W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
AndrzejH, Scorpio i gnosis skąd się wzięły te chłopki?  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Śmietnik Odsłon: 1534
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Time




Dołączył: 29 Cze 2007
Posty: 7
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:51, 24 Wrz '07   Temat postu: AndrzejH, Scorpio i gnosis skąd się wzięły te chłopki? Odpowiedz z cytatem

Nie wiem dlaczego, ale mam wrażenie, że osoba lub osoby używające tych loginów są tymi "siewcami dezinformacji". Uważam, że nie są zupełnie bezstronne w swoich wypowiedziach. Powiedziałbym nawet, że są jakby gorliwymi obrońcami grupy interesów amerykańskich i nie tylko. Styl ich wypowiedzi przypomina mi styl komentarzy pisanych przez funkcjonariuszy na dużych portalach, kiedy komentowane są sprawy związane np.: z policją. Jest jeszcze inna możliwość, mianowicie: upośledzenie umysłowe.
Dlatego osobiście uważam, że prowadzenie dyskusji z tego typu osobami to strata czasu.
Techniki dezinformacji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:11, 24 Wrz '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wchodzisz po raz pierwszy na forum i od razu obrzucasz innych epitetami, każdy z nas ma prawo do swoich poglądów, dyskutujemy tutaj o ciekawszych sprawach niż kto jest "upośledzonym umysłowo dezinformatorem"

za sianie niezgody między uczestnikami dyskusji sam mógłbym cię posądzić o "krecią" robotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:55, 26 Wrz '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Time zarejestrowal sie 3 miesiace temu, wiec nie do konca wszedl po raz pierwszy.
Oczywiście każdy z nas ma prawo do swoich podglądów, ale z akcentem na swoich.

W tym wypadku zgadzam się z Time - sianie dezinformacji dotyczy sie nie tylko tych trzech forumowiczów, ale niewątpliwie także innych...

Każdy kto czyta to forum powinien miec świadomośc, że nie wszyscy uzytkownicy wyrażają tu swoje poglądy - niektórzy są tu jedynie po to by zamienić forum w dezinformujący śmietnik.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:26, 26 Wrz '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a nad wszystkim czuwa nasz nieoceniony anioł stróż który prowadzi tych "dobrych " jedną jedyną bo własną ścieżką prawdy

która dla uważnego czytelnika czasem ,choć nie zawsze z prawdą nie ma nic wspólnego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:43, 26 Wrz '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolego Time... nie martw się... Mnie posądzają tu, iż jestem tajnym agentem stasi, czy nazi... a nawet, że jestem rosyjskim agentem.. spamerem... czym tam jeszcze... masonem... owszem... te wszystkie kwestie się zgadzają... ale po co pleśc nieprawde, skoro i tak i tak nigdy nie pozna jej nikt z was w swietle dnia codziennego.. głupota !!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Śmietnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


AndrzejH, Scorpio i gnosis skąd się wzięły te chłopki?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile