W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
dr Bein i autodestrukcja Nwo  
Podobne tematy
Piotr Bein - Podupadły naukowiec czy agent wpływu?69
Hormeza, czyli Paracelsus kontra blog grypa666 28
Medyczne i anty-medyczne próby depopulacji świata2bez ocen
Koniec Świńskiej Apokalipsy 666?1
Na blogu Burgermeistrów się rozkręca 4bez ocen
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
10 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 6109
Strona:  «   1, 2, 3 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Norbi




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 694
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:52, 05 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O, bardzo przepraszam! Nie offtopic tylko przerwa techniczna w oczekiwaniu efekty beinowych działań.
Po czynach będziemy sadzić. Very Happy
A może ktoś był na spotkaniu w Krakowie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norbi




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 694
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:00, 08 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z cyklu gabinet grozy doktora Beina

o podwójnych szczepieniach

Cytat:

czy binarna bronia bylby zastrzyk oslabiajacy system immunologiczny czlowieka na pozniejszy atak, np. druga “szczepionka” na inna “pandemie” lub opryskiem ze smug chemicznych? Technologia czipow podskornych przewidywala juz jakis czas temu zaprogramowane wyzwalanie substancji z czipa, powodujace okreslone reakcje organizmu. Ewentualny czip w obecnej “szczepionce”, wyzwalajacy np. wirusa do rekombinacji czegos zaszczepionego przedtem, moglby byc w ten sposob dopelnieniem broni binarnej w organizmie zaszczepionego. Nie zapominajmy, ze juz dawno zapoczatkowano badania nad etnicznie wybiorcza bronia biologiczna, atakujaca grupe o wybranych cechach genetycznych.

To ja już wkręcam hak w sufit... Shocked

I siedemnasty gwóźdź do naszej trumny


Cytat:

Dokument WHO: mamucia baza danych o kazdym czlowieku

Juz w 2007 r. WHO zalozylo gigantyczny system elektronicznego monitoringu do sledzenia kazdego obywatela w 194 panstwach czlonkowskich — stwierdza dokument WHO. Biorac pod uwage wyplywajace przekonujace informacjer, ze nano-czipy produkcji np. Hitachi maja byc w szczepionkach na “swinska grype”, powstaje pytanie, czy WHO zamierza wykorzystac swa istniejaca baze danych do przejecia calkowitej kontroli nad ludnoscia swiata.



Jak szczepionki mają zabić to na cholerę im baza danych?
A czipy będą ograniczać handel zwłokami.


bounce



jeszcze jedna złota myśl pana Piotra

Cytat:
wiemy, ze wojsku i policji daje sie srodki, robiace z nich bestie bez uczuc ludzkich
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SzewczykDratewka




Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 224
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:59, 03 Lis '09   Temat postu: Re: dr Bein i autodestrukcja Nwo Odpowiedz z cytatem

Norbi napisał:

Jak zapowiada dr Piotr Bein na stronie: grypa666.wordpress.com grozi nam eksterminacja.
Za sprawą organizatorów Nowego Porządku Świata będziemy masowo uśmiercani.
Organizuje się na ten temat sympozja, wykłady - rośnie oburzenie, David Icke nawołuje : " Nie szczepcie się!"
Ja również rozdygotany ślęczę po nocach przed monitorem tropiąc czyhających na moje żyły.

Ale coś mi w tym nie gra i śmierdzi autodestrukcją!


Co do rozrywkowej działalności Pana Beina który nie jest żadnym doktor polecam ten oto wpis:

viewtopic.php?t=9626
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norbi




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 694
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:00, 10 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam czy coś mnie ominęło? Mistrz zajechał pierwsza organizacje czy przyszły rachunki? Very Happy
Cytat:
Spór rozwiązany, inf. własna, grypa666

Spory na blogu, których byliście ostatnio świadkami są, mamy nadzieję, przeszłością. Dzięki mediatorom z Cywilizacji Życia udało się zażegnać konflikt. Sprawa stanęła na tym, że blog z jego założycielami pójdzie swoją, a stowarzyszenie swoją drogą, co zresztą może być korzystne dla całego ruchu “grypowego”.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1411
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:00, 11 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i co norbi / ? jaki ałtor ,taki temat /? jaki tamifłlu/? PS. zaczołeś medytować? CZy walisz w ŻYWSZEJSZETRESZCI/?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1411
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:14, 11 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przypomniało mnie się ,dlaczego założyłeś bloga ,pod identycznie brzmiącą nazwą Chrypa666,do bloga Grypa666? no i jeszcze ,dlaczego masz bvloga na łonet.pl? Szczerze jestem zaciekawiony. i i i Norbi ,niewiele od ciebie oczekuję ,poza odpowiedzią na moje pytanie. Brzmi tak, -Przypomniało mnie się ,dlaczego założyłeś bloga ,pod identycznie brzmiącą nazwą Chrypa666,do bloga Grypa666? no i jeszcze ,dlaczego masz bloga na onet.pl? Szczerze jestem zaciekawiony. Bardzo... dziękuję ci za zauważenie mojego pytania,za odpowiedż ,też dziękuję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norbi




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 694
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:01, 28 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piotr Bein naubliżał komu się dało i się zwija.
Jedynie litościwie obszedł się z Jane Burgermeister określając ją " niby rozgarnięta" Very Happy
Zanim jednak zapomnimy te nieszczęsne nazwisko, Bein usiłuje odpalić granat w szambie
publikując:
List otwarty do dr Aliny Całej, Żydowski Instytut Historyczny, Warszawa
http://piotrbein.wordpress.com/
Warto przeczytać całość artykułu "niezależnego badacza ludobójstwa i zbrodni masowych dla Uniwersytetu Miasta Hiroszima"Very Happy który kończy słowami:
Cytat:

Miarka się przebrała. Czasy tolerancyjnych Polaków skończyły się. Wypowiedzieliście nam wojnę — będziecie ją mieli.


Facet wie jak budować mosty!Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:37, 29 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wchodzisz na jego blog a tu walka z szatanem http://grypa666.wordpress.com/2009/12/27/3326/

gościu w dzieciństwie ostro musiał głowa zajebac w betonowy murek Smile

teraz to bym go potraktował - 16 ton Smile
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


dr Bein i autodestrukcja Nwo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile