W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Ian Xel Lungold - Kalendarz Majów - ewolucja (PL)   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
17 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 5629
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
shielder




Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 129
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:52, 05 Sie '09   Temat postu: Ian Xel Lungold - Kalendarz Majów - ewolucja Odpowiedz z cytatem

Ian Xel Lungold (R.I.P.) uzbrojony w kilka kartek i pióro wyjaśnia działanie świadomości i cel ewolucji na podstawie wzorca, którym jest Kalendarz Majów. Od wielkiego Wybuchu, po czasy obecne aż do 28 września 2011 roku kiedy to kalendarz i jego aspekty stworzenia zbiegają się w jednym punkcie. Ten 3 godzinny wykład to prawdziwe lekarstwo na stres związany z natłokiem wydarzeń, który wszyscy zaczynamy odczuwać. Poprzez zrozumienie mechanizmów działania otaczającej nas rzeczywistości i celu w jakim to wszystko zmierza możemy ze spokojem patrzeć w przyszłość jak na przewidywalną układankę. Przestajemy być wtedy niewolnikami procesów, których nie rozumiemy albo nie zauważamy. Pojmując je możemy stać się bardziej elastyczni i przetrwać kiedy sytuacja na świecie zacznie wymykać się spod kontroli.

Napisy w moim wykonaniu

http://www.youtube.com/watch?v=8MZRbaLV1.....mp;index=0
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Barbarossa




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 93
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:49, 05 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czesc 2/19 nie dziala.
_________________
Per aspera ad astra.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Naznaczony




Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 655
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:10, 05 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wszystko działa!!! dzięęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęękuje bardzo za to tłumaczenie !!! Smile POZDROWIONKA!
_________________
nie ma żadnej prawdy, wszystko jest tym samym, wielu się załamie, wielu parsknie śmiechem, to wszystko jedno
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
5k18a




Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 238
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:34, 05 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie oglądałem jeszcze filmu, także mój komentarz nie dotyczy konkretnie tego wykładu, ale szeroko pojmowanego niuejdżu. Namnożyło się tych filmików na youtube, pojawiło się setki nowych proroków wieszczących albo zagładę, albo cudowną przemianę i tak w kółko. Nie sądzicie, że strasznie to pierze mózgi? Dzieci indygo, kalendarz majów, reptylianie, masowa depopulacja itp... Każdy znajdzie coś dla siebie...
_________________
Z Korwina wyrosłem jak z Teletubisiów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pr0meteusz




Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:26, 05 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a powiedz mi czy propaganda kapitalistyczna pierze muzgi??
sam widzisz co przynosi światu obecny ustrój.. zmiany muszą nadejść a to czy nazwiesz to new age czy jak tam sobie chcesz to już nie jest ważne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Astre Occlu




Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 209
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:19, 05 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieńdobry

Wszystko ładnie i pięknie do momentu aż gościu zaczyna przewidywac lata 2005/11. kompletnie nie trafia w przewidywaniach. To stawia wielki znak zapytania nad całym tym wykładem.

pozdrawiam.
_________________
Vitam impendere vero.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shielder




Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 129
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:40, 05 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nad tą częścią najbardziej się zastanawiałem. Jeśli chodzi o dane na temat wolnej energii to największa ich ilość wyszła właśnie w 2006 roku. Poszukajcie sobie pod hasłem teslatech. No i też nie bardzo wiemy jak się mają sprawy z teleportacją i innymi rzeczami. Ludzie na razie tracą pracę z innych powodów. Tu mi wystarczy wiedzieć, że można o tym poczytać i są to bardzo oficjalne materiały. Ja to odbieram na indywidualnym poziomie. Te daty Lungolda idealnie pasują do tego w jaki sposób wielu ludzi odkrywa te rzeczy, a wykład jest z 2004 roku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:16, 05 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lungold jest w porządku. Trochę popuszcza wodze fantazji i miesza przewidywania ze swoimi oczekiwaniami, ale generalnie wątek Świadomości i Intuicji omawia - uważam - całkiem konkretnie.
Nie traktowałbym gościa jak kolejny autorytet (co niektórzy z Was widzę próbują tutaj uczynić) tylko jak drogowskaz. Facet jest tylko człowiekiem, myli się jak każdy z nas, ale spojrzenie na problem ma chłop... "świerze".

Polecam i gratuluje cierpliwości tłumaczowi. Mi się nigdy nie chciało nawet zabierać za tłumaczenie. Wink
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
robert




Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:01, 05 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak co myśleć o tym filmie szczególnie jeśli chodzi o początek kalendarza datowany na miliardy lat temu i jednocześnie na punkt odniesienia w postaci dinozarów. szczególnie po obejrzeniu filmu młody wiek ziemi
http://www.viddler.com/explore/ciekawewyklady/videos/10/
Bardziej przychylałbym się do teorii życia dinozaurów 3000 lat temu dowód kamienie ICA wystarczy wrzocić w google
np http://www.infra.org.pl/historia-/zakazana-archeologia/514-kamienie-ica
Cytat:
Zwierzęta przedstawione na rysunkach są wiernymi kopiami wymarłych już obecnie lam pięciopalczastych, Alticamellusa, czyli ssaka z głową i żyją żyrafy oraz ciałem wielbłąda; olbrzymich niedźwiedzi. Odnaleźć także można mamuty, diatryny, czyli olbrzymie mięsożerne ptaki biegające.

Rysunki przedstawiają także dinozaury: stegozaura wraz z rzędami płytek kostnych i kolcami na ogonie, tyranozaura, brontozaura, triceratopsa i lamberozaura. Czyżby twórcy "lito biblioteki" znali uwiecznione zwierzęta? Myśl nieprawdopodobna, zaprzeczająca wszystkiemu, czego uczono nas na temat powstania człowieka, a jednak? Należy przypomnieć, że do połowy XVIIIw. Ludzkość nie znała dinozaurów, nie było żadnego zmontowanego szkieletu świadczącego o tym, że kiedyś na Ziemi żyły tak olbrzymie stworzenia. Nie istniały również żadne podania na ich temat. Gdyby odnaleziono ryty zwierząt zupełnie niepodobnych do żyjących czy zmarłych kilkadziesiąt milionów lat temu, można by z satysfakcją powiedzieć, że to wyobrażenia lęków czy może bogów, jednak podobieństwo przykuwa uwagę i nie pozwala na tak pochopne stwierdzenia.

Na jednym z kamieni przedstawiony jest cykl biologiczny jednego z dinozaurów. Czy można stworzyć coś takiego bez obserwacji zwierzęcia lub dostatecznej wiedzy na temat biologii gadów?

http://www.ndw.v.pl/art.php?nr=197
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shielder




Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 129
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:55, 05 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zapominaj o tym, że szamani miewali wizje pod wpływem transu, a niektórzy twierdzą, że ich świadomość podróżowała w czasie (temat poruszony pod koniec filmu). Tu już wchodzą zagadnienia świętej geometrii i nauka o wyższych wymiarach (Dan Winter, Richard C. Hoagland, David Sereda,David Wilcock). To naprawdę nie jest fantazja kiedy się już przestudiuje te tematy. Z Twojego tekstu wynika, że są rysunki, ale nie były oparte na analizie szkieletów. Zastanawiam się skąd taka pewność, że ich nie było (szkieletów). To trochę skrócone rozumowanie. Nie wszystko leży pod ziemią. Nawet teraz można trafić na kości leżące luzem. To na pewno za mało na odtworzenie całego wyglądu zwierzęcia, ale z pewnością wystarczyłoby do poruszenia wyobraźni. Więc ja stawiam na wizje szamanów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
astrit




Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 940
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:05, 05 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dodaje ten link jakby ktoś chciał sobie szybko wyliczyć w jakim kinie się urodził, czyli fizycznie zamanifestował swoją obecność na ziemi Wink

http://www.mayanmajix.com/TZOLKIN/DT/DT.html
_________________
nie konwersuje z babochłopami.

*miarą twojej wiedzy jest zasięg twojej intuicji* astrit
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shielder




Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 129
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:26, 05 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://video.google.com/videoplay?docid=-541146825204109992

Dobre uzupełnienie Lungolda, gdzie połączony jest młody wiek Ziemi z wiekiem kosmosu. W "Młodym Wieku Ziemi" zapomnieli dodać o zmiennej prędkości światła, co oczywiście wpływa na podstawowe jednostki miary i odbiór czasu. To co pokazuje Kalendarz Majów może być transcendentne względem 3d.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
shielder




Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 129
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:05, 05 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze mała poprawka do opisu z początku. Jest tam błąd, chodzi oczywiście o 28 PAŹDZIERNIKA 2011, a nie września
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
slidexman




Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 828
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:29, 05 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

5k18a napisał:
Nie oglądałem jeszcze filmu, także mój komentarz nie dotyczy konkretnie tego wykładu, ale szeroko pojmowanego niuejdżu. Namnożyło się tych filmików na youtube, pojawiło się setki nowych proroków wieszczących albo zagładę, albo cudowną przemianę i tak w kółko. Nie sądzicie, że strasznie to pierze mózgi? Dzieci indygo, kalendarz majów, reptylianie, masowa depopulacja itp... Każdy znajdzie coś dla siebie...


wiec dlaczego wpisales te uwagi tutaj a nie w pierdolni?


film git
ogladalem wczesniej bez tlumaczenia i duzo mi umknelo :)
teraz wiem wiecej wiec nie musze zajmowac umyslu poszukiwaniem
swiadomosc nakarmiona

dla uzupelnienia proponuje wyklady osho o intuicji
a i gdyby jtos mial czas na przetlumaczenie tego
viewtopic.php?t=8039&highlight=
bede wdzieczny
_________________
Otwarte Piramidy Finansowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
outlaw87




Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 880
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:07, 06 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prosiłbym o wrzucenie filmu na jakiś serwer np .Rapidshare + napisy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shielder




Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 129
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:28, 06 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Plik torrent: (wewnątrz jest jeszcze kilka innych filmów Lungolda)

http://dr.pl/elusive/stuff/Mayan%20Calendar%202012-Ian%20Xel%20Lungold.rar

Napisy jeszcze poprawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:04, 06 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

(POBIERZ)

(server przeklej.pl) (film jest w 19 kawałkach) (wklejone napisy pl)
(format MP4 [480x360] [H.264])
http://www.przeklej.pl/plik/ian-lungold-.....033v3at8nq
http://www.przeklej.pl/plik/ian-lungold-.....033v3tq8nq

(jak łączyłem all częsci to brak synchro dźwięku dlatego pościągałem poszczególne częsci z youtuba Rolling Eyes )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shielder




Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 129
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:30, 06 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poprawione napisy. Niektóre zmiany są ważne. W dwóch miejscach np nie zauważyłem że jest 315, gdzie powinno być 3115. p.n.e. Zaraz podmienię kilka części na YT. Napisy pasują do tej wersji z torrenta http://dr.pl/elusive/stuff/TheMayanCalendarCome.rar
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Arwena




Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 593
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:49, 06 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niezly film. Intuicyjnei czuc ze wiele w nim racji. Nie znalem wczesniej tych wywodow, ale wiel z nich jest zbiezna z moimi osobistymi, niezalenie przeprowadzonymi przemysleniami. Szkoda jednak ze material jest ewidentnie oslabiony przez nietrafna analize/przepowiednie co do ostatnich lat kaledarza Majow.

wiele rzeczy jest logicznych , ale jest tez sporo sprzecznosci. mimo wielu blyskotliwych spostrzezen z ktorymi mozna sie zgodzic 'by heart' trudno mi przyjmowac koncowe wnioski inaczej jak tylko pobozne zyczenie mistyka, ktory jednak minal sie z prawda. Tak naprawde nie dowiemy sie prawdy w inny sposob niz tylko czekajac na rozwoj wypadkow. po 2012 bedzie jasno, ze az bedzie bolalo w oczy. Mimo wszystko stawiam ze nie wydazy sie nic zwalajacego z nog w kontekscie 'Majowych' przepowiedni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shielder




Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 129
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:05, 07 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czekanie na rozwój wypadków to zły wybór, bo wtedy pojawia się cały ten motyw, że tego rodzaju filmy odciągają uwagę od NWO. Ale z drugiej strony zacząłem zauważać, że skupianie się na tych złych rzeczach to też może być manipulacja. To rodzi strach, a w takim stanie odwaga ludzi kończy się na dyskusjach na forach internetowych. Trzeba chyba jednak widzieć jakieś światełko w tunelu żeby działać sprawniej zwłaszcza jeśli można w ten sposób zachować trzeźwy umysł i pozbyć się stresu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
astrit




Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 940
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:17, 07 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

żeby zrozumieć mądrośc tego kalendarza nalezy zacząć go stosować w praktyce w życiu codziennie, tak jak to stosowali mayowie. każdy dzień/kin należy do innej pieczęci związanej z konkretną energetyką dnia. film nie przedstawia konkretnej przepowiedni jest tylko wskazówką jak zachować się w przeddzień zmian jakiekolwiek one by niebyły.
nie ma gotowej recepty bez praktykowania w siebie samego. jeśli ktoś chce sprawdzić działanie to powinien zacząć już i teraz a nie czekać na wypełnienie się "czasu".
_________________
nie konwersuje z babochłopami.

*miarą twojej wiedzy jest zasięg twojej intuicji* astrit
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slidexman




Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 828
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:59, 07 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arwena napisał:
Szkoda jednak ze material jest ewidentnie oslabiony przez nietrafna analize/przepowiednie co do ostatnich lat kaledarza Majow.


strzaly wydaja sie nietafione bo mamy przekonanie ze widzimy cala tarcze

mysle ze niektorych odkryc z poprzedniego stulcia nie jestesmy w pelni swiadomi
a co dopiero z ostatniej dekady

sprawdzam daty urodzin moich bliskich i odczytuje z kalendarza to kim sie zechcieli urodzic
i niesamowite jak to wszytko pasuje a gdzie nie pasuje to ludzie nie sa zbyt zadowoleni z zycia

natlok informacji jest coraz wiekszy
swiadomosc ma ogromny wybor tego czym
ma sie zajmowac dlatego intuicyjnie wybieramy
kierunek jaki nadajemy naszej uwadze

polecam ciekawe cwiczenie dla swiadomosci opisane przez moja kumele Aline
tak gdzies w srodku na stronie http://www.nlppolska.pl/?action=page&parent=0&view=89
_________________
Otwarte Piramidy Finansowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:00, 07 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

shielder: czy te napisy które podałeś są już całkowicie wolne od błędów?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shielder




Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 129
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:41, 07 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Omnibusem nie jestem, ale obejrzałem to wszystko już z 10 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:40, 07 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja za jakieś 1-2h będe miał pliki do przeklej.pl z tym filmem do sciąganięcia + napisy .txt i jak to zrobie to zrobie torrenta z tym filmem + napisy .txt (bez tych filmów ktore tam macie)...

około 20:30 powinienem mieć już wszystko...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Ian Xel Lungold - Kalendarz Majów - ewolucja (PL)
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile