W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
dr Bein i autodestrukcja Nwo  
Podobne tematy
Piotr Bein - Podupadły naukowiec czy agent wpływu?69
Hormeza, czyli Paracelsus kontra blog grypa666 28
Medyczne i anty-medyczne próby depopulacji świata2bez ocen
Koniec Świńskiej Apokalipsy 666?1
Na blogu Burgermeistrów się rozkręca 4bez ocen
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
10 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 6086
Strona:  «   1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Norbi




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 694
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:05, 19 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wszyscy zrozumieli moje intencje.
Nie twierdzę że szczepionki są bezpieczne, tylko że tacy jak Bein oddalają możliwość kontroli nad nimi.
Po drugie: z pewnością NWO zadowoli się mniejszą ilością ludzi, ale nie przypadkowo ostałych po pandemii.
Muszą zabezpieczyć swoich wykształconych, zadowolonych niewolników. Mieliby wyciągać cegły z fundamentów tak cierpliwie budowanej piramidy?
Poza tym nagła pandemia? Po co? Przecież oni mają czas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Manix




Dołączył: 22 Cze 2008
Posty: 292
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:20, 20 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Poza tym nagła pandemia? Po co? Przecież oni mają czas.


Laughing Czas maja to ciekawe jest.
Mieli do tej pory ale teraz to starja w gacie bo coraz wiecej sie ludzi budzi i wiedza ze jak sie armia tez przeciwko nim postawi to ich na strzepy rozniosa.

A wystarczy ze $$$ zamieni sie w makulature i armia za darmo napewno nie bedzie im sluzyc.

Dlatego tak sie teraz spiesza z tym wszystkim, idiotami to oni nie sa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ya




Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 1036
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:50, 20 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Poza tym nagła pandemia? Po co? Przecież oni mają czas

postępuje globalizacja, wiec będzie postępować także budowanie struktur międzynarodowych i rożnych organizacji. Wiec ta ekipa nie może czekać bo świat przebuduje się bez nich, teraz maja szanse wprowadzić organizacje na swoja modę.
_________________
Kiedy wyeliminuje się wszytko co niemożliwe, cokolwiek pozostanie, choćby nie wiem jak nieprawdopodobne, musi być prawdą."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norbi




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 694
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:30, 20 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz mnie rozbawiliście! Twierdzicie że
"globalizacja ich ominie a dolary zamienią się w makulaturę."

To jakby maszynista zapomniał wsiąść do pociągu który prowadzi.
To przecież ONI posiadają wszystkie instrumenty kreujące wartość pieniądza. Dolary będą warte tyle ile sobie zażyczą, jeśli będzie potrzeba zamiany ich na makulaturę to zrobią to.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norbi




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 694
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:50, 20 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Laughing Czas maja to ciekawe jest.
Mieli do tej pory ale teraz to starja w gacie bo coraz wiecej sie ludzi budzi i wiedza ze jak sie armia tez przeciwko nim postawi to ich na strzepy rozniosa.


Pewnie chodzi Ci o tych przebudzonych z ręką w nocniku. W USA to cała armia. Myślą tylko jak tu naskrobać na ratę kredytu. Już widzę Rotschilda nie śpiącego po nocach ze strachu przed Alexem Jonesem.

Gratuluję optymizmu.
Naiwnie traktujecie NWO jako projekt, jako plan który nie został jeszcze zrealizowany.
Nie liczcie na czołgi na ulicach, zastąpiła je tzw. demokracja czyli los który zgotowaliśmy sobie ponoć sami .
Wsiądziemy w czołgi i będziemy umierać w obronie naszych praw i amerykańskiego stylu życia. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:22, 20 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam za te puste wpisy , wczoraj chciałem napiać to- norbi ,nie mogę w notatkach odnależć ,ale jak to napisał forumowicz - Do prostego człowieka
Gdy znów do murów klajstrem świeżym
Przylepiać zaczną obwieszczenia,
Gdy "do ludności", "do żołnierzy"
Na alarm czarny druk uderzy
I byle drab, i byle szczeniak
W odwieczne kłamstwo ich uwierzy,
Że trzeba iść i z armat walić,
Mordować, grabić, truć i palić;
Gdy zaczną na tysięczną modłę
Ojczyznę szarpać deklinacją
I łudzić kolorowym godłem,
I judzić "historyczną racją",
O piędzi, chwale i rubieży,
O ojcach, dziadach i sztandarach,
O bohaterach i ofiarach;
Gdy wyjdzie biskup, pastor, rabin
Pobłogosławić twój karabin,
Bo mu sam Pan Bóg szepnął z nieba,
Że za ojczyznę - bić się trzeba;
Kiedy rozścierwi się, rozchami
Wrzask liter pierwszych stron dzienników,
A stado dzikich bab - kwiatami
Obrzucać zacznie "żołnierzyków". -
- O, przyjacielu nieuczony,
Mój bliźni z tej czy innej ziemi!
Wiedz, że na trwogę biją w dzwony
Króle z pannami brzuchatemi;
Wiedz, że to bujda, granda zwykła,
Gdy ci wołają: "Broń na ramię!",
Że im gdzieś nafta z ziemi sikła
I obrodziła dolarami;
Że coś im w bankach nie sztymuje,
Że gdzieś zwęszyli kasy pełne
Lub upatrzyły tłuste szuje
Cło jakieś grubsze na bawełnę.
Rżnij karabinem w bruk ulicy!
Twoja jest krew, a ich jest nafta!
I od stolicy do stolicy
Zawołaj broniąc swej krwawicy:
"Bujać - to my, panowie szlachta!"

Julian Tuwim 1929r
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:31, 20 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przypomniało mnie się ,dlaczego założyłeś bloga ,pod identycznie brzmiącą nazwą Chrypa666,do bloga Grypa666? no i jeszcze ,dlaczego masz bvloga na łonet.pl? Szczerze jestem zaciekawiony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norbi




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 694
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:56, 20 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O! i bardzo dobry wierszyk , dowodzi że numery którymi nas karmią są stare jak świat. Każde pokolenie myślało że apokalipsa dotyczy akurat jego a wcześniej wszyscy byli ślepi i głupi.
Każde karmione było jakimiś bzdurami.
Blog na Onecie był skutkiem rozczarowania osobą Pana Beina , który skupił na sobie uwagę masy ludzi, rozbudził nadzieję by w efekcie kompromitować się.
Dzisiaj z blogu grypa666 dowiesz się że grozi nam pandemia deklaracji.
Mam wrażenie, że ktoś chce nam wmówić że Świat jest bardziej skomplikowany niż myślimy.
Liczę na to że znajdują się na tym forum ludzie którzy z dystansu spojrzą na zagadki które nas otaczają. Nie będą ich rozwiązać tylko rozważą jakie skutki niosą dla życia każdego z nas.
Nie zależy mi na odpowiedziach na pytania „czy to prawda?”, tylko na odpowiedziach na
„ jeśli to prawda to jak powinienem postąpić?”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norbi




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 694
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:37, 24 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kim jest Piotr Bein i co zamierza? O tym że jest wiarygodny ma świadczyć ilość haseł w wyszukiwarce. Po serii publikacji sensacyjnych bzdur trafień "Bein" w jęz. polskim są dziesiątki tysięcy. Ich wartość - znana.
Bein radykalizuje swój słownik . Nagle w jego postach pojawiło się mnóstwo odwołań do Boga. Zakres pretensji do Świata coraz szerszy i coraz mniej precyzyjny. Facet coś dziwnego kombinuje.

Znalazłem ślad jego "interwencji" z 2007 w sprawie budowy linii energetycznej, Niestety link do oryginalnego tekstu nie działa, ale Marek Szuba szeroko odnosi się do niego w swoim komentarzu.
link:

http://www.nowaliniapoznan.pl/index.php?mg=1&AktualnaStrona=8

tekst:

W liście publikowanym na stronie www.kamionki.snap.pl Pan dr inż. Piotr Bein dyskredytuje opinie fachowców polskich i zagranicznych, specjalizujących się od lat w oddziaływaniu pól elektromagnetycznych na organizmy żywe, krytykuje dostępne materiały, opracowania, poddaje w wadliwość zalecenia światowych organizacji pozarządowych. Między innymi krytykowany jest, rekomendowany przez PSE SA, folder "Linie i stacje elektroenergetyczne w środowisku człowieka". Czujemy się w obowiązku zamieścić poniżej komentarz do cytowanego listu współautora krytykowanego folderu, dr inż. Marka Szuby, pracownika naukowego Politechniki Wrocławskiej, wybitnego specjalisty w dziedzinie oddziaływania pól elektromagnetycznych na organizmy żywe, autora i współautora kilkudziesięciu prac naukowych i ekspertyz z tej dziedziny.

link do komentarza dr inż. Marka Szuby :
http://www.nowaliniapoznan.pl/pdf/akt_2007_03_14_komentarz.pdf
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:53, 03 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Norbi ,niewiele od ciebie oczekuję ,poza odpowiedzią na moje pytanie. Brzmi tak, -Przypomniało mnie się ,dlaczego założyłeś bloga ,pod identycznie brzmiącą nazwą Chrypa666,do bloga Grypa666? no i jeszcze ,dlaczego masz bloga na onet.pl? Szczerze jestem zaciekawiony. Bardzo... dziękuję ci za zauważenie mojego pytania,za odpowiedż ,też dziękuję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ina_majo




Dołączył: 30 Lis 2008
Posty: 221
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:14, 04 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czekan napisał:
Norbi ,niewiele od ciebie oczekuję ,poza odpowiedzią na moje pytanie. Brzmi tak, -Przypomniało mnie się ,dlaczego założyłeś bloga ,pod identycznie brzmiącą nazwą Chrypa666,do bloga Grypa666? no i jeszcze ,dlaczego masz bloga na onet.pl? Szczerze jestem zaciekawiony. Bardzo... dziękuję ci za zauważenie mojego pytania,za odpowiedż ,też dziękuję.


Popieram pytanie. Tez czekam na odpowiedz.

NIE WIEM CZY BEDZIE TO DUZYM NIETAKTEM, ALE AUTOROWI WATKU ODSTAPIE SWOJE PORCJE SZCZEPIONEK JESLI TYLKO ZREZYGNUJE Z NICH RYZY IDIOTA BEDACY PREMIEREM JEDNEGO Z NAJLUDNIEJSZYCH KRAJOW EUROPY. To chyba wyroznienie, nie? Smile

Osmieszanie niszowych zupelnie autorow pogladow o spiskach, jest dosc ciekawym zajeciem. Komu oplaca sie torpedowanie ich pogladow? Hm... niech pomysle...

A tu kolejny przeciwnik szczepien: Aajonus Vonderplanitz.
5 czesci po angielsku, ale warto... http://www.youtube.com/watch?v=SbFxV_C8Yw4
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Smokie82




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 220
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:11, 04 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Nie twierdzę że szczepionki są bezpieczne, tylko że tacy jak Bein oddalają możliwość kontroli nad nimi.


Hmmmm a w jaki to sposób?????? Przypuścmy że takich ludzi jak dr bein nie ma, co się zmienia? Co to daje? Poza tym, że o przekręcie ze szczepionkami i pandemią wie o jakieś 100.000 polaków mniej. Bo mniej więcej tyle ludzi czytało bloga i oglądało jego filmy. Panuje cisza nikt nie ma pojęcia o niebezpieczeństwie, wszyscy mają różowe okulary na nosach, wiec w którym miejscu pojawia się twoja kontrola nad szczepionkami, bo totalnie nie kumam twojego argumentu Shocked
_________________
"Nie wierzę żadnym doniesieniom... dopóki rząd im nie zaprzeczy."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norbi




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 694
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:26, 04 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Blog chrypa666 jest skutkiem rozczarowania jakie wywołała we mnie inicjatywa Grypa666
Piotr Bein wydawał się być tym, który ma szanse reprezentować ludzi mających wątpliwości wobec szczepień. Szybko zdobył popularność, jego wywiad wklejany był na dziesiątkach stron. Liczyłem na to, że dzięki niemu zobaczę prawdziwą dyskusję specjalistów o różnych poglądach spierających się na temat grypy.
I co wtedy zrobił Bein ? Zaczął tropić terrorystów i agentów . Nagle ze specjalisty od ludobójstwa stał się specjalistą od judeocentryzmu.
Obelżywe słowa i gesty nie przyciągną do niego tych, którzy gotowi byliby zaryzykować swój autorytet naukowy.
Kulminacją działań Beina jest mistycyzm religijny. Kolejny elektryk ma mnie zbawić?

Bein albo jest wyrachowany i specjalnie kompromituje środowiska krytyczne wobec szczepień, albo jest chory psychicznie.

Szczepionka to nie jedyny problem na Świecie. Co dzień media fundują nam kolejne pytania. Co dzień grożą nam apokalipsą polityczną, ekonomiczną, ekologiczną czy społeczną.
Ja nie mam zamiaru być specjalistą od wszystkiego, zatruwać sobie życia co dzień inną bzdurą. Chcę komuś ufać, kto się na tym zna. Dzisiaj mam wybór pomiędzy Beinem lub WHO.
Czy mam założyć że dziesiątki tysięcy ludzi związania z tematem szczepionek czyli naukowcy, lekarze, całe WHO to w 100% świry którzy chcą zabijać zamiast leczyć?

.
To forum nosi nazwę „Prawda”. Dążmy więc prawdy stawiając trudne pytania.
Prawda zawsze leży po środku i ja chcę wiedzieć gdzie tym razem jest ten środek.


Na dzisiaj pisanie mojego bloga na Onecie uważam za zmarnowany czas, a Beina za zgniłe jajo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Smokie82




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 220
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:12, 04 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Piotr Bein wydawał się być tym, który ma szanse reprezentować ludzi mających wątpliwości wobec szczepień. Szybko zdobył popularność, jego wywiad wklejany był na dziesiątkach stron. Liczyłem na to, że dzięki niemu zobaczę prawdziwą dyskusję specjalistów o różnych poglądach spierających się na temat grypy.


To tak jak by liczyć ze w TVN-ie czy Polsacie, już nie wspomnę o Fox czy CNN, wyemitują program na żywo w którym swoje racje przedstawią zwolennicy tzw „911 inside job” albo wywiad z historykami prezentującymi dowody na finansowanie nazistów przez rockefellerów, morganów i busha, czy dziesiątkami innych tzw. teorii spiskowych. Oczywiście czasem rzucą jakiś ochłap w tym temacie, ale zawsze jest on zakończony ich własnym komentarzem, rzekomo jedynym prawdziwym i słusznym.

Cytat:
I co wtedy zrobił Bein ? Zaczął tropić terrorystów i agentów . Nagle ze specjalisty od ludobójstwa stał się specjalistą od judeocentryzmu.


Wiec skoro tylko ten fakt ci się nie podoba czemu negujesz i wyśmiewasz całą jego działalność i jemu podobnych ludzi?

Cytat:
Bein albo jest wyrachowany i specjalnie kompromituje środowiska krytyczne wobec szczepień, albo jest chory psychicznie.


Np. jakie to inne środowiska są w Polsce przeciwne szczepieniom i przed kim ich kompromituje bo jakoś w TV go nie widziałem.

Cytat:
Szczepionka to nie jedyny problem na Świecie. Co dzień media fundują nam kolejne pytania. Co dzień grożą nam apokalipsą polityczną, ekonomiczną, ekologiczną czy społeczną.


Witamy w zombiakowym świecie, tak to już jest, że lud musi żyć w strachu, nie ważne czy to terroryzm, kryzys, islam czy grypa. Od tego są media, żeby straszyć.

Cytat:
Czy mam założyć że dziesiątki tysięcy ludzi związania z tematem szczepionek czyli naukowcy, lekarze, całe WHO to w 100% świry którzy chcą zabijać zamiast leczyć?


Nie, możesz założyć że wszyscy są cudowni i przyjacielscy, nikt nie chce twojej kasy, wszyscy tam pracują za darmo tylko po to żeby ludziom żyło się dostatnie i zdrowo, żeby nie było biedy i chorób. Laughing

Nie doszukałem się odpowiedzi na moje pytanie, co by było jak by dr bein nie zajmował się tym czym się zajmuje? W którym momencie pojawiły by się twoje kontrole szczepionek rzekomo zaprzepaszczone już przez blog grypa666
_________________
"Nie wierzę żadnym doniesieniom... dopóki rząd im nie zaprzeczy."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norbi




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 694
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:09, 04 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smokie82

Cytat:
Nie, możesz założyć że wszyscy są cudowni i przyjacielscy, nikt nie chce twojej kasy, wszyscy tam pracują za darmo tylko po to żeby ludziom żyło się dostatnie i zdrowo, żeby nie było biedy i chorób


Czyli walimy wszystkich do jednego wora. Od dzisiaj każdy specjalista jest podejrzany bo ma w tym interes!
Powierzmy więc nasze życie i zdrowie wolontariuszom i ideowcom. Będziemy się leczyć u elektryków, samochody naprawią lekarze a rolnik zrobi Ci stronkę na necie.
Ważne żeby każdy robił to czego nie umie i nie brał za to pieniędzy.
To jest Świat według Ciebie? To już było w 1917.
A może chcesz żeby naukowcy pracowali społecznie a nocą myli wagony?
To tez już było .


Smokie jak Cię będą. boleć zęby, daj znać - pomogę. Gwarantuję nie mam o tym pojęcia i grosza nie wezmę
Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norbi




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 694
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:45, 04 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można się podniecać stanem wojennym i obozami Fema albo zobaczyć jak wyglądał Wrocław podczas epidemii ospy w 1963 roku.
Zachorowało "tylko" 99 osób a 7 zmarło. Miasto zostało sparaliżowane.
Ktoś tych zakażonych izolował i leczył wbrew ich woli. Zabronił im swobodnie podróżować, robić zakupy, chodzić do kina.
Możecie dziś postawić pod murem i rozstrzelać spiskowców którzy ograniczyli wolność tych ludzi.




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arwena




Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 593
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:22, 04 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Norbi moim zdaniem masz wiele racji w tym co mówisz.

ja sam swego czasu poruszalem watke irracjonalnosci proby depopulacji za pomoca szczepionek
- po pierwsze ktos musi obsluzyc ten bajzel
- po drugie zmniejszenie ludnosci USA czy EU ma sie nijak do depopulacji globalnej i liczby ludnosci w takich krajach jak Indie czy Chiny.
- jest wielce prawdopodone , ze szczepionkowy szal to wylacznie proba wyciagniecia kasy na wyprodukowanych a bezuzytecznych speyfikach zalegajacych w magazynach koncernow farmaceutycznych

- pan Bein stal sie szybko 'medialna postacia' a fakt ze jego jezyk sie zradykalizowal i zaczal coraz częsciej nawiazywac do judeocentrycznej wizji swiata i to w sposob najblizszy wypowiedziom znanym z Radia Maryja nie przeszedl niezauwazony (przynajmniej dla mnie)
- podobnie jak ty uwazam, ze sprzeniewierza potencjal jaki uzyskał. nie wnikam w jego pobudki, powiazania, ani intencje.

Ciesze sie ze wprowadziles do dyskusji wiele zdroworozsadkowych spostrzezen. mimo ze wiele watkow teorii okreslanych powszechnie jako 'spiskowe' moze byc prawdziwe to nalezy zachowac duza ostroznosc w ferowaniu kolejnych ocen i szerzeniem coraz to bardziej nieprawdopodobnych teorii.

Czasem odnosze wrazenie, ze wiele osob chcialoby tej depopulacji, bo potem na forum mogliby napisac 'a nie mówilem, ze tak bedzie'.
_________________
możliwość pomylenia się to część bycia wolnym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Smokie82




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 220
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:23, 04 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Smokie jak Cię będą. boleć zęby, daj znać - pomogę. Gwarantuję nie mam o tym pojęcia i grosza nie wezmę

Dzięki, ale z zębami chodzę do zaprzyjaźnionego hydraulika. Very Happy

Cytat:
Czyli walimy wszystkich do jednego wora. Od dzisiaj każdy specjalista jest podejrzany bo ma w tym interes!


Czyli lepiej powiedzieć, a wali mnie to niech chłop zarobi sobie na moim zdrowiu, poczciwy z niego doktor, co mi tam najwyżej wątroba mnie będzie napierniczać ale lepsze to niż bezpodstawne wrzucenie go do jednego wora z innymi.
W WHO na całym świecie pracuje zapewne kilkadziesiąt tysięcy ludzi, nie powiedziałem ze wszyscy są źli i wysysają krew z noworodków, pewnie większość z nich jest tylko ślepa i szczerze wierzą ze robią coś dobrego i są po dobrej stronie, być może nawet tak jest. Ale nie ma złudzeń co do tego jakie szmaty finansują i kierują WHO, wypuszczenie wirusa A/H1N1 było kontrolowane i przeprowadzone dla zysku.

Jak by chcieli depopulacji wypuścili by jakieś inne chujstwo które zabija w 5h od zarażenia, a w 2 godziny później ciało eksploduje pod wpływem nagromadzonych gazów Smile i problem składowania ciał z głowy. Wink
Pandemia, wywołanie paniki potem szczepienie każdego z 6 miliardów osobników w celu depopulacji, to brzmi za bardzo zagmatwanie. A w końcu najlepszy plan to prosty plan, a chyba prościej zaszczepić osobniki przydatne z punktu widzenia NWO i wypuścić jakieś zjadliwe ścierwo pozostałym. A wracając do dr beina to doceniam go za to że dzięki niemu sporo ludzi usłyszało coś innego niż fakty z TV i być może zainteresowali się też innymi sprawami.
_________________
"Nie wierzę żadnym doniesieniom... dopóki rząd im nie zaprzeczy."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norbi




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 694
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:42, 04 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki Arwena za dobre słowo. Trochę przeraził mnie fundamentalizm na tym forum.
Wygląda na to że większość forumowiczów nie szuka prawdy tylko dowodów na potwierdzenie swoich teorii. A jak wiemy im większy spisek, tym mniej dowodów.
Powinniśmy więc mnożyć pytania i wątpliwości, a nie trwać przy jednej wersji.
Pomysły o oficjalnym zniewalaniu ludzi to absurd.
Kiedyś bodajże Halama wymyślił anegdotę o wściekłym, stróżującym psie, który nie pozwolił wejść za płot. Wystarczyło go jednak przekonać że świat zewnętrzny jest po jego stronie płotu a pilnowana posesja po drugiej by się uspokoił.
Myślę że podobnie jest z ludźmi, podrzuca się nam tematy które mają dowodzić że ciągle jeszcze jesteśmy wolni i decydujemy o swoim życiu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:53, 04 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arwena napisał:

- pan Bein stal sie szybko 'medialna postacia' a fakt ze jego jezyk sie zradykalizowal i zaczal coraz częsciej nawiazywac do judeocentrycznej wizji swiata i to w sposob najblizszy wypowiedziom znanym z Radia Maryja nie przeszedl niezauwazony (przynajmniej dla mnie)


Właśnie to, że poszedł w tą stronę jest raczej oznaką tego, że nie jest jakąś podstawioną figurką, która wyskoczyła nie wiadomo skąd w celach dezinformacyjnych, ale autentyczną osobą będącą przeciwko NWO. Jeżeli zaczniesz sprawdzać naprawdę biografie ludzi stojących za globalistycznymi agendami, think tankami forsującymi te procesy, administracjami rządu USA itp. itd. to oczywistym staje się, że Syjonizm odgrywa bardzo istotną rolę. Zacznij sprawdzać FAKTY pokonując w sobie wyuczone i zaprogramowane przez media opory związane z "łatką antysemityzmu". Sam tak reagowałem początkowo. Właśnie taka reakcja, pojawiająca się u wielu osób, a praktycznie nie występujace w przypadku żadnej z innych grup i nacji powinna dawać do myślenia. Czyż w końcu nie tego chcieliby ci, którzy są odpowiedzialni za budowanie NWO?

http://en.wikipedia.org/wiki/Israel_lobby_in_the_United_States


Secretary of Homeland Security
http://en.wikipedia.org/wiki/Michael_Chertoff
Rahm Israel Emanuel - White House Chief of Staff - były oficer Mossadu
http://en.wikipedia.org/wiki/Rahm_Emanuel
Ezekiel "Zeke" J. Emanuel - odpowiedzialny za reformę zdrowia Obamy
http://en.wikipedia.org/wiki/Ezekiel_J._Emanuel
Paul Wolfowitz - Wiceminister obrony USA, były prezes Banku Światowego
http://pl.wikipedia.org/wiki/Paul_Wolfowitz
Ben Shalom Bernanke - Prezes FED
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ben_Bernanke
Alan Greenspan - były prezes FED
http://pl.wikipedia.org/wiki/Alan_Greenspan
George Soros
http://pl.wikipedia.org/wiki/George_Soros

Joe Biden - wiceprezydent USA otwarcie mówiący, że jest Syjonistą i istnieje międzynarodowe porozumienie w ruchu syjonistycznym


Itp. itd. nie bez przyczyny ludzie siedzą za krytykowanie izrealskiego nacjonalizmu, bo punktowanie tego zbyt blisko oscyluje prawdy, która jest niewygodna dla prawdziwych struktu władzy NWO
_________________
arrow Mossad did 9/11, ALL THE PROOF IN THE WORLD!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norbi




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 694
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:54, 04 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goldbug tak samo możesz mieć pretensje do Żydów że rządzą Światem jak do garbatego że ma proste dzieci.
Przechodziłem różne fazy antysemityzmu w życiu ale nieco otrzeźwiałem.
Jak można mieć pretensje do jakiegokolwiek człowieka że ma ambicje, wiedzę i pieniądze. Do partii że zdobywa głosy, do klubu że jest elitarny, do drużyny że pokonała innych?
Chyba każdy woli być identyfikowany z silnymi niż z nieudacznikami.
Wejdź na trybuny piłkarskie zwycięzkiego zespołu i przekonaj kibiców że nie ma się z czego cieszyć.
Żydzi wpierają się nawzajem i chronią bo wiedzą że to popłaca.
Uznali kiedyś że są narodem wybranym i konsekwentnie to realizują. To gra w której wygrywają.
Nie ma co Żydów tropić tylko się trzeba od nich uczyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:14, 05 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Norbi napisał:
Nie ma co Żydów tropić tylko się trzeba od nich uczyć.

Oczywiście, że Żydów należy podziwiać, za to, że trzymają się razem i brać to za przykład. Wśród Żydów jest najwięcej Noblistów i ich zasługą w dużej mierze był postęp naukowo-techniczny, duży wkład w kulturę itp. itd. Ja osobiście do samych Żydów żadnej antypatii nie czuję. Niemniej to nie zmienia faktu, że z drugiej strony można, że mam się zachwycać radykalną subgrupą Żydów reprezentujących ruch Syjonistyczny, czyli izraelski ultranacjonalizmem i przeprowadzający, w tym momencie, Holocaust na Palestyńczykach. Można podziwiać skuteczność niemieckiej machiny wojennej z czasów II wojny jak też czyni wielu historyków wojskowości i nie tylko, co nie zmienia faktu, że machina ta była wymierzona przeciwko światu.

A co do tropienia? Lepiej sprawdzać życiorysy i wzajemne relacje ludzi i agend bezpośrednio stojących za procesami określanymi NWO niż nieustannie używać jakiś Illuminati, Bilderbergowie, Okultyści czy też co poniektórzy doszukujących się Reptalian nie wnoszących żadnych konkretów. To, że "przypadkowo" tak się składa, że w duża z nich ilość posiada podwójne paszporty i jest w dużej mierze w konotacjach z tymi od, których powinniśmy się uczyć to już nie moja wina.
_________________
arrow Mossad did 9/11, ALL THE PROOF IN THE WORLD!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:42, 05 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Norbi
Cytat:
Przechodziłem różne fazy antysemityzmu

Laughing

Ja może zacytuję frasobliwego :


Cytat:
Żydzi rozpuszczają mit o swoich rzekomych przewagach intelektualnych. Mit ten ma za zadanie wmówić ogłupionym gojom, że nadreprezentacja żydowska jest naturalna. Posadzenie "spadochroniarza" na ministerilanym stanowisku jest pięknym przykładem na to jak rzecz się ma w praktyce. W Polsce w latach 50-tych na wysokich stanowiskach też było pełno zer bez przygotowania umysłowego, za to przygotowanych "rasowo".


I odsyłam do wątku:
viewtopic.php?t=1101
który to wątek jest wątkiem poważnym bez trolizmu , pierduł , banialuk i uniesień emocjonalnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norbi




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 694
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:30, 05 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W narodzie żydowskim, przez pokolenia wytworzonono ciśnienie które zmusza ich do samodoskonalenia się.
Efektem tego ciśnienia jest encyklopedia pełna genialnych naukowców artystów, pisarzy, poetów. lingwistów.

Przeciwną stroną do żydowski ambicji jest romski luz. Potańczą , pośpiewają ale naukowców nie wychowują. Cyganie mieszkają u nas od pokoleń a rzadko który mówi czysto po polsku.

Bywa że ziarno trafia na jałową żydowską glebę. Ambicje nie dają spać, talentu za grosz i co wtedy ?
Mamy Żyda - polityka. A on też chce do encyklopedii! Czym się to kończy, wiadomo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arwena




Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 593
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:35, 05 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czemu wątek zrobił się o Żydach - bo przecież był o Beinie i o grypie.

Dziwi mnie tez koronny argument mówiący o tym - że dr Bein jest przeciwko NWO bo jest antyżydowski.
Czy moherowe babcie w kościołach są też antyNWO z tego samego powodu?

Gdzieś tu w wątkach zagłębiających się nieco w historię XXw padały interpretacje mówiące o tym, że przed II wojną światową bogaci żydzi poświęcili biednych żydów, a także doniesienia mówiące o tym, że tak na prawdę fundacje żydowskie zbierające odszkodowania dla ofiar holokaustu nie przekazywały funduszy ofiarom, czy ich rodzinom. W tym kontekscie można się zastanawiac, czy rzeczywiście mamy do czynienia z taką jednością żydów, o jaką zwykle się ich posądza. Moim zdaniem może być sporo racji w twierdzeniu, że 'żydowstwo' jest terminem / zjawiskiem wykorzystanym przez wąską grupę bogatych ludzi do realizacji ich własnych celów i przynależność do narodu, czy określonej wspólnoty religijnej nie ma tu nic do rzeczy.

proponuję jednak wrócic do zasadniczego tematu, czyli do działalności Beina, bo wydaje mi się że nie potrzebnie robi się offtopic.
_________________
możliwość pomylenia się to część bycia wolnym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3   » 
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


dr Bein i autodestrukcja Nwo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile