W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Idiotyzmy bandy rudego - dostanę mandat u siebie?  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
3 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Odsłon: 1028
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ina_majo




Dołączył: 30 Lis 2008
Posty: 221
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:19, 05 Sie '09   Temat postu: Idiotyzmy bandy rudego - dostanę mandat u siebie? Odpowiedz z cytatem

Czytam, czytam i oczom nie wierze.


,,Policja dostanie wreszcie narzędzie do pilnowania porządku na małych uliczkach. Jak donosi "Metro", rząd ma już gotowy projekt nowelizacji prawa o ruchu drogowym, przygotowany przez MSWiA. Zlikwiduje on lukę prawną, wiążącą ręce drogówce.

Obecnie zasady prawa drogowego, poza nielicznymi wyjątkami, nie obowiązują na drogach polnych, ulicach osiedlowych, terenach prywatnych czy obiektach takich jak supermarkety lub dworce - czyli tzw. drogach wewnętrznych.

Teraz policja będzie mogła sprawdzać na wewnętrznych drogach np. trzeźwość kierowców i rowerzystów, łapać za nieużywanie świateł i pasów czy jazdę niesprawnym samochodem. Będzie też mogła wlepiać mandaty za złe parkowanie i odholowywać auta, stojące w miejscach gdzie zatrzymywać się nie wolno. Nowe prawo pozwoli też uwolnić tzw. koperty dla osób niepełnosprawnych.

Rząd nowe prawo drogowe może przyjąć już za kilka tygodni.'' http://www.dziennik.pl/auto/article42201.....owych.html

Znaczy sie jak sobie po wlasnym podworku bede jezdzic po 2 piwach, gadac przez komorke w czasie jazdy i wymuszac pierwszenstwo na pieszych Smile to polcjanci przyjda legalnie, odholuja mi autko, wypisza mandat i zaciagna do izby wytrzezwien?

Czy tych rudego tchorza i schetynialego **** pogielo?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ina_majo




Dołączył: 30 Lis 2008
Posty: 221
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:21, 07 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Normalnie sama sobie podbije watek.

Czy widzicie, ze prywatny teren jest okreslony ,,ogolnie'' co znaczy ze jakis ..ch**'' w czapce bedzie Wam organizowac zycie drogowe na WASZEJ dzialce?

Pelni w gebie na forum a w zyciu szczury?


Od razu zapytam WPROST, bo tu chlopy na foum to maja energie:
1.Co mam zrobic jako kobieta, zeby sie nie dac zaszczepic jakas idiotyczna szcsepionka i zaatakowac ,,pseudopolicjantom''????
2.Chce bron i chce unieszkodzliwic kazdego kto wejdzie na moja posesje, zeby mnie zaszczepic, przymusic, tumanic... `jako kobieta pytam, co mam w takiej sytuacji zrobic? `ja bym chciala normalna bron. Mój maz sie sprzeciwia. Dlaczego? Czy moj maz jest w ,,zmowie''? Rolling Eyes `zmowie miedzynarodowej Cool

A tk serio, jestem normalnym czlowiekiem i hcce sie BRONIC, co mam zrobic?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
moonwalk




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 466
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:46, 07 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wyjechac
_________________
"Nigdy nie pozwoliłem szkole stanąć na drodze mojej edukacji".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:23, 10 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Oraz



Laughing Laughing Laughing
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8575
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:44, 11 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ina_majo napisał:
Normalnie sama sobie podbije watek.

Czy widzicie, ze prywatny teren jest okreslony ,,ogolnie'' co znaczy ze jakis ..ch**'' w czapce bedzie Wam organizowac zycie drogowe na WASZEJ dzialce?

Pelni w gebie na forum a w zyciu szczury?


Od razu zapytam WPROST, bo tu chlopy na foum to maja energie:
1.Co mam zrobic jako kobieta, zeby sie nie dac zaszczepic jakas idiotyczna szcsepionka i zaatakowac ,,pseudopolicjantom''????
2.Chce bron i chce unieszkodzliwic kazdego kto wejdzie na moja posesje, zeby mnie zaszczepic, przymusic, tumanic... `jako kobieta pytam, co mam w takiej sytuacji zrobic? `ja bym chciala normalna bron. Mój maz sie sprzeciwia. Dlaczego? Czy moj maz jest w ,,zmowie''? Rolling Eyes `zmowie miedzynarodowej Cool

A tk serio, jestem normalnym czlowiekiem i hcce sie BRONIC, co mam zrobic?


Nauczyć sie robic bomby ze środków dostepnych ogólnie , pisałem o tym tutaj viewtopic.php?t=8381
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Idiotyzmy bandy rudego - dostanę mandat u siebie?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile