W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Bo jest Polka  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
15 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 2100
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aimfor2




Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 192
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:14, 27 Sie '09   Temat postu: Bo jest Polka Odpowiedz z cytatem

Bo jest Polka.


Typowy Polak


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:17, 27 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest już Twój trzeci wątek szerzący na forum antypolonizm nie wiem czy wynika on z głupoty i kompleksów osobistych czy też z powodu innych interesów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aimfor2




Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 192
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:20, 27 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca z wilkami napisał:
To jest już Twój trzeci temat szerzący na forum antypolonizm nie wiem czy wynika on z głupoty i kompleksów osobistych czy też z powodu innych interesów.


To nie są moje filmy. Uważałem że interesujące
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SugS




Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 77
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:31, 27 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Filmy są z lat 80/90 i to jest chyba jedyną ciekawą rzeczą prócz tego jeszcze , jak niedoinformowani są angole czy amerykanie

btw. cały kanał z którego pochodzą te filmy jest anty Polski http://www.youtube.com/user/prallacikowa.

Gdyby był antyżydowski od razy bany by się posypały
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brainwash




Dołączył: 01 Lut 2006
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:07, 27 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te filmy również są interesujące i tak można bez końca.



Przesada kończy się właśnie w ten sposób.
_________________
Kto wyrządził rasie ludzkiej tak wiele złego ? Inimicus homo hoc fecti - " nieprzyjaciel człowieka to uczynił "
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkRaven




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 222
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:36, 27 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ci ludzie z filmikow ktore podal @aimfor2 nie robia nic innego jak my - oceniaja. Dla nich nasze realia sa "dziwne" poniewaz wychowani sa w innej kulturze. Tak samo my mozemy opisywac w nieskonczonosc przywary i absurdy innych nacji.

Sprawa antysemityzmu to inna kwestia. Nawet obcokrajowiec zauwazyl ze w Lodzi jest wiekszy problem niz np. w Warszawie. Wynika to niestety z historii ktorej widac nie poznal. Warto obejrzec "Ziemie obiecana" podawana w jednym temacie ostatnio zeby choc troche zrozumiec ten problem.
Pozatym trudno sie dziwic naszemu stosunkowi do Zydostwa w swietle historii i tego co sie obecnie propaguje na swiecie ("polskie obozy" itd.). Nie mowi sie o tym ze Polacy z narazeniem zycia pomagali Zydom (za pomoc ta byla kara smierci, nie tylko osoby ktora pomogla ale tez jego rodziny!). Jak wszedzie mozna znalezc rozne typy ludzi, ale wmawianie ze jestesmy najgorsi jest absurdem.

Niestety nie jestesmy tak sprytni jak Zydzi i nie wprowadzilismy podobnego terminu jak "antysemityzm" do swiadomosci ludzi. Obecnie cokolwiek sie powie negatywnego o tym narodzie dostaje sie "latke" antysemity (ktora odpowiednio zle sie kojarzy).

Naprawde mozemy byc dumni ze jestesmy Polakami, mozemy byc dumni ze swojej historii w ktorej sa dowody nasza wartosc. Malo ktory narod moze sie poszczycic podobna odwaga w walce jak nasz!
Szwedzi nagrali swietny kawalek o jednej z mniej znanych bitew IIWŚ (szkoda ze sami na to nie wpadlismy).

Takich "epizodow" jest wiecej w naszej przeszlosci i dawalismy rade. Gdyby nie nasza walecznosc juz dawno szwargotali bysmy po niemiecku lub rusku ... a jednak.

Niech propaganda probuje nam wmawiac ze jest inaczej, prawdziwi Polacy znaja swoja wartosc i moga byc dumni ze swego dziedzictwa. Miejmy tylko nadzieje ze duch patriotyzmu przezyje w naszym narodzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aimfor2




Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 192
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:58, 27 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SugS napisał:
Filmy są z lat 80/90 i to jest chyba jedyną ciekawą rzeczą prócz tego jeszcze , jak niedoinformowani są angole czy amerykanie

btw. cały kanał z którego pochodzą te filmy jest anty Polski http://www.youtube.com/user/prallacikowa.

Gdyby był antyżydowski od razy bany by się posypały


W pewien gorący, majowy weekend w Warszawie, 18 cudzoziemców opowiedziało o swoim życiu w Polsce, o swoich odczuciach i spostrzeżeniach. Ich wypowiedzi zostaly zarejestrowane na taśmie magnetycznej i tak powstał dokument "Poland: The Update". Film otrzymał wiele nagród, m.in. Złote Nożyczki na Krakowskim Festiwalu Filmowym - nagroda tygodnika "Przekrój" dla najbardziej dowcipnego filmu. (34 min - wersja festiwalowa / Polska 2001 / czarno-biały / reżyseria: Joanna Sanecka, Krzysztof Sakho, Dennis Wojda)









Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:39, 27 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DarkRaven napisał:

[...]trudno sie dziwic naszemu stosunkowi do Zydostwa w swietle historii i tego co sie obecnie propaguje na swiecie ("polskie obozy" itd.). Nie mowi sie o tym ze Polacy z narazeniem zycia pomagali Zydom (za pomoc ta byla kara smierci, nie tylko osoby ktora pomogla ale tez jego rodziny!).[...]Niestety nie jestesmy tak sprytni jak Zydzi i nie wprowadzilismy podobnego terminu jak "antysemityzm" do swiadomosci ludzi. [...]Naprawde mozemy byc dumni ze jestesmy Polakami, mozemy byc dumni ze swojej historii w ktorej sa dowody nasza wartosc. Malo ktory narod moze sie poszczycic podobna odwaga w walce jak nasz![...]Gdyby nie nasza walecznosc juz dawno szwargotali bysmy po niemiecku lub rusku ... a jednak. Niech propaganda probuje nam wmawiac ze jest inaczej, prawdziwi Polacy znaja swoja wartosc i moga byc dumni ze swego dziedzictwa. Miejmy tylko nadzieje ze duch patriotyzmu przezyje w naszym narodzie.

To o czym piszesz powinien wiedzieć każdy Polak. Trzeba takie kwestie przekazywać dzieciom w podstawówkach, ponieważ podręczniki historii, jak też coraz większa ilość miejsc pamięci narodowej na terenie naszego kraju skrzętnie i podstępnie ukrywa rolę naszych rodaków w II wojnie światowej. Jeden z przykładów:
Cytat:
Turyści zapoznający się z tablicami informującymi o pamiątkach militarnych z okresu II wojny światowej w gminie Jastarnia nie znajdą na nich wyraźnych informacji, że związane są one z atakiem niemieckim na Polskę i późniejszym okresem okupacji. Historycy zwracają uwagę, że podawanie niepełnych informacji owocuje fałszowaniem prawdy.
Tablice z opisem szlaku historii militarnej w gminie Jastarnia znaleźć można m.in. w Juracie. Jednak turyści nie znajdą tam takich sformułowań, jak: II wojna światowa czy wojna obronna 1939 roku, a jedynie ogólne określenie okresu “wrzesień 1939 r.”. I tak czytamy, że “we wrześniu 1939 r. port w Jastarni stanowił bazę dla lekkich okrętów Marynarki Wojennej”, które w połowie tego miesiąca zostały zbombardowane. Ale żądny wiedzy turysta nie dowie się niestety przez kogo.
Nie dowiemy się także, że atak na port w Jastarni na dywizjon trałowców przypuściły 14 września niemieckie bombowce nurkujące. Na kilku tablicach, sporządzonych na zlecenie urzędu miasta, również w języku angielskim i niemieckim, nie przeczytamy o agresji niemieckiej na Polskę ani o późniejszej okupacji. Jedynie na tablicy z informacją o zaporze minowej można przeczytać o “niemieckim szturmie”.

http://www.bibula.com/?p=13176
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oponamotopek




Dołączył: 10 Wrz 2008
Posty: 167
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:39, 28 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DarkRaven napisał:
(...) Nie mowi sie o tym ze Polacy z narazeniem zycia pomagali Zydom (za pomoc ta byla kara smierci, nie tylko osoby ktora pomogla ale tez jego rodziny!)(...)


Nie do końca się "nie mówi". Ostatnio na terenie naszego kraju przejezdzała, a może nawet
nadal to robi, istna pielgrzymka z przedstawicielem władz Izreala gloryfikująca lokalnych
ludzi, którzy podczas wojny udzielili pomocy właśnie żydom. Na sali są wyróżniane osoby lub
ich krewni, po czym następuje czas na opowieść bohatera a potem wspólny aplauz i podziękowania
dla niego. Cała impreza zasięg ma dość duży, ( byli nawet u mnie Smile ) przez co w jakimś stopniu
wpływa na opinie szerszego grona ludzi na temat stosunków Polsko-Izraelskich, głównie wśród ludzi młodych ...

Nawet w mainstreamie podawali, że jakiś anarchista, czy może nacjonalista, począł
wykrzykiwać "niestosowne" hasła zakłócając przebieg całego wydarzenia. Ku mojemu
zaskoczeniu został zaatakowany najpierw przez żyda, który swoją drogą nieźle rzucił się
na niego. Polacy są nagrodzani tytułem "Sprawiedliwy wśród narodów świata"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkRaven




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 222
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:37, 28 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nadal twierdze ze sie nie mowi i nie mam na mysli naszych mediow. Tego sie nie mowi na swiecie !
Myslisz ze pokaza w innych krajach te "szopki objazdowe" o ktorych piszesz ? To sie ukaze tylko u nas i wiekszosc bedzie mile polechtana. Natomiast reszta swiata nadal bedzie dostawac informacje o "polskich obozach zaglady", antysemityzmie i kolaboracji Polski/Polakow. Niezwykle latwo jest obecnie zaklamywac historie i "instalowac" antypolskie stereotypy - i to sie robi.
@DarkTech dal kolejny przyklad z zycia wziety Smile
Poruszyl tez wazna kwestie - szkolnictwo. Jezeli wiedza przekazywana w szkolach bedzie zaklamywana to nie ma szans zeby cos pozytywnego wpoic przyszlym pokoleniom. Juz teraz sporo 20-latkow jest tak oglupiona ze bezwstydnie pluje na swoj kraj i Polakow po roznych forach. Siedzi taki jeden z drugim na zmywaku w obcym kraju i juz mu sie wydaje ze jest tam "tubylcem" i moze szkalowac ojczyzne. To sa zwykle mendy i nie mam szacunku dla takich szumowin - i nie jest mi przykro jesli ktos sie poczuje urazony; uczciwy Polak bedzie wiedzial ze to nie sa slowa skierowane do niego, a zdanie antypolakow mnie nie interesuje.

Bez wzgledu na to co robi nasz rzad jestem Polakiem, a Polska jest moja ojczyzna - tego nic nie zmieni i z tego powodu moge byc dumny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aimfor2




Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 192
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:51, 01 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polacy sami z siebie robią idiotów. Jak się może świat z Polaków nie śmiać?
Alchemy Vodka jest produkowana przez Polmos Białystok.



Ilu Polaków potrzeba do zmiany żarówki
Magdalena Kazikiewicz , ak 30-01-2008, ostatnia aktualizacja 30-01-2008 18:16

Reklama polskiej wódki Alchemy produkowanej przez Polmos na zlecenie firmy z USA wywołała wściekłość Polonii. Dosłownie przedstawia żarty o Polakach, czyli tzw. polish jokes.
źródło: Archiwum
+zobacz więcej

Najbardziej znany z nich to ten z cyklu: ilu Polaków trzeba do wkręcenia żarówki? Odpowiedzi są różne. Najczęstsza: trzech – jeden stoi na drabinie z żarówką w ręku, a dwóch nim obraca. I właśnie do serii takich dowcipów o Polakach odwołał się dystrybutor alkoholu, wprowadzając Alchemy na rynek amerykański.

Reklama Alchemy przedstawia polish jokes w dosłowny sposób. Widzimy laboratorium, w którym testowane są polskie „wynalazki” – m.in. książka do nauki czytania, latarka na baterie słoneczne czy szklany młotek. Spot wywołał oburzenie. Ale byli też tacy, których reklama rozbawiła. Po tym, jak pojawiła się dzięki serwisowi YouTube w internecie na polonijnych forach, aż się zagotowało od komentarzy.

– Moi rodzice to Polacy. Ja urodziłam się już w USA. Od dziecka słyszałam żarty o Polakach. Kiedy wprowadzałam wódkę Alchemy na rynek, od razu pomyślałam, żeby w reklamach wyśmiać te stereotypowe żarty – tłumaczy ŻW właścicielka Alchemy Vodka Agata Podedworny. – Reakcje na reklamę były różne. Widać to chociażby po moich rodzicach. Tata był obrażony, a mama bardzo się śmiała – dodaje. Podkreśla też, że nie chciała nikogo obrazić.– To właśnie poczuciem humoru można walczyć z takimi żartami – uważa.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkRaven




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 222
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:13, 01 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Polacy sami z siebie robią idiotów. Jak się może świat z Polaków nie śmiać?

Cytat:
- Moi rodzice to Polacy. Ja urodziłam się już w USA.

To tyle odnosnie "polskosci" tej pani. Sadze ze tym bardziej majac polskie korzenie powinna troche inaczej podejsc do tematu - ale czego wymagac , to w koncu "hamerykanka" pelna geba.

Najlepsze jest to ze jesli u nas sie opowiada dowcipy o innych nacjach (zwlaszcza te zle o "wybranych") to wielkie oburzenie, antysemityzm i wszystko co najgorsze. Gdybysmy zaczeli produkowac reklamy przesmiewcze takie jak np. MM (Polacy zlodzieje) czy ta powyzej (Polacy debile) to szybko by sie zrobil wielki szum medialny jak to nie szanujemy innych i jakiego to zla nie wyrzadzamy.
Prawda jest taka ze kazda nacja ma swoje wady i zalety, szkoda tylko ze niektorym nie mozna publicznie nic zarzucic a po innych sie jezdzi jak na starej kobyle.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aimfor2




Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 192
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:24, 01 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DarkRaven napisał:
Cytat:
Polacy sami z siebie robią idiotów. Jak się może świat z Polaków nie śmiać?

Cytat:
- Moi rodzice to Polacy. Ja urodziłam się już w USA.

To tyle odnosnie "polskosci" tej pani. Sadze ze tym bardziej majac polskie korzenie powinna troche inaczej podejsc do tematu - ale czego wymagac , to w koncu "hamerykanka" pelna geba.

Najlepsze jest to ze jesli u nas sie opowiada dowcipy o innych nacjach (zwlaszcza te zle o "wybranych") to wielkie oburzenie, antysemityzm i wszystko co najgorsze. Gdybysmy zaczeli produkowac reklamy przesmiewcze takie jak np. MM (Polacy zlodzieje) czy ta powyzej (Polacy debile) to szybko by sie zrobil wielki szum medialny jak to nie szanujemy innych i jakiego to zla nie wyrzadzamy.
Prawda jest taka ze kazda nacja ma swoje wady i zalety, szkoda tylko ze niektorym nie mozna publicznie nic zarzucic a po innych sie jezdzi jak na starej kobyle.



z holandii można się śmiać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkRaven




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 222
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:48, 01 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aimfor2 napisał:
z holandii można się śmiać

Rozumiem ze uwazasz ten filmik za obrazliwy (bo w sumie taki jest) ... a moze sie myle ?

Wystarczy popatrzec na komentarze pod tym filmikiem. Niektorzy widza ze to obrazliwy material , jednak sa tacy ktorzy nie widza w tym nic takiego ... ot smieszny filmik z muzyczka.
Mozna na to patrzec roznie, szkoda tylko ze to wszystko dziala jednostronnie.


W podobnym tonie nagrywa Bubel Band, a jednak wszyscy krzycza ze antysemita.
Natomiast przy wysmiewaniu Polski i Polakow oglupiony zachodem narod sie dobrze bawi i nie widzi w tym nic niewlasciwego.

Nie oszukujmy sie, na swiecie zyje sporo Polakow w roznych czesciach swiata. Sa to rozni ludzie, jednak i miedzy nimi jest spora grupa wystawiajaca zla opinie naszej ojczyznie. To samo jest w kazdej innej nacji z duza grupa emigrantow.
Denerwuje mnie tylko ze mozna bezkarnie obrazac jednych, a o innych nie mozna nic powiedziec bo od razu jest wielkie oburzenie - wiec dlaczego my mamy sie nie oburzyc jak po nas jada ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:55, 01 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aimfor2 zajmij się czymś normalnym a nie pokazujesz tutaj jakies niszowe filmiki. W Polsce też się śmieją z amerykańskiego poziomu inteligencji. Co ten temat ma na celu ? Uświadomienie użytkowników o tym że są gorsi bo jacyś idioci którzy ich nie znają się z nich śmieją czy jak ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
suspenser




Dołączył: 20 Sty 2008
Posty: 669
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:52, 01 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DarkRaven - dobrze mówisz - popieram.

Staram się żyć tak by nie krzywdzić innych, szanuję i jestem dumny z tego co zrobili moi przodkowie - Polacy, a każdemu kto chce, żebym czuł się gorzej od obcokrajowca i wmawia mi propagandą, że jestem gorszy mówię - zajmij się własnymi kompleksami - a pozbędziesz się ich gdy będziesz robił rzeczy dzięki którym będziesz dumny z tego kim jesteś.
_________________
We wszystkim trzeba mieć umiar ... nawet w umiarze.

Za niezgodność poglądów i działań z własnymi Bimi zmniejsza limity.

Na szczęście kary ta są mniej dotkliwe niż za to samo 30 lat temu.

Pozdrowienia dla oficera prowadzącego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:10, 02 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zadziwiającym jest fakt, że krytyką czegokolwiek lub kogokolwiek zajmuje się osoba(y) nie potrafiący(e) sklecić zdania, nie kalecząc mojego ojczystego języka...
Mam pytanie do ~i'm4-2: Czy jesteś w stanie umotywować swoją niechęć do Polaków, czy Twoje wklejki są raczej wyrazem kołtunerii jaką wydajesz się reprezentować? Jak wspomnieli moi przedmówcy - każdy naród posiada swoje wady i zalety, jednak przesadne eksponowanie tych pierwszych może zostać odebrane jako chęć obrazy. Nie podoba mi się Twoje zachowanie. Biorąc pod uwagę że deklarujesz się Polakiem, Twoje poczynanie każe mi w to wątpić. Prędzej jesteś jakimś zasrańcem z gudłajskiego szczepu, który przyjął sobie za cel - obszczekiwanie Polaków. Laughing
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:14, 02 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem




:lol:

American Joke Laughing

kurwa to jest dopiero Amazing Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aimfor2




Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 192
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:02, 03 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DarkTech napisał:
Zadziwiającym jest fakt, że krytyką czegokolwiek lub kogokolwiek zajmuje się osoba(y) nie potrafiący(e) sklecić zdania, nie kalecząc mojego ojczystego języka...
Mam pytanie do ~i'm4-2: Czy jesteś w stanie umotywować swoją niechęć do Polaków, czy Twoje wklejki są raczej wyrazem kołtunerii jaką wydajesz się reprezentować? Jak wspomnieli moi przedmówcy - każdy naród posiada swoje wady i zalety, jednak przesadne eksponowanie tych pierwszych może zostać odebrane jako chęć obrazy. Nie podoba mi się Twoje zachowanie. Biorąc pod uwagę że deklarujesz się Polakiem, Twoje poczynanie każe mi w to wątpić. Prędzej jesteś jakimś zasrańcem z gudłajskiego szczepu, który przyjął sobie za cel - obszczekiwanie Polaków. Laughing


Jak ktoś obraża nas Polaków to każdy o tym w Polsce powinien wiedzieć. Bo to wpływa na nas negatywnie. Po to jest ten temat. A ty chcesz cenzurę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:49, 03 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego wpływa negatywnie? Bo co bo Amerykanie którzy nie rozumieją innych się noszą i myślą że cały świat jest ich ? Ja wiem jacy są Amerykanie kompletny brak zrozumienia dla innych kultur i to ich maniakalne noszenie swojej "demokracji" na cały świat żal. My też się z nich śmiejemy Smile. Pomimo wszystko Polacy mają więcej szacunku do siebie i innych nacji, oraz więcej zdrowego dystansu do życia.

Kumpel raz opowiadał jak po przyjeździe z USA mało się nie popłakał ze szczęścia w sklepie gdy usłyszał od ekspedientki nie będącej tego dnia w humorze "Czego?". Nie to co w USA sztuczność i włażenie w dupę bez wazeliny każdego dnia. Amerykanie mają niezdrową wręcz propagandę sukcesu,oni po śmierci rodziny się niedługo nawet będą uśmiechać. Właśnie ten cały ich konsumpcyjny wesoły głupawy styl życia, nas zdrowo bawi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aimfor2




Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 192
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:38, 03 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teodoryk napisał:
Dlaczego wpływa negatywnie? Bo co bo Amerykanie którzy nie rozumieją innych się noszą i myślą że cały świat jest ich ? Ja wiem jacy są Amerykanie kompletny brak zrozumienia dla innych kultur i to ich maniakalne noszenie swojej "demokracji" na cały świat żal. My też się z nich śmiejemy Smile. Pomimo wszystko Polacy mają więcej szacunku do siebie i innych nacji, oraz więcej zdrowego dystansu do życia.

Kumpel raz opowiadał jak po przyjeździe z USA mało się nie popłakał ze szczęścia w sklepie gdy usłyszał od ekspedientki nie będącej tego dnia w humorze "Czego?". Nie to co w USA sztuczność i włażenie w dupę bez wazeliny każdego dnia. Amerykanie mają niezdrową wręcz propagandę sukcesu,oni po śmierci rodziny się niedługo nawet będą uśmiechać. Właśnie ten cały ich konsumpcyjny wesoły głupawy styl życia, nas zdrowo bawi.


Przez to że ktoś nie ma szacunku do Polski to nie kupi od Polskiej firmy albo nie przyjedzie na wakacje do Polski.

Jakoś Rosja, Niemcy, i inne kraje w europie mają dużo lepszą opinie w stanach. Polskę nikt nie bierze poważnie.

W stanach wszystko nie jest piękne



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:57, 03 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zal
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:57, 03 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze ? Jebią mnie stany Smile ! I tak to nie jest ŻADEN rynek zbytu dla polskich produktów. Rynkiem zbytu jest UE, ze stanami mamy mniejszą współpracę gospodarczą, chyba większą polityczną. Przestań się wreszcie podniecać tymi filmikami z kraju gdzie duża część mieszkańców nie wie co jest stolicą Francji. To że jakiegoś kraju nie bierze się na poważnie nawet go nieznając świadczy bardzo źle o poziomie oceniających. Ludzie są podobni na całym świecie, są tylko lepiej wyedukowani i gorzej. Niestety przeciętny Rosjanin, Japończyk czy Polak wie że Europa to kontynent a nie kraj, gorzej z amerykańcem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aimfor2




Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 192
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:04, 03 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teodoryk napisał:
Szczerze ? Jebią mnie stany Smile ! I tak to nie jest ŻADEN rynek zbytu dla polskich produktów. Rynkiem zbytu jest UE, ze stanami mamy mniejszą współpracę gospodarczą, chyba większą polityczną. Przestań się wreszcie podniecać tymi filmikami z kraju gdzie duża część mieszkańców nie wie co jest stolicą Francji. To że jakiegoś kraju nie bierze się na poważnie nawet go nieznając świadczy bardzo źle o poziomie oceniających. Ludzie są podobni na całym świecie, są tylko lepiej wyedukowani i gorzej. Niestety przeciętny Rosjanin, Japończyk czy Polak wie że Europa to kontynent a nie kraj, gorzej z amerykańcem.


To dlaczego Polacy tak dobrze oceniają USA? Dlaczego firmy z USA mają tak dobrze w Polsce?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:07, 04 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i co że dobrze oceniają , gdzieś to wyczytał dawaj źródło? Czy to znaczy że mamy się przejmować jakimiś filmikami? Nie siedzisz w Polsce i widać nie wiesz że obroty handlowe z USA są niczym w porównaniu do obrotów handlowych z sąsiadami i krajami UE. a co do firm to sory ale np. Coca-Cola to ma się dobrze nawet w Kenii albo Brazylii, to są globalne firmy USA
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Bo jest Polka
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile