Nasz serwer sponsoruje CJ2 Hosting & Development

 
Bankierzy przejmują kontrolę nad amerykańska armią  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
8 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 2332
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ordel
Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 4788
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 13:44, 03 Sie '09    Pojedynczy post Temat postu: Bankierzy przejmują kontrolę nad amerykańska armią Odpowiedz z cytatem

Bankierzy przejmują kontrolę amerykańskiej armii podczas zamachu stanu w Waszyngtonie

Wpis na blogu Jane Burgermeister z dn. 2 sierpnia jest wyjątkowo niepokojący. (Szybkie tłumaczenie)
Twierdzi ona, że w Stanach Zjednoczonych odbywa się stopniowy zamach stanu i przejęcie dowodzenia armii USA oraz rządów przez byłego oficera armii izraelskiej Rahma Emanuela, który z kolei to reprezentuje elity finansowe skupione wokół Rockefellerów i Rotszyldów – finansjerów m.in. WHO (Swiatowej Organizacji Zdrowia), ONZ, firm Baxter, Novartis oraz kontrolerów Wall Street, Goldmann Sachs i tzw. FED (Federal Reserve – prywatna instytucja kreująca dolary i wypożyczająca je rządowi USA od 1913 roku, przyp. red.). Celem zamachu ma być przejęcie kontroli nad armią, która ma uczestniczyć w masowych przymusowych szczepieniach ludności USA w celu realizacji planu ludobójstwa. Armia ma udzielić pomocy FEMA (agencja rządowa do spraw katastrof i pandemii) w zarządzaniu i obsłudze obozów koncentracyjnych, gdzie będzie dokonywana kwarantanna. Są też doniesienia o wielkich przegrupowaniach wojska. W oficjalnych, kontrolowanych przez elity mediach nie ma na ten temat żadnych informacji. Tylko w New York Times ukazała się wzmianka, że Biały Dom otrzymał “większą rolę operacyjną w stworzeniu zastępczego rządu w sytuacji gdyby Waszyngton został obezwładniony przez zamach terrorystyczny lub inną katastrofę” – zgodnie z planem zaprobowanym jeszcze przez prezydenta Busha.

Rozwiązaniem tej sytuacji według autorki jest akcja informacyjna wśród wojska – apel o obronę Konstytucji USA i prawa ludności Ameryki do sprzeciwu wobec przymusowych szczepień. Na rozkaz WHO oraz agencji federalnych pozostających w gestii WHO w USA – DHS (Department of Homeland Security) i FEMA ludność zostanie zmuszona do przyjęcia szczepionki, która została zaklasyfikowana jako broń biologiczna, w efekcie czego będą ofiary śmiertlene oraz uszczerbek na zdrowiu. Zawczasu zapewniono firmom farmaceutycznym oraz agencjom immunitet gdyby ofiarom przyszło do głowy w przyszłości się sądzić. Jak dalej pisze Jane, Amerykanie mają takie samo prawo do odmowy przyjęcia szczepionek jak więźniowie obozów koncentracyjnych którzy w podobny sposób, pod lufą karabinu byli szczepieni toksycznymi i niesprawdzonymi substancjami i którzy również nie mieli prawa do rekompensacji.
W dalszej części wpisu autorka informuje, że wspólnie z innymi osobami nawiązała kontakt z armią niemiecką, szwajcarską i austriacką aby zaapelować do nich o sprzeciw wobec planowanych przymusowych szczepień toksynami w tych krajach, planowanych na jesieni pod egidą rozkazów z WHO i ONZ oraz o przestrzeganie prawa i odmowy bezprawnych i niezgodnych z konstytucjami rozkazów .
Nie można dopuścić do sytuacji by historia znów się powtórzyła. Skorumpowanym generałom, którzy służą interesom bankierów nie wolno pozwolić na dowodzenie armiami świata i użycie ich w celu realizacji kryminalnego planu realizacji ludobójstwa jak to się wydarzyło w niazistowskich Niemczech, gdzie Hitler systematycznie usuwał uczciwych generałow i zastępował ich lojalnymi dla nazistów. Na koniec autorka zaleca wytoczenie nakazu sądowego w poszczególnych krajach używając modelu opartego na sprawie założonej przez Tima Vawtera.
Znaleźliśmy następujący link:
http://www.godlikeproductions.com/bbs/re.....e=13238009
Nasz komentarz:
W takie informacje trudno jest uwierzyć. Żadne inne źródła na razie nie podają interpretacji wydarzeń, które zachodzą w USA w podobnym katastrofalnym tonie. Pamiętajmy jednak, że Jane Burgermaister jako jedyna założyła sprawy kryminalne elitom finansowym świata – osobom i organizacjom dysponujacym bilionami dolarów. Wydawałoby się, że był to ruch nierozważny, wręcz samobójczy. Jednakże okazuje się, że informacja dociera do ludzi – fakty przemawiają, a trudno z faktami dyskutować, jeśli się mówi o produkcji szczepionki, która jest przez ekspertów uznana jako broń biologiczna! Można więc założyć, że i tym razem dziennikarka może mieć rację, tym bardziej, że zapewne ma dostęp do informacji jakich my nie posiadamy.
link do całego wpisu:
http://birdflu666.wordpress.com/2009/08/.....oup-detat/

http://grypa666.wordpress.com/2009/08/02.....zyngtonie/

w/g mnie gruba luta , będzie sie działo [/b]
_________________
@zibimark :
Gdybym był szatanem to popełnił bym samobójstwo dla dobra wszystkich ludzi dobrej woli i wszelkich stworzeń.

Laughing głupi głupek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar
Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 15:54, 03 Sie '09    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rahm Emmanuel był już szefem administracji Bill Clintona, poza tym to stary znajomy Baracka Obamy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Manix
Dołączył: 22 Cze 2008
Posty: 288
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 21:10, 03 Sie '09    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moze to cos wyjasni Twisted Evil

http://www.wnd.com/index.php?fa=PAGE.view&pageId=105764

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dysputant
Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 803
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 21:17, 03 Sie '09    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

USA to niemałe państewko :/
Jeśli wojsko obali rząd to musieli by się jakoś wkupić w łaski ludzi.
Np powiedzieli by że ocalili ich przed depopulacją Smile
Tylko jaki nowy ustrój by wprowadzili?

Zresztą wątpię w przewrót wojskowy.
_________________
Moja odpowiedź na zaczepki TROLL-i.

http://www.pown.it/3385
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel
Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 4788
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 19:50, 10 Sie '09    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy zbliża się bankierska okupacja USA?

Poniżej zamieszczamy szybkie tłumaczenie artykułu, który ukazał się w New York Times 28 lipca 2009 roku, a który omawia zmiany uprawnień dla wojskowych Białego Domu. Temat omówiliśmy we wpisie z 2 sierpnia “Bankierzy przejmują kontrolę amerykańskiej armii podczas zamachu stanu w Waszyngtonie” http://grypa666.wordpress.com/2009/08/02.....zyngtonie/
Jane Burgermeister potraktowała poniższą informację jako oficjalne potwierdzenie pełzającego zamachu stanu przez bankierów, który odbywa się obecnie w USA:
http://birdflu666.wordpress.com/2009/08/.....oup-detat/
Wydaje nam się, że temat jest na tyle ważny by go przypomnieć. Zaostrzająca się sytuacja z pandemią świńskiej grypy może przynieść już niedługo zmiany z zarządzaniu USA. Jeśli dojdzie do wprowadzenia stanu wyjątkowego, to całość rządów przejdzie w ręce kilku wojskowych i cywilów z urządu podległemu byłemu oficerowi armii izraelskiej Rahmowi Emannuelowi, który wg Burgermeister jest przedstawicielem bankierów w rządzie USA. Czy oznacza to finalizację bankierskej okupacji USA?

New York Times, 28. lipca 2009
Przetasowania władzy w planie na wypadek stanu wyjątkowego
ERIC LICHTBLAU i JAMES RISEN

WASZYNGTON. “Zmiany uprawnień rządowych dały oficjelom wojskowym Białego Domu większą rolę wykonawczą w utworzeniu zastępczego rządu, gdyby rząd amerykański stracił władzę w przypadku ataku terrorystycznego lub innej katastrofy” podaja obecni i poprzedni urzędnicy odpowiedzialni za te postanowienia..
Posunięcie to, wykonane w ostatnich tygodniach kadencji administracji Prezydenta George’a W. Busha, zostało wykonane po miesiącach zagorzałej wewnętrznej debaty nt. balansu władzy i roli wojskowych podczas kryzysu, twierdzą uczestnicy debaty. Przedstawiciele obecnej administracji oświadczyli, ze rząd Obamy w zasadzie nie zmienil tego planu.
W nowej strukturze, Urzad Miltarny Bialego Domu, podlegający naczelnikowi kadr Białego Domu [Rahmowi Emmanuelowi, byłemu wojskowemu Sił Obrony Izraela, przyp. tłum.], otrzymał bardziej decydującą rolę w ustanowieniu “tymczasowego rządu” w sytuacji kryzysowej.
Tenże Urząd, zatrudniający 2300 osób, znany z zarządzania Air Force One [prezydenckim jumbo-jetem, przyp. tłum.], ma teraz dodatkowe obowiązki jako wiodący w przypadku: konieczności transportu przywódców rządu do bezpiecznego miejsca na Mount Weather w wiejskim stanie Wirginia. Ma on również m. in. pieczę nad tajnymi wykazami członków tymczasowego rządu i opiekę nad systemami komputerowymi. W przeszłości wiele zadań tego rodzaju powierzono cywilom w in. agencjach pod egidą Federalnej Agencji ds. Klęsk Żywiołowych (Federal Emergency Management Agency, FEMA).
Zwolennicy planu w administracji Busha, w tym z kancelarii wiceprezydenta Dicka Cheney, widzieli w niezorganizowanych przeciwdziałaniach na ataki 11-09 w 2001 roku i na skutki Huraganu Katrina w 2005 roku, mandat do usprawnienia procesu reakcji na sytuacje wyjątkowe, ktory uważali za niesprawny z uwagi na udział zbyt wielu agencji.
Lecz podczas debaty, reprezentanci z innych agencji, tradycyjnie odgrywajacych istotną rolę, wyrazili obawę, że nowa struktura daje zbyt wiele władzy w ręce tylko kilku osób w Białym Domu. Wg. nich posunięcie to było częścią szerszych zamiarow administracji Busha, aby wzmocnić władzę Bialego Domu.
Chociaż urząd podlega Białemu Domowi, wielu z jego urzędnikow nosi mundury i zdarzało się, że na czele stał oficer wojskowy. Toteż obiekcje wskutek wzrastającego wpływu wojskowych na ich rolę w przypadku sytuacji zagrożenia wywołał wewnętrzny konflikt i w związku z tym Biały Dom zdecydował się nie wcielać bardziej ambitnego planu przekazania uprawnień budżetowych w sferze klęsk żywiołowych wojsku zamiast FEMA, powiedział jeden z oficjeli.
Przedstawiciele administracji Obamy nie chcieli omawiać szczegółów planu, lecz oświadczyli, że obecna polityka jest już “ustalona” i że nie dystansują jej od pozostawionej przez administrację Busha.
Jak oświadczyli przedstawiciele, nową administrację Obamy o zmianach poinformowano w styczniu [2009 r.] – podczas wspólnych ćwiczeń sytuacji zagrożenia, jednej z wielu prób nowej struktury władzy.
Przedstawiciele Białego Domu Obamy sprawiali wrażenie nieświadomych tarć, jakie wywołał plan. Pomysl objęcia jakiejkolwiek “funkcji decyzyjnej” przez wojskowych w Białym Domu w czasie kryzysu, odrzucili jako “całkowicie zły” , lecz nie zgodzili się na omówienie swych logistycznych obowiązków.
“Wiele składnikow rządu, tak cywilnych jak i wojskowych, odgrywa ważną rolę pomocniczą gwarantującą, że w nawet w najbardziej katastrofalnych warunkach, konstytucyjna forma rządu i jego cywilne przywództwo zostaną zachowane” – powiedział rzecznik Białego Domu, Nick Shapiro .
Rzecznik Pentagonu, Geoff Morrell przekazał opinię wysokich rangą przedstawicieli Departamentu Obrony, że są to tylko “drobne poprawki”, a nie istotna modernizacja.
Były reprezentant Kongresu USA, Tom Davis, który na początku debaty był czołowym republikaninem w Komitecie Reformy Rządu [Commitee on Government Reform], stwierdził, że jego komitet nigdy nie został poinformowany o zmianach, a być powienien. On sam jednak nie jest przeciwny tym zmianom.
Rozporządzenie Prezydenta Busha z maja 2007 r. rozpoczęła w Białym Domu tajną inspekcję polityki, prowadząc do zmian wcielanych pod sam koniec jego kadencji.
Według oficjalnych źródeł, ok. 200 osób spośród administracji rządu JUŻ WCZEŚNIEJ delegowano do pracy na Mount Weather w celu przygotowania tymczasowego rządu w przypadku katastrofy. Miało się to odbyć pod dyrekcją FEMA. Liczbę przedstawicieli spoza Białego Domu znacznie zmniejszono, a nowy zespol to przeważnie cywile z Białego Domu i personel wojskowy.
Nowa hierarchia w sytuacjach wyjątkowych została ujawniona w momencie, gdy kluczowi członkowie grupy dowodzenia wyjątkowego, spoza Białego Domu, przybyli na Mount Weather na szkolenie w ubiegłym roku. Ich dotychczasowe miejsce spotkań było reorganizowane w celu przyjęcia nowego zespołu składającego się głównie z przedstawicieli cywilnych i militarnych z Białego Domu.
Przedstawiciele administracji Busha uwazali FEMA za niedostosowaną do sytuacji wyjątkowych gdy wymagana jest działanie na skalę rządową i podawali przykłady problemów z realizacją przez FEMA tajnych ćwiczen w maju 2008 r.
Ale i Urząd Wojskowy Bialego Domu miał ostatnio problemy. Cywilny dyrektor Urzędu w administracji Obamy, Louis Caldera, zezwolił na, jak się okazało, skandaliczną sesję fotograficzną z samolotem Air Force One szybko lecącym na niskiej wysokości w pobliżu Statuy Wolności i manhattańskich wiezowców. Caldera zrezygnował w maju. [tlumaczyl Piotr Bein]

http://grypa666.wordpress.com/2009/08/10/czy-zbliza-sie-bankierska-okupacja-usa/
_________________
@zibimark :
Gdybym był szatanem to popełnił bym samobójstwo dla dobra wszystkich ludzi dobrej woli i wszelkich stworzeń.

Laughing głupi głupek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dryp
Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 103
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 21:37, 10 Sie '09    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie zastanawia tylko jedna sprawa z całą tą depopulacją i nadal nie mogę tego rozgryźć. Dlaczego Illuminaci mieliby najpierw wykańczać Amerykanów, ewentualnie Europejczyków. Przecież Większość populacji to ludność tzw. trzeciego świata. Biedacy, żyjący w nędzy bądź wyzysku którzy mimo tego intensywnie się mnożą. Czy nie chcieliby się najpierw ich pozbyć... tych wszystkich mieszkańców afryki, hindusów, azjatów etc. Przecież wg. są oni dla nich dużo mniej pożyteczni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ostrożny
Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 779
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 21:45, 10 Sie '09    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dryp napisał:
Mnie zastanawia tylko jedna sprawa z całą tą depopulacją i nadal nie mogę tego rozgryźć. Dlaczego Illuminaci mieliby najpierw wykańczać Amerykanów, ewentualnie Europejczyków. Przecież Większość populacji to ludność tzw. trzeciego świata. Biedacy, żyjący w nędzy bądź wyzysku którzy mimo tego intensywnie się mnożą. Czy nie chcieliby się najpierw ich pozbyć... tych wszystkich mieszkańców afryki, hindusów, azjatów etc. Przecież wg. są oni dla nich dużo mniej pożyteczni.


A kogo w pierwszej kolejności niszczyli Niemcy i Ruscy podczas drugiej wojny światowej w Polsce? Inteligencje.


.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dryp
Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 103
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 21:52, 10 Sie '09    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy to jest analogiczna sytuacja. Zreszta gdyby faktycznie o to chodziło to amerykanów powinni zostawić właśnie na sam koniec Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug
Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 06:43, 11 Sie '09    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dryp napisał:
Nie wiem czy to jest analogiczna sytuacja. Zreszta gdyby faktycznie o to chodziło to amerykanów powinni zostawić właśnie na sam koniec Very Happy

Wygląda na to, że sytuacja jest analogiczna, choć może nie do końca w przypadku Amerykanów Wink. Niemniej w oficjalnych dokumentach, które stanowić będą bazę wdrażania polityki związanej z kontrolą populacji atak ma być najpierw przeprowadzony na najbardziej inteligentne społeczności stanowiące największe zagrożenie dla obecnych elit.

Obama Science Advisor Calls For Forced Eugenics Program


Dokładne nawiązanie do tego, że najpierw chcą się pozbyć inteligentnych Europejczyków i Żydów pojawia się od 2 minuty.

John Holdren, Obama's Science Czar, says: Forced abortions and mass sterilization needed to save the planet
http://zombietime.com/john_holdren/

I taka menda stoi na czele całego cywilnego i militarnego działu naukowego USA, łącznie z wszystkimi technikami związanymi z bronią biologiczną ...

Zaczyna robić się naprawdę hardcorowo ... Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Piioottrr
Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 864

PostWysłany: 13:06, 06 Wrz '15    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:


The US government has over 200,000 soldiers in over 120 countries around the world; yet, it has an insatiable appetite to use private military contractors.

The total amount that the US spends on defense is $771 billion dollars. Estimates vary, but up to a quarter of all defense spending goes to these private contractors.

One example which goes beyond this amount is a spy agency dubbed "Booz Allen" which has revealed that 70 percent of the US intelligence budget goes to private contractors, especially on drone surveillance.

In this episode of Economic Divide, we are going to look at these contractors and the ways some US politicians and senators are making money through awarding lucrative contracts to these contractors.


Wideo w linku
Private US military contractors: Indebted to shareholders
http://www.presstv.ir/Video/2015/08/14/424643/US-private-military-contractors
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel
Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 4788
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 17:25, 09 Mar '19    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wygląda przejęcie kontroli nad armią w gospodarce kapitalistycznej z demokracją . Są za tłuści i za głupi by walczyć .
Cytat:
Za grubi, by służyć: Amerykanie nie nadają się do wojska

Niemal trzy czwarte młodych mężczyzn w wieku 17–24 lat nie nadaje się do służby wojskowej z przyczyn zdrowotnych – 31 proc.potencjalnych rekrutów cierpi na nadwagę i związane z nią choroby; co czwarty nie ukończył liceum, a co dziesiąty jest notowany w policyjnych kartotekach
https://www.gazetaprawna.pl/artykuly/140.....iczne.html

Patologia kapitalizmu . Społeczeństwo chore , głupie którym łatwo zarządzać i łatwo doić z kasy . Najsłabsi po prostu umierają na ulicy w kartonie .
_________________
@zibimark :
Gdybym był szatanem to popełnił bym samobójstwo dla dobra wszystkich ludzi dobrej woli i wszelkich stworzeń.

Laughing głupi głupek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial
Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 1897
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 08:08, 10 Mar '19    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

USA ma jedzenie bardzo niskiej jakości i to zbiera żniwo.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lolo
Dołączył: 23 Wrz 2017
Posty: 85
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 17:18, 08 Kwi '19    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

de93ial napisał:
USA ma jedzenie bardzo niskiej jakości i to zbiera żniwo.
mimo to rze rzeka ...sprecyzujj myśl,,,

ht[youtube]tps://www.youtube.com/watch?v=ehjIZ1CoNLU[/youtube]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska
Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 2539
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 18:10, 09 Kwi '19    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prywatne Black Water juz dawno przejelo funkcje armii w USA.

Black Water pokazalo sie w Iraku w 2003 roku, jako prywatna armia amerykanska.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Bankierzy przejmują kontrolę nad amerykańska armią
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.