W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Od pedziów nie biorę   
Podobne tematy
Geje to formacja faszystowska94
Janusz Korwin Mikke kontra Robert Biedroń44
Sąd zezwolił lesbijkom na adopcję dziecka60
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
18 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 8383
Strona:  «   1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:36, 11 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeszcze odnośnie tej sprawy z gościem co sie powiesił, chciałem dodać, że uwidacznia ona doskonale iż polskie społeczeństwo jest zwyczajnie chore, ze akceptuje tego typu "dziennikarstwo"

gdyby mu zostawili kamerę to moglibyśmy oglądać jak bidak skręca se pętlke ze sznorówek, czy co tam miał bo nie może już zdzierżyć kolejnej chwili całej tej sytuacji w której go postawił ten nasz cudowny świat...
mozna by to później wykorzystać w jakiejś akcji społecznej, typu np. "pijesz i jedziesz - sam się zabijasz".
może jest jakiś film z kamer ochrony.
w końcu jak już media zainwestowały tyle w tą sprawę to czemu by nie pociągnąć tego do końca... oczywiście wszystko dla dobra społecznego Laughing

śmieje się, ale zajebiście mi żal tego człowieka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Norbi




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 694
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:40, 11 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten gość też był homo? Shocked
Czy ci , których potrącił?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:42, 11 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie ma znaczenia.
chodziło o mentalność polaków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
pswierq




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 397
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:04, 12 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
jeszcze odnośnie tej sprawy z gościem co sie powiesił, chciałem dodać, że uwidacznia ona doskonale iż polskie społeczeństwo jest zwyczajnie chore, ze akceptuje tego typu "dziennikarstwo"


Bimi, to Ty to ogladales.
Przyczyniles sie do pozywki, jestes biorca.
Mozesz teraz snuc dywagacje. To TVN dostarczyl Ci tych emocji. W przyszlych postach Twoich poplecznikow - popularnosci.
Nie rozumiesz tego?
_________________
Nevermind.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
johnympl




Dołączył: 27 Paź 2009
Posty: 37
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:42, 03 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to co tu piszesz bimi jest chore. jak by ten fiut zabil moja zone lub dziecko to bym go chuja oskalpowal u mnie w piwnicy. jakkolwiek wybral ucieczke od odpowiedzialnosci. tylko mi nie pisz ze byl bohaterem bo sie powiesil

ps.wulgaryzmy, znizam sie do twojego poziomu zebys to "poniał". tym jezykiem nie udowadniasz ani ze jestes wyzwolonym emigrantem, ani ze jestes meski. to jedynie dowod chamstwa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkRaven




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 222
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:54, 03 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Homo propaganda dziala i ma sie jak najlepiej co widac chociazby w tym temacie Smile
Kazdy kto powazy sie wyrazic odmienne zdanie dostaje "latke" ciemnogrod/homofob. Zrozumcie w koncu ze nikt nie boi sie pedalstwa, tylko poprostu ludzie sie tym brzydza !
Dopoki pederasci nie wychodzili na ulice manifestowac swoich zboczen nie bylo problemu, nie byli wielce przesladowani itd. Sami sie o to prosza pchajac sie ze swoimi dewiacjami na swiatlo dzienne. Niestety wiekszosc spoleczenstw nie ma zamiaru akceptowac zboczenia, bo i z jakiej racji. I nie moze byc tak ze mniejszosc narzuca swoja wole wiekszosci.

Wychowywanie dzieci przez takie pary jest nienajlepszym pomyslem - to nie jest zaden wzorzec. Kobieta+mezczyzna=rodzina i to jest prawidlowy wzorzec wedlug wiary (nie tylko katolickiej, bowiem pederastia jest negowana przez zdecydowana wiekszosc kultow) i nauki -prawa boskie i naturalne. Obecnie z braku laku wprowadza sie homo propagande do szkol i lansuje sie "odmiennosc".

Iaro napisał:

Do kurwy nędzy [trzeba mocno zacząć Razz], co wam przeszkadzają dwaj panowie, którzy sobie żyją razem albo analogicznie dwie panie uskuteczniające tę samą postawę.

Nie przeszkadzaja mi tak do konca, jednak mam prawo negowac takie zachowanie i nie zycze sobie widywac takich "obrazkow" - nie boje sie ich tylko sie nimi brzydze. Ich wolnosc konczy sie tam gdzie zaczyna sie wolnosc innych ludzi. Niech sobie zyja tylko niech nie paraduja ze swoja dewiacja publicznie narazajac "normalnych" ktorzy sobie nie zycza na obcowanie ze zboczeniem - proste.

Zobaczcie jaka afere zrobili bo Cejrowski powiedzial otwarcie co o nich mysli. Ba, to nie on do nich poszedl tylko oni go sprowokowali. Reakcja byla do przewidzenia bo Cejrowski nie kryje sie ze swoim obrzydzeniem dla pederastii i mowi o tym otwarcie.

Ciekawe dlaczego Bimi tak atakuje kazdego kto neguje homoseksualizm. Nie przeszkadza mu natomiast negowanie holocaustu itd.
Ponizszy cytat pochodzi z innego forum o podobnej tematyce gdzie byl poruszony temat ograniczania wypowiedzi na prawda2.info.
Cytat:
Mam taką czutkę, że Bimi tańczy z Robciem B. (i kilkoma innymi) w jednej parze, za jakąś kasiorkę od "wielkiego brata" zza oceanu...

Bimi , to nie jest atak na twoja osobe. Interesuje mnie tylko dlaczego za jedne poglady obniza sie limit postow. W moim przypadku 2x limit zostal obciety za wypowiedzi przeciwko pederastii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:47, 05 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prosze mnie nie wyzywac od katolikow, bo w morde moge dac Wink

iaro nie mam nic do pedalstwa, zupelnie nic. Pozatym, ze mnie brzydza. Tak jak widze menela obdartego(z godnosci i ubran) to mnie zbiera na rzyganie i mam odruch obronny z rodzaju agresywnych pt. "wypierdalaj czlowieku". Nigdy nie podejde do niego i nie rozwale mu lba z tego powodu. Brzydzi mnie taki lump i nie chce go miec w poblizu. Podobnie (nie tak samo!) do pedziow. Jest to jakis margines, ale ogolnie sa nieszkodliwi. Oczywiscie nie wszyscy i do tych "nie wszystkich" mam problem. Niestety nie umiem rozroznic na poczekaniu, ktory jest nieszkodliwy, wiec z ostroznosci kazdego traktuje z dystansem.

Bimi znasz jakas babke, co wychowuje coreczke. Ok, super. Bardzo prawdopodobne, ze dziecko sie dobrze rozwinie i nie bedzie jakies przyjebane. Jednak jest ryzyko i o to ryzyko wlasnie chodzi. Kilka tysiecy lat praktyki uczy, ze najwieksze szanse na normalne niezjebane zycie daje rozwoj w pelnej rodzinie. Rodzina pedalska daje najmniejsze szanse, wiec wniosek jest prosty. Glownie chodzi o wzorce morlane. Pedaly czesto nie maja moralnosci i relatywizuja morlanosc. W takiej atmosferze nie mozna wychwywac dzieci. Oczywiscie tak samo samotna matka moze sie kurwic z kazdym nowo poznanym frajerem i sprowadzac go do domu. Jednak u pedalow takie wlasnie zagrozenie jest najwieksze.

Przestancie o tym gosciu, co sie chustnal. Bardzo dobrze, ze to zrobil. Sam bym go chetnie zajebal. Zreszta w kryminale mialby dupe orana za takie cos. Nad takimi nie ma sie co uzalac, tylko chwalic, ze juz nie wyjedzie pijany na droge. Pozatym nikt nie zauwaza faktu, ze gosc nie mial przez ten czas, jak siedzial na dolku dostepu do TV, wiec nie mogli go zaszczuc. Bardzo prawdopodobne, ze straznicy go powiesili z wlasnej incjatywy lub krewni ofiar/y za to zaplacili. Mozliwe, ze spanikowal, sumienie go ruszylo, odjebalo mu. Co za roznica? Moze jeszcze ktos oskrzy Ziobre, ze jest odpowiedzialny za smierc Blidy?
_________________
"sodomitom smierc i sodomitom wojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:13, 05 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
nie mam nic do pedalstwa, zupelnie nic. Pozatym, ze mnie brzydza

Cytat:
Sam bym go chetnie zajebal

Ty stary, ale wieje agresją z twojego posta jakbyś miał zaraz przywalić z bańki w ścianę. Co ty czołg jesteś, czy człowiek?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:11, 12 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, co? Palant nie umie jezdzic, potraca ludzi i na dodatek drugi raz po pijaku. Odebranie prawka takiemu nie da zadnego rezultatu, bo dalej bedzie jezdzil bez prawka i tez pijany. Zostaje zamknac go, albo zajebac skoro wszystkie mozliwosci zawiodly. To samo tyczy sie czubkow, ktorzy po "leczeniu", czyli faszerowaniu prochami 24h po kilku miesiacach/latach wychodza na wolke i robia recydywe w postaci zabojstwa, gwaltu, itp. Lekarze nie mogli sobie poradzic wiec, co? Wypuscic i niech komus zrobi krzywde, to znowu bedzie mozna go zamknac? Jakim prawem lekarz, czy sedzia naraza zycie lub zdrowie wypuszczajac takiego swira? Niech siedzi do konca. Jestem przekonany, ze spoleczenstwo woli zaplacic za pobyt takiego nawet w kurorcie, oby tylko za kratami do konca zycia. Druga mozliowsc to zajebac zaraz po pierwszym morderstwie i ta wydaje sie najuczcicwsza. Nawet zdrowy moze sie wykupic symulujac chorobe psychiczna, a tak nie ma zmiluj sie.
_________________
"sodomitom smierc i sodomitom wojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:37, 12 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wypadki chodzą po ludziach i każdemu mogą się zdarzyć. a abstynentów w polsce też co na lekarstwo. siejąc jadem do sprawców wypadków niczym hitler do pedałów nie zmienisz tego stanu rzeczy - zejdź na ziemię.
ale jeśli jesteś tak prosty że nie potrafisz tego skumać to pozostaje mi już tylko życzyć ci bycia sprawcą podobnego wypadku. i trzymam cię za słowo że się wtedy powiesisz na własnej sznorówce

co do wzorców moralnych.
naprawdę uważasz, że ktoś taki jak ty byłby w stanie przekazać dziecku właściwe wzorce moralne? Laughing
wolne żarty - gdybym miał taką moc to, na podstawie tego co piszesz, oskarżyłbym tych co cię wychowali (zakładam, że nie byli gejami?) o doprowadzenie własnego dziecka do moralnego upodlenia. jakbym dał dziecko na wychowanie wilkom do lasu to jestem pewien że wyrosłoby na bardziej moralne niż mając takiego starego jak ty.
jak czytam gdy ktoś taki jak ty powołuje się na "wzorce moralne" to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać. koło wzorców moralnych to ty nawet nie stałeś kolego - co najwyżej koło polskiej zaściankowej kato-hipokryzji; a to dwie biegunowo odmienne kwestie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:52, 12 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wypadek, to nie jest rozjechanie ludzi dwa razy pod rzad po pijaku. Na trzezwo mozna to jeszcze uznac za wyjatkowy pech lub kompletny brak umiejetnosci prowadzenia. Uzycie alkoholu i to w recydywie zmienia calkowicie postac rzeczy. Mozna uznac, ze gosc ma calkowicie w dupie innych ludzi, prawo, przyzwoitosc. Spowodowanie wypadku po pijaku trzeba uznac za wine umyslna, bo skurwysyn umyslnie chlal i umyslnie wsiadl za kierownice. Jak kogos zabil w tym stanie, to na sznur. Jak okaleczyl, to sadzic jakby specjalnie wjechal w ludzi.

Chocbys nie wiadomo co mowil, to i tak moje dziecko bedzie mialo lepsze wzorce niz od pedryla, a od kato-czegokolwiek jestem bardzo daleko. Dlaczego wszystko, co nie szanuje pedalstwa zaraz musi miec zwiazek z KRK, zasciankiem, moherem? Masz za malo szufladek.
_________________
"sodomitom smierc i sodomitom wojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:58, 12 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wld napisał:
Wypadek, to nie jest rozjechanie ludzi dwa razy pod rzad po pijaku.

aa no sorry, faktycznie.
to są dwa wypadki Smile
nie bardzo tylko rozumiem, co w tym kontekście znaczy "pod rząd"?

Wld napisał:
Na trzezwo mozna to jeszcze uznac za wyjatkowy pech lub kompletny brak umiejetnosci prowadzenia. Uzycie alkoholu i to w recydywie zmienia calkowicie postac rzeczy. Mozna uznac, ze gosc ma calkowicie w dupie innych ludzi, prawo, przyzwoitosc. Spowodowanie wypadku po pijaku trzeba uznac za wine umyslna, bo skurwysyn umyslnie chlal i umyslnie wsiadl za kierownice. Jak kogos zabil w tym stanie, to na sznur. Jak okaleczyl, to sadzic jakby specjalnie wjechal w ludzi.

myślę, że ponad połowa kierowców prowadziła choć raz po pijaku.
jakby tak na to patrzeć to większość z nas jest winnymi umyślnie skurwysynami. z tą różnicą że nam nie zdarzył się wypadek Smile

Wld napisał:
Chocbys nie wiadomo co mowil, to i tak moje dziecko bedzie mialo lepsze wzorce niz od pedryla, a od kato-czegokolwiek jestem bardzo daleko. Dlaczego wszystko, co nie szanuje pedalstwa zaraz musi miec zwiazek z KRK, zasciankiem, moherem? Masz za malo szufladek.

bo jest to ta sama idea nietolerancji. popierana przez kościół katolicki, murzynów z afryki oraz ruskich skinów. naziści już wyginęli.
wolisz być murzynem z afryki albo ruskim skinem? Smile spoko, tylko powiedz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
johnympl




Dołączył: 27 Paź 2009
Posty: 37
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:07, 13 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi wyzwolony (?) Imigrancie (tez imigrus jestem), człowieku masz TAAAAKIE wyzwolone klapy na oczach i chory swiatopoglad w niektórych sprawach że żal mi cię. Twój sposób odnoszenia się do innych wskazuje że twoje dziecko będzie lżyć z każdego kto ma inny punkt widzenia a w dyskusji jedynym argumentem bedzie demagogia i inwektywy. Pedalstwo jest nieestetyczne i nie dziwić cie powinno że 90% społeczeństwa (niezaleznie od wiary) ma odruch wymiotny na mysl o kale pod napletkiem. Co do pijaka , powtarzam powinien zdechnac za morderstwo - alkohol nie jest tu okolicznościa łagodzącą a jedynie poteguje brak odpowiedzialosci i poszanowania dla zycia innych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:31, 13 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile kolejny kurwa autorytet moralny się odezwał.
sram na twoją moralność kolego. nie dlatego, że jestem "wyzwolony", ale dlatego, że sumienie mi każe tępić takie moralne skurwtysyństwo.
i jeśli piekło istnieje to na pewno tam właśnie skończą nie geje czy pijaczyny, ale właśnie takie zawistne mendy tak ty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
re-ligio




Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 367
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:24, 13 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Smile kolejny kurwa autorytet moralny się odezwał.
sram na twoją moralność kolego. nie dlatego, że jestem "wyzwolony", ale dlatego, że sumienie mi każe tępić takie moralne skurwtysyństwo.
i jeśli piekło istnieje to na pewno tam właśnie skończą nie geje czy pijaczyny, ale właśnie takie zawistne mendy tak ty.

Język rynsztoka widać Bimi twój poziom świadomości totalne dno
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agharto




Dołączył: 03 Paź 2009
Posty: 229
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:58, 14 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wld napisał:
Prosze mnie nie wyzywac od katolikow, bo w morde moge dac Wink

iaro nie mam nic do pedalstwa, zupelnie nic. Pozatym, ze mnie brzydza. Tak jak widze menela obdartego(z godnosci i ubran) to mnie zbiera na rzyganie i mam odruch obronny z rodzaju agresywnych pt. "wypierdalaj czlowieku".


Póki co blizej mi do tego menela niż do ciebie... ok?

A teraz posluchaj uważnie, bo prosisz się swoją "twórczoscią" na tym forum o taką poradę:

Zadaj sobie kilka pytań:


Kto cię wychowywał i w jaki sposób - dlaczego to ważne pytanie? Dlatego , że piszczysz jak "przekręcone dziecko" doświadczone przemocą i poniżeniem.... Mam napisać wyraźniej? - nie, wiesz o co chodzi.

Jeśli to nie był któryś z twoich rodziców to zapewne ktoś z otoczenia w którym przyszło ci dorastać.

To oni uczynili z ciebie takiego potwora...

Możesz się tego pozbyć - to będzie kosztować odrobinę wysiłku: zacznij analizować swoją przeszłość.

Mam nadzieję, że ci się uda.

A na koniec poproszę cię o jedno : Wspominasz czasem o tym jak będziesz wychowywał swoje dziecko... nie decyduj się na nie dopóki nie rozprawisz się ze swoja przeszłością....

dziekuję

ps/To porada dla wszystkich na tym forum którzy mają problem z tzw "pedalstwem".
_________________
to konto jest na sprzedaż za 0.50 BTC
kontakt: lolencjusztopedzio@live.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:56, 14 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ty co, Freuda przeczytales i bedziesz mi teraz psychoanalize robil?

Bimi
Co z tego, ze polowa kierowcow to debile? Druga polowa jest odpowiedzialna. Wole zaliczac sie do tej madrzejszej polowy. Ty jak chcesz mozesz nalezec do tej drugiej. Trzeba jeszcze ustalic poprzez badania, co jest prowadzeniem auta po pijaku. W Czechach nie ma zadnej tolerancji, a w Niemczech jest 0,5 promila. Nie widzialem badan, ale jestem pewien, ze ktos je niejednokrotnie robil. Jestem sklonny isc wlasnie od 0,5 w gore. Powyzej tej granicy reakcje moga byc spowolnione w stopniu zagrazajacym bezpieczenstwu. Poki co mamy 0,2 i kazdy zna to prawo. Jak umyslnie je lamie, to do kogo moze miec pretensje? Prowadzenie po pijaku, to wystawianie na niepotrzebne ryzyko innych ludzi, bo sam mozesz swoim zyciem ryzykowac dowolnie. Okalecznie kogos w tym stanie nie ma zadnych okolicznosci lagodzacych, bo bylo spowodowane swiadomym lamaniem prawa. To jest proste i logiczne.
_________________
"sodomitom smierc i sodomitom wojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:07, 15 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

re-ligio, ci którzy mnie znają wiedzą, że zawsze z rozkoszą zniżę się do poziomu rozmówcy. pewnie z czasem też to zakumasz Smile

wld, można być debilem kierowcą albo kierowcą psychopatą czy innym sprawcą wypadków śmiertelnych również na trzeźwo - wcale nie trzeba pić. zakładanie, że wszyscy poniżej jakiejś liczby wskazanej przez instument są spoko, a wszyscy powyżej to skurwiele mordercy świadczy co najwyżej o prostocie umysłu.
jeśli o mnie chodzi to z własnego doświadczenia uważam, że na drodze lepszy jeden dobry kierowca po 2 browarach niż jeden "trzeźwy" dziadek na psychotropach który nic nie trybi a do tego jest tak wolny, że nie powierzyłbym mu nawet pilnowania żółwi. 2 browary to przy tym pikuś.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:43, 15 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przesiądźcie się do komunikacji zbiorowej, nie będziecie mieli problemu Cool.
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norbi




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 694
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:32, 15 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wydaje wam się że problem pijanych kierowców leży w odstąpieniu od naturalnych regulacji?
Mamy dziś OC, NW, AC, Fundusz Gwarancyjny, przepisy, normy, homologacje, badania i adwokatów. Zakładam, że jeśli bylibyśmy pozbawieni wszystkich tych "dobrodziejstw" każdy musiałby przyjąć pełną odpowiedzialność za popełnione czyny. W praktyce powodujący wypadek musiałby się liczyć z upomnieniem przez poszkodowanego za pomocą nie zawsze tępego narzędzia. Wymierzenie sprawiedliwości odbyłoby się bezpośrednio w miejscu zdarzenia ku nauce i radości gawiedzi. Naturalna selekcja wpłynęłaby dodatnio nie tylko na bezpieczeństwo na drodze, ale i ograniczyłby emisję spalin. Krytycy mogą wskazywać brak estetyki, ale uważam że okres brutalnych samosądów byłby przejściowy i nieuchronnie doprowadziłby do kompromisu.
Metoda wzajemności jest stosowana w pewnych kulturach z sukcesem. W 2006 byłem świadkiem jak w egipskim porcie Safaga po zatonięciu promu (zginęło 1400 osób) zebrał się tłum, który usiłował siłą wedrzeć się do portu. Port był zamknięty ponieważ prowadzono akcję ratowniczą i wyławiano zwłoki. Ludzie zaczęli rzucać kamieniami w kordon Policji. Jaka była reakcja policjantów? Gazowali, strzelali gumowymi kulkami? Nie! Pozbierali kamienie i rzucili je z powrotem. Widok powracającej cegłówki okazał się budzić szacunek i zrozumienie bardziej niż pałowanie.
Użycie nie znanych mam i niedostępnych bliżej środków oraz przedmiotów może budzić agresję. Narzekanie że dostało się np. sztachetą nie przystoi, natomiast ślady po gumowej pałce bywają ściśle dokumentowane a obnoszenie się z nimi powszechne. Podobnie negatywne skutki dla percepcji przyniosą policyjne paralizatory. Wątpię by porażenie prądem wywołało u porażonego poczucie winy, a tym bardziej nie wywołała zainteresowania takim cudownym zjawiskiem jak elektryczność.
Jeśli sposób karania będzie abstrakcyjny dla winowajcy to zawsze będzie postrzegany przez niego jako zemsta.
Jeśli więc ktoś mnie zapyta czy zabronię mu prowadzić po alkoholu, odpowiem: "Absolutnie nie! Jedź, jeśli tylko chcesz. Jeśli jednak okaleczysz mnie lub kogoś mi bliskiego, to nie protestuj przeciwko działaniom i narzędziom które użyję by zilustrować ci twoją głupotę."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:07, 15 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no raczej. każdy kierujący samochodem odpowiada za wypadki które spowoduje tak jak każdy trzymający broń palną odpowiada za to że mu np. sama wystrzeli i kogoś zabije.
regulowanie na poziomie ustawy tego kto, kiedy i jak może, a kto już nie może siedzieć za kierownicą jest o wiele za daleko posuniętą ingerencją państwa w sprawy które go nie dotyczą.
i dziwię się postawie osób które z jednej strony zaciekle uważają że państwo wtrąca się w zbyt wiele dziedzin naszego życia, a z drugiej z jeszcze większą zaciekłością żądają zaostrzania kar dla osób które bezpiecznie prowadzą pojazd po jednym czy dwóch piwach.

według statystyk około 10% wypadków powodują nietrzeźwi kierowcy - czy to dużo? to zależy ile procent kierowców stanowią nietrzeźwi kierowcy, bo jeśli też 10% (co akurat w polsce jest możliwe) to trzeba odpowiedzieć: niedużo... Smile
i ja się pytam: o ile procent udało się zmniejszyć ten wynik odkąd zaczęliście zamykać ludzi w więzieniach za samo już prowadzenie po piwie? nie za spowodowanie wypadku...
śmiało mogę wam odpowiedzieć: nie udało się tego zmniejszyć wcale. wiec po chuj się dalej motacie w swoich populistycznych metodach walki z wiatrakami? w imię czego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:45, 15 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co za typ. Mowie, ze trzeba siegnac do badan i ustalic jednoznacznie ile alkoholu wplywa na zdolnosci motoryczne kierowcy. Wg Twojego glupiego pierdolenia nalezy takze pozwolic na picie w pracy, tak? Super, chirurg robiacy mi operacje przychodzi na pizdzie i zaczyna rozkrawac mi flaki, tylko po dwoch piwach. Podjerzewam, ze mniej jak 10% wypadkow w pracy robia nietrzezwi pracownicy. I co? Nic z tego nie wynika. Rzucajac 10% nie wiesz ilu ze 100% jezdzi pijanych. Jesli tylko 2% jezdzi pijanych i powoduja 10% wypadkow, to mamy problem. Jesli 60% ma wypite, to rzeczywiscie pijani kierowcy nie maja zadnego znaczena. Pomysl najpierw, zanim zaczniesz rzucac statystykami jak gnojem po polu.

Wolnosc to nie jest "robta, co chceta". Taki skurwiel wsiadajacy pijany kilkukrotnie zwieksza ryzyko wypadku, tym samym ryzykuje moim zyciem. Twoja wolnosc konczy sie tam, gdzie zaczyna sie wolnosc drugiego czlowieka. Po co sa ograniczenia predkosci? Moze je tez zniesc? Kazdy bedzie odpowiadal za swoje czyny. Po co rzad sie wpierdala w takie sprawy? Haha, dawno nie slyszlem takiego glupiego pierdolenia. Jak kolo przeleci 120km/h przez przejscie dla pieszych w miescie i zabije kogos, to pojdzie do wiezienia. Sprawiedliwie, nie ma co. Tylko ilu pieszych zginie i ilu idiotow trzeba bedzie zamknac? Prawo ma sluzyc ludziom i ulatwiac zycie, a nie ograniczac lub wprowadzac anarchie. Ktos je ustala i od niego zalezy jak ono wyglada. Nie w kazdej dziedzinie da sie dopasowac prawo do ideologii. Jestem za jak najwiekszym uwolnieniem mozliwie najwiekszj liczby sfer zycia, ale mam takze rozsadek. Sama ideologia nie wystarczy i nigdy nie wystarczala.
_________________
"sodomitom smierc i sodomitom wojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:06, 15 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wld napisał:
Co za typ. Mowie, ze trzeba siegnac do badan i ustalic jednoznacznie ile alkoholu wplywa na zdolnosci motoryczne kierowcy.
Wg Twojego glupiego pierdolenia nalezy takze pozwolic na picie w pracy, tak?

Nie tyle pozwolić co nie wpierdalać się między wódkę a zakąskę bo państwu nic do tego kto gdzie sobie pije. Takie sprawy od wieków regulowały sie same na poziomie jednostki i jej otoczenia.
Nie rozumiem coś taki zdziwiony? Ludzie pili "w pracy"od zarania dziejów i świat się jakoś kręcił. Smile Dopiero teraz, opiekuńczo-faszystowskie rządy (które ty zwiwesz "socjalizmem") zaczęły regulować każdą sekundę ich życia przeprali ludziom mózgi i teraz każdy już uważa że picie w pracy to zbrodnia na miarę mrugania światłami w samochodzie.

Ale co to sa "zdolnosci motoryczne kierowcy"?
Dalej nie kumasz, że zdolnosci motoryczne jednego kierowcy po 2 browarach mogą być o niebo lepsze od zdolnosci motorycznych innego na trzeźwo.
To że ty się boisz jeździć na trzeźwo bo nie ogarniasz co się wokół ciebie dzieje, że znaczy że ktoś inny od razu spowoduje wypadek gdy będzie lekko podchmielony.
Chodzi o to aby każdy świadomie brał odpowiedzialność za swoje czyny, a nie o to żeby państwo mówiło ludziom kiedy i jak mają przechodzić przez ulicę. Albo chirurgom kiedy i jak mają kogo operować - tokie podejście do niczego nie prowadzi; co najwyżej kamufluje twoją schizofrenię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Herodot




Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 206
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:28, 15 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiedzialność za spowodowanie wypadku pod wpływem alkoholu nie spada wyłącznie na sprawcę, bo tak się składa, że ważniejsze tu jest zdrowie i życie ofiary, która jechała sobie spokojnie do pracy w wpadł jej na czołowe jakiś pijany idiota.

Alkohol ze względu na silne działanie na UON w tym zmysł koordynacji i równowagi w oczywisty, bezapelacyjny sposób wpływa niekorzystnie na obsługę maszyn i pojazdów.

Są pewnie wyjątki takie jak obsługa worka treningowego lub mikrofonu estradowego, ale te maszyny nie przemieszczają się wraz z innymi maszynami w ruchu miejskim jak i w jakimkolwiek innym.

Moje Państwo dostaje ode mnie zajebistego plusa za wpierdalanie się w życie osób, które siadają po pijaku za kółkiem. Im szybciej i skutecznie to robi, tym ma moje większe poparcie; wyciąganie trupów ze zmasakrowanych karoserii pojazdów nie działa dobrze na moją psychikę, nawet jeśli jest schizofreniczna.

Rozumiem, że można chcieć wsiąść w pijanym widzie do auta, tyle że to kompletnie bez sensu i dlatego szkolimy się w pamiętaniu o tym fakcie.

Daleko po pijaku nie zajedziesz, weź taksówkę, pojedź nocnym, nie narażaj życia ludzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
johnympl




Dołączył: 27 Paź 2009
Posty: 37
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:08, 15 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Smile kolejny kurwa autorytet moralny się odezwał.
sram na twoją moralność kolego. nie dlatego, że jestem "wyzwolony", ale dlatego, że sumienie mi każe tępić takie moralne skurwtysyństwo.
i jeśli piekło istnieje to na pewno tam właśnie skończą nie geje czy pijaczyny, ale właśnie takie zawistne mendy tak ty.


jesteś jednak jebniety, mozesz mie usunąć z tego forum, leje na ciebie i mam nadzieje że taka moralność do wladzy większej niz supervisor nie dojdzie. Napisac zapomniałes że był bohaterem bo zabił po pijaku a na trzeźwo się powiesił, faktycznie bochater :E
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12   » 
Strona 10 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Od pedziów nie biorę
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile