W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Czarna Śmierć w Chinach  
Podobne tematy
Dżuma płucna w Chinach-zamknięte miasto7
Dżuma w Chinach? 
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
3 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 1103
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gherbid




Dołączył: 04 Cze 2008
Posty: 70
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:29, 02 Sie '09   Temat postu: Czarna Śmierć w Chinach Odpowiedz z cytatem

Robiąc dzisiaj prasówkę doczytałem się takiej ciekawostki:
Cytat:
Up to ten thousand people have been placed under quarantine in the town of Ziketan in Qinghai province in northwest China after a 32-year-old herdsman died of pneumonic plague and 11 others were confirmed infected with the deadly infection, AP reported the Chinese health authorities as saying.

Przynajmniej Chińskie władze zdają sobie sprawę z zagrożenia epidemią dżumy i objęli miasto kwarantanną, zwłaszcza, że to najgroźniejsza odmiana dżumy - płucna.

http://feww.wordpress.com/2009/08/02/pneumonic-plague-strikes-chinese-town/

Histeryzujecie z powodu łagodnej infekcji? Teraz macie się czym martwić.
Czekam na pierwsze teorie od czołowych paranoików. Kto wypuścił bakterie i dlaczego właśnie jest to mistyczne "NWO" Laughing
Jako pytanie bonusowe - dlaczego właśnie Chiny?
Jako podpowiedź powiem, że może chodzi o potencjalne scenariusze militarne, dotyczące bliskiej przyszłości. W skrócie. Chiny zajmują Syberię, Ruskie z sojuszniczymi Indiami atakują Chiny, na pomoc Chinom rusza Korea Północna z Pakistanem, wybucha III Wojna Światowa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krystao




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 106
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:38, 02 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem kiedyś zajęcia w Anglii ze specjalistą od epidemii i pandemii i mówił, że pojawienie się jakiejś nowej 'dżumy' czy innej pandemii jest tylko kwestią czasu.

Pomimo 'rozwoju' technologicznego, nie udało się zrobić nic - jego zdaniem - żeby obronić się przed potencjalną pandemią. Wręcz przeciwnie, teraz ryzyko jest jeszcze większe ze względu na podróże samolotowe i inne.

Mówił, że taki wirus najprawdopodobniej będzie pochodził z południowo-wschodnich Chin, ze względu na zagęszczenie zaludnienia, fatalne warunki sanitarne i ilość drobiu tam trzymanego, który jest wylęgarnią wirusów.

Jest zatem możliwe, że ta czy inna choroba jest dziełem natury, a nie NWO. I jak się coś takiego rozkręci, to żadne WHO nie będzie miało nic do gadania, bo ludzkość do tej pory nie ma mechanizmu obrony przed epidemiami i pandemiami.

Powtarzam, opinia nie moja, tylko profesora demografii z którym miałem zajęcia.
_________________
Capitalism is the astounding belief that the most wickedest of men will do the most wickedest of things for the greatest good of everyone. - J.M.Keynes
http://www.storyofstuff.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Czarna Śmierć w Chinach
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile