W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
12-latka zmuszała kilkuletnie dzieci do seksu  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
4 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 895
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ansu




Dołączył: 24 Maj 2009
Posty: 124
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:46, 29 Lip '09   Temat postu: 12-latka zmuszała kilkuletnie dzieci do seksu Odpowiedz z cytatem

Teksas: 12-latka zmuszała kilkuletnie dzieci do seksu
Nie wiem jak to można skomentować ale ten kraj jest chory.
Cytat:
w samym stanie Teksas na liście przestępców seksualnych jest już obecnie 4000 osób niepełnoletnich. Około tysiąc z nich popełniło przestępstwo nie mając nawet 14 lat. W rejestrze są nawet 10-letnie dzieci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Prrivan




Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 1832
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:37, 29 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...i zepsuty do szpiku kości...

http://wiadomosci.onet.pl/2016913,441,item.html

Cytat:

CNN, Pog/11:17

USA: brutalne morderstwo ciężarnej kobiety
Amerykańska policja szuka człowieka, który zamordował kobietę w Massachusetts i wyciął z niej potem 8-miesięczny płód - informuje CNN.
Policjanci znaleźli kobietę martwą, po tym jak sąsiedzi poinformowali o dochodzącym z mieszkania nieprzyjemnym zapachu. 23-letnia kobieta została znaleziona zakrwawiona w szafie ściennej w sypialni, była owinięta w pościel.

Ostatni raz widziano ją żywą w czwartek. Kobieta nie żyła więc od kilku dni. W trakcie autopsji odkryto, że kobieta była w ósmym miesiącu ciąży, a płód został wycięty po śmierci. Według policji dziecko mogło przeżyć, pod warunkiem, że udzielono mu natychmiastowej pomocy medycznej.


Czytałem kiedyś że Czerwoni Khmerzy robili takie rzeczy ale żeby w kraju który dumnie mieni się cywilizowanym?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:14, 29 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

proponuję zrobić jakąś masową akcję do Kaczora żeby pierdolić już te wizy, nie wiem jak Wy ale ja tam w życiu nie pojadę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8588
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:15, 29 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie będe zaczynał nowego tematu więc wrzuce to tu :

Matka zabiła 3-tygodniowego syna i zjadła części ciała

Gdy policjanci z San Antonio w USA weszli w niedzielę do domu 33-letniej Otty Sanchez, zaniemówili z przerażenia. W mieszkaniu zastali potwornie zmasakrowane zwłoki 3-tygodniowego noworodka oraz jego matkę krzyczącą "zabiłam i zjadłam swoje dziecko!". Widok okaleczonych zwłok chłopca był tak wstrząsający, że policjanci, którzy je znaleźli, musieli poprosić o pomoc psychologiczną - podaje "Daily Mail".

wiecej tu http://wiadomosci.wp.pl/kat,1347,title,M.....caid=18789
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krystao




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 106
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:18, 29 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale czy to dowód na zdziczenie Ameryki, czy tego typu atrakcje działy się zawsze i wszędzie, tylko nie było po prostu takiego zagęszczenia faktów i superekspresów które by na to czyhały?

W Brazylii gdzie mieszkam też ciągle są podobne sensacje - naprawdę ta sama liga - tylko zostają na forum krajowym i jakoś do onetu nie docierają.

Dla mnie przerażające jest nie tyle to, że dochodzi do takich przypadków (na 6 milardów ludzi zawsze się trafi trochę wariatów), ale to, że tylu ludzi z radością takie newsy kupuje. Ale trzeba przyznać, że jest w tym coś perwersyjnie pociągającego, nieprawdaż?
_________________
Capitalism is the astounding belief that the most wickedest of men will do the most wickedest of things for the greatest good of everyone. - J.M.Keynes
http://www.storyofstuff.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8588
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:27, 29 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krystao napisał:
Ale czy to dowód na zdziczenie Ameryki, czy tego typu atrakcje działy się zawsze i wszędzie, tylko nie było po prostu takiego zagęszczenia faktów i superekspresów które by na to czyhały?

W Brazylii gdzie mieszkam też ciągle są podobne sensacje - naprawdę ta sama liga - tylko zostają na forum krajowym i jakoś do onetu nie docierają.

Dla mnie przerażające jest nie tyle to, że dochodzi do takich przypadków (na 6 milardów ludzi zawsze się trafi trochę wariatów), ale to, że tylu ludzi z radością takie newsy kupuje. Ale trzeba przyznać, że jest w tym coś perwersyjnie pociągającego, nieprawdaż?


masz racje to jest przerażające że takie rzeczy opisują. Ze ludzie się tym gównem nakręcają . Mnie zbulwersował fakt że zjadła ona maluszkowi część mózgu . Takie rzeczy dzieją się na całym świecie to fakt , ale niektórym pismakom wydaje się że ameryka ma świecic przykładem i takie sprawy nie powinny mieć miejsca .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ansu




Dołączył: 24 Maj 2009
Posty: 124
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:58, 31 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wracając do tematu.
jakoś do mnie nie dociera jak to rozumieć
Cytat:
...na liście przestępców seksualnych...W rejestrze są nawet 10-letnie dzieci.

Kurcze a moja żonka wykąpała dziecko poklepała po pupie i jeszcze pocałowała w tą pupcie jak mnie wkurzy to doniosę gdzie trzeba, dostanie dożywocie jak nic............


Muszę się przyznać do tego że jak żonka ma ma drugą zmianę to ja kapie dzieci i myję je tam tam też i nawet czasem biegają po domu na golasa...............


I kto tu jest nienormalny ludzie czy system ??

Czasem ludzie - czasem system??

Może ludzie przez nienormalny system stają się nieanormalni ??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Prrivan




Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 1832
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:37, 05 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Stanach kolejne bezsensowne śmierci...

http://www.tvn24.pl/-1,1613222,0,1,strze.....omosc.html

Cytat:

07:30, 05.08.2009 /PAP, Reuters, CNN
Strzelanina w fitness clubie Pięć osób nie żyje
"NIC NIE POWIEDZIAŁ. WIEDZIAŁ, GDZIE CHCE TRAFIĆ"

Co najmniej pięć osób zginęło, a 10 zostało rannych w kolejnej strzelaninie w USA. Tym razem strzały padły w fitness clubie na przedmieściach Pittsburgha w stanie Pensylwania.
Do strzelaniny doszło przed północą czasu polskiego (9 czasu lokalnego) w miejscowości Collier Township, 16 kilometrów na południe od Pittsburgha.

Jak wynika z relacji świadków zdarzenia, do jednej z sal gimnastycznych fitness clubu, w której znajdowały się ok. 30 kobiet, wszedł mężczyzna w średnim wieku z dużą sportową torbą.

Wyciągnął broń, zgasił światło i zaczął strzelać. Na koniec popełnił samobójstwo strzałem w głowę.

- Nic nie powiedział. Wiedział, gdzie chce trafić. Wszedł do sali i zaczął strzelać – powiedział Charles Moffatt z policji.

Ile jest ofiar?

Dokładna liczba ofiar nie jest jeszcze znana. Lokalna telewizja KDKA informuje o sześciu osobach zabitych i 10 rannych, z czego część ma znajdować się w stanie krytycznym. Natomiast CNN podaje, że rannych może być nawet 15 osób.

W budynku fitness clubu w czasie strzelaniny znajdowało się od 60 do 70 osób.


Dać małpie brzytwę,kurwa mać...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dexterxx




Dołączył: 29 Lip 2009
Posty: 8
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:35, 07 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie u nich prawo. Droga do zdobycia broni (owszem, czasem może być bardzo przydatna) powinna być dłuższa, wzbogacona wieloma badaniami psychologicznymi itd..

Bałbym się chodzić po państwie, gdzie posiadanie broni jest legalne.. chociaż bandę z rządu czy bilderbergów to bym powybijał..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kondrix




Dołączył: 14 Cze 2008
Posty: 205
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:12, 15 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Horton hears a who (2008) (Horton słyszy ktosia). Jedna z ostatnich produkcji studia Pixar/disney.
Po obejrzeniu zaledwie kilku minut z tego filmu mogę powiedzieć, że ilość treści podprogowych w tym filmie jest przytłaczająca.
Związku z tematem wątku chyba nie trzeba wyjaśniać.



1 2
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:54, 15 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to jak myślicie, czemu się dzieją te okrutne rzeczy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piotr147




Dołączył: 25 Sie 2006
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:01, 16 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak w polsce:
matki nie wyrzucają dzieci na śmietnik
ojcowie nie zabijają i nie trzymają w szafie zwłok w puszkach
kazirodztwa też nie ma
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GrzegorzP




Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 313
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:23, 16 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomkiewicz napisał:
No to jak myślicie, czemu się dzieją te okrutne rzeczy?

Bo istnieje różnorodność?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Entrop




Dołączył: 30 Kwi 2009
Posty: 276
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:51, 16 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi sie, ale to nie na podstawie owych makabresek tylko, ze nasycenie EGO bliskie jest czegos w rodzaju krystalizacji. Widac to wyraznie w przyspieszeniu psycho-soc. jakie wyraznie odczuwamy, a przy tym, splaszczeniu horyzontu swiadomości do wymiaru jedynie materialnego.
To, że jest to uposledzenie nie wymaga z gruntu wyjasnien. Dobrym na to przykladem jest interpretacja tgz "śmieci genetycznych" w DNA.
Otwartą pozostaje kwestia z jakich powodów degenerujemy: matafizycznych,zwiazanych z bytami o tyle bardziej zlożonymi od nas jak my w całości od jednej z 50 000 000 000 000 komórek z jakich jesteśmy zbudowani, np, czy tych związanych z elektrodynamiką entropii uwzgledniając na którymś z etapiów choćby fluktuacje kwantowe.

Dobrze jest mieć swoją wersję, która daje silę do walki ze złem.
Dla mnie osobiście to jest miernikiem ile w tych dociekaniach Prawdy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:33, 16 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GrzegorzP napisał:
Tomkiewicz napisał:
No to jak myślicie, czemu się dzieją te okrutne rzeczy?

Bo istnieje różnorodność?


Owszem, i to jaka! Różnorodność w wymyślaniu fałszywych przyczyn, byle tylko nie winić rodziców. Już genobzdurzenie nie wystarcza, trzeba znajdywać przyczyny w metafizyce. No i w tv, grach komputerowych, bo bóg tak chciał, teściowa i chomik...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Entrop




Dołączył: 30 Kwi 2009
Posty: 276
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:09, 16 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomkiewicz, jest niedziela, a jutro do roboty....nie powinieneś nic brać Smile

A jak Ty myślisz, czemu dzis jest tak makabrycznie inne od tego naszych rodziców?
Oczywiście możez pominąć udział psychopatycznego chomika....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GrzegorzP




Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 313
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:20, 16 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomkiewicz, ok, to wina toksycznych rodziców. I co dalej?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:01, 16 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dalej jest "very hard work", by nie zostać miotanym przez nieświadomość i manipulowanym. Wybitnie pomagają w tym książki Alice Miller.
Dojrzenie pewnego schematu, o którym wałkowałem tutaj kilkukrotnie, jest zbawienne w skutki. Pożyteczne skutki, choć dla wielu, to mrożący krew w żyłach horror, przed którym woleliby uciec we wszystko, łącznie z ciężką chorobą.
Ogólnie, nabieram coraz większego przekonania, że i tak to forum jest czymś lepszym dla bardzo młodych ludzi, niż siedzenie i żłopanie piwska w zadymionym pubie. No i skarbnica wiedzy o 9/11 i innych ważnych sprawach. Już nawet nie chce mi się psioczyć na Icke'a pogromcę jaszczurów czy innych tego typu ściemniaczy. Pisanie o tym i tak jest lepsze niż przygłupie czatowanie po nocach lub żelowanie kudłów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


12-latka zmuszała kilkuletnie dzieci do seksu
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile