necie itp), ale wnioski wyciagasz z nich jak ci sie podoba, nie zas "przy pomocy" logicznego rozumowania.
Taki moj komentarz do czesci twoich wypowiedzi.. gownie zwiazanych z wtc...


logiczne rozumowanie powiadasz
albercik a czy ty jesteś lekkim człowiekiem? że oceniasz moją uciążliwość,
tak bardzo cie moje posty zabolały że zdecydowałeś się wypowiedzieć na temat mojej nie-skromnej osoby
to dobrze oby tak dalej jak napiszesz cos mądrego to pogadamy bo przecież od tego jest forum

Cytat:
Satanisci odpowiedzialni za to i reszte zla na tej planecie popelnili ogromna ilosc bledow


Laughing sataniści
b4l być może to sataniści wylewali całe hektolitry płynnego metalu w 3 min po uderzeniu
ale ja stawiam jednak na ufo
jeśli chodzi o sporty to uprawiam
polskie i zagraniczne Smile
a światła mam w nadmiarze ,a ty chyba błąkasz sie po omacku
chłopaku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
b4l




Dołączył: 22 Lis 2007
Posty: 81
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:36, 25 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie satanisci? Jak nazwiesz ludzi ktorzy spotykaja sie w wypelnionej prawdziwmi koscmi krypcie, pod oslona nocy, oprawiajac rytulaly.

Grupa Bilderberg, skull and bones..

Prosze Cie, zrobisz mi mega przyjemnosc, napisz tylko iz Bush to wierzacy w Boga czlowiek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:53, 25 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

b4l, piszesz "baseny" ale nie podajesz źródła, ani zdjęcia. Skąd miały być te baseny?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:03, 25 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

b4l Bush to z natury normalny smiertelnik, który poprzez swoje pochodzenie został wwikłony w ta całą "iluminacką" koniunkturę... P.S Bush jest członkiem kościoła modernistycznego.. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Szczególnie zachęcam Was do oglądania " prison break".. Ten łysy facet to ten " który dziś rządzi światem i jest nad prezydentem".. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
b4l




Dołączył: 22 Lis 2007
Posty: 81
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:15, 25 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Loose Change - Final Cut (2007)
1:12:0-1:14:0

Zeznania naocznych swiadkow, doswiadczonych strazakow opisujacych cale miejsce jak "chute" (stal cieknaca po scianach), takze burmistrz NY w raporcie wspomina o tym fakcie jak i reporterzy ktorzy byli obecni przy "sprzataniu".
Zalaczone jest takze zdjecie termiczne zrobione przez NASA, na ktorym wyraznie widnieja ogromne obszary powyzej 2500F.
Zadna teoria talibow nie jest w stanie wyjasnic obecnosci takich temperatur pod gruzami WTC7, nie bylo tam zadnych samolotow, zadnego paliwa lotniczego, a jednak, temperatura byla identyczna.

Calosc pograza wystapienie oficjalnego przedstawiciela rzadu, ktory zupelnie nie wiedzial o takim fakcie, co wiecej, sam przyznaje iz wystapienie takich temperatur od samego paliwa lotniczego jest nierelane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
b4l




Dołączył: 22 Lis 2007
Posty: 81
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:28, 25 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC88 napisał:
b4l Bush to z natury normalny smiertelnik,


Nic bardziej mylnego. Glupota jaka prezentuje Bush wynika z malej ilosci swiatla jaka posiada. Nie zdziwilbym sie gdyby w glowie tego czlowieka istniala tylko jedna mysl, walkowana na okraglo.

XTC88, mam nadzieje ze nie posiadasz zadnych wiadomosci na temat tajnych stowazyszen na terenie USA, takich jak "skull and bones", do ktorej nasz bohater nalezy, stad twoja wypowiedz.
Nalezy wziasc pod uwage ze stowazyszenia te byly trzymane w scislej tajemnicy, wielkosc i wplywowosc sprawila ze nie sa juz sekretem. Czlonkowie dostaja przydomki typu "dlugi diabel", niestety (dla nas) ludzie ci czesto zwiazani sa ze swiatem polityki, wielu z czlonkow tego szatanskiego ugrupowania bylo prezydentami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DrabikPany




Dołączył: 15 Sty 2007
Posty: 177
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:44, 23 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Materiał CNN z 13 września 2007, opisujące biały samolot znajdujący się nad Waszyngtonem w czasie ataków 9/11. Przypomnijmy że wszystkie samoloty zostały uziemione a ten jeden znajdował się w powietrzu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Yussuf




Dołączył: 08 Sie 2009
Posty: 113
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:08, 10 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Cytat:
Na kilka dni przed rocznicą ataku na Amerykę, ujawniono nowe zdjęcia "mózgu" zamachów na World Trade Center - Khalida Sheikha Mohammeda. To jego pierwsze fotografie od sześciu lat.
Nowe zdjęcia więźnia, przetrzymywanego przez amerykanów w bazie Guantanamo na Kubie, zrobili po uprzedniej zgodzie, pracownicy Międzynarodowego Komitetu Czerwonego Krzyża (ICRC) w obozie nr 7.

Terrorysta wygląda na nich na zdrowego - zupełnie inaczej, niż na fotografii sprzed sześciu lat. Z zapuszczoną długą brodą (kolejna widoczna zmiana) przygotowuje się do modłów. Ubrany jest w kraciasty, biało-czerwony turban i klęczy na macie do modłów, zrobionej z pościeli.

Zdaniem niektórych fachowców fotografie mogą sprzyjać zwiększeniu poparcia dla Al-Kaidy i radykalizacji nastrojów. Na jednym z portali, na którym się pojawiły, można było znaleźć komentarze w stylu "przyjedziemy i odbijemy cię".

Jak sądzić Mohammeda?

Władze Stanów Zjednoczonych wciąż zastanawiają się, czy sądzić 44-letniego Khalida Sheikha Mohammeda i czterech jego współpracowników przed sądem federalnym, czy postawić go przed wojskowym trybunałem, stworzonym w odpowiedzi na ataki terrorystyczne.

jak//kwj/k


za: Daily Telegraph; tvn24.pl


zaczyna się Wink
_________________
Homo liber sum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:24, 10 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Provesor




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 13
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:47, 11 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem odnoszę wrażenie, że niektóre osoby na tym forum (np. Adun, mooniek i temu podobni), po prostu starają się wkurzyć innych :/.
Może nawet nie zgadzają się z oficjalną wersją, ale dla zasady wypisują różne bzdury... Jakież to polskie, heh :]
_________________
Gdyby mi się chciało tak jak mi się nie chce...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mooniek




Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1979
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:03, 11 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Provesor"]
No to nie żałuj sobie, "podobny innym" - wal śmiało, co masz na wątrobie. Chętnie uleczę Twoje ukryte fobie. Byle nie w temacie 9/11, który mnie nie interesuje. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Astre Occlu




Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 209
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:17, 11 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieńdobry

Żygać mi sie chce jak widze w naszej państwowej telewizji ciągle tą samą herezję co sprzed 8 lat. Dosłownie narasta gniew.

pozdrawiam.
_________________
Vitam impendere vero.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Strona 12 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Pentagon 11 września - ściemy ciąg dalszy
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile