W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Przesłanie Irackiego Ruchu Oporu  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
10 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 1058
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sensor




Dołączył: 19 Cze 2009
Posty: 341
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:23, 22 Sie '09   Temat postu: Przesłanie Irackiego Ruchu Oporu Odpowiedz z cytatem


_________________
http://www.youtube.com/user/sensor2912#grid/uploads
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PrawdoWyszukiwato




Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 183
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:35, 23 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i kto kurwa jest terrorysta, Ogłupione społeczeństwo przez propagande propagande propagande nigdy nie będzie wiedziało kto może być po ich stronie, prosząc o pomoc tyranieee Dziekóweczka za wrzucenie i tłumaczenie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dysputant




Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 803
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:57, 23 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak.. ale polscy lekarze i nauczyciele także zasługują na śmierć poprzez dekapitacje?...
Niech zabijają wojskowych :/ nie cywili.
Bo inaczej się niczym od amerykanów nie różnią...
_________________
Moja odpowiedź na zaczepki TROLL-i.

http://www.pown.it/3385
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
randomuser




Dołączył: 13 Sie 2009
Posty: 80
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:51, 23 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dysputant napisał:
Tak.. ale polscy lekarze i nauczyciele także zasługują na śmierć poprzez dekapitacje?...
Niech zabijają wojskowych :/ nie cywili.
Bo inaczej się niczym od amerykanów nie różnią...


Wiesz jak jest, gdyby w podobny sposób ktoś chciał zająć nasz kraj to też byśmy walczyli, a zawsze trafi się w każdym kraju część oszołomów którzy będą zabijać wszystkich przeciwników również niewinne dzieci, lekarzy, nauczycieli czy nawet turystów. Takich chorych otumanionych ludzi nie brakuje i na pewno nawet w Iraku są osoby które pod pretekstem USA będą robić różne chore rzeczy. A z drugiej strony nie wiemy kto kogo ścinał, równie dobrze wystarczy być w całkiem innym kraju, przebrać się za Irakijczyków i pościnać kilku osobom głowy tak w ramach rozwścieczenia ludzi na Irak i dzięki krążacym filmach w Internecie, również dzięki mediom zdobędziemy poparcie na takie wojny :/
_________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu." S. J. Lec
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ostrożny




Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 779
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:39, 23 Sie '09   Temat postu: Re: Przesłanie Irackiego Ruchu Oporu Odpowiedz z cytatem

.
Kiedyś spotkałem człowieka , który zażarcie stał po stronie Amerykanów i twierdził, że Irakijczyków powinno się wybić w pień bo to są terroryści. Ja mu zadałem wtedy takie pytanie.
Czy Armia Krajowa to byli terroryści czy patrioci? Wyraźnie dało mu to dużo do myślenia bo zmienił swój ton wypowiedzi.

Jak się później okazało jego ojciec służył w AK i był za to po wojnie prześladowany.


.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kondrix




Dołączył: 14 Cze 2008
Posty: 205
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:09, 25 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piękne, smutne i trochę naiwne.
Wojna będzie się toczyć dopóki są ludzie gotowi zabijać za pieniądze. A Francja jest tak samo skorumpowana i zła jak reszta światowych rządów.

Podczas masakry Tutsi dokonanej przez Hutu, francuskie siły wojskowe dokonywały sprytnych interwencji militarnych aby nie dopuścić żołnierzy Tutsi do zwycięstwa. Gdyby pozwolili wydarzeniom toczyć się swoim torem, zapewne nie doszłoby to tego bezsensownego masowego mordu. Na wykopie był obszerny ale ciekawy artykuł na ten temat.

A tu coś o Sarkozym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Przesłanie Irackiego Ruchu Oporu
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile