W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Pentagon 11 września - ściemy ciąg dalszy  
Podobne tematy
Pentagon 11 września - analiza uderzenia613bez ocen
Missile hit Pentagon on 9/11: Video [ang] 16
Nieemitowany film o uderzeniu Boeinga w Pentagon 19
Pokaz wszystkie podobne tematy (6)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
4 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Odsłon: 18431
Strona:  «   1, 2, 3, ... 10, 11, 12   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość
Gość





PostWysłany: 10:17, 09 Wrz '06   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.tvz.pl/film/film001.html
http://www.tvz.pl/film/film003.html
http://www.tvz.pl/film/film005.html
Powrót do góry
Gość
Gość





PostWysłany: 10:29, 09 Wrz '06   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.tvz.pl/film/film001.html - 911 In Plane Site
http://www.tvz.pl/film/film003.html - Loose Change 2nd ed.
http://www.tvz.pl/film/film005.html - Painful Deceptions
Powrót do góry
MaximAl
Gość





PostWysłany: 22:31, 14 Wrz '06   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fakowski napisał:

Teoria jego brzmi, że jedynie ładunki wybuchowe poza=kładano w wieżach a w momencie uderzenia jedna czy dwie stacje telewizyjne pokazywały wcześniej nakręcony film w studio. Po uderzeniu rozpoczeto transmisję na żywo.

Nie no co za kretynizm... wcale żadnych samolotów niebyło... znajomy widział sam te samoloty, setki innych osób też, ale nie pewnie to są statyści, a cały Niu Jork został oczyszczony z "przypadkowych mieszkańców"...
Powrót do góry
albercik




Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 405
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:03, 14 Wrz '06   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MaximAl: Samoloty były, owszem... Jesli ktos niezarejestrowany pisze idiotyzm to nie musisz sie przeciez przejmowac Smile 2 samoloty uderzyly w wt.. kazdy w oddzielna wieze. NIe ma co siac głupot i tyle.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agentsmith




Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 533
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:06, 01 Paź '06   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh, hej, wszystkie gorące głowy, uwaga, oto KUBEŁ ZIMNEJ WODY !
http://www.abovetopsecret.com/pages/911_pentagon_757_plane_evidence.html

Bardzo elokwentne i dobrze udokumentowane wywody na poparcie (nieznośnej ?) tezy, że to ...jednak 757 uderzył w Pentagon.
Dużo linków (polecam postudiować z OTWARTYM UMYSŁEM)
Zdalnie sterowany czy nie - to odrębna kwestia, znacznie trudniejsza do udowodnienia.

Gdzieś już tu pisałem, że ta sprawa śmierdzi totalnym kanałem - gdyby USA chciało udowodnić, że to był 757 to nie byloby z tym żadnego problemu (w przeciwieństwie do przyczyn zawalenia WTC 1 i 2 no i oczywiście najbardziej niewygodnego WTC 7 !)
Dlaczego chcą, żebyśmy toczyli próźne spory przez następne dziesiątki lat ?
Ano dlatego, żeby odwrócić naszą uwagę, energię i czas od tych innych, bardziej niewygodnych spraw.

P.S. Prośba - zanim ustosunkujesz się do niniejszego posta PRZECZYTAJ ten artykuł w całości. Tylko wtedy jakakolwiek dalsza dyskusja może mieć sens !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Herman Wyrwigłówk




Dołączył: 17 Sty 2007
Posty: 9
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:57, 17 Sty '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomijając wszystko, mnie po raz wtóry zabija pytanie..." PO CO ?? "
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:25, 18 Sty '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z wielu powodów. Każdy miał swój mały powód
Taki np. Larry Silverstein: na tych zamachach zarobił dwukrotność wartości swoich budynków. Nie dość że pomógł kolegom to jeszcze sporo zarobił
Jedni zrobili to dla kasy, drudzy dla władzy, a jeszcze inni z pobudek ideologicznych - trudno podać jeden powód.

Równie dobrze mógłbyś zapytać: PO CO podbili Irak? Najprościej jest odpowiedzieć 'dla ropy', albo 'bo zagrażał izraelowi', tudzież 'aby go wyzwolić'. Jednak powodów było zapewne wiele, a który przeważył szale - to wiedzą tylko ci-których-nie-wolno-krytykować Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Herman Wyrwigłówk




Dołączył: 17 Sty 2007
Posty: 9
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:02, 18 Sty '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie bardzo bogaci chcą być jeszcze bardziej bogaci... tylko zastanawia mnie ile można mieć jeszcze domów, jachtów, samochodów itp. "...Wszyscy równi wobec czasu i płomienia..." czy to aby napewno wystarczający powód do stworzenia takiego "spektaklu" na taką masakrującą skalę, czy nie ma innych prostrzych sposobów (i tak myslę nie obciążających śmiertelnie sumienia) na zarobienie kolejnych "zer" w sakwie. Chociaż kto wie, nie jestem bogaty ale biedny też nie a zawsze (bynajmniej ja) chciałbym mieć więcej... "... Niewola człowieka na tym polega, że musi mieć więcej niż mu potrzeba..."

Władza.
"...Władza ma wojsko, policję, kraty. Władza pszesadza na kląbach kwiaty. Co tylko można o władzy sądzić. Pewne, że lubi sobie pożądzić..." Jakieś tam w miare moralne prawo jest i dla tych z góry i dołu. Więc czego jeszcze oczekiwać ? bycia Bogiem dla mas ?
To mnie właśnie naj bardziej przeraża.

Bimi napisał:
Jednak powodów było zapewne wiele, a który przeważył szale - to wiedzą tylko ci-których-nie-wolno-krytykować
Do diała Exclamation Exclamation Exclamation Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:18, 10 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam! jestem tu nowy i zaciekawił mnie ten temat.Postanowiłem sie podzielić z wami moim odkryciem.
http://youtube.com/watch?v=lsWZHKIg3Cs
Co widzicie na tym filmiku? Tam jest ukazany tajemniczy niebieski obiekt...ale zaraz zaraz...co to za obiekt..oglądałem ten filmik chyba z 10 razy i zrozumiałem..wy także??Jeśli nie to już tłumacze.
Są tam dwa powiększenia w czerwonych ramkach.pierwsze powiększenie wiele nie wnosi..natomiast drugie owszem...pytanie tylko jakie..
Już pisze:
Dla mnie to jest mały samolot..prawdopodobnie myśliwiec.. (nawet dziub lekko przekracza obramowanie)to jest ta niebieska "poświata" a poniżej jej znajduje sie coś białego.to nic innego jak tuman kurzu wzniesiony pędem tego myśliwca (?) Oglądaliście film LOOSE CHANGE? Zapewne tak i tam poruszony jest temat Ataku na Pentagon.Widzieliście zdjęcia trawnika obok Pentagonu? Jak myślicie jak to wygląda? A ta dziura na kilku pierścieniach wewnętrzynch Pentagonu??Ciekawe czy ten myśliwiec miał pełne uzbrojenie(rakiety itp)
Jestem Ciekaw czy ktoś sterował tym samolotem czy czy był zdalnie sterowany.Może wypadałoby sprawdzić czy jakiś pilot nie zaginął w tajemniczych okolicznościach USA Air Force w 2001 roku.Jesli ktoś miałby popełnic samobójstwo to zapewne z własnej woli.Istnieje wiele poszlak..
Co o tym sądzicie? Pozdrawiam wszystkich Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:18, 10 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.publiceye.org/conspire/Post911/dubious_claims/010911-N-6157F-001.jpg

w którymś filmie o 11 wrz (chyba painful deceptions) autor sugerował, że był to bezzałogowy samolot szpiegowski - jeden z kilku tego typu, które miał Pantagon...

nie pamiętam już jak ten samolot się nazywa...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:44, 10 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

już wiem Smile
samolot nazywa się Global Hawk i faktycznie mówili o nim w painful deceptions
http://video.google.com/videoplay?docid=4618227146744255189

Gdzieś tak w okolicy 28-30 minuty pokazują jak wyglądał.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:51, 11 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm...oglądałem ten filmik.Faktycznie była tam sugestia dotycząca tego modelu samolotu,ale... Na tym filmiku coś zasłania(jakaś skrzynka) część widoku a na tym filmiku. A na tym już nie http://youtube.com/watch?v=lsWZHKIg3Cs. Widzieliście ten filmik? Może faktycznie to Global Howk ale obstawałbym za jakimś myśliwcem i to nie zwykłym jakimś f-16 ale byc może jakimś specjalnym modelem do tego celu skonstruowanego.Oczywiście moze to być Global Hawk rownież..
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:22, 11 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

global hawk, czy inny hawk...
w sumie co za różnica?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:04, 11 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To co uderzyło jest nieistotne, Równie dobrze mógł to być zdalnie sterowany boeing, pocisk cruise czy dzięcioł z bombą na grzbiecie.
Ważne jest gdzie uderzył i w jaki sposób - lecąc tuż nad gruntem po 330 stopniowej pętli przy pełnej szybkości uderzając w dział księgowy... zginęło kilkudzięsięciu księgowych oraz audytorów... Dzień wczesniej Rumi mówił coś że nei może sie doliczyć 9 mld dolarów w budżecie pentagonu...

No i ważne jest to że największa potęga świata nei była wstanie poderwac uzbrojonego samolotu we wlasciowym miejscu o wlasciwym czasie...A cały swiat w to uwierzył...

a gdyby był to samolot już dawno pokazano by filmy z kamer komunikacyjnych monitorujących ruch drogowy... tak więc stawiam
osobiscie na pocisk cruise - zero śladów na trawniku za to dwie ładne okrągłe dziurki w żelbetonie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:25, 12 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałbym jeszcze wrócić do zburzenia budynków WTC. Istnieje też teoria ufologiczna,
http://www.jan-pajak.com/wtc_pl.htm
którą sam początkowo negowałem (nie negując zjawiska UFO w ogóle), gdyż nie wyobrażałem sobie, aby był to nieprzewidziany atak UFO, który przypadkowo twórcy Nowego Porządku Świata wykorzystali dla swoich celów. Ale przecież obie sprawy można połączyć. Wykonawcami niekoniecznie musieli być ufole, w każdym razie wykorzystano technikę nieznaną dotychczas w warunkach ziemskich - czy była to piła plazmowa wytworzona przez pędniki pojazdu zwanego magnetokraftem, jak sugeruje J. Pająk, czy też urządzenie oparte na działaniu lasera - jedno wydaje się być pewne: budynki zostały po prostu odparowane w wysokiej temperaturze, sięgającej 2800°C. Nie można wykluczyć, że miał miejsce test nowej broni masowego rażenia - byłaby to kolejna "pieczeń" upieczona przez spiskowców na jednym (nomen omen) ogniu.

O co konkretnie chodzi? Otóż jeżeli bliżej przyjrzeć się faktom, to zaczyna pojawiać się coraz więcej wątpliwości co do metody kontrolowanego wyburzenia przy użyciu ładunków wybuchowych. Podobieństwo dotyczy tylko szybkości osiadania budynku (chociaż prędkość swobodnego spadania wydaje się cokolwiek za duża) oraz regularności tego procesu. Ale pojawiają się kolejne wątpliwości i wnioski:

1. Przy wyburzaniu budynku przy pomocy ładunków wybuchowych, następuje seria wybuchów przy fundamentach, które podcinają konstrukcję, która dalej osiada sama, nie wykazując większych rozprysków na boki. Tymczasem, proces burzenia wież WTC rozpoczął się o dziwo od góry, powodując niezwykle silny efekt rozprysku par i materiałów tworzących konstrukcję.

2. To, co uważane jest za obraz detonacji materiałów wybuchowych (strumienie pyłów wyrzucanych z okien wieżowca) w rzeczywistości może być efektem ogromnego wzrostu ciśnienia, spowodowanego przez wysoką temperaturę, stapiającą wyższe kondygnacje.

3. Zawalenie się tak ogromnej budowli, wysadzonej przy pomocy materiałów wybuchowych konwencjonalnych, musiałoby spowodować powstanie ogromnej sterty gruzu i elementów konstrukcji, sięgającej wysokości kilkudziesięciu, może nawet 100 m, a co mamy w przypadku WTC? Niewielkie ilości gruzu i elementów konstrukcji metalowej, gdyż większość materiałów została po prostu, bez żadnych cudzysłowów - odparowana.

4. Na cytowanej wyżej stronie J. Pająk pokazuje zadziwiające zdjęcie, przedstawiające miejsce zawalenia jednego z budynków WTC gdzie w miejscu, w którym oczekiwaliśmy sterty druzów, jest czarna dziura o średnicy kilkunastu metrów i głębokości kilku metrów - jako dowód działania czynnika odparowującego budowle, poniżej poziomu fundamentów. Ciekawe, że miejsc zawalenia budynków WTC przez wiele dni po 9/11 nie wolno było filmować ani fotografować - co spiskowcy chcieli ukryć przed opinią - czy aby nie istnienie owych czarnych dziur?

5. Zdjęcia satelitarne miejsca zawalenia wież przez kilkanaście dni wykazywały wysokie temperatury panujące w fundamentach - czy taka temperatura mogła być spowodowana wylącznie wybuchem materiału konwencjonalnego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:05, 13 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brednie do kwadratu. Na filmach Rica Siegiela widać i słychać cały etap wyburzania - kaskady eksplozji następujące przez osunięciem się budynku - a sam budynek nie wyparował tylko został "wyeksplodowany" na zewnątrz - dziesiątki ton zmielonego w drobny pył betonu i stali osiadły na calym manhatanie.

a taki a nie inny sposób eksplozji przyjęto z powody wewnętrznego rdzenia - inaczej burzy się zwykłe budynki, inaczej konstrukcje stalowe z wewnętrznym rdzeniem żelbetonowym.

mordowanie osób sprzątajacych gruzowisko - a o czymś takim jak AZBEST słyszałeś? Nie tylko ludzie ginęli, ale również psy ratownicze na choroby płuc i raka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
agentsmith




Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 533
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:34, 14 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:
Brednie do kwadratu


Dokładnie.
Ale nawet gorzej niż to. To także dezinformacja. Choć oczywiście nie sądzę aby w tym przypadku świadoma.
Tak, to było UFO a Bush to android.
@Easy_Rider - odrób kolego lekcje zanim bezmyślnie zaczniecz powtarzać takie banialuki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:55, 14 Lut '07   Temat postu: : Odpowiedz z cytatem

Witam, jestem tu nowy.. Na początek chcem tylko powiedzieć, że światem rządzi loża masońska, która zakonspirowała atak na amerykę 11 września 2001 r. Georghe Bush, Tony Blair i inni waźnijsi politycy tego swiata to antychrysty pod postaciami ludźi, którzy są kontrolowani przez szatana.. Wszystko ma swój cel - rok 2012 bedzie czasem konca swiata... Kiedyś napisze coś więcej.Nara[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:44, 14 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nara. Dzięki, że podzieliłeś się z nami swoją bezcenną wiedzą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
agentsmith




Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 533
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:25, 15 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Nara. Dzięki, że podzieliłeś się z nami swoją bezcenną wiedzą.


Tak. Każdy głos w poszukiwaniu prawdy jest bezcenny. No to nara. Dream on...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:51, 15 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi, jestem tolerancyjny, ale wykasuj tego trolla od antychrystów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:54, 15 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:
Bimi, jestem tolerancyjny, ale wykasuj tego trolla od antychrystów.

Nie kasuję nikogo, chyba że spamuje. A 3 posty o żydach, które miały być chyba dowcipne, to jeszcze nie spam...

Zresztą on i tak tu już raczej nie wróci - po co, skoro wszystkie swoje mądrości już nam wyjawił.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:16, 15 Lut '07   Temat postu: Ludzie, przejrzyjcie na oczy !! Odpowiedz z cytatem

Nie jestem z sekty, nie jestes manipulatorem, nie jestem czyjmś powiernikiem, która ma tu wygłaszać nietrafne i fałszywe tezy.. To jest forum o PRAWDZIE, więc uwierzcie mi.. Moje postulaty są trafne i słuszne, mówią 100% prawdę. A to dlatego, że:
1. Atak na amerykę to spisek CIA-LOżA MASOńSKA- RZąD USA.. ATAK NA OKLAHOMA CITY, TO BYł TAKI SAM SPISEK, AMERYKA TO KRAJ BLUźNIERCóW I INNOWIERCóW
2. Tarcza antykrakietowa to dalekosiężny spisek USA , UK, FRANCJI, WłOCH I POLSKI, aby wzmiecic wojne z Rosją i Iranem.. Wojna rozpocznie się w 2009 r. skończy 21 grudnia 2012 r.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:17, 15 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No OK - skoro tak twierdzisz... Zobaczymy.
Miło mi że jednak wróciłes. Smile

Ale to nie był żaden atak na Amerykę tylko zamach terrorystyczny zorganizowany przez rząd USA.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:54, 15 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC88, muszę cię zmartwić, ale Francja i Włochy, szczególnie te ostatnie po odsunięciu od wladzy pajaca Berlusconiego, są bardzie "prorosyjskie" niz probushowskie...

Bimi, no faktycznie xtc88 nie spamuje, naliczylem juz kilkanascie identycznych wrzut o masońskim spisku antychrystów,

chłopie, co ty wiesz o masonach?! btw, ciekawe po ilu tekstach da sobie spokoj:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, ... 10, 11, 12   » 
Strona 2 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Pentagon 11 września - ściemy ciąg dalszy
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile