W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Od pedziów nie biorę   
Podobne tematy
Geje to formacja faszystowska94
Janusz Korwin Mikke kontra Robert Biedroń44
Sąd zezwolił lesbijkom na adopcję dziecka60
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
18 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 8384
Strona:  «   1, 2, 3 ... , 10, 11, 12   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Choone




Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 527
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:14, 15 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Państwo nie powinno się wpierdalać w życie pijanych idiotów powodujących wypadki zaraz po wyjściu z paki, ale jak najbardziej powinno się wpierdalać w prywatne życie odurzonych senatorów z PO [być może dlatego, że Bimi może był w pace, a na pewno jeszcze nie był senatorem Wink ] Bo bycie senatorem PO nie uprawnia do bycia naćpanym homosiem w sukience! Wink Nawet jeśli będąc senatorem nie było się za zakazaniem narkotyków ani wprowadzeniem antygejowskich regulacji, a było się przeciw otwarciu archiwów IPN, coby byle dziennikarzyna z Superexpresu nie mógł dostarczać tłuszczy codziennego "mięsa" na współczesne igrzyska gladiatorów z koloseum typu "onet.pl" czy "wykop.pl" Wink

To właśnie Polska i Polacy! Jesteśmy tolerancyjni, ale tylko wobec swoich głupot! Wobec głupot innych ludzi jesteśmy jak Bóg, które za dobre każe, a za złe wynagradza... Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:32, 15 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przestań już opłakiwać tego bidnego senatorem bo pieprzysz niczym biskup kurwa życiński. ewentualnie fakty tvn.
wielka krzywda mu się nie stała - wręcz pzreciwnie, bo gdyby takie przypadek trafił na szarego polaka (który nie daj boże wlaśnie wyszedł z paki) to miałby pewnie o wiele bardziej przesrane przed pałami. a tak cba rozpracowuje mu szantażystów...
patrząc na jego mordę myślę, że szantażyści zrobili mu raczej przysługę, bo jakby został na kolejną kadencję to pewnie by się zaćpał na śmierć.
a tak nic mu nie zrobią, a do tego oderwie się od koryta i pożyje sobie kilka lat dłużej.

jak rozumiem uważasz że opinia publiczna nie powinna się była nigdy dowiedzieć jak zabawia się pan senator?
i jego rodzina też nie?
bo ja mam zupełnie odmienne zdanie - nikt mu nie zrobił filmu w ubikacji ani pod prysznicem. skoro nie miał nic przeciwko, żeby byle kurwy oglądały go w takim stanie to nie widze powodu aby obejrzał to jakikolwiek inny dorosły polak.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Choone




Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 527
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:59, 16 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Bimi
Ależ mylisz się co do mojego "opłakiwania". W ogóle nie opłakuję Piesiewicza - uważam, że mleko się rozlało, senator Piesiewicz powinien odpowiedzieć przed sądem i wyborcami za swoje czyny.

Jeno nie rozumiem czemu uważasz, że ktoś kto wsiada pijany za kierownicę i powoduje ZAGROŻENIE dla życia innych ludzi zasługuje na więcej współczucia niż Piesiewicz. Piesiewicz ćpał i chodził w sukience, pewnie jego rodzina dumna z niego nie jest... Ale jego postępowanie niczyjemu życiu nie zagrażało.

No i widzę jeszcze jedną sprzeczność - walczycie na tym forum z inwigilacją obywateli, żądacie prawa do swobody w życiu seksualnym i dostępie do narkotyków, a nie potępiacie szmaciarskich gazet, które robią widowisko z tego co ktoś robi we własnym domu. Okej, senator RP być może brał nielegalne narkotyki, można było zgłosić sprawę policji i już. Ale nie! Dla zysków można zrobić wszystko - nawet rozgrzebać publicznie czyjeś prywatne brudy... Tylko po to, żeby gawiedź miała ubaw i mogła ferować wyroki.

I tyle miałem w tym temcie do powiedzenia.

PS. I kryminalista to chyba nie jest "szary" Polak. Zdążył się już wyróżnić...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:42, 16 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Choone napisał:
Jeno nie rozumiem czemu uważasz, że ktoś kto wsiada pijany za kierownicę i powoduje ZAGROŻENIE dla życia innych ludzi zasługuje na więcej współczucia niż Piesiewicz. Piesiewicz ćpał i chodził w sukience, pewnie jego rodzina dumna z niego nie jest... Ale jego postępowanie niczyjemu życiu nie zagrażało.

Smile Nie wiem czy ty naprawdę nie kumasz co ja mówię, czy tylko udajesz głupiego. "Zasługuje na więcej współczucia" dlatego że nie żyje na skutek tego iż stał się dla dziennikarskich hien dobrym materiałem na medialną sensację. A nie dlatego, że nie chodził w sukience. Smile
Twój senator nie żyje? Bo nie zauwazyłem. Wróć jak mu się coś stanie, bo jak na razie z tego co widzę media go raczej bronią niż się nad nim pastwią. Nie porównuj tych dwóch sprawa bo są to 2 zupełnie różne przypadki. Przynajmniej dopóki twój bohater nie powiesi się w celi co jak obaj wiemy raczej mu nie grozi.

Wyjaśniałem ci tez już to, że każdy kto wsiada za kierownicę powoduje ZAGROŻENIE dla życia innych ludzi - bez wzgledu na to czy jest pijany czy trzeźwy. Nie ma to żadnego związku ze współczuciem, wyłącznie z odpowiedzialnością za własne czyny. I akurat tego pijaczka odpowiedzialność nie miała zamiaru ominąć - po co było go jeszcze doprowadzać do takiego stanu?
Podobnie senator musi przyjąć odpowiedzialność za to z kim i jak się zabawia. I chodzi tu o zupełnie inną odpowiedzialność - polityczną a nie karną. Co innego gdyby ćpał w domu z własną żoną. Ale w jakimś hotelu z byle dziwkami to już zupełnie inna bajka, więc niech się nie domaga prywatności skoro sam z niej najpierw zrezygnował wciągając do nosa gówno od pierwszej lepszej kurwy z ulicy. O jakiej prywatności my tu mówimy? Prywatności do czego? Ja go nie inwigilowałem, tylko ci z którymi się zadawał. A jak wiadomo kto z kim przystaje takim się staje... Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Herodot




Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 206
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:38, 16 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi, ostatnio Ojciec Rydzyk mówił, że nie należy robić wielkiego halo jak ksiądz sobie wypije i pojedzie, podpisujesz się pod tym?

Wiadomo, że kierujący pojazdem stanowi zagrożenie. Ale zagrożenie ze strony trzeźwego, nawet jeśli łamie przepisy jest mniejsze niż zagrożenie ze strony pijanego.

Statystyki są nieubłagane, alkohol i nadmierna prędkość to najczęstsze przyczyny wypadków. Niekiedy współwystępujące.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:00, 16 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Herodot napisał:
Bimi, ostatnio Ojciec Rydzyk mówił, że nie należy robić wielkiego halo jak ksiądz sobie wypije i pojedzie, podpisujesz się pod tym?

ojoj, no co ty? to miał być jakiś argument w dyskusji? Laughing

Cytat:
Wiadomo, że kierujący pojazdem stanowi zagrożenie. Ale zagrożenie ze strony trzeźwego, nawet jeśli łamie przepisy jest mniejsze niż zagrożenie ze strony pijanego.

no i co? a według statystyk kobiety rzadziej powodują wypadki niż mężczyźni. znaczy zagrożenie ze strony kobiety, nawet jeśli łamie przepisy, jest mniejsze niż zagrożenie ze strony mężczyzny... czy mam w związku z tym być za zakazaniem mężczyznom prowadzenia samochodów? Smile

Cytat:
Statystyki są nieubłagane, alkohol i nadmierna prędkość to najczęstsze przyczyny wypadków. Niekiedy współwystępujące.

które statystyki?
te które ja czytałem mówią, że 10% wypadków powodują kierowcy pod wpływem alkoholu. więc nie pierdol mi że "alkohol jest najczęstszą przyczyną". najczęstszą przyczyną jest błąd kierowcy - w 90% wypadków jest to błąd trzeźwego kierowcy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Herodot




Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 206
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:41, 16 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi nie rób sobie jaj, bo normalnie albo prowokujesz specjalnie temat albo jesteś ślepy na dane i rozumowanie.
Ocena ilości wypadków spowodowanych przez nietrzeźwych kierowców, to 10-15% ogółu liczby wypadków w ogóle. W 2007 roku odnotowano prawie 7 000 wypadków z udziałem nietrzeźwych, zginęło w nich prawie 1000 osób. To tak jakbyś zrównał z ziemią półtorej podstawówki lub średnie stołeczne osiedle mieszkaniowe.

Nie napisałem, że główną przyczyną jest alkohol, ale alkohol oraz niedostosowanie prędkości do warunków jazdy. To zdaje się prawda, słyszałem ostatnio w TV czy muszę sprawdzać w TV czy mam sięgać po statystykę?

Płeć koreluje w mniejszym stopniu z groźbą wypadku drogowego niż prędkość, stan trzeźwości. Zgaduję też, że mniej koreluje niż wiek. W każdym razie BEZPOŚREDNIĄ przyczyną wypadku jest prędkość i alkohol, a wiek czy płeć są KORELATAMI. Czyli w pierwszej kolejności należy likwidować przyczyny (tylko mi nie mów, że przyczyną jest stopień zgniotu stali karoserii) a nastepnie zabrać się za korelaty - co też zostało częściowo zrobione, choć nie udolnie, poprzez droższe ubezpieczenia dla młodzieży (i tak rejestrują samochód na tatusia)

Inne aspekty wypadków to stan nawierzchni, oddzielanie pasów przeciwległych barierką, oświetlenie jezdni itd. Za te kwestie ponosi odpowiedzialność nasza ZASRANA WŁADZUCHNA.

Chyba oczywiste jest, że w pierwszej kolejności walczymy z pijaństwem na drodze niż z byciem mężczyzną, nawet jeżeli większa część mężczyzn po pijaku wsiada za kółko. Bo facet, który jest trzeźwy i jedzie z przepisową prędkością ma ogromną szansę uniknięcia wypadku, a co najwyżej może ktoś go staranować lub mieć stłuczkę, rzadko się wylatuje przez przednią szybę przy prędkości 50km/h (w terenie zabudowanym), bo jest czas na przyhamowanie. Nie uprawiaj populizmu - złodzieje, nożownicy czy gwałciciele to też faceci, zgodnie z Twoją teorią powinieneś już dawno siedzieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:55, 16 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Herodot napisał:
Płeć koreluje w mniejszym stopniu z groźbą wypadku drogowego niż prędkość, stan trzeźwości. Zgaduję też, że mniej koreluje niż wiek.

A zmęczenie? Sprawność wzroku kierowcy? Stan techniczy pojazdu?
Wyjaśnijmy sobie jedno: nie twierdzę, że przepisy ruchu drogowego powinny zezwalać na prowadzenie po pijaku. Ale uważam, że obecne sankcje w stosunku do osób które jedynie prowadza w Polsce po spożyciu (a nie spowodowały choćby stłuczki) są bezsensownie zbyt surowe i absolutnie nie rozwiązują żadnych problemów. A już wyzywanie osób którym zdarza się wrócić z do domu samochodem po 2 lampkach wina czy piwach od morderców i skurwieli świadczy, jak napisałem, o prostocie umysłu. Ludzie zazwyczaj wiedzą co robię o wiele lepiej niż władza. Nie tędy droga, żeby wszystko wszystkiego zakazywać - tak rządzić to byle debil potrafi. Sztuka w tym aby zmniejszyć liczbę wypadków na drogach nie zakazując. Kto może się pochwalić takim wyczynem? Na pewno nie Polacy.. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Choone




Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 527
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:01, 16 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Bimi
W temacie alkoholu za kółkiem pieprzysz jak potłuczony. Po pijaku, to niektórzy chodzić prosto nie umieją, a co dopiero prowadzić samochód. Zalegalizuj prowadzenie po pijaku, a liczba wypadków samochodowych wzrośnie hiperbolicznie. Każdy kto kiedykolwiek wypił wie, że ocena sytuacji i refleks po pijaku się zmieniają drastycznie. I tylko może Ci się wydawać, że jesteś zdolny prowadzić samochód, choćby dlatego, że alkohol nie działa od razu... I dziś to będą 2 lampki wina, jutro 3, a pojutrze 4...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:09, 16 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz, chętnie bym się z tobą założył czy by "wzrosła lawinowo"...
Potrafisz zorganizować możliwość sprawdzenia tego? Smile
Ja wierzę w to że ludzie generalnie są bardziej odpowiedzieli niż władza.

Nie chodzi o to żeby karać każdego, ale tylko tych co zrobią coś złego.
A prowadzenie po wypicu to dla mnie nie jest jeszcze nic złego. Natomiast spowodowanie wypadku czy stłuczki - owszem.
Urządzanie na drogach łapanek na podchmielonych ludzi świadczy o upadku naszego społeczeństwa i skurwysyństwu prawa. Test trzeźwości powinien polegać na sprawdzenie zdolności człowieka do szybkiej reakcji na bodźce a nie na mierzeniu mu promili chuj wie czego w chuj wie czym.
I każdy kto nie jest w stanie działać odpowiednio szybko powinien być uznany za niezdolnego do jazdy - bez wzgledu na to czy pił czy nie.
Współczesna technika umożliwia skonstruowanie przenośnych urządzeń którymi można by mierzyć szybkośc reakcji człowieka. Dlaczego się ich nie stosuje, tylko jakieś archaiczne alkomaty? Czemu to niby służy? Wyłącznie uspokojeniu waszego prymitywnego ego. A staruszki na prochach i niewyspani ludzie jak jeździli tak jeżdżą... i są kompletni bezkarni dopóki sie sami nie rozjebią.
Alkohol - wróg nr 1 na drodze! aha - może dla was... Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Choone




Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 527
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:33, 16 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja uważam, że zdecydowana większość populacji jest nieodpowiedzialna i bezmyślna (i łykają wszystko co im TV pokaże Laughing)... Niestety... A najbardziej bezpieczne państwa świata to totalitarne reżimy - proponuję podróż do Wietnamu, a potem do Somalii. W tym ostatnim kraju jest pełna wolność, bo władzy i rządu nie ma! Wink Z "ciekawszych" miejsc to jeszcze proponuję odwiedzić Bogotę i Nairobi... byle z kałasznikowem albo chociaż maczetą! Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Herodot




Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 206
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:29, 18 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Wyjaśnijmy sobie jedno: nie twierdzę, że przepisy ruchu drogowego powinny zezwalać na prowadzenie po pijaku. Ale uważam, że obecne sankcje w stosunku do osób które jedynie prowadza w Polsce po spożyciu (a nie spowodowały choćby stłuczki) są bezsensownie zbyt surowe i absolutnie nie rozwiązują żadnych problemów.


Dobrze, wyjaśnijmy to sobie. Obecne sankcje wobec osób - Twoim zdaniem zbyt surowe - które prowadzą po pijanemu są mniej surowe od spowodowania kolizji po pijanemu lub o zgrozo czegoś poważniejszego. To chyba słuszne prawda? Prowadząc po pijanemu bez spowodowania widocznego zagrożenia dla zdrowia i życia w postaci zygzakowania po dwóch pasach jezdni za pewne straciłbyś prawo jazdy na ileś tam lat, dostał grzywnę na cele społeczne, a jakbyś się bardzo buntował, to karcer na pół roku w zawiasach. To ma być zbyt surowe? A do kurwy nędzy jak sobie wyobrażasz karanie osób, które zagrażają innym na drodze? Upomnienie i areszt domowy na 24 godziny?

Cytat:

A zmęczenie? Sprawność wzroku kierowcy? Stan techniczy pojazdu?


Uregulowane przez prawo.

Cytat:

A już wyzywanie osób którym zdarza się wrócić z do domu samochodem po 2 lampkach wina czy piwach od morderców i skurwieli świadczy, jak napisałem, o prostocie umysłu.


To zależy. Nie powinno się wsiadać do auta po dwóch lampkach, bo to grozi tendencją. 2 piwa to już jest całkiem spora dawka, żeby nie móc sterować maszyną - nie tylko samochodem. Czy wyzywanie jest dobre? Uważam, że nie jest. Ale ostry opierdol w sensownych słowach - jak najbardziej tak! Zakładamy oczywiście, że ktoś walnął dwa piwka, powiedział szybko 'do widzenia Państwu' i wsiadł za kierownicę.

Cytat:

Ludzie zazwyczaj wiedzą co robię o wiele lepiej niż władza. Nie tędy droga, żeby wszystko wszystkiego zakazywać - tak rządzić to byle debil potrafi. Sztuka w tym aby zmniejszyć liczbę wypadków na drogach nie zakazując. Kto może się pochwalić takim wyczynem? Na pewno nie Polacy.. Smile


Wiesz dobrze, że to populistyczne hasło. W innych krajach, które sobie świetnie radzą z wypadkami, również nie można prowadzić po pijanemu. Słyszałeś kiedyś, żeby w Norwegii, która jest najbezpieczniejszym krajem Europu jeśli chodzi o statystyki drogowe, można było wypić dwa piwka i pojechać dalej?

Nie można wypić, trzeba jeździć wolno, a Państwo buduje świetne drogi. I w Polsce pewnie tak nie będzie, ale zupełnie z innych powód......
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norbi




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 694
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:37, 18 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat brzmi " od pedziów nie biorę", czy to oznacza że mamy na myśli homoseksualnych kierowców "na gazie"? Very Happy
Przenieśmy dyskusję do tematu o Holokauście, będzie bardziej do rzeczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agharto




Dołączył: 03 Paź 2009
Posty: 229
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:14, 18 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogi Norbi...

Najprawdopodbniej chodziło o czerpanie przyjemności z wkładania/wyjmowania sobie w/z dupę/y niestety część uczestników forum nie wytrzymała i przeniosła dyskusję na... jakiegoś offtopa totalnego.

A czemu to... przecież tak łatwo sprawdzić tą nieznośną lekkość magii pedalstwa - wystarczy wykraść parówkę w nocy z lodówki (może być w dzień, nawet może być banan) i potestować... dopóki się nie rozleci.

No i co wtedy, któryś zrozumie to już jego sprawa. Smile

Pozdrawiam z... ciepłą parówką w dupie albo i bananem( to dla odwagi tym co nieśmiali ) - sam już nie pamiętam Smile


zedytuję ponownie po południu /wiem, że poczuję tą potrzebę Wink



ponownie...
ojczyzno tolerancjii
_________________
to konto jest na sprzedaż za 0.50 BTC
kontakt: lolencjusztopedzio@live.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Herodot




Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 206
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:59, 18 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A , motyla noga, moderator podzielić nie może?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
qweq3




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 83
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:35, 19 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi jest GEJEM !!!!

To dlatego tak tepi Cejrowskiego oraz broni pederastow!
Jak znajde czas to chetnie skrobne dluzszego posta.

Homosie nie sa czyms normalnym, ale chetnie poslucham twoich argumentow przemawiajacych za tym, ze jest to zjawisko normalne.

Precz z pederastami !


edit: co do prowadzenia pojazdow masz sporo racji
co do homosiow- totalny brak
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agharto




Dołączył: 03 Paź 2009
Posty: 229
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:19, 19 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

qweq3 ... zapraszam do lodówki
_________________
to konto jest na sprzedaż za 0.50 BTC
kontakt: lolencjusztopedzio@live.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:08, 23 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi, chyba Ci sie pogorszylo. Panstwo ma byc silne i precyzyjnie stawiac pewne oczywiste sprawy. Ma glownie dbac o przestrzeganie zasad. Brak jakiejkolwiek interwencji, to gowniana anarchia, a nie wolnosc. Akurat jestem kierowca zawodowym i tam gdzie mozna wypic np we Francji tam sobie pozwalam na jedno lub dwa piwa. Autochtoni pozwalaja sobie na wiele wiecej, ale to ich rzecz i ich kraj. Jako ciekawostke podam, ze liczba smiertelnych wypadkow spowodowanych uzyciem % jest tam najwieksza w Europie, bodaj dwa razy wieksza niz u nas. Nie ulega watpliwosci, ze alko pogarsza pewne parametry, chyba ze temu zaprzeczysz i osmieszysz sie do konca. Trzeba odszukac ustalic uczciwie granice i tepic jak plesn chamow, co jej nie przestrzegaja. Glupie pierdolenie, ze kazdy inaczej sie zachowuje po alko itp, itp jest ponizej poziomu. Tak wiem w USA wykonuja jakis smieszny test, ale na ile on jest wiarygodny? Jak w sadzie udowodnisz pozniej swoja niewinnosc? Dwoch palantow zezna, ze nie wykonales testu i co? Musi byc cos namacalnego, a nie jakies gowna. Kto duzo jezdzi zdaje sobie sprawe jak niewiele potrzeba do tragedii i jak duzo zalezy od kierowcy i jego sprawnosci. Tak, wzrok, sprawnosc umyslowa, wyszkolenie ma zasadniczy wplyw i to tez trzeba pilnowac. Oczywiscie w granicach rozsadku, aby niepotrzebnie nie ryzykowac zyciem ludzi i nie wprowadzac jakis kretynizmow w przepisach. Bzdura, alko to nie jest wrog nr 1, jest za to niebezpieczny przy tym natezeniu ruchu i kiepskiej infrastrukturze.

Cytat:
Nie chodzi o to żeby karać każdego, ale tylko tych co zrobią coś złego.

Powiedz mi madra glowo jak to widzisz w praktyce. Bardzo czesta i zyciowa sytuacja. Jakis palant jedzie pijany, delikatnie wezykuje, robi jakies kretynstwa na drodze, ale jedzie. Ktos dzwoni na psy i co dalej? Jada za nim tak dlugo, az dojedzie do celu lub zderzy sie z czyms, tak?

Znowu srasz na lewo i prawo statystykami. Kobiety powoduja mniej wypadkow. Prawda. Naloz to jeszcze na ilosc kobiet kierowcow i ilosc przejezdzanych przez nie kilometrow oraz srodowisko w jakim sie poruszaja. Tzn,czy jezdza tylko znana trasa dom-szkola-praca-market-dom, czy tez smigaja po calym kraju i zagranicy. Jak to wszystko nalozysz na siebie, to wtedy mozesz wyciagac jakies wnioski.

Kolego co do Norwegii, to troche mijasz sie z prawda. Drogi maja strasznie gowniane. Moze nie dziurawe, ale brakuje autostrad. Maja za to mase fotoradarow i drakonskie przepisy. Ogolnie przejazd przez kraj (ktory jest zajebiscie dlugi) trwa strasznie dlugo i Polaka doprowadza do rozstroju nerwowoego. Zreszta Wlocha tak samo by chuj strzelil, Hiszpana rowniez, Greka. W kazdym kraju ludzie maja swoj styl. Do nas najbardziej podobni sa Wlosi. Zapierdalaja, wyprzedzaja, sraja na zakazy i ograniczenia. Podobnie jak u nas stawia sie ograniczenia 40km/h i kazdy leje na nie sikiem prostym. Co kraj, to obyczaj. W Wielkiej Germanii zyja po prostu inni ludzie i maja inne przepisy niz zywiolowi poludniowcy czy Slowianie. Lepsze czy gorsze, chuj wie.

Uff, a teraz cos o pedalach

Kilkanascie dni temu na jakims kretynskim programie w stylu Polsat Cafe i bohaterem byl naczelny pedal show biznesu George Michael. Zostal przylapany jak wychodzil z krzakow po seksie z jakims opaslym kmiotem(bialy dzien, parking). Co powiedzial komentujac swoje zachowanie? "Przeciez to lezy w gejowskiej naturze, sex z przypadkowym partnerm w przypadkowym miejscu." Wspaniale, tylko jak to sie ma do wychowania dzieci? Takie wzorce beda mu wpajane? Wlasnie o tym mowie. Relatywizm moralny, kurewstwo, sranie na obyczaje i jakakolwiek moralnosc. Nie mowie o purytanskim podjesciu do zycia, ale czlowiek ma jakias godnosc i jakis poziom.

http://www.plotek.pl/plotek/1,78648,7341.....etach.html
_________________
"sodomitom smierc i sodomitom wojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
erde




Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 730
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:38, 24 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niech pedalki sobie zaloza wlasna kolonie i ustala wlasne zasady, nic mi to nie przeszkadza. aha dzieci tez niech sobie sami splodza, jak potrafia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:29, 24 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

qweq3 napisał:
Homosie nie sa czyms normalnym

Nie są. Ale to nie znaczy, że mają nie mieć praw.
Człowiek powinien mieć wolność wyboru i nie powinno mu się tej wolności ograniczać, o ile nie zagraża ona wolności innego człowieka.

Jest wielu homoseksualistów, którzy muszą się ukrywać pod sutanną. Ja jestem temu przeciwny. Wolę żeby mogli normalnie żyć jak normalni ludzie.

Cytat:
ale czlowiek ma jakias godnosc i jakis poziom.

Ten poziom zależy od tego czy mamy co jeść.

Polacy są nastawieni antypedalsko, bo kościół rozsiewa taką propagandę. A rozsiewa ją dlatego, żeby odwrócić uwagę od siebie, gdzie tych pedałów jest chyba najwięcej.
Oczywiście nic przeciwko homoseksualistom nie mam, ale jeżeli ten homoseksualista, ksiądz beszczelnie okłamuje ludzi, to takiej postawy nie popieram.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:18, 24 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta propaganda nie ma takich korzeni, czy ukrytej motywacji. Tradycyjnie w tej kulturze, z ktorej sie wywodzi chrzescijanstwo pedalstwo bylo tepione i jest nadal. Co prawda kilka kosciolow wyswieca pedalow na ksiezy i daje sluby. Musza jakos sie tez ustawiac pod oczekiwania spoleczne. Gdyby Beniu 16 zrobil tak samo, to czesc wiernych bezpowrotnie by stracil. Kto wezmie komunie z reki pedala lub lesby? Kto da dotknac dziecko podczas chrztu? Kto w ogole bedzie mogl sluchac cioty? Ksiadz, nauczyciel musi miec autorytet. Pedryl na same wejscie jest go pozbawiony. Nie ma zadnego szacunku wsrod zwyklych ludzi. Pamietaj, ze kosciol skalda sie w duzej mierze z bardzo konserwatywej ludnosci. Nawet u mnie w miescie wiem, ktory jest pedalem i gustuje w mlodych chlopcach. Nie ma opcji, zebym go w ogole dotknal, czy cos z nim zalatwial. To, ze ma prawo byc pedrylem , to inna sprawa. Tak samo ja mam prawo miec do niego niechec i jak najgorsze zdanie. Dopoki on nic nie robi przeciwko mnie, ani ja przeciwko niemu, doputy jest dobrze i kazdy korzysta ze swojej wolnosci. Nie mam ochoty, no coz ochote moze i mam, ale nie obije mu ryja za to jaki jest. Obecnie mamy do czynienia z atakiem na wolnosc normalnych ludzi. Wprowadza sie jakies prawa, kretynskie nakazy integracyjne, probuje prawnie zamknac ludziom usta i zmusic ich lubienia lub nie wyrazania krytycznych opinii o pedlastwie. To jest prawdziwy zamach na wolnosc.
_________________
"sodomitom smierc i sodomitom wojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:54, 24 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wld napisał:
Nie mam ochoty, no coz ochote moze i mam, ale nie obije mu ryja za to jaki jest.
Jakiś ty łaskawy, a jaki tolerancyjny... puker

erde napisał:
niech pedalki sobie zaloza wlasna kolonie i ustala wlasne zasady, nic mi to nie przeszkadza. aha dzieci tez niech sobie sami splodza, jak potrafia.
Myślę, że skończyłoby się to zbiorowym przejściem na biseksualizm (zakładając, że byłyby tam też lesbijki). Większość osób stwierdziłaby, że ciągłość gatunku musi być zachowana, wskutek czego lesbijki byłyby zapładniane przez gejów - oczywiście równolegle utrzymując kontakty homoseksualne.
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agharto




Dołączył: 03 Paź 2009
Posty: 229
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:08, 24 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

iaro napisał:
Myślę, że skończyłoby się to zbiorowym przejściem na biseksualizm (zakładając, że byłyby tam też lesbijki). Większość osób stwierdziłaby, że ciągłość gatunku musi być zachowana, wskutek czego lesbijki byłyby zapładniane przez gejów - oczywiście równolegle utrzymując kontakty homoseksualne.


I zdaje się, że w tym kierunku dąży ludzkość... Smile
_________________
to konto jest na sprzedaż za 0.50 BTC
kontakt: lolencjusztopedzio@live.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eNKa




Dołączył: 08 Gru 2008
Posty: 634
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:43, 24 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Straśnie śkoda, że taki piękny wątek w tak od czpy temacie uryliście. Skoro jednak Bimi pozwala i to czynnie..

Cytat:
Statystyki są nieubłagane, alkohol i nadmierna prędkość to najczęstsze przyczyny wypadków. Niekiedy współwystępujące.

Bimi napisał:
które statystyki?
te które ja czytałem mówią, że 10% wypadków powodują kierowcy pod wpływem alkoholu. więc nie pierdol mi że "alkohol jest najczęstszą przyczyną". najczęstszą przyczyną jest błąd kierowcy - w 90% wypadków jest to błąd trzeźwego kierowcy.


Do tego, najczęściej sprawcami są osobniki z oficjalnym glejtem uprawniającym do nauki powożenia na drogach publicznych, ryngrafem magicznym - prawem jazdy. Dlatego trzeźwym facetom z tym prawem jazdy należy zabronić powożenia, dzięki czemu osiągniemy niespotykany w całym Wszechświecie spadek liczby wypadków, którego zarówno Federacja jak i Imperium Klingonów, Avianie i Woogoni z Krystalianami będą nam zazdrościć a ich wycieczki staną się głównym źródłem dochodu dla województw wschodnich naszego protektoratu nadwiślańskiego.

2 Wld
Powiedz. Pracujesz w Policji, czy dziadek był eSBekiem? Poziom totalniactwa prezentowany przez Ciebie mógłby zawstydzić niejednego narodowego socjalistę, więc może dziadek w gestapo?
Oczywiście powozisz i wolisz masturbację przed prowadzeniem, niż z powodu napalenia spowodować katastrofę?
_________________
"każdy samolot ma skrzydła więc jest też szybowcem"
"Do protestujących dołanczają się też wszelkiego rodzaju organizacje..."
~Bimi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
erde




Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 730
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:18, 24 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

iaro napisał:
Myślę, że skończyłoby się to zbiorowym przejściem na biseksualizm (zakładając, że byłyby tam też lesbijki). Większość osób stwierdziłaby, że ciągłość gatunku musi być zachowana, wskutek czego lesbijki byłyby zapładniane przez gejów - oczywiście równolegle utrzymując kontakty homoseksualne.


Pewnie staloby sie tak jak mowisz. Lesbijki puszczalyby sie wbrew swojej woli tylko dla zaspokojenia swoich resztek naturalnych zachowan egzystencjalnych, czyli kontynuowania rozmnazania sie gatunku ludzkiego i troszczenia sie o swoje potomstwo... a to wszystko dla dobra 'homoseksualnej spolecznosci'.

Nie jestem panstwem by wpieprzac sie w relacje obcej rodziny. Niech sobie lesbijka i gej wychowuja lub tez nie swoje dziecko, mnie to nie interesuje. Wazne by tylko nie lamali jego praw ludzkich, czyli prawa do zycia, rozwoju intelektualnego i nienaruszalnosci jego cielesnosci. I zeby robili to na swojej prywatnej posiadlosci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... , 10, 11, 12   » 
Strona 11 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Od pedziów nie biorę
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile