W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
zacmienia  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
7 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 781
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
orionska rebelia




Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 45
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:52, 22 Lip '09   Temat postu: zacmienia Odpowiedz z cytatem

Witam zaciekawilo mnie wiec moze jeszcze kogos:)
http://www.czarymary.pl/blog/2009/07/21/wazne-zacmienie-slonca-w-srode/
Gdzies czytalem ze w wakacjie bedzie mialo miejsce wazne wydarzenie zginie duzo ludzi a teraz te zacmienia
Nic dlugo nie musimy czekac:)zobaczymy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:23, 22 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czary mary napisał:
W 2000 roku, po szaleńczej jeździe wraz z grupą przyjaciół dojechaliśmy nad Balaton, gdzie po raz pierwszy w życiu doświadczyłem pełnego zaćmienia Słońca. Doświadczenie było niesamowite, choć wizja którą otrzymałem przeraziła mnie. Zobaczyłem wielkiego, czarnego demona, który leciał w moim (świata) kierunku nad oceanem, zamieniając go w morze ognia…miałem wraźenie, jakby coś złego zostało wpuszczone na Ziemię, lub ktoś... wtedy się zdziwiłem, bo oczekiwałem jakiś fajnych mistycznych wizji.

Wink Nasze media jakoś milczą na temat dzisiejszego zaćmienia...
Cytat:
Już w tę noc z wtorku na środę, na terenie Azji, nastąpi najdłuższe w całym XXI wieku zaćmienie Słońca. Maksymalny czas trwania fazy całkowitej, w której tarcza Słońca jest całkowicie schowana za Księżycem, potrwa aż 6 minut i 38.8 sekundy. Co ciekawe, niedawno mieliśmy zaćmienie księżyca, a lada dzień będzie kolejne. W ciagu 30 dni mamy aż 3 zaćmienia, z czego jedne bardzo długie

_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
theonly




Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 173
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:19, 22 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Nasze media jakoś milczą na temat dzisiejszego zaćmienia...

Bo w Polsce nie będzie widoczne to dlatego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PrawdoWyszukiwato




Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 183
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:25, 22 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu macie pełno filmików z oto tego zaćmienia


http://www.youtube.com/results?uploaded=.....ype=videos
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
orionska rebelia




Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 45
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:09, 22 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chodzilo mi bardziej o ta czesc

Zawsze myślałem, że zaćmienie Słońca jest czymś pozytywnym. Jednak kilka lat później natrafiłem w internecie na serię artykułów tyczących się tamtego zaćmienia, wyjaśniających, że jest wręcz przeciwnie. Czas zaćmienia to ten czas, w którym Ciemność ujawnia się w świetle dnia. Przysłonięcie tarczy Słońca cieniem Księżyca otwiera wrota złu, ciemności…na kilka minut, ale zawsze. Nie muszę chyba mówić, jak bardzo się zdziwiłem czytając to, bo potwierdziło to moją wizje z momentu zaćmienia w roku 2000. Wszyscy pamiętamy, co się wydarzyło w parę lat po tym zaćmieniu: wybór Dablju Busha na prezydenta USA, wyburzenie WTC i globalna wojna z terroryzmem, wybuch 2 wojen, ataki terrorystyczne, strasznie całej planety globalnym ociepleniem, a teraz wirusem grypy. Do tego klimat oszalał…świat się zmienił, na gorsze.

i tutaj

W tym miesiącu są 3 zaćmienia, 1-sze (Chandra grahan – czyli księżycowe) 7 lipca, 2-gie (surya grahan czyli słoneczne ) 22 lipca oraz 3-cie (chandra grahan – księżycowe) 6 sierpnia. To jest rzadkie zjawisko i w historii zapowiadało krytyczne wydarzenia. Stało się to tuż przed wojną Mahabharata, a następnie 36 lat po wojnie Mahabharata tj. gdy Dwarka. części południowej, Mezopotamii, sumeryjska cywilizacja zostały zanurzone pod wodą. Odniesienie do arki Noego jest do tej samej powodzi tj. około 5000lat wcześniej.

Zjawisko to występowało następnie tuż przed 1 wojną światową, a następnie tuż przed 2 wojną światową. Ravi Shankar mówi, że jest to krytyczne i może prowadzić do poważnych wstrząsów i / lub czegoś bardzo transformującego.

Z filmow prawdy dowiadujemy sie miedzy innymi ze elita ma zamilowanie do symboliki
Kto ma leb:) niech przeliczy kiedy bylby dobry dzien na skladanie ofiar
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dysputant




Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 803
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:47, 22 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drugie konto oriona?
orionska rebelia ?

Nie szukaj przyczyn ludzkiej chciwości w zaćmieniach słońca :/
11/09 był zrobiony jedynie z chęci zysku.
Nie dlatego że złe moce opanowały umysł jakiegoś bankiera,
oni są przecież popieprzeni niemal od momentu przecięcia władzy/kasy/majątków wybierz co chcesz :/

Magia liczb jest wszechobecna,
policz to i powiążesz te zdarzenia np: z wielkimi bitwami w Władcy pierścieni ect. (tylko przykład)
zawsze można powiązać dwa zdarzenia magią liczb :/
To niema co się nad tym roztrząsać.
_________________
Moja odpowiedź na zaczepki TROLL-i.

http://www.pown.it/3385
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jozo2009




Dołączył: 13 Mar 2009
Posty: 149
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:57, 22 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

orionska rebelia napisał:
Przysłonięcie tarczy Słońca cieniem Księżyca otwiera wrota złu, ciemności…na kilka minut, ale zawsze.


To demony nie mają kremu z filtrem UV i muszą po ciemku się na ziemię zakradać? Laughing
Rozejrzyjmy się, jest tyle demonów w nas i na około, że nie bawmy się w taką średniowieczną interpretacje zwykłego zdarzenia astronomicznego.

Źli władcy, kapłani za pomocą tych wróżb mogli wszczynać wojny, w taki sposób je usprawiedliwiać. Napadnięci odczytywali je po kilku najazdach z rychłą wojną. Zostało to w tradycji i przeświadczeniu po dziś dzień - czyli będzie się działo.

To głupota ludzka tak to organizuje i odbiera by przy akompaniamencie szczególnych zjawisk różnorakiej maści powziąć jakieś działanie. Bardziej bierni, jak już wspomniałem, widzą w tym konflikty, jak nie patrząc złe dla obu stron.

Czyli pitu pitu ble ble ble...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


zacmienia
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile