W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Nadchodzący stan wojenny w USA  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 1621
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
num3r




Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 38
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:40, 04 Gru '08   Temat postu: Nadchodzący stan wojenny w USA Odpowiedz z cytatem

Witam

Na wstępie witam wszystkich na forum.

Chciałem przedstawić ciekawy filmik:



Oraz ciekawy tekst:

WMR has learned from knowledgeable Federal Emergency Management Agency (FEMA) sources that the Bush administration is putting the final touches on a plan that would see martial law declared in the United States with various scenarios anticipated as triggers. The triggers include a continuing economic collapse with massive social unrest, bank closures resulting in violence against financial institutions, and another fraudulent presidential election that would result in rioting in major cities and campuses around the country.
In addition, Army Corps of Engineer sources report that the assignment of the 3rd Infantry Division’s 1st Brigade Combat Team (BCT) to the Northern Command’s U.S. Army North is to augment FEMA and federal law enforcement in the imposition of traffic controls, crowd control, curfews, enhanced border and port security, and neighborhood patrols in the event a national emergency being declared. The BCT was assigned to duties in Iraq before being assigned to the Northern Command.

On April 3, 2008, WMR reported on a highly-classified document regarding the martial law scenario:

WMR has learned from knowledgeable sources within the US financial community that an alarming confidential and limited distribution document is circulating among senior members of Congress and their senior staff members that is warning of a bleak future for the United States if it does not quickly get its financial house in order. House Speaker Nancy Pelosi is among those who have reportedly read the document.

The document is being called the "C & R" document because it reportedly states that if the United States defaults on loans and debt underwriting from China, Japan, and Russia, all of which are propping up the United States government financially, and the United States unilaterally cancels the debts, America can expect a war that will have disastrous results for the United States and the world. "Conflict" is the "C word" in the document.

The other scenario is that the federal government will be forced to drastically raise taxes in order to pay off debts to foreign countries to the point that the American people will react with a popular revolution against the government. "Revolution" is the document’s "R word.

Źródło:

http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=10504

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NWOPL




Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:03, 25 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marek Podlecki wysłał wiadomość do członków grupy Jane Burgermeister - KONIEC PRZYMUSOWYM SZCZEPIENIOM.

Temat: Atak na USA

"Informacja jest tak sensacyjna, że sam nie wiem czy pownienem to zamieszczać.
Jestem w kontakcie z Jane Burgermeister - prawdopodobnie ze swoich żródeł w niemieckiej armii wie, że w poniedziałek 27 lipca ma się rozpocząć ofensywa militarna obcych wojsk w USA. Kilka razy próbowałem ja wybadać, czy nie jest to wynik stresu - w odpowiedziach upierała się, że jest przekonana iż to nastąpi i potrwa przynajmniej do końca sierpnia. W tym czasie ludność USA będzie zmuszana do przyjmowania śmiercionośnych szczepionek. Jeszcze raz dodaję - to są opinie Jane, nie moje. Zaznaczyła, że jest to krok desperacji, ponieważ całej tej grupie "terrorystów" sprawa zaczyna się wymykać spod kontroli. Szczególnie w armii amerykańskiej jest wielu zwolenników Rona Paula, którzy przygotowują kontrofensywę. Być moze więc czekają nas niedługo ważne wydarzenia.
W swoim blogu www.birdflu666.wordpress.com Jane pisze, że w poniedziałek rozpoczną się ćwiczenia wprowadzania stanu wyjątkowego (Martial Law), w których wezmą udział obce wojska. Apeluje o rozpowszechnienie informacji wśród wojskowych na temat “prawdziwej” jej zdaniem natury szczepionek. Uważa, że w ten sposób społeczeństwo amerykańskie, które jest przecież uzbrojone, zostanie zaskoczone. Wtedy zaczną się zamieszki, które będą powodem wprowadzenia stanu wyjatkowego, a co za tym idzie masowego ludobójstwa ludności USA, głównie patriotów.
Więcej informacji znajdziesz w poście: Update on the WHO Plan.



Informacje podane przez Jane, mozna znalesc juz od jakiegos czasu na tym forum na youtubie i innych stronach.
Tak wiec kazdy mogl napisac podobny list, dodatkowo podajac ze ma sie potwierdzenie od oficera Bundeswery.
Czy tak bylo, czy zeczywiscie ktos jej to powiedzial a nie wycztala tych info w necie?
Pewni si okaze w poniedzialek, jezei nie to tym lepiej dla nas.

Faktem jest ze w tym czasie czyli 27-31 lipca w USA odbeda sie chyba najwieksze do tej pory tego typu cwiczenia FEMA i HS dodatkowo udzial w tych cwiczeniach biora zolnierze innych panstw, po co ? nie ma oficjalnej odpowiedzi na to pytanie.

Obozy FEMA i pociagi rowniez czekaja w gotowosci.

Duzo sie mowilo w USA o odebraniu broni amerykana. Wiekszosc z nich zapowiada ze broni nie odda, no chyba ze z martwych rak... Jak to zrobic ? jak rozbrojic amerykanow ? Jezeli rzeczywiscie pod czas tych cwiczen zolnierze beda "cwiczyc" odbiernaie broni obywatela, a ci z racji ze sa to tylko cwiczenia ta bron oddzadza, dodatkowo rzad ich zapeni ze po cwiczeniach bron zostanie zwrocona, to moze to sie udac, oczywscie po cwiczenaich nikt broni nikomu nie odda i gotowe, ale to tylko moje przemyslenia.

To wszytsko wyglada mi na kolejna operacje FALSZYWEJ FLAGI, podczas 9/11 i 7/7 tez byly przeprowadane "cwiczenia".
Na forum iw necie juz jakis czas temu glosno bylo o tych cwieczeniach i ze moga one doprowadzic do wprowadzenia MARSHAL LAW.
Wiekszosc z nas temat wogole nieobchodzi albo nie dajemy wiary ze cos takiego moze sie zdarzyc, nie dziwie sie wknocu ma to sie stac w USA, dosc dlaeko od nas, a jednak, wszytsko co sie zaczyna w USA jak kryzys czy pandemia wkoncu dociera do Europy.
Zobaczcie na youtubie co mowia amerykanie na ten temat.
Jedyne czego im zazdroszcze to ze wciaz maja sporo broni i maja sie jak bronic, a my ? Sad
_________________
THE REVOLUTION IS NOW
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
piotr147




Dołączył: 25 Sie 2006
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:16, 25 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pożyjemy zobaczymy co będzie ...
Na szczęście USA jest daleko Smile a nasz rząd na pewno nie będzie chciał tam naszego wojska wysyłać Smile.
27 jest w poniedziałek więc na pewno wszyscy usłyszymy jak coś będzie się działo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dysputant




Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 803
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:21, 25 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taa... amerykanie NA PEWNO oddadzą broń w ramach ćwiczeń.
Przecież kupili ją aby się bronić a ćwiczenia tego typy absolutnie nie wzbudzą żadnych podejrzeń...

Widać że uważacie ich za kompletnych kretynów :/

Facet odda colta a w szafie zostawi sobie M4A1.
No chyba że spodziewacie się iz podczas tych ćwiczeń wojska wejdą do każdego domu i przeszukają każdy możliwy schowek...

Nie ma szans na rozbrojenie cywili, najwyżej tych najbardziej ufnych i głupich...
_________________
Moja odpowiedź na zaczepki TROLL-i.

http://www.pown.it/3385
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BlackiceWR




Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 42
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:31, 25 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się ze jest to pierdolenie i nic się nie wydarzy, pamietacie blosom godchild i wielkie oczekiwanie na pojawienie się obcych...bardzo mi to przypomina.
Nawet ja sam dałem się złapac w pułapkę własnej głupoty.
Wydarzenia na taką skalę są strzeżone bardziej niż złoto w forcie knox.
Zresztą pożyjemy zobaczymy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tomeq




Dołączył: 12 Lip 2009
Posty: 211
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:32, 25 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NWOPL napisał:

Jedyne czego im zazdroszcze to ze wciaz maja sporo broni i maja sie jak bronic, a my ? Sad


zazdrościsz im posiadanie broni? a co Ci da pistolet przeciwko uzbrojonemu wojsku?
więcej broni u cywili to więcej potencjalnych ofiar.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Manix




Dołączył: 22 Cze 2008
Posty: 292
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:10, 25 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tomeq napisl

Cytat:
zazdrościsz im posiadanie broni? a co Ci da pistolet przeciwko uzbrojonemu wojsku?
więcej broni u cywili to więcej potencjalnych ofiar.


A wiec w brew pozorom daje bardzo duzo.
Jak naraze jeszcze zadnej armi swiata nie udalo sie wygrac wojny przeciwko lekko uzbrojonym grupom rebeliantow.

Przypomina to zawsze walke niedzwiedzia z pszczolami.
Niedzwiedz narobi najpierw wielkich szkod ale na koncu i tak musi sie wycofac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AndyPSV




Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 341
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:22, 25 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja sie pytam jak na tym zarobic
dolar poleci w dol (JESZCZE?) ?
_________________
pl,Technologia.Niewolnictwa-opis.pdf
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Manix




Dołączył: 22 Cze 2008
Posty: 292
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:53, 25 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i prosze jak by sie nie przejmowali bronia zanajdujaca sie w prywatnych rekach to by nie mieli takich planow.

http://dprogram.net/2009/07/22/kissinger.....y-25-2009/

Do jakiego stopnia trzeba byc zmanipulowamym zeby wobec garstki zwyrodnialych psychopatow na szczycie tej piramidy przyjmowac postawe Smerfa Marudy i zakladac z gory ze wszelki opor na nic sie niezda to mi glowie nie miesci.

A tu nie trzeba tak naprawde stawiaci czynego oporu wystarczy tylko nie robic wszystkiego co nam kaza i ta cala elita moze sie zesrac.

Juz sam niewiem czy to ludzie wkoncu zrozumieja. Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slidexman




Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 828
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:26, 26 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AndyPSV napisał:
ja sie pytam jak na tym zarobic
dolar poleci w dol (JESZCZE?) ?


obstawiam ze poleci
_________________
Otwarte Piramidy Finansowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kyuss




Dołączył: 26 Cze 2009
Posty: 250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:41, 26 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

slidexman napisał:
AndyPSV napisał:
ja sie pytam jak na tym zarobic
dolar poleci w dol (JESZCZE?) ?


obstawiam ze poleci




5 minuta:

Cytat:
-Moi klienci też są starzy
-Przeżyją dolara, to jest problem


Pan Schiff pozamiatał scenę w tym temacie Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Nadchodzący stan wojenny w USA
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile