W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Wojciech Cejrowski  
Podobne tematy
Marek Jurek - Cejrowski znowu swoje2bez ocen
Boso przez świat36
Cejrowski o Polsce 11
Cejrowski rezygnuje z polskiego obywatelstwa16bez ocen
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
3 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Odsłon: 3072
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
iron32




Dołączył: 25 Wrz 2008
Posty: 106
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:19, 25 Lis '08   Temat postu: Wojciech Cejrowski Odpowiedz z cytatem

Zapodaje tu kilka jego wypowiedzi warto oglądnąć >i komentowac co sądzicie o jego poglądach .




http://pl.youtube.com/watch?v=Hri_thpSgWg <<----- Cejrowski o podatkach

http://pl.youtube.com/watch?v=K6SKHFbKmvo <<----- Cejrowski o UE

http://pl.youtube.com/watch?v=goL4ldd9yzA <<----Senyszyn vs Cejrowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iron32




Dołączył: 25 Wrz 2008
Posty: 106
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:21, 25 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A i jeszcze krótka wypowiedz o wolnosci -------->>>> http://pl.youtube.com/watch?v=Fz8xWdUPOsQ
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:30, 25 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ten do Ekwadoru jeszcze nie wyemigrowal? przeciez rzekomo obywatelom tego kraju wiz do USA nie trzeba (wedlug niego..), przeciez to istny raj na ziemii.. zwlaszcza dla takich konserwatywnych katolikow jak on.. dziwne, ze jego glebokie wartosci chrzescijanskie i tradycjonalizm pozwolily obrazac mu w ten sposob kobiete..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:04, 25 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O podatkach i o UE po części się z nim zgadzam.
Ale w rozmowie z Szenyszyn zrobił z siebie durnia. Skoro nie chce rozmawiać jak on to ujął „z głupkami”, to oznacza że najprawdopodobniej bał się rozmowy na argumenty.
Zastosował więc najprostszą taktykę czyli przezwanie oponentki od głupków i wycofanie się z rozmowy, żeby przypadkiem nie podała jakiegoś zbyt trudnego argumentu.

To samo robią zwolennicy oficjalnej wersji zamachów 911, kiedy np. tłumaczę im niewygodne fakty z ataku na pentagon itp.

Zatem WC okazał się w tej rozmowie prymitywny. Ale i tak jak do tej pory jego programy podróżnicze są najlepsze. Czy się go lubi czy nie. To trzeba mu przyznać.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pablo-ya




Dołączył: 16 Lut 2008
Posty: 179
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:22, 26 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na argumenty?? Zawsze miałem cię za kogoś inteligentnego przebudzony, ale sorry, tutaj to popłynąłeś.

O erystyce to może i ona coś wie, ale mistrzynią nie jest. Nie jestem jakimś specjalnym zwolennikiem Cejrowskiego, ale to on miał tutaj rzeczowe argumenty, mówił o prawach, a ona?? Mówiła innym kim są, jak byli wychowywani, wjeżdżała w prywatną sferę, wydawała w tym zakresie jakiś bezpodstawne osądy, czepiała się rzeczy w ogóle nie istotnych dla meritum dyskusji, wszystko tylko po to aby coś ugrać przed widownią i głupią hołotą przed telewizorem.

A Cejrowski postąpił jak najsłuszniej. Nie od dziś wiadomo, że ,, z głupkiem nie warto rozmawiać, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pobije doświadczeniem". I widać Wojtek dobrze o tym wie, i nawet nazwał sprawy po imieniu. Ona chciała go tylko wciągnąć w bezsensowną dyskusję odbiegającą od tematu, by w innej płaszczyźnie go z dyskryminować, a wówczas hołota uznała by że i w sprawie gejów nie ma racji, tylko dla tego że go pojechała i jej zdanie wyszło na wierzch. Także w debatach nie trzeba wcale argumentów, co politycy szczególnie lewicy udowadniają nie od dziś, a i ostatnio nawet PiSiory zaczęły się w to bawić (na PO nawet patrzyć nie mogę więc nie wiem). To tylko erystyka, nic więcej.
_________________
http://fa.most.org.pl/obrazki/bannery/logo.jpg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
5k18a




Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 238
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:36, 26 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cejrowski jest ciekawym indywiduum. Pamiętam jeszcze jak oglądałem WC Kwadrans który leciał gdzieś tak w połowie lat '90. Częściowo zgadzałem się z jego poglądami i chyba nadal tak jest. Aczkolwiek jestem zdegustowany Wojtkiem po obejrzeniu kilku odcinków jego programu na TVN Style. Gdzie pokazuje, że jednak jest rozlazłym nudziarzem i nie ma niczego ciekawego do powiedzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Millais




Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 291
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:42, 26 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Argumenty, że Cejrowski ma rację w pewnych kwestiach to żadne argumenty. Nawet Hitler miał rację w niektórych sprawach związanych z gospodarką. Znany wszystkim na tym forum JKM też wielokrotnie mówi całkiem do rzeczy. Rydzyk, na którego jestem wyjątkowo uczulony też nie zawsze sieje idiotyzmem. Podobnie Wałęsa, Bartoszewski, o bliźniakach nawet nie wspomnę.
Ale tak jak wyżej wymienieni Cejrowski to nic innego jak medialna małpka.... no może z wyjątkiem Hitlera, który stał się cywilizacyjnym synonimem odczłowieczonego potwora... zresztą całkiem słusznie.
Cejrowski to jednak "małpka" nieprzeciętna. To co mnie najbardziej obrzydza w tym człowieku to cecha której nie znoszę wyjątkowo - hipokryzja. Wg mnie nie ma większego syfu na życiorysie jak hipokryzja właśnie.
Człowiek ten wielokrotnie deklaruje swoją przynależność do Krk, ale jak doskonale pokazuje materiał z (pierwszej medialnej megamałpki TVP) Pospieszlaskiego to zwykły cham, który jest skrajnym zaprzeczeniem chrześcijańskich wartości. Za to wierny jest narodowościowym doktrynom kleru. Tym nacjonalistycznym i fundamentalistycznym. To po prostu plączący się w swoich przekonaniach nudziarz i potencjalny ekstremista. W materiale o podatkach wspomina o patriotyzmie, w którym wróciłby pędem do kraju gdyby ten był zagrożony. No cóż. Kler ma się w kraju nie najlepiej a niebawem stanie przed wielką.... pustką w kościołach więc Wojtuś..... WRACAJ! Przecież już nasi praojcowie trąbili że kościół to naród a naród to kościół.
Ja schowałbym Cejrowskiego do szufladki z napisem "śmieci, otwierać tylko 1 kwietnia" i wyniósł komodę na stryszek albo głęboko do piwnicy. Ale póki te idiotyczne media zapraszają do debaty małpki będziemy zmuszeni wysłuchiwać ich bredni zapewne jeszcze długie lata.

i przyszła mi jeszcze taka myśl. Często zdarza się, że cytujemy, lub przywołujemy poglądy i opinie znanych medialnie ludzi. Bardzo często robimy tak, bo te wypowiedzi pokrywają się z naszym spojrzeniem na świat. I słusznie. Dobrze jest wiedzieć, że są ludzi, którzy myślą w pewnych kwestiach podobnie. Z drugiej strony wklepujemy te linki i cytaty bo napatoczyły się nam z TVP, Onetu, wp.pl, czy innych szmatławców, czyli zwykle z naszych stron startowych... wiadomości pierwszych z brzegu. Trudno. Ale nie nauczyliśmy się jednej zasady. Niech prawda będzie naszym autorytetem a nie autorytet prawdą. Wtedy skończy się dyskusja na temat wiarygodności cytowanego. Ot mądrze mu się wymsknęło i tyle. Niech tak zostanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iron32




Dołączył: 25 Wrz 2008
Posty: 106
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:55, 27 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale tak jak wyżej wymienieni Cejrowski to nic innego jak medialna małpka....<----Millais

to powiedz teraz kto nie jest medialną małpką hmmmmm????
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Millais




Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 291
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:08, 27 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

iron32 napisał:

to powiedz teraz kto nie jest medialną małpką hmmmmm????


wszyscy, którzy zachowując się przed kamerami nie używają języka tylko po to, by widzom ich gęby zapadły głęboko w mózgi a redaktorzy zacierali ręce na poziom oglądalności. Choćby nie wiem jakie niedorzeczności ludzie wygadywali to zawsze osoba zachowująca klasę, przejawiająca dobre obyczaje i zachowanie, mówiąca argumentami, które opierają się na faktach, bogatej wiedzy i doświadczeniu nigdy nie będzie małpką. Ale tak jak wspomniałem wyżej, nie ma to nic wspólnego z poglądami. Chodzi wyłącznie o prezencję, język i elementarne zasady przyzwoitości. Cejrowski i osoby, które wymieniłem nie posiadają tych cech w wystarczającym stopniu, by przed kamerami być czymś więcej niż gościem/małpką. Teraz chodzi o to czy taki człowiek jest wiarygodny. Moim zdaniem może być. Jednak unikam oglądania programów w których biorą udział w/w. Bo jakoś nie rajcuje mnie oglądanie takich historii jak np. Cejrowski vs Frytka. Bo co by nie mówić o Frytce, prowadzący pobił wszelkie rekordy. Chamstwa.

Za to ciekawym przykładem jest Wołoszański. Człowiek, którego zgnojono teczkami dziś staje się w mediach egzotycznym dodatkiem do programów ( choć to się niebawem zmieni) Nie zmienia to jednak szacunku widzów do tego człowieka. A był bodaj pierwszym i chyba jak dotąd jedynym historykiem, który odważył się publicznie poddać w wątpliwość oficjalną wersję 9/11. I na pewno nie jest medialną małpką.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:21, 27 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pablo-ya napisał:
Na argumenty?? Zawsze miałem cię za kogoś inteligentnego przebudzony, ale sorry, tutaj to popłynąłeś.

O erystyce to może i ona coś wie, ale mistrzynią nie jest. Nie jestem jakimś specjalnym zwolennikiem Cejrowskiego, ale to on miał tutaj rzeczowe argumenty, mówił o prawach, a ona?? Mówiła innym kim są, jak byli wychowywani, wjeżdżała w prywatną sferę, wydawała w tym zakresie jakiś bezpodstawne osądy, czepiała się rzeczy w ogóle nie istotnych dla meritum dyskusji, wszystko tylko po to aby coś ugrać przed widownią i głupią hołotą przed telewizorem.

A Cejrowski postąpił jak najsłuszniej. Nie od dziś wiadomo, że ,, z głupkiem nie warto rozmawiać, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pobije doświadczeniem". I widać Wojtek dobrze o tym wie, i nawet nazwał sprawy po imieniu. Ona chciała go tylko wciągnąć w bezsensowną dyskusję odbiegającą od tematu, by w innej płaszczyźnie go z dyskryminować, a wówczas hołota uznała by że i w sprawie gejów nie ma racji, tylko dla tego że go pojechała i jej zdanie wyszło na wierzch. Także w debatach nie trzeba wcale argumentów, co politycy szczególnie lewicy udowadniają nie od dziś, a i ostatnio nawet PiSiory zaczęły się w to bawić (na PO nawet patrzyć nie mogę więc nie wiem). To tylko erystyka, nic więcej.


Estetyka to sprawa indywidualna każdego człowieka. Ja mam serdecznie głęboko gdzieś co podoba się Senysynowej a co WC. Faktem jednak jest że WC zrobił prymitywny unik. Mówisz że ona mogła by go pojechać, ale tak samo on mógł by to zrobić. Robił to chociażby z Frytką.
A nazywanie kogoś głupkiem w czasie debaty jest zwyczajną oznaką chamstwa. Jak nie chciał z nią gadać to powinien oddać kasę za program i wyjść ze studia.

Zastosował najprymitywniejszy manewr poprzez : Ty jesteś beeee i z tobą nie gadam.
- Nie masz racji po głupia jesteś i w ogóle jesteś beeee

No sorry. Ale WC inteligencją się tu nie wykazał. Raczej zastosował wymyk typowy dla dzieci z piaskownicy.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pablo-ya




Dołączył: 16 Lut 2008
Posty: 179
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:38, 27 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie mógł załatwić to znacznie bardziej elegancko, ale cóż dla mnie nie jest on wzorem do naśladowania.

W każdym razie przed takimi zachowaniami powinniśmy się bronić, on to pokazał a że w nie najlepszym stylu to już jego indywidualna sprawa. Nie każdy jest taki jak on i nie każdy się tak zachowa. Lecz sama istota działania jest godna naśladowania.

P.S. Chodziło mi o E R Y S T Y K Ę.
_________________
http://fa.most.org.pl/obrazki/bannery/logo.jpg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:08, 27 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Millais napisał:
Argumenty, że Cejrowski ma rację w pewnych kwestiach to żadne argumenty. Nawet Hitler miał rację w niektórych sprawach związanych z gospodarką. Znany wszystkim na tym forum JKM też wielokrotnie mówi całkiem do rzeczy. Rydzyk, na którego jestem wyjątkowo uczulony też nie zawsze sieje idiotyzmem. Podobnie Wałęsa, Bartoszewski, o bliźniakach nawet nie wspomnę.[i inne rzeczy]


Generalnie masz rację. Z tym że niezależnie od tego jakie kto sobie kształtuje (świadomie czy też nieświadomie) emploi społeczne, zawsze to odbiorca powinien się wykazać i samemu zadecydować w oparciu o rózne dostępne mu mechanizmy czy zweryfikować światopogląd w oparcie o nowe spojrzenie czy też nie. Niezależnie od poziomu hipokryzji Cejrowskiego, patrząc na postacie, które serwowane są w telewizji milionom na codzień - lepszy Cejrowski w Ekwadorze niż Tusk w telewizorze. Laughing
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 2.800 mBTC

PostWysłany: 17:34, 22 Paź '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem Wam, że ja bardzo Cejrowskiego lubię tak za całokształt dla mnie jest king pirat dał wywiad Hejke w Republice dosyć ciekawy ,ale najbardziej rozłożył mnie najnowszy pomysł Cejrowskiego na biznes pt. TELEPAPUGA.Mr. Green - telefoniczne pogotowie prawne.
http://www.telepapuga.pl/
Aktualny komentarz Cejrowskiego o Polsce i Telepapudze :

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azizami




Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 1070
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:27, 23 Paź '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca napisał:
ja bardzo Cejrowskiego lubię tak za całokształt dla mnie jest king pirat


Również go lubię, momentami pokazuje twarz fanatycznego katolika, ale nie szkodzi, widziałem chyba
wszystkie odcinki boso i boso przez świat Very Happy
Chociaż to też nie do końca tak z tym pokazywaniem twarzy, było kiedyś o budowaniu przez misjonarzy kościołów w dziczy, wyraźnie dał do zrozumienia, że nie jest tym zachwycony, nie będę opowiadał całego odcinka bo to byłoby bez sensu, wiadomo - szkoda indian, którzy nie wiedzą (ani się nie dowiedzą) kim był Jezus, nie spełniają podstawowych warunków zbawienia, ale cóż zrobić nie wszystkich da się skonwertować na chrześcijaństwo i zbawić.
Inaczej mówiąc niszczą tę pierwotną kulturę, podobnie jak koparki, rozporządzenia i traktaty Sad
Wygląda na to, że @Tańcząca często przegląda wykop Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:30, 23 Paź '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To człowiek konsekwentnie trzymający się zasad, który uwolnił się z opresji własnej ignorancji.

Można się z nim nie zgadzać - o ile ktoś ma do tego zaplecze, bo zwyczajny sprzeciw ignoranta się nie liczy - ale nie szanować się jakoś nie da. Ot siła Ducha manifestująca się na płaszczyźnie materii.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FortyNiner




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 2131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:35, 23 Paź '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

de93ial napisał:
To człowiek konsekwentnie trzymający się zasad


Jasne. Smile Na spotkaniach gada o świętości rodziny i że jego pierwsza czyli Beata Pawlikowska jest nadal jego żoną. Tymczasem od lata żyje z inną na kocią łapę. To może tyle o jego konsekwencji trzymania się zasad...

Ale człowiek to czasami zaskakujący szczerością. Udowodnił nawet raz istnienie komunizmu. Co prawda pierwotnego, ale zawsze:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emisariusz




Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 784
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:53, 08 Kwi '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

takie tam, nowości, perełki, w ofercie Wojciecia Cwejroskiego https://cejrowski.com/sklep/kategoria/rozance/
_________________
Ten wpis powstał bez wsparcia środków unijnych.
" trwają prace nad stworzeniem elektronicznej gotówki " ~@goral_
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1766
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:33, 08 Kwi '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

perełka jak perełka, ale wytrzymałość linki z jakiej jest to skręcone, sugeruje dwojaką funkcjonalność..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Wojciech Cejrowski
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile