W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Uwaga! Znajdujesz się w jednej z sekcji autorskich forum.
Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za ewentualną cenzurę w tym wątku.
Moderatorem tego tematu jest jego założyciel czyli autor pierwszego posta.

Co zmieniliście w swoim życiu?  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
16 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Autorskie Odsłon: 5871
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Norbi




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 694
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:44, 29 Sie '09   Temat postu: Co zmieniliście w swoim życiu? Odpowiedz z cytatem

Jak dotąd zabrakło mi na tym forum wniosków i porad jak zmienić swoje życie.
Co zmieniliście w swoim życiu dzięki informacjom jakimi się tu wymieniacie?
Co macie zamiar zmienić?

Zależy mi na radach do wykorzystane w codziennym życiu , które mogą pomóc uniezależniać się od systemu , sprawić by życie niosło mniej stresu i mniej kosztowało.
Niech to będzie poradnik dotyczący rzeczy małych, codziennych spraw jak i generalnych jak prowadzenie firmy czy zmiany zamieszkania.
Warunek- niech to będą rady realne!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norbi




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 694
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:47, 29 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja realizacja – Zestaw do przechowywania zapasów.

Dwie zwykłe symetrycznie lodówki zestawione ze sobą dają jedną wielką side-by-side za pół ceny.
Zalety- dwa agregaty ( niezależne temperatury), łatwiejszy transport, połowę niższa cena za litr pojemności. Mniejszy problem czy naprawach.Efekt estetyczny przy inoxie gwarantowany.

Domowa chłodnia
Jeśli posiadacie miejsce w domu, warto za pomocą kilku płyt styropianu wykonać chłodnię do której można wejść. Agregat chłodzący zamontuje specjalistyczna firma za kilkaset złotych.
Otrzymamy kilka metrów sześć. pojemności w cenie zwykłej lodówki.
Dodatkowa zaleta to możliwość dokładniejszego izolowania niż w przypadku małych gabarytów.
Do kompletu proponuję dużą skrzyniową zamrażarkę ( do 1500,pln kupicie 400l. poj.)
Przez lato pozostaje tylko przyjemność napełniania smacznymi rzeczami, które często możemy dostać prawie za darmo a zamrażając nie wyjawiamy z witamin.
Zalety to cena i pewność źródła pochodzenia zapasów, minusy to zużycie prądu.
Warto zaopatrzyć się niewielki agregat prądotwórczy by w przypadku awarii prądu zapasy nie trafiły do kosza.
Pamiętajcie by moc agregatu przynajmniej o 50% przekraczała nominalne zapotrzebowanie na energię bo silniki w lodówkach nie wystartują.
Taki zestaw można skompletować do 10 tyś. Można tworzyć go etapami. Pomieści zapas zdrowego jedzenia dla całej rodziny nawet na rok. Latem zakupy świeżych warzyw i owoców zrobicie za 1/10 ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krzysiak




Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 410
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:23, 29 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z forum jak z forum ale ogolnie:

Od 3-4 m-cy nie jem miesa Smile (poza owocami morza)
Nie ogladam telewizji (raz na miesiac godzine)
Od czasu do czasu robie sobie swiezy sok z warzyw i owocow
Od czasu do czasu stosuje wodę utlenioną doustnie
Żyję świadomie
_________________
Nikt nie ma monopolu na prawdę
www.chomikuj.pl/Filmyprawdy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
SugS




Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 77
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:37, 29 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie oglądam tv i nie słucham radia
nie jadam mleka itp., fastfoodow i innego rodzaju gówna za to produkty z działki na pierwszym miejscu
zmieniłem swoje podejście do życia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dysputant




Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 803
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:00, 29 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stałem się bezwyznaniowcem.
Przechodzę powoli na wegetarianizm.
Telewizję oglądam 1-2h tygodniowo.
Krytycznie podchodzę do wszelkich informacji ze świata i wszelkich źródeł.
Dowiedziałem się iż istnieją ludzie wierzący np. w płaska Ziemię, co otworzyło mą świadomość na bezgraniczność ludzkiej głupoty.
Inne podejście do jedzenia sklepowego , medycyny stosowanej.
łykam 1 lub 2 g Wit. C dziennie.
Ehh.. i jeszcze trochę ale to pewnie podświadome zmiany o których nawet nie wiem Wink

Aha i chyba najważniejsze , zrozumiałem jak mało wiem i mało znaczę. Choć to nie powoduje u mnie jakieś depresji Wink
_________________
Moja odpowiedź na zaczepki TROLL-i.

http://www.pown.it/3385
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norbi




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 694
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:13, 29 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam własną produkcję jogurtów
Banalnie proste przygotowanie , otrzymujemy litr jogurtu z litra mleka.
Dosypujemy sobie sami świeże lub suszone owoce, orzechy, płatki.

http://www.gotujmy.pl/jak-zrobic-w-domu-jogurt,artykuly,641.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:24, 29 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja ostatnio pracuje nad wyeliminowacniem jedzenie i picia ze swojego życia hehe Very Happy

moje postępy daje tutaj codziennie:
http://niejedzenie.info/forum/viewtopic.php?t=1544 Smile

jak na razie idzie bardzo dobrze Smile -> oczywiście wciąż jem ale może to się zmieni Wink -> nie stosuje głodówek ani niczego takiego jakby co Wink

no i musze zakładać pasek do spodni już Very Happy

to taka moja ostatnio shizka (jedna z wielu) odnośnie harmonii ciała, umysłu i ducha Smile

może się przydać inedia bo idą ciężkie czasy jak wiemy Razz

(to mój 999 post) Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norbi




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 694
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:35, 29 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grubo Wyspa pojechałeś! Szacun.
"Grubo" ideowo oczywiście, bo waga nie kłamie.
Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norbi




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 694
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:36, 29 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz wiem dlaczego tak wiele o depresjach na "Vismai"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:37, 29 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej. Ja też odizolowałem sie maxymalnie. wale post, pije tylko wódkę czystą jak mam doła. chetnie zamieszkałbym w jakiejś samowystarczalnej komunie - gdybym wiedział tylko jak tam sie dostać i gdzie [ewentualnie sam założył przytułek przyczułek dla dalszego rozwoju - serio!]. jest GIT ogólnie. do internetu nie zaglądam w ogóle. Billboardów tez nie oglądam. pozdro. (sorry że tak rótko, ale troche pijany jestem, co nie?)
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:06, 29 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieki forum uswiadomilem sobie ze ogromna wiekszosc tzw. "teorii spiskowych" to zupelne bzdury. prezentowane tu rewelacje przekonaly mnie ostatecznie ze nie ma zadnego nwo, ani globalnej konspiracji. lubie czytac posty kilku osob, ale wiekszosc uzytkownikow tego forum to osoby zakompleksione i notorycznie samooszukujace sie, wiecznie obwiniajace "onych" o swoje gowniane zycie. moja rada dla wszystkich - wiecej dystansu do siebie i swiata. zamiast spierac sie o reptylian, chemtrailsy, czy innego haarpa czasami lepiej po prostu umyc naczynia, lub powiedziec cos milego komus bliskiemu. zamiast probowac "obudzic" (ciekawe z czego w co? chyba z jednej uludy w druga) ludzi przed telewizorami, czy ganiajacych po galeriach handlowych lepiej samemu spojrzec na siebie krytycznie i sie zastanowic czy faktycznie jestem juz wystarczajaco swiatly. i na koniec najwazniejsze - zapalcie sobie dobrego ziola i bzyknijcie sie z kims albo sami ze soba Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:40, 29 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Norbi: nie no o depresjach ten cykl co teraz idzie to nie ma nic wspólnego z moją dietką że tak powiem Smile -> po prostu jak organizm był przyzwyczajony do jedzenia i czuł się po tym dobrze i jak mu się to odbierze to czuje się źle i ma się depresje ale to mija z czasem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dryp




Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 103
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:44, 29 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w skrócie:
- od poł roku wegetarianizm
- nie jadam niczego z aspartamem i unikam z konserwantami
- piję napoje tylko z aluminium bądz szkła
- unikam wysoko przetworzonego jedzenia
- postrzegam rzeczywistość jako iluzję i nie utożsamiam się z jej doświadczeniami
- hemi-sync plus medytacja, przynajmniej staram się Wink
- staram się żyć w stanie wysoko wibracyjnych pozytywnych emocji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
forrest_




Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 552
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:51, 29 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie marnować własnej kasy na kształcenie wyższe.
Edukacje zakończyć na poziomie średnim a za oszczędzona kasę robić branżowe kursy i szkolenia.
Pracę i (ewentualną działalność) rozpoczynać za granicą.
Mierzyć wysoko aczkolwiek posiadać specjalistyczną i branżową wiedzę (nie opierdalać się w pracy a owoce same przyjdą).

Poznać techniki medytacji i relaksacji, w następnych krokach nawiązać kontakt astralny i budować astralną fortece przed bytami niskich szczebli. Na najwyższym poziomie modyfikować rzeczywistość do własnych potrzeb.
_________________
13:13 13.09.1979 Caulbearer Smile
Unos nacen con estrella y otros nacen estrellados
******* Ad astra per aspera ******
.............! Semper paratus !.............
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FogManET




Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 61
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:16, 30 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja wam szczerze powiem MAM TO WSZYSTKO W DUPIE Exclamation Exclamation Exclamation

Uświadomiłem sobie że jest źle i lepiej nie będzie (choć to i mniej uświadomieni wiedzą).
Ale bynajmniej możemy zaglądać od kuchni jak to wygląda i co nam się serwuje, dla czego jedne rzeczy są takie a nie inne.

Czuję się mądrzejszy ale i też bezradny wobec tej całej machiny bo za mało nas jest by coś zdziałać.

Wiarę w religię odrzuciłem, po przeprowadzeniu głębszych analiz religi stwierdzam że to jest GÓWNO mające na celu dojenie owieczek, a cała ta biblia to też ściema...

Żyję sobie swoim torem z dnia na dzień nie zastanawiając się czy jutro we mnie JEBNIE meteoryt czy planeta XYZ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:40, 30 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

forrest_ napisał:
w następnych krokach nawiązać kontakt astralny i budować astralną fortece przed bytami niskich szczebli. Na najwyższym poziomie modyfikować rzeczywistość do własnych potrzeb.


ten krok sobie daruj bo nie wiesz co piszesz Smile -> żyjemy na ziemi więc zajmij się przerabianiem lekcji na ziemi a nie kombinowanie z astralem... o jakich ty bytach niskich szczebli gadasz i jak chcesz budować tą fortece... eh Smile -> modyfikowanie rzeczywistosci czyli mówisz o tworzeniu sobie karmy aby ciągle kręcić się na kole reinkarnacyjnym? eh Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
one1




Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:37, 30 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz Wyspa racje. Tez sobie pomyslalem, ze forrest_ calkiem madrze zaczal, ale skonczyl nieszczegolnie Smile .
Natomist Ty sam sie zastanow, po co Ci inedia? Zeby sie utrzymac przy zyciu i tak bedziesz musial zuzywac swoja energie, wiec zupelnie sie to nie oplaca. Wnioskuje, ze nie przeczytales ksiazki, ktora Ci zasugerowalem w innym temacie, a tam od str. 147 jest wlasnie poruszony ten temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:13, 30 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie najważniejszym odkryciem ludzkości do tej pory jest życie "Tu i Teraz". Oczywiście zaraz po ogniu i internecie;)
Polecam, jak koledzy wyżej już napisali 0 telewizji (chyba że gra Polska:). Unikanie informacji mainstreamowych i szukanie własnych źródeł jak komuś zależy. Wegetarianizm pomaga, ale do tego trzeba dorosnąć.
Raz w roku głodówka i całodniowe medytacje-najlepiej wziąść urlop i wysłać wszystkich do diabła, albo samemu się tam ewakuować. Tak przez siedem dni-tylko woda. Do tego joga lub jakaś inna aktywność fizyczna, bo w zdrowym ciele zdrowy duch. I nie zapominać o uciechach cielesnych, tylko traktować je bardziej duchowo a nie wyłącznie jako zaspokajanie ządzy.
To wszystko sprawdzone osobiście według przepisu babci:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:05, 30 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adwokat Diabła: mówisz o życiu tu i teraz, a później mówisz o całodniowej medytacji? nie rozumiem Smile z tego co wiem to jak się żyje tu i teraz to medytacja sama z tego stanu wypływa i nie jest konieczna dodatkowa medytacja Wink -> chyba że pod pojęciem tu i teraz rozumiesz troche inne stwierdzenie niż bycie w TERAZ i CHWILI OBECNEJ i bycie OBSERWATOREM i takie tam Wink bo jak już się jest w teraz to stan medytacji jest non stop w pewnym sensie Wink

Pewnie czytales historyjki o ludziach którzy myją podłego szmatą i są w chwili TERAŹNIEJSZEJ Wink -> ja tak rozumiem "życie tu i teraz" Wink ale może po prostu się czepiam Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PanDante




Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:20, 30 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W wielu aspektach jesteśmy tacy sami. Staramy się rozpocząć zmiany na lepsze, lub zastanawiając się jak je dokonać. Niektórzy z nas zauważyli, że rzeczywistość to iluzja. Inni powoli pojmują.

Nie stałem się takim jakim jestem od razu. To był powolny proces. Początkowo interesowałem się parapsychologią, potem ezoteryką w ogóle. Powoli zacząłem nienawidzić Kościoła Katolickiego. Ale nie tak wewnętrznie. Miałem powody. Moja matka poprzez notoryczne ograniczanie mojej wolności wyboru sama na to zasłużyła. Stałem się prawie agnostykiem, lecz i potem zrozumiałem że "boska" istota stricto istnieje, chociaż nikt nie wie czym jest dokładnie. I tak stałem się po prostu bezwyznaniowcem, wierząc tylko temu co uznałem za prawdę.

A potem zrozumiałem, że materialne aspiracje (a także pragnienie posiadania zdolności parapsychicznych) są tylko dodatkiem do rozwoju duchowego, wzrostu samoświadomości.
I to stało się tym, wokół czego krąży mój byt.


***

Panowie, apeluje, możecie ratować wasze skóry w tym świecie, ale pomijacie główny aspekt dla którego tutaj jesteśmy.
Tak jak to napisał Wyspa - nie ma co szukać w astralu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:42, 30 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyspa napisał:
Adwokat Diabła: mówisz o życiu tu i teraz, a później mówisz o całodniowej medytacji? nie rozumiem Smile z tego co wiem to jak się żyje tu i teraz to medytacja sama z tego stanu wypływa i nie jest konieczna dodatkowa medytacja Wink -> chyba że pod pojęciem tu i teraz rozumiesz troche inne stwierdzenie niż bycie w TERAZ i CHWILI OBECNEJ i bycie OBSERWATOREM i takie tam Wink bo jak już się jest w teraz to stan medytacji jest non stop w pewnym sensie Wink

Pewnie czytales historyjki o ludziach którzy myją podłego szmatą i są w chwili TERAŹNIEJSZEJ Wink -> ja tak rozumiem "życie tu i teraz" Wink ale może po prostu się czepiam Rolling Eyes


Wiesz, czym innym jest czytanie książek o życiu tu i teraz a jeszcze czymś innym praktyka. Nie przebiegniesz od razu maratonu. Musisz trenować, najpierw krótkie dystanse, potem dłuższe, aż będziesz gotowy wystartować w biegu 24 godzinnym. Tu i teraz jest dla mnie domem, oazą bezpieczeństwa do którego wracam gdy zapuszczę się w bad tripy do przyszłości lub przeszłości. Nie jestem na tym etapie, że żyję w pełni świadomie 24/7, nawet w trakcie snu. Ale stare pasmanteryjne twierdzenie mówi, że gumka od majtek może się rozciągnąć w nieskończonośćSmile) U mnie się sprawdza, ale to nie znaczy że u innych musi:)
PS To nie tylko historyjki o sprzątaniu szmatą. Ale odczuwasz wtedy życie głębiej, gdy jesz czy choćby kochasz się z kobietą. Wtedy zwykły chleb smakuje inaczej, a seks jest duchową ucztą a nie gonitwą po orgazm.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
one1




Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:42, 30 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PanDante napisał:

A potem zrozumiałem, że materialne aspiracje (a także pragnienie posiadania zdolności parapsychicznych) są tylko dodatkiem do rozwoju duchowego,

Nie sa dodatkiem, a sa przeszkoda.
Choc na poczatku moga byc jakims bodzcem do zmiany (to tak jak ktos idzie na studia, zeby poznac fajne laski, a potem sie przy okazji czegos nauczy Wink , a jak juz sie nauczyl, to wszystkie fajne laski chca go poznac Wink ).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczesiekk




Dołączył: 28 Paź 2008
Posty: 286
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:05, 30 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biegam po lakach zbieram ziola, zalozylem swoj wlasny ogrodek ziolowo-warzywny,zaczalem sie duzo wiecej smiac, spiewac w aucie, tanczyc, zajalem sie Tai Chi, parapsychologia, samodoskonaleniem, samouzdrawianiem - a tych co im sie nie podoba, to co robie - pierdole, obralem spory dystans do tego, co sie wokol mnie dzieje =)
_________________
Prawdę swą głoś spokojnie i jasno, słuchaj też tego co mówią inni, nawet głupcy i ignoranci, oni też mają swoją opowieść.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElMagiko




Dołączył: 06 Kwi 2009
Posty: 52
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:42, 30 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-zmieniłem styl odżywiania, jem więcej warzywek i ogólnie surowizny, ograniczyłem spożycie mięsa poza surowym-plus taki ze od wiosny mam w plecy 10kg a wypryski na twarzy i szyi to przeszłość. W zasadzie mięso przestaje mi smakować.
-nie oglądam TV, z radia tylko Trójka w pracy
-spędziłem miło czas nad morzem, nie miałem wczasów od 5 lat
-w pracy (naprawiam sprzęt komputerowy) organizuję sobie czas aby spędzić go bezstresowo, próby wkurwienia mnie zabijam w zarodku
-rozmawiać tylko z ludźmi mądrymi, nie tracić czasu na kłótnie z debilami, jak stwierdzą ze są ignorowani sami dojdą do tego. Rozmowa z ludźmi, którzy mogą nam dać jakąś wiedzę to skarb
- w związku ze nie tracę czasu na TV i gry online, czytam bardzo duzo ksiązek, które można za śmieszne pieniądze kupić na Alledrogo, ostatnio nabyłem "Wojna przeciwko słabym" za 18zł, cena na okładce 58zł
-przestałem oceniać ludzi po portfelu, wyglądzie, poglądach. Staram się nowego znajomego lepiej zapoznać zanim go zaakceptuję/zignoruję, ogólnie miłować bliźniego działa i popłaca.
Ja chyba znalazłem już to "coś" czego szukają młodzi ludzie błądząc po zebraniach różnych wyznań. Chyba znalazłem Boga, tego co to jest w kawałku drzewa i pod kamieniem i w każdym z Nas. Chyba....
I podstawa-śmiać się, nie ma nic lepszego niż dobra zabawa z gromadką przyjaciół, czekamy na każdy weekend aby miło spędzić czas, także w dzień powszedni.
Pozdro!
_________________
Red pill hurts, but it is the truth. I´ll never regreat that decision
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
forrest_




Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 552
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:32, 30 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyspa:
Lektura MONROE to dla ciebie obowiązek + Robert Bruce, autor Traktatu o projekcji astralnej.
Skup się szczególnie na tym 2 a zrozumiesz o co chodzi.
_________________
13:13 13.09.1979 Caulbearer Smile
Unos nacen con estrella y otros nacen estrellados
******* Ad astra per aspera ******
.............! Semper paratus !.............
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Autorskie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Co zmieniliście w swoim życiu?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile