W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
[EBOOK] Swiat Wedlug Dziada  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 10888
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sickboy




Dołączył: 05 Maj 2008
Posty: 100
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:08, 21 Sie '09   Temat postu: [EBOOK] Swiat Wedlug Dziada Odpowiedz z cytatem

Wpadla mi ostatnio ksiazka o martwym juz przestepcy, nazywanym tez gangsterem Smile
Jest to autobiografia pisana, bodajze z wiezenia, przez Henryka Niewiadomskiego ps Dziad. Domniemanego szefia gangu wołomińskiego. Mial brata pseudonim (pierwszy to rzekomo Dziad), Wariat i syna Pawla ps Mrowa - wszyscy na szczescie odstrzeleni (nie ze jestem za Pruszkowem Smile)

Kod:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Henryk_Niewiadomski


Czytajac ksiazke mam wrazenie, ze byla pisana albo przez osobe o mentalnosci naiwnego dziecka - Dziad momentami strzela teksty typu: to nie ja, ja nic nie wiem, ja odradzalem to, pomylili mnie z kims innym (przypomina to momentami kretynska postawe Boleslawa Walesy), albo przez kogos kto udaje glupka i pisze po prostu sobie ksiazeczke by wyprac brudy.
Jednakze z ksiazki mozna sie dowiedziec kilku nastepujacych rzeczy:
- Czerwoni z KCPZPR, Partii a kontakty z wywiadem ZSRR (Lysy nie jezdzi do Moskwy, Olek nie spotyka Auganowa, a Miller nie jest zlodziejem)
- Jak dzisiejszy politycy i wielcy finansow, maganci przemyslu dorobili sie na Polakach i Polsce.
- Konszachty Milicji / Policji z mafia
- Co to jest mafia w Polsce (i nie chodzi zalosne seriale z TVN)
- Watek smierci gen. Paply (bardzo ciekawy)
- Sprawa 'Talibow' w Warszawie i rewleacje Leppera

Dziad padl na serce w wiezieniu na kilka dni przedc wyjsciem. Zapowiadal wyjscie II czesci. Heheh... juz mu dali napisac Smile

Sprawa techniczna:

ksiazka byla przerabiana ze skanu, takze w pewnym miejscu kilka linijek jest nieczytalnych, ale ogolnie wszystko daje sie czytac.

Rapidshare:

Kod:

http://rapidshare.com/files/269766918/H_Niewiadowski_Swiat_wg_dziada.pdf
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


[EBOOK] Swiat Wedlug Dziada
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile