W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Czym partie się różnią  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
4 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Odsłon: 2559
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Raynold




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 339
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:04, 24 Sie '09   Temat postu: Czym partie się różnią Odpowiedz z cytatem

Już kilka late temu wspominałem tu i ówdzie że partie polityczne tak naprawdę nie różnią się niczym od siebie a to co nam wmawiają jest tylko typowym zagraniem socjotechnicznym by móc ciągle okłamywać oglądaczy TV i żerować na ich głupocie. Bo tak naprawdę to czym się różni tzw. prawica od lewicy Question No chyba tylko tym że jedni oszukują i okradają społeczeństwo trochę innymi metodami niż drudzy Surprised
A że tzw prawica i lewica są w bardzo dobrej komitywie można się nareszcie dowiedzieć oficjalnie z ich ostatniej koalicji medialnej w TV http://www.dziennik.pl/polityka/article4.....iczna.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:44, 24 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PIS - socjalisci, SLD - socjaliści, nic nowego Wink
Reszta tej wiochy to mniej lub bardziej...socjalisci Wink
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
C0LD F34R




Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 261
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:28, 24 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już dawno tak twierdziłem. Smile Ten trend nasila się jednak w ostatnich latach. Teraz nawet w trakcie kampanii wyborczej już nikt się nawet nie kłopocze przedstawianiem jakiegokolwiek programu... wygrywa ta partia, która zbuduje sobie lepszy wizerunek i nie da go nadszarpnąć przeciwnikom. Czyli generalnie jeden **uj. Polska polityka coraz bardziej przypomina "taniec z gwiazdami... na lodzie". Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Schlesier




Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 116
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:21, 25 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Różnice między partiami politycznymi są tylko kosmetyczne. Partie polityczne mają niewielki wpływ na władzę. Dlatego nie biorę udziału w wyborach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
erde




Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 730
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:15, 26 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Schlesier napisał:
Różnice między partiami politycznymi są tylko kosmetyczne. Partie polityczne mają niewielki wpływ na władzę. Dlatego nie biorę udziału w wyborach.

? Nie rozumiem Wink przecież mają wpływ i to ogromny. Politycy skutecznie zniechęcili normalnych obywateli takich jak Ciebie mnie i resztę uzytkowników do interesowania się polityką - stąd ten bojkot wyborów, ale pamiętaj że wciaż za nas wybiera garstka betonu komunistycznego (SLD), katokonserwatystów obyczajowych (PiS) i pseudoyntligencja (PO), wyborców PSL ciężko zidentyfikować, nie wiem kto może na nich głosować Wink
Jest takie powiedznie: "Ty się polityką nie interesujesz, ale ona interesuje się Tobą". Czy coś w tym stylu i jest to szczera prawda. Nie wiem czy nie są to czasem słowa Lenina Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Raynold




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 339
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:45, 27 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Schlesier napisał:
Różnice między partiami politycznymi są tylko kosmetyczne. Partie polityczne mają niewielki wpływ na władzę. Dlatego nie biorę udziału w wyborach.


To że różnice pomiędzy partiami są kosmetyczne wiedzą obecnie nawet inteligentniejsze dzieci Laughing Niemniej wpływ na władzę mają jednak jedynie "demokratycznie" wybrane siły narodu. Faktem jest, że wybrane dzięki kłamstwom oszustwom i socjotechnice oraz będących na sznurku elit światowych Exclamation

erde napisał:

wciaż za nas wybiera garstka betonu komunistycznego (SLD), katokonserwatystów obyczajowych (PiS) i pseudoyntligencja (PO), wyborców PSL ciężko zidentyfikować, nie wiem kto może na nich głosować Wink


Garstka "betonu" chodzi na wybory bo chce utrzymać wszystkie otrzymane dotychczas przywileje. I to im trzeba wybaczyć bo dzialają we własnym interesie Confused Niemniej pozostali chodzą tylko i wyłącznie pod wpływem telawizji i innych mediów, po to by wybierać wyłącznie samych swoich którzy są tam promowani i reklamowani.

PS. A politykierów nigdy nie będzie można zaszufladkować bo jest to klika która się przepoczwarza i zmienia piórka zależnie od sondaży wyborczych Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1411
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:52, 27 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to moje najkrótsze zdanie na temat tych zdrajców wolności i świadomości -Nie jestem w stanie słuchać tych zakłamanych lisów,tusków,milerów,buzków,krzaklewskich,jkm-de-ebila,szachtara, kwacha-zimermana.Wysyłam was na Czarną Dziurę/pi@erdolone p@jeby,zdradzieckie k@u@rwy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1411
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:02, 27 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

według mnie ,tym szmatom w ter=żniszej władzy chodzi oto,abym ja i ty miał wrażenie wyboru.W usraelu jest wybór? partia - emokraci -kontra republikanie. -Zciema dla mas .W Polsce zrobili już tak-wzorzec sprawdzony i skuteczny-partiokracja , mamy emeferydy poprzeksztłcane =PIS=PO=PSL=SLD.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Schlesier




Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 116
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:48, 27 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
? Nie rozumiem Wink przecież mają wpływ i to ogromny. Politycy skutecznie zniechęcili normalnych obywateli takich jak Ciebie mnie i resztę uzytkowników do interesowania się polityką - stąd ten bojkot wyborów, ale pamiętaj że wciaż za nas wybiera garstka betonu komunistycznego (SLD), katokonserwatystów obyczajowych (PiS) i pseudoyntligencja (PO), wyborców PSL ciężko zidentyfikować, nie wiem kto może na nich głosować Wink



Na to wszystko co się dzieje w Polsce wpływ mają określone siły. Te wszystkie partie i wybory to gra pozorów - dobrze o tym wiemy. Na moje oko żadna partia nie zrealizowała, choćby 1/10 swojego (no mogę się trochę mylić). Mam wrażenie, że w Polsce jest realizowany program nie wyborczy, ale plan jakichś zakamuflowanych, międzynarodowych sił. Czy już jestem oszołomem Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bóg z nami




Dołączył: 27 Mar 2013
Posty: 266
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:27, 07 Lis '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aya Sophia napisał:
PIS - socjalisci, SLD - socjaliści, nic nowego Wink
Reszta tej wiochy to mniej lub bardziej...socjalisci Wink

Dodam, że http://www.wiadomosci24.pl/artykul/prawi.....--1-d.html
i zgadzam się z Tobą.
_________________
2 palce i 2 palce to 1-szy,2-gi... 4 palce
a^2+b^2=c^2=> trójkąt jest prostokątny

A heliocentryzm? To jeszcze wiedza, czy już wiara?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaczafi




Dołączył: 04 Lis 2014
Posty: 855
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:32, 07 Lis '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bóg z nami napisał:
Aya Sophia napisał:
PIS - socjalisci, SLD - socjaliści, nic nowego Wink
Reszta tej wiochy to mniej lub bardziej...socjalisci Wink

Dodam, że http://www.wiadomosci24.pl/artykul/prawi.....--1-d.html
i zgadzam się z Tobą.


Na odtrutkę po liberalnych popłuczynach, które nieudolnie hańbią myśl konserwatywną - http://www.konserwatyzm.pl/artykul/10157/dobry-wujek-z-ameryki

Cytat:
Własność prywatna to rzecz święta


Hmm... Rozumiem, że autor oraz Bóg z nami postulują powrót do niewolnictwa, bo przecież niewolnicy przez wieki zaliczali się do grona prywatnej własności, która wg nich jest święta. Very Happy

Jak widać - standardy nie są wieczne, ani tym bardziej święte.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bóg z nami




Dołączył: 27 Mar 2013
Posty: 266
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:55, 07 Lis '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niewolnictwo nie ma tu nic do rzeczy.
System zniewala również a ja nie będę tym, który na to się zgodzi.

Trzeba być durnym, żeby mylić niegodziwość korporacji i rządzących z kapitalizmem, opartym na małych i mikro przedswiębiorcach.

Gdzie Ty pracujesz? W urzędzie, szkole, szpitalu wojskowym? Wojsku?
No gdzie !

Na twoje majaczenie odpowiedź jest prosta - ci gwałtownicy, którzy kiedyś niewolili ludzi, dzisiaj zasiadają w sejmach i senatach a trzeba mieć tupet i być ohydną szmatą, żeby mówić innym, co mają robić ze swoją pracą i jednocześnie przewalać moje owoce pracy na narzędzia do decydowania, co jest dla mnie dobre a co złe.
Te gnidy śmią mi mówić w jakim wieku moje dziecko idzie do szkoły i kogo ma czcić (czerwoinego Piłsudzkiego - autora zamachu stanu), czy zapinać pasy a kiedy spowoduję wypadek to uzurpują sobie do 700 000 zł kary a odszkodowanie ofierze, które miałbym zapłacić sięga conajwyżej 100 000, jakby to państwo miało ucierpieć bardziej. Wycenili życie ludzkie na 100 000 (najwyżej) a ty mi piszesz o niewolnictwie? Jak śmiesz?

Rockefeller czy inny frajer - powiedział, że potrzebuje tylko kontroli przepływu pieniądza, więc słuchając swojego idola zamiast obniżyć potrącenie z pensji o 500zł na każde dziecko to kobieta ma iść kajać się, żeby dostać 500zł. Swoje 500zł.

Żyjesz w iluzji chłopaku - nażarłeś się nie tego koloru tabletek i chyba się zawiesiłeś...
_________________
2 palce i 2 palce to 1-szy,2-gi... 4 palce
a^2+b^2=c^2=> trójkąt jest prostokątny

A heliocentryzm? To jeszcze wiedza, czy już wiara?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bóg z nami




Dołączył: 27 Mar 2013
Posty: 266
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:04, 07 Lis '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to, że wkładasz mi w usta niewolnictwo udowadnia tylko, jak wiele ci brakuje, żeby mi dorównać - kalumnie to wszystko, na co cię stać?
_________________
2 palce i 2 palce to 1-szy,2-gi... 4 palce
a^2+b^2=c^2=> trójkąt jest prostokątny

A heliocentryzm? To jeszcze wiedza, czy już wiara?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaczafi




Dołączył: 04 Lis 2014
Posty: 855
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:01, 08 Lis '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Niewolnictwo nie ma tu nic do rzeczy.


Mylisz się.

Od czasów starożytnych aż do XIX wieku niewolnicy byli tylko res vocale swojego pana. Z tego powodu wybuchały powstania uciśnionych, którzy nie chcieli być już dłużej traktowani w kategorii przedmiotów. Osobie dorosłej chyba nie trzeba przypominać, że właściciele niewolników nie przyjęli tych zrywów z radością, gdyż uważali to za bezprawny zamach na ich świętą własność.

Podobnych przykładów było więcej w historii - w naszych stronach chociażby pańszczyzna i ogromne ziemskie latyfundia, które również musiały odejść do przeszłości mimo tego, że w swoim czasie równiez były uważane za świętą własność.

Po prostu każdy ściśle hierarchiczny system jest ograniczony czasowo oraz powstaje z inicjatywy najbardziej wpływowych kręgów współczesnego sobie społeczeństwa.

Obecnie niewolnictwo znajduje usprawiedliwienie chyba tylko u części fanatycznych libertarian, a jeszcze dwa wieki temu taki pogląd należał do mainstreamu. Analogicznie - nie wiemy, co z fundamentów dzisiejszego liberalnego kapitalizmu za kolejne 200 lat stanie się równie anachroniczne.

Cytat:
żeby mylić niegodziwość korporacji i rządzących z kapitalizmem, opartym na małych i mikro przedswiębiorcach.


Znowu wychodzą braki podstawowej wiedzy. Rolling Eyes

- Po pierwsze, mały i wielki biznes różnia się tylko skalą. Gdyby maluch znalazł się na miejscu giganta, postępowałby dokładnie tak samo, bo postawy zawsze wynikają z uwarunkowań środowiskowych/systemowych.

- Po drugie, może pora pomyśleć nad biletem w jedną stronę do Ugandy? Zapewne poczułbyś się tam jak w raju, bo to najbardziej "przedsiębiorczy" kraj świata - aż 36,1% obywateli w wieku 18-64 lata to właściciele firm, jak podaje Global Enterpreuership Monitor.

- Po trzecie, zamiast bezmyślnie ujadać, warto zauważyć, że to właśnie najmniejszy biznes najbardziej potrzebuje ochrony państwa. Jako przykład - w UK uwolnienie cen książek w latach '90 poskutkowało wyczyszczeniem rynku z małych księgarni. Analogiczna sytuacja z Polski to rozpaczliwe chwytanie się państwowego cyca przez właścicieli szrotów, które nie są w stanie konkurować na wolnym rynku z Polskim Busem czy sklepikarzy z dyskontami i marketami.

Cytat:
ci gwałtownicy, którzy kiedyś niewolili ludzi, dzisiaj zasiadają w sejmach i senatach


I w dalszym ciągu trzy po trzy, bez jakiegokolwiek sensu.

A co mnie to obchodzi, skoro nie uczestniczę w liberalno-demokratycznej szopce Question

Cytat:
Te gnidy śmią mi mówić w jakim wieku moje dziecko idzie do szkoły


Proponuję jeszcze zaprotestować przeciw braku możliwościa stosowania metod wychowawczych Rothbarda - czyli min. możliwości sprzedaży dziecka na wolnym rynku i zagłodzenia. Laughing

Cytat:
zamiast obniżyć potrącenie z pensji o 500zł na każde dziecko to kobieta ma iść kajać się, żeby dostać 500zł.


Niezliczony już raz dajesz popis porażającej ignorancji. Widać gołym okiem, że logiczne myślenie zdecydowanie nie jest Twoją mocną stroną.

- Po pierwsze, jako wylewający krokodyle łzy nad skrajnie nieudolną drobną przedsiębiorczością powinieneś zwrócić uwagę, że takie rozwiąznia są ukrytym transferem publicznych środków do sektora prywatnego. 500 zł to niewiele, więc bez problemu zostanie wydane, nakręcając koniunkturę. Nie bez powodu na Zachodzie wyrachowany mały biznes stoi murem za dochodem podstawowym.

- Po drugie, oczywiście nie wziąłeś pod uwagę, że rzucanie ochłapów to stara liberalna metoda na gaszenie rewolucyjnego zapału społeczeństwa. Dlatego kapitał woli socjal (którym zasili swoje kieszenie) niż zostać postawionym przed faktem powstania zabójczego dla niego funduszu konsumpcji zbiorowej, nie wspominając już o uspołeczenieniu.

- Po trzecie, jesteś wybitnie ślepy na fakt, że osoby pracujące na śmieciówkach bardzo często zarabiają gorzej niż zatrudnieniu na podstawie przepisów KP. Zechcesz wyjaśnić przyczynę żenująco niskich pensji, skoro wymówka pozapłacowych kosztów pracy nie ma tutaj nic do rzeczy?

- Po czwarte, dlaczego milczysz na temat socjalu dla przedsiębiorców, który kosztuje budżet państwa blisko 30 mld zł każdego roku?

Cytat:
Swoje 500zł.


Zdecydowanie nie swoje. Średni PIT to 2184 zł rocznie, czyli 182 zł miesięcznie. Do 500 zł brakuje ponad trzech stów, a przecież jedna trzecia Polaków w ogóle nie płaci dochodowego.

Cytat:
Gdzie Ty pracujesz?


A jakie to ma znaczenie w dyskusji? Racz wyjaśnić. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bóg z nami




Dołączył: 27 Mar 2013
Posty: 266
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:52, 08 Lis '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I znowu mylisz ustrój z ochroną przed wrogiem wewnętrznym, jakim jest zniewalający.
Misz-masz - głową w beton... nie mam sił na ciebie.

Jakeś taki wygadany to idź na czele związków zawodowych.
Ja cię życia uczył nie będę - nie jestem twoim ojcem i jego błędów też nie będę naprawiał.

Ignor....


Wracając do tematu - Duda podpisuje jakieś durne ustawy pe-ło o smogu i szczepionkach ale są też i plusy:
http://wpolityce.pl/polityka/269848-prez.....iu-mlodych
i zawetował in vitro - to temat, w którym zgadzam się z socjalistami - im pasują ograniczenia a mnie ochrona życia.
_________________
2 palce i 2 palce to 1-szy,2-gi... 4 palce
a^2+b^2=c^2=> trójkąt jest prostokątny

A heliocentryzm? To jeszcze wiedza, czy już wiara?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FortyNiner




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 2131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:31, 08 Lis '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kaczafi napisał:


Hmm... Rozumiem, że autor oraz Bóg z nami postulują powrót do niewolnictwa, bo przecież niewolnicy przez wieki zaliczali się do grona prywatnej własności, która wg nich jest święta. Very Happy


Nie ma sensu tłumaczyć mu takich skomplikowanych rzeczy, bo ma za mały rozumek, aby je pojąć. On nawet nie jest w stanie skumać, że wolny rynek, który głeboko czci, nawet gdyby był możliwy, oznaczałby własnie niewolnictwo, albowiem brak ograniczeń w handlu powoduje handel ludźmi... On nawet ma trudności z akceptacją faktu, że nalezy do organizacji o proweniencji komunistycznej. Razz Jemu wiele rzeczy się wydaje np. że obecny kapitalizm to socjalizm, choć nie zadał sobie trudu sprawdzić jaka jest definicja socjalizmu. Razz On się nadaje tylko do robienia z niego beki, bo zbyt poważne braki w wiedzy do dyskusji o czymkolwiek sensownym. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaczafi




Dołączył: 04 Lis 2014
Posty: 855
Post zebrał 0.800 mBTC

PostWysłany: 16:16, 08 Lis '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem





Stwierdzam "socjalizm/komunizm", po państwo odbiera (!) rodzicom prawo decydowania o losach dzieci. Laughing


PS : Różne religie swego czasu były podporą systemu opartego na niewolnictwie, nie tylko judaizm i chrześcijaństwo, od których tę praktykę częściowo przyjął powstały później islam.

Kiedy głoszone przez religie "prawo boskie" straciło na znaczeniu, jego miejsce zajęły para-wolnościowe zabobony z "prawem naturalnym" na czele.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:23, 09 Lis '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bóg z nami napisał:
Aya Sophia napisał:
PIS - socjalisci, SLD - socjaliści, nic nowego Wink
Reszta tej wiochy to mniej lub bardziej...socjalisci Wink

Dodam, że http://www.wiadomosci24.pl/artykul/prawi.....--1-d.html
i zgadzam się z Tobą.


Co ty pierdolisz?

Nieliczne socjalistyczne elementy w swym programie to ma może Razem, SLD i PIS, a reszta to mniej luba bardziej radykalni neoliberałowie i konserwy.

Ale jak człowiek czuje wewnętrzna potrzebę samonakręcania się "przeciw komuś", to tego "kogoś" potrafi zobaczyć dosłownie wszędzie, nawet tam gdzie go nie ma. Ty widzę też masz tą chorobę. Jeden wszędzie widzi Żydów, tym bardziej tam gdzie Żydów nie ma, a ty podobnie jak Korwin, wszędzie widzisz socjalistów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wkurwiony




Dołączył: 05 Sty 2013
Posty: 609
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:43, 09 Lis '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozbrajaja mnie tacy ignoranci nierozumiejacy zasadniczych podstaw. Jebani, do jednolitej UE i otwartych granic to pierwsi a pozniej zdziwieni, ze cos 'nie halo' z krajowa polityka - brak sil i mocy na zmiany. He He.. chcieliscie wycierac gumka z mapy linie granic to teraz przyzwyczajcie sie, ze 'krajowa polityka' to gowniana papka dla naiwnych.
Pozdro i milej dyskusji o 'roznicach rzadzacych partii' Smile
_________________
www.youtube.com/channel/UCI3vDM6Hf57cufFRgHA76-w/videos
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:13, 06 Gru '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Partie nie różnią się niczym - ponieważ każda partia jest partią bolszewicką.
W zasadzie nie mają one żadnej racji bytu poza *okresem wyborczym, i z chwilą wyboru posłów na sejm powinny zostawać natychmiast rozwiązywane -choć tak naprawdę nawet podczas "wyborów" parlamentarnych, bądźmy szczerzy, można by się bez nich świetnie przecież obejść... Rolling Eyes -istnieją więc de facto same dla siebie, stanowiąc systemowy element mafijny ..a co najmniej pasożytniczy. SĄ KOMPLETNIE BEZUŻYTECZNE.


Poniżej Król porusza jeszcze jeden wątek dotyczący iście przestępczego charakteru, nawet z punktu widzenia aktualnie obowiązującego bolszewickiego prawa, a mianowicie kwestię tzw. "dyscypliny partyjnej" na różnych głosowaniach:

press play (2 minuty)

_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Panocek




Dołączył: 27 Sty 2022
Posty: 464
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:49, 06 Gru '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W czasach skurwienia państwowości polskiej w kierunku zachodnim, istnieją tylko takie partie:
1) Ciągodruty amerykańskie
2) Lachociągi niemieckie (dla niepoznaki zwane unijnymi kurwami)
3) Wypierdy typu Konfederacja, które proponują alternatywę niczym lewatywę dla polskiej sceny politycznej
4) Narodowcy
_________________
*** STOP wojnie z Rosją ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:22, 14 Lis '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a propos mojego ostatniego wpisu (odnośnie tzw "dyscypliny partyjnej")

Cytat:
Przeciwko [kandydaturze Elżbiety czarownicy Witek] głosował cały klub Polskiego Stronnictwa Ludowego, a więc i wyznaczony przez prezydenta Dudę marszałek senior - Marek Sawicki. Jak się jednak okazuje, polityk zagłosował, podporządkowując się partyjnej dyscyplinie, bo poglądy ma w tej sprawie całkiem inne.
Co za wyuzdane z honoru ścierwo mentalno-moralno-intelektualne - i nawet się z tym nie kryje Shocked ,Otóż stwierdzam, że NIE MA ŻADNYCH ISTOTNYCH POGLĄDÓW , GDYŻ JAK SAM PRZYZNAŁ JEST JEDYNIE PŁATNYM AUTOMATEM DO GŁOSOWANIA.
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
emisariusz




Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 785
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:55, 14 Lis '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten śmieć otwarcie przyznał że podporządkowywał się tzw. "dyscyplinie partyjnej" - czyli praktyce PRZESTĘPCZEJ (dawniej, na krótko przed rozbiorami posłowie również byli przekupywani i stanowili "maszynki do głosowania" dla jakiegoś kacyka. To jest dokładnie TO SAMO) . NIE OBCHODZI MNIE W JAKI SPOSÓB ZOSTAŁ "ZASZANTAŻOWANY" ów typ -przez tego czy innego "prezesa", albo czym został przekupiony, grunt że przyznał się do praktykowania HANIEBNEJ *dyscypliny partyjnej*, to są żarty z niezawisłości poselskiej. Temat na przyszłe doktoraty i rozprawy naukowe o JAWNYM NIERZĄDZIE w tzw. III-żydo_demokracji-RP. POLITYCZNA PROSTYTUCJA i nawet się z tym nie kryją , tak są głupi ,tępi i zdeprawowani -niczym bękarty urodzone w burdelu, nie pojmują , nawet nie jakichś wyższych, ale zwykłych norm moralnych. To komu on K....a służy?? ... W konstytucji (czy gdzieś tam) jest nawet taki zapis że "posła nie wiążą instrukcje wyborców". .... No ale instrukcje jakiegoś starszego partyjniaka już tak- i mówi się o tym całkiem otwarcie, bez zażenowania Rolling Eyes Confused
_________________
Ten wpis powstał bez wsparcia środków unijnych.
" trwają prace nad stworzeniem elektronicznej gotówki " ~@goral_
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1771
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:59, 15 Lis '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goniec Króla napisał:
a propos mojego ostatniego wpisu (odnośnie tzw "dyscypliny partyjnej")

Cytat:
Przeciwko [kandydaturze Elżbiety czarownicy Witek] głosował cały klub Polskiego Stronnictwa Ludowego, a więc i wyznaczony przez prezydenta Dudę marszałek senior - Marek Sawicki. Jak się jednak okazuje, polityk zagłosował, podporządkowując się partyjnej dyscyplinie, bo poglądy ma w tej sprawie całkiem inne.
Co za wyuzdane z honoru ścierwo mentalno-moralno-intelektualne - i nawet się z tym nie kryje Shocked ,Otóż stwierdzam, że NIE MA ŻADNYCH ISTOTNYCH POGLĄDÓW , GDYŻ JAK SAM PRZYZNAŁ JEST JEDYNIE PŁATNYM AUTOMATEM DO GŁOSOWANIA.

daj link do oryginału
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emisariusz




Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 785
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:42, 15 Lis '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://vnexplorer.net/wolta-marszalka-s.....24805.html
https://www.pap.pl/aktualnosci/sawicki-p.....m-zeby-nie
https://vnexplorer.net/wolta-marszalka-s.....24805.html
https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-.....Id,7148416

Cytat:
Zapytany, czy on zagłosowałby za Elżbietą Witek na stanowisko wicemarszałka Sejmu odpowiedział “oczywiście, że tak”. – Namawiałem do tego i swój klub, i partię Polska 2050

Cytat:
Stwierdził też, że on zagłosowałby za przedstawicielką PiS i ujawnił, że namawiał do tego inne formacje.

Ostatecznie Sawicki, jak cała jego partia, był przeciw, a Witek wicemarszałkiem w X kadencji Sejmu nie została.



Namawiał..... -ale zagłosował przeciw Rolling Eyes

Powinien się leczyć schizofrenik jebany Rolling Eyes
_________________
Ten wpis powstał bez wsparcia środków unijnych.
" trwają prace nad stworzeniem elektronicznej gotówki " ~@goral_
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Czym partie się różnią
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile