W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
WTC 7  
Podobne tematy
Odpowiedź na raport NIST ws. WTC7 16
Najnowsze video z wysadzenia WTC 7146
ReThink911 8
Pokaz wszystkie podobne tematy (8)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
11 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Odsłon: 39283
Strona:  «   1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adun




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 665
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:44, 10 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiscie to ja pierdole glupoty, bo nie pisze, ze wierze w UFO i o WTC lecacym z predkoscia 1100km/h... No cóż...
_________________
Bimi 7 lat po 9/11 nie wiedział, ze w Pentagonie zgineli jacyś pracownicy. Byl rownie zdziwiony, gdy odkryl, ze w siedzibie departamentu obrony USA pracują wojskowi. viewpost.php?p=47182
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zderzak




Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:10, 21 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://wiadomosci.onet.pl/1811561,12,item.html

kurwa szczyt głupoty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
franek12




Dołączył: 13 Kwi 2008
Posty: 664
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:19, 21 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zderzak napisał:
http://wiadomosci.onet.pl/1811561,12,item.html

kurwa szczyt głupoty



Cytat:

Zagadka World Trade Center została wyjaśniona

Amerykańscy naukowcy wyjaśnili kolejną zagadkę związaną z atakami z 11 września. Wbrew twierdzeniom zwolenników teorii spiskowych, przyczyną zawalenia się budynku World Trade Center 7 był pożar, a nie eksplozja ładunków wybuchowych.
World Trade Center 7 powstał w 1987 roku. Miał 47 pięter i stał naprzeciwko wież, w które 11 września uderzyły samoloty islamskich terrorystów. Po ataku budynek stanął w płomieniach, a kilka godzin później runął na ziemię.

Przez 7 lat zwolennicy teorii spiskowych przekonywali, że betonowo-stalowa konstrukcja World Trade Center 7 nie mogła zostać zniszczona przez pożar. Utrzymywali, że już po atakach budynek został wysadzony w powietrze, by jego właściciele mogli uzyskać odszkodowanie. Naukowcy z Narodowego Instytutu Standaryzacji i Technologii podważyli tę wersję wydarzeń. W 77-stronicowym raporcie stwierdzili, że przed runięciem World Trade Center 7 nie słyszano żadnego huku, który musiałby towarzyszyć detonacji. Symulacja komputerowa oparta na materiałach telewizyjnych wykazała, że bezpośrednią przyczyną zwalenia się wieżowca było runięcie 13. piętra budynku, co doprowadziło do poważnego osłabienia głównej stalowej kolumny.

Przedstawiciele organizacji "Prawda o 11 września", którzy kwestionują oficjalną wersję wydarzeń, odrzucili ustalenia ekspertów rządowej agencji. Ich zdaniem, jest wiele innych dowodów na to, że World Trade Center 7 został wysadzony w powietrze.


Jak ktos jest kretynem to w to uwierzy, a takich jest wielu, naprawde Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukassz




Dołączył: 29 Gru 2007
Posty: 7
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:29, 21 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adun Ty sie tutaj meczysz. a tu popatrz naukowcy rozwiazali zagadke. przyczyna zawalenia sie budynkow wtc7 byl pozar.!!!Smile) heheh hhee i na nic sie naukowcom zdaly slowa wlasciciela larego ze sam kazal wyburzyc wtc 7.

a tak na marginesie ciezko uznac opinie amerykanskich naukowcow w sprawie wtc i pentagonu , analize uderzenia, przyczyny zawalenia itd. na ktore powoluja sie obie strony czyli spiskowcy i ich przeciwnicy. Zostaje logiczne myslenie , a to mowi jedno inside job
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:25, 21 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://wiadomosci.onet.pl/1811561,12,item.html

Czy wierzysz w wyjaśnienia naukowców?
Tak 1616 30%
Nie 2949 55%
Nie mam zdania 463 9%
Nie interesuje mnie to 334 6%
(21.08.2008 godzina 23:27)


Choć prawa fizyki to daleko nie to samo co wybory miss zagłosujmy Smile
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PopS




Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 620
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:32, 21 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hahaha właśnie zobaczyłem ten artykuł na onecie Razz

No nie mogę NIST wytłumaczył WTC7 Razz A ja głupi nie wierzyłem Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:55, 21 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

edit: kurcze, ktoś już dał tekst. Pod wpływem emocji, raz jeszcze chciałem go umieścić. Anyway, to łgarstwo jest przeznaczone tylko dla mas baranów.

"Budynek STANĄŁ W PŁOMIENIACH" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

"KILKA GODZIN PÓŹNIEJ" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tylko podły skurwysyn mógł umieścić taki artykuł, by otumanić już i tak otumanione do reszty masy "planktonu" (sorry Grizzly, ale pożyczyłem sobie Twoje określenie)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Leech




Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 289
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:21, 22 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Symulacja komputerowa oparta na materiałach telewizyjnych wykazała, że bezpośrednią przyczyną zwalenia się wieżowca było runięcie 13. piętra budynku, co doprowadziło do poważnego osłabienia głównej stalowej kolumny.


Wiecie coś na ten temat? Pierwszy raz widzę coś takiego. Jest w ogóle jakiś materiał na którym widać 13 piętro?


Tak 3882 29%
Nie 7698 57%
Nie mam zdania 1136 8%
Nie interesuje mnie to 804 6%
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:30, 22 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leech napisał:

Wiecie coś na ten temat? Pierwszy raz widzę coś takiego. Jest w ogóle jakiś materiał na którym widać 13 piętro?


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Raport ma 77 stron, bo przecież Jezus powiedział, dokładnie nie cytuję "nie 7 a 77 razy nadstaw policzek"...a 13 to "zmiana"...może się uda ogłupić trollllleniem Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:23, 22 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A właściwie to sami sobie bata kręcą i dołek kopią takimi raportami z badań "naukowców".
Cudzysłów, bo to w istocie są sługusy pokroju tych ze środowisk medycznych, co to wymyślają nowe choroby i rozkręcają sprzedaż nowych tzw. lekarstw. Praca na zamówienie rządowe, albo raczej na zamówienie finansjery.

Najpierw ogarnęła mnie wściekłość, ale dzisiaj myślę, że ten raport z linku to prawdziwy gwóźdź do trumny tego oficjalnego. Poziom wręcz żenujący. Kogo oni chcą oszukać ?
Pisanie, że kolaps siódemki spowodował pożar ("budynek stanął w płomieniach") (ROTFL) już powinien zwrócić uwagę sceptyków wobec krytycznej analizy rządowej wersji, gdyż to merytoryczny samobój. A przecież:

- nie wpuszczano strażaków do WTC 7
- zachowało się niewiele zdjęć, bo nie było co fotografować. Kilka nieistotnych pożarków nie mogło zwrócić uwagi. Te zaś (zdjęcia), które możemy oglądać, m.in u Hufschmida w książce, wyraźnie pokazują, że taki pożar mogło zgasić kilku strażaków bez żadnego problemu. Trzeba być naprawdę krnąbrnym umysłowo albo agentem, by móc przytaknąć wnioskom zawartym w onetowskim linku.

Ale trzeba było coś wymyślić, bo zbliża się rocznica i pojawiają się wciąż te same pytania. Skurwiele wiedzą, że termin "teoria spiskowa" już tak bardzo deprecjonująco nie działa. Co najwyżej na totalnych przygłupów bez cienia wyobraźni.
Ale publikują uparcie kłamstwo za kłamstwem. Niestety, wersja o pożarze, który sproszkował siódemkę i doprowadził ją do całkowitego wyburzenia (kontrolowanego - patrz -ugięcie do środka, spylony materiał, idealna symetria kolapsu) jest już takim szczytem bezczelnego obrażania inteligencji czytelnika, że staje się przysłowiową piłką do własnej bramki. Wiem, wiem - wciąż ogromna liczba naiwnych jeszcze wierzy we wszystko, co im się poda na ekran monitora lub tv.

ps: Mój komentarz - mimo że umieszczano inne krytyczne - nie został dopuszczony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:48, 22 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



NIST: “Then a Miracle Occurs”
NIST WTC 7 Report: Shameful, Embarrassing And Completely Flawed
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Adun




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 665
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:26, 22 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak, przeciez jak wykonali 3 letnie badania i zrobiono jeden z najlepszych modeli komputerowych jakie kiedykolwiek stworzono, aby udowodnic, ze WTC7 zawalil sie od pozaru, to nalezy sie od razu nie zgodzic.. Uzywajac oczywiscie argumentow takich jak:

Cytat:
Raport ma 77 stron, bo przecież Jezus powiedział, dokładnie nie cytuję "nie 7 a 77 razy nadstaw policzek"...a 13 to "zmiana"...może się uda ogłupić trollllleniem


Cytat:
Wiecie coś na ten temat? Pierwszy raz widzę coś takiego. Jest w ogóle jakiś materiał na którym widać 13 piętro?


Cytat:
Tylko podły skurwysyn mógł umieścić taki artykuł, by otumanić już i tak otumanione do reszty masy "planktonu" (sorry Grizzly, ale pożyczyłem sobie Twoje określenie)


Cytat:
Hahaha właśnie zobaczyłem ten artykuł na onecie

No nie mogę NIST wytłumaczył WTC7 A ja głupi nie wierzyłem


No coz.. To niby ja tu jestem trollem i mam nalozony limit... Jedna jednak wypowiedz nie daje mi odpoczac. Mianowicie niejaki pan Tomkiewicz, ktory oklamuje wlasciwie w kazdym zdaniu swych "wypocin". Przejze zatem, co ma do powiedzenia.

Cytat:
A właściwie to sami sobie bata kręcą i dołek kopią takimi raportami z badań "naukowców".

Kazdy z tej ekipy pracujacej nad raportem nt WTC7 ma zapewne wiedze znacznie wieksza w dziedzinie niz ty, wiec troche pokory.

Cytat:
Najpierw ogarnęła mnie wściekłość, ale dzisiaj myślę, że ten raport z linku to prawdziwy gwóźdź do trumny tego oficjalnego. Poziom wręcz żenujący. Kogo oni chcą oszukać ?

A ty kogo, tymi swoimi klamstwami?

Cytat:
- nie wpuszczano strażaków do WTC 7

Oczywiscie, ze strazacy byli w WTC7! po co klamiesz??

Cytat:
- zachowało się niewiele zdjęć, bo nie było co fotografować. Kilka nieistotnych pożarków nie mogło zwrócić uwagi. Te zaś (zdjęcia), które możemy oglądać, m.in u Hufschmida w książce, wyraźnie pokazują, że taki pożar mogło zgasić kilku strażaków bez żadnego problemu. Trzeba być naprawdę krnąbrnym umysłowo albo agentem, by móc przytaknąć wnioskom zawartym w onetowskim linku.

Coz.. Tak sie sklada, ze to wlasnie strazacy oceniali pozary w WTC7 i byli tam i to oni podjeli decyzje o opuszczeniue terenu, poniewaz obawiali się upadku wiezy. Rozumiem, ze wiesz lepiej niz oni?
Strazak Frank Papalia opisuje stan WTC7 w ten sposób "Widzielismy ogien i dym na południowej scianie budynku. Duzo uszkodzeń.. dużo uszkodzeń. Okna na około 10-13 pietrze zaczely upadac z powodu ciezkiego pozaru. Popatrzylismy i pomyslelismy 'Jest tak duzo ognia w tym budynku, nikomu nie uda się go ugasic'".
Pozatym strazacy jak najbardziej nie byli zaskoczeni, gdy budynek upadl.

Cytat:
Niestety, wersja o pożarze, który sproszkował siódemkę i doprowadził ją do całkowitego wyburzenia (kontrolowanego - patrz -ugięcie do środka, spylony materiał, idealna symetria kolapsu)

Idealna symetria kolapsu? No coz.. Moze i tak, ale w takim razie czemu ten idealnie upadajacy WTC 7 zahaczyl o budynek stojacy obok?


Pytanie "Czy jest wlasciwie mozliwe wykonac wyburzenie takiego budynku jak budynek #7, budynku w ktorym sa ludzie (wynajmowane powierzchnie) i nikt by nic nie zobaczyl?". Odpowiedz Marka Loizeaux (prezydent firmy Controlled Demolition Inc.) "Na duzym ekranie, w filmie.. Cos z Brucem Willisem. W rzeczywistosci, NIE."

Cytat:
jest już takim szczytem bezczelnego obrażania inteligencji czytelnika, że staje się przysłowiową piłką do własnej bramki. Wiem, wiem - wciąż ogromna liczba naiwnych jeszcze wierzy we wszystko, co im się poda na ekran monitora lub tv.

ps: Mój komentarz - mimo że umieszczano inne krytyczne - nie został dopuszczony.


Duzo gadania, wyzywania, a tak naprawde nie jestescie w stanie udowodnic, ze NIST sie myli... Ba.. Nawet nie macie na to zadnych argumentow.
_________________
Bimi 7 lat po 9/11 nie wiedział, ze w Pentagonie zgineli jacyś pracownicy. Byl rownie zdziwiony, gdy odkryl, ze w siedzibie departamentu obrony USA pracują wojskowi. viewpost.php?p=47182
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:23, 22 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po długiej nieobecności Adun postanowił okrężną drogą(sofistyczną) udowodnić ze Budynek który został wyburzony przy pomocy ładunkow wybuchowych zawalił sie na skutek podmuchu kurzu i kawalków WTC 1i 2ktore nie były wstanie zagrozić w znacznym stopniu konstrukcji WTC7.A tak do zdjęcia to sugerujesz ,że collaps może wyglądać inaczej jeżeli po drugiej stronie ulicy zawala sie budynek oddolnie.Znalazłem ciekawą perełke na wikipedii.Oto fragment
Cytat:
Oprócz wież numer 1 i 2 zawaliły się a tak naprawdę został zmiażdżony przez spadające odłamy elewacji i kolumny rdzenia hotel Marriott (WTC3) oraz budynek WTC7

Zapomnieli dodać ,że hotel Marriot był tuż przy WTC1 i 2 a WTC7 odpowiednio daleko by nie uszkodzić go na tyle by zawalił sie w kilka sekund.

_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:42, 22 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aro_klb napisał:
Budynek który został wyburzony przy pomocy ładunkow wybuchowych zawalił sie na skutek podmuchu kurzu i kawalków WTC 1i 2ktore nie były wstanie zagrozić w znacznym stopniu konstrukcji WTC7[/img]


z przykrościa stwierdzam że nie chce oglądać ludzi którzy pierdzielą bzdurki pod publike zamkniętego k(u)łka różanicowego

nie chce ich widzieć w Brukseli rzecz jasna

wstydziłbym się Rodaków pod transparentem Prawdy którzy prawde składają z nic nie znaczących ka wa łkó w wież

z jednej strony jest to budowla nie(!)imająca się floty boeingów z z bakami pełnymi zupy lotniczej


z drugiej zaś strony fragmenty tej solidnej budowli ,monolitu
nie są w stanie zagrozic niczemu
nawet straganowi z kapciami

Cytat:
To Ty Scorpio jesteś na tym awatarze?Masz solidne klapki na oczach To tak z mojej strony


jeśli to wszystko co miałeś do powiedzenia brachu to gratuluje

jedź do brukseli robic z siebie kretyna[/quote]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:13, 23 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To Ty Scorpio jesteś na tym awatarze?Masz solidne klapki na oczach Smile To tak z mojej strony Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:45, 23 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aro_klb napisał:
To Ty Scorpio jesteś na tym awatarze?Masz solidne klapki na oczach Smile To tak z mojej strony Smile

Kiedyś mówili na to "bryle"... Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:49, 23 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Scorpio napisał:
jedź do brukseli robic z siebie kretyna

Nie kumam co sie tak tej Brukseli przyczepiłeś.Ubzdurałeś sobie ,że tam jade i trzymasz sie tego jak mucha kupy.
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:21, 23 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AE911Truth Press Conference 8/21/08 Response to NIST Final Report on WTC 7
http://www.911blogger.com/node/17319
http://www.ae911truth.org/actionalerts/#aa8


News Conference Audio (~13MB MP3 Audio)



I film z nieudanej konferencji, nieudanej bo ktoś zaczął zadawać niewygodne pytania:


Przesłuchajcie z 2 - 3 razy i zastanówcie się co koleś tak na prawdę powiedział. To niesamowite ale mówi wprost. Wybraliśmy spośród teorii taką która naszym zdaniem jest najbardziej wiarygodna i... ?
Czyli zaczęli od wymyślenia teorii w oderwaniu od faktów, a potem, zaczęli opisywać argumenty popierające tą teorię odrzucając, przemilczając fakty które do niej nie pasują. To miło z ich strony, że przynajmniej są szczerzy, nie ładnie natomiast, że unikają niewygodnych pytań. Polityk może sobie na to pozwolić, naukowiec nie.

No i końcówka:
Cytat:
Rare Event?
New Phenomenon?

co tu komentować? Smile Te wyrażenia automatycznie przechodzą do klasyki gatunku.

Teraz jak pani w szkole zapyta cię Adun o pracę domową możesz powiedzieć, że nastąpił "Rare Event" i "New Phenomenon".
"Pies mi ją zjadł" przechodzi do lamusa. Laughing

I jeszcze wywiady z Shane'm Geiger'em - człowiekiem, który bezskutecznie próbował zadawać pytania na powyższym filmie:

http://www.radiodujour.com/people/geiger.....geiger.mp3
http://www.radiodujour.com/people/geiger.....geiger.mp3
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Adun




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 665
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:10, 24 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie udanej? Ja tam nic nieudanego nie widziałem, oprocz goscia, ktory nie potrafi zadawac pytania na konferencji prasowej.
Gdybys jacek nie robił łacha, tylko obejzal bys dokument na video.google to bys znal odpowiedz na czesc pytan tego typka. Zwlaszcza ten jego belkot odnosnie mikrosfer...

Sunder bardzo dobrze mu odpowiedzial.. "Przeczytaj, to co napisalismy. ZROZUM TO i dopiero kiedy to zrozumiesz, bedziesz mogl prowadzic z nami dyskusje." Tak to jest jak matoły nie majace odpowiedniej wiedzy biorą sie za zadawanie "niewygodnych pytan".

Pozatym TAK. Zawalenie WTC7 było jak najbardziej fenomenem. Podawalem juz przyklady budowli, ktore zawalaly sie calkowicie/czesciowo od pozaru, jednak WTC7 pokazal, jak niebezpieczne są zbyt dlugie połączenia między kolumnami rdzenia i zewnetrznymi. I jak najbardziej analizy komputerowe dowodzą, ze zawalenie WTC7 bylo spowodowane utratą tylko jednej kolumny.
_________________
Bimi 7 lat po 9/11 nie wiedział, ze w Pentagonie zgineli jacyś pracownicy. Byl rownie zdziwiony, gdy odkryl, ze w siedzibie departamentu obrony USA pracują wojskowi. viewpost.php?p=47182
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:39, 24 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, tak... Widać dokładnie dla kogo przeznaczony jest raport NIST. Dla zatwardziałego betonu. Ludzi o niewyczerpywanych pokładach naiwności i wiary w nieomylność i dobre intencje ludzi na usługach pentagonu. Gdyby NIST napisał, że WTC7 zawalił się od efektu motyla, bo zbyt wielu Chińczyków na raz puściło w jednym kierunku bąka to też byś Adun tu na forum bronił tego "fenomenu"? Powiesz, że nie, a nie rozumiesz, że bronisz czegoś dokładnie tak samo sprzecznego z logiką i prawami fizyki.

Dodam tylko tyle, że to był aż taki "fenomen", że jak widać na filmie strażacy i media przewidzieli, że się za chwilę stanie.

Odsuńcie się, bo za chwilę nastąpi "fenomen" który się nigdy nie zdarzył, ale mamy przeczucie, że zaraz się wydarzy o czym za 7 lat napisze NIST i budynek się zawali. Laughing

To dokładnie tak jak w roku 1933 w Berlinie. Tam też Reichstag spłonął w konsekwencji "bardzo rzadkiego wydarzenia", "fenomenu".

Nie wiem czego innego, jak kolejnego cudu po tym "raporcie" można było się spodziewać.
Do cudownych paszportów, cudownych trawników, cudownego golenia podwozia lotu 77, cudownego pola w Pensylwanii, cudownej torby Atty z dowodami, cudownej sesji giełdowej przez zamachami na której akcje UA i AA wzbudziły fenomenalne wręcz zainteresowanie, cudowna opieszałość NORAD, cudowne 25 manewrów przypadkiem odbywających się tego dnia lub tuż po, cudownie ćwiczono samoloty wlatujące w budynki, cudowne kałuże stopionej stali pod WTC, cudowne olewanie raportów o niechybnych zamachach przed 911, cudownych telefonów komórkowych dzwoniących na wysokości 8000 metrów, cudownie znikających filmów z nagraniami samolotu wlatującego w pentagon.... itd dochodzi kolejny cud, "rzadki wyjątek" w który należy uwierzyć jeżeli jest się patriotą. Kto nie wierzy powinien być leczony psychiatrycznie lub umieszczony w obozie koncentracyjnym bo pewnie jest z Al Kaidy.

Całe szczęści ten raport działa tylko na naszą korzyść. NIST potwierdził w nim, że za zawalenie się nie odpowiadają zniszczenia spowodowane przez szczątki WTC 1 i 2, ani eksplodujące generatory. Zdaniem ekspertów to działanie pożaru spowodowało zaistnienie fenomenu. Nie jest więc to raport dla ludzi myślących samodzielnie lecz dla tłumu Amerykańskich rednecków jedną ręką pochłaniających BigMaka, a drugą machających małymi amerykańskimi flagami made in China.
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:15, 24 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do sprzątania gruzów została zatrudniona firma znana jako Controlled Demolition inc..
Pytanie do ludzi mądrych. Czy do takich prac zatrudnia się firmy wyburzeniowe ?

Pytanie następne - nie do kretów tylko do sceptyków jak np. Scorpio: dlaczego zaczęto sprzątać teren spustoszony zamiast - jak to się dzieje w przypadku każdego śledztwa - najpierw sprawdzić i zebrać materiał dowodowy ? Firmy sprzątające - jak pisze Hufschmid - miały większe prawa na miejscu zbrodni - aniżeli dochodzeniówka. Poza tym, nikt nie sprawował nadzoru nad zabezpieczeniem dowodów. Firmy oczyściły teren i dowody poszły precz.

A teraz pisze się raport o pożarach w siódemce. I to pożarach, które w kilka godzin po kolapsie 1 i 2 doprowadziły do zawalenia się budynku nr 7. Już nawet nie ma samolotów, jest tylko wielki ogień i....żenujące próby buforowania się naruszeniem struktury podczas ataku na sąsiednie wieże. Logicznie rzecz jest nie do przepchnięcia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:57, 24 Sie '08   Temat postu: Kluczowe w WTC Odpowiedz z cytatem

Tomkiewicz napisał:
Do sprzątania gruzów została zatrudniona firma znana jako Controlled Demolition inc..
Pytanie do ludzi mądrych. Czy do takich prac zatrudnia się firmy wyburzeniowe ?

Pytanie następne - nie do kretów tylko do sceptyków jak np. Scorpio: dlaczego zaczęto sprzątać teren spustoszony zamiast - jak to się dzieje w przypadku każdego śledztwa - najpierw sprawdzić i zebrać materiał dowodowy ? Firmy sprzątające - jak pisze Hufschmid - miały większe prawa na miejscu zbrodni - aniżeli dochodzeniówka. Poza tym, nikt nie sprawował nadzoru nad zabezpieczeniem dowodów. Firmy oczyściły teren i dowody poszły precz.


Cytat:
Gwoli ścisłości: według TZOLKINA, świętego kalendarza Majów, rok od ataku upłynął 29 maja. (Tzolkin liczy 260 dni i tyleż kinów - energetycznych programów czasu). I właśnie 29 maja zakończono porządkowanie strefy zerowej, zapadła też decyzja o nie odbudowywaniu wież Światowego Centrum Handlu. 30 maja uczono pamięć ofiar tragedii 20 minutowym milczeniem. Widać, że prawa CZASU działają bez względu na to, czy o nich wiemy, czy nie. Wszak burmistrz Nowego Jorku zapewne nie zaglądał do Tzolkina.

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

To nie był przypadek....wszystko było zsynchronizowane z 13x20=260
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:31, 25 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Psychology & WTC7
http://www.911blogger.com/node/17338
Asch 'Conformity' experiment and the Milgram 'Obedience' experiment go a short way to explaining how on earth people can think that fire bought down WTC7 on 911, i.e. because an authority figure said so. But with one dissenting voice the group think breaks down. Speak the truth and more people will also.


_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Adun




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 665
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:46, 27 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Do sprzątania gruzów została zatrudniona firma znana jako Controlled Demolition inc..
Pytanie do ludzi mądrych. Czy do takich prac zatrudnia się firmy wyburzeniowe ?

Jak najbardziej. Zwlaszcza do takiego gruzowiska jakim byl kompleks WTC po 9/11.




Fakty odnosnie WTC7 są jednoznaczne. Przy okazji mozemy zobaczyc żenujący poziom argumentów pana Gage'a, przewodniczacego ruchu inzynierow i architektow dla 9/11...
_________________
Bimi 7 lat po 9/11 nie wiedział, ze w Pentagonie zgineli jacyś pracownicy. Byl rownie zdziwiony, gdy odkryl, ze w siedzibie departamentu obrony USA pracują wojskowi. viewpost.php?p=47182
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Leech




Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 289
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:21, 27 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adun napisał:
I jak najbardziej analizy komputerowe dowodzą, ze zawalenie WTC7 bylo spowodowane utratą tylko jednej kolumny.


To dlaczego przy kontrolowanym wyburzaniu tak ważne jest podcięcie wszystkich rdzeni w tym samym prawie momencie? Patrząc na "zawalenie się" WTC7 i czytając raport NIST wystarczy wysadzić jedną kolumnę a budynek leci prościutko w dół. To jest bzdura.
Gdyby wysadzić tylko jedną kolumnę to reszta kolumn nie leci w dół tylko przechyla się na bok, czyli do środka w miejsce ściętej kolumny. To chyba logiczne?

Na filmiku poniżej około 1:34 widać ten potężny, jakiego świat nie widział pożar na 13 piętrze:


w lepszej jakości:
http://www.megaupload.com/?d=I0V3WV66
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15   » 
Strona 12 z 15

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


WTC 7
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile