Nasz serwer sponsoruje CJ2 Hosting & Development

 
FAKT: III wojna światowa wybuchnie za rok  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
3 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Odsłon: 12705
Strona: 1, 2, 3, 4, 5   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Voltar
Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 21:26, 17 Wrz '07    Pojedynczy post Temat postu: FAKT: III wojna światowa wybuchnie za rok Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Strateg i profesor wojskowości generał Stanisław Koziej przepowiada w "Fakcie" makabryczny scenariusz dramatu, który rozegra się za kilka miesięcy. Do III wojny światowej zostało zaledwie kilka miesięcy...

Dramat milionów ludzi na całym świecie. Lejąca się strumieniami krew, fetor palonych zwłok i rozchodzące się po całej kuli ziemskiej skażenie będące skutkiem detonacji ładunków nuklearnych. W takim piekle możemy znaleźć się już za rok. Bo jak mówią poważne amerykańskie i rosyjskie źródła, latem 2008 roku Stany Zjednoczone prawdopodobnie zaatakują Iran. Plany amerykańskiej inwazji na Teheran są coraz bliżej.

I nic dziwnego. Ceny baryłki ropy naftowej rosną w galopującym tempie. Do tego amerykański wywiad wykradł niedawno sekretne plany Iranu, które mówią, iż w niedługim czasie chce on zaatakować Irak. Jeszcze kilka miesięcy i armia George'a Busha uderzy w kraj Mahmuda Ahmadineżada. Później wydarzenia potoczą się lawinowo. Kolejne państwa pogrążą się w krwawej jatce. Tak wybuchnie III wojna światowa, która pochłonie miliony ofiar.

Etap pierwszy - USA atakują Iran
Jest wczesne lato 2008 roku. Znów drożeje ropa naftowa. Cena baryłki jest najwyższa od dziesięcioleci. Iran, mimo licznych ostrzeżeń Rady Bezpieczeństwa ONZ, ma prawie gotową bombę atomową. Waszyngton nie chce interwencji wojskowej. Ale musi wyprzedzić ruch Teheranu. W Białym Domu ważą się losy świata. W końcu George Bush (61 l.), który za pół roku ma zakończyć drugą kadencję, podejmuje dramatyczną decyzję. USA uderzą na Iran.
Według Stanisława Kozieja Amerykanie wybiorą między dwoma wariantami ataku. "Jeden to ostrzał rakietowo-lotniczy Iranu konwencjonalnymi głowicami. Dywanowe naloty i rakiety wystrzeliwane z okrętów podwodnych zniszczą potencjał nuklearny Iranu. Dzięki temu o kilka lat opóźni się zagrożenie, jakie Teheran stwarza Zachodowi" - mówi "Faktowi" generał. "Drugi wariant to po prostu inwazja" - dodaje. Prawdopodobnie Amerykanie zastosują jeden wariant po drugim. "Po ostrzale rakietowym do Iranu wkroczą marines oraz żołnierze z baz w Afganistanie i Iraku. Rozpocznie się regularna wojna, a potem okupacja" - wyjaśnia Stanisław Koziej.

Etap drugi - Iran mści się na Izraelu
Ale ta wojna nie zakończy się na Wschodzie. Według stratega Iran będzie po uderzeniu Amerykanów bardzo słaby i nie da rady zaatakować ani Stanów, ani Europy... weźmie więc odwet na Izraelu. "Al-Kaida i oddziały Hezbollahu zorganizują w Tel Awiwie i innych miastach zamachy bombowe. Zaatakują nieprzyjaciela rakietami wystrzeliwanymi z terenów Syrii i Libanu. Wtedy w pobliskim Pakistanie dojdzie na pewno do przewrotu, a władze przejmą radykałowie zdecydowani na sprzątnięcie Izraela z powierzchni ziemi. Pakistańczycy zapowiedzą użycie przeciw broni jądrowej" - mwi "Faktowi" gen. Stanisław Koziej.

Etap trzeci - Izrael rusza na Pakistan
Zagrożony Izrael nie będzie miał wyjścia. Pod opiekuńczymi skrzydłami Stanów Zjednoczonych zaatakuje rakietami atomowymi Pakistan i Liban. Według Kozieja, atak Izraelczyków może zetrzeć muzułmańskie kraje w proch.

Etap czwarty - wojna dosięga Europy
"Europa zaczyna apelować wtedy o pokój" - tłumaczy gen. Stanisław Koziej. Jest już późna jesień 2008 bądź początek 2009 roku. Instytucje europejskie w trosce o międzynarodowe bezpieczeństwo będą podnosić głosy o zaniechanie konfliktów na Wschodzie. Ale Pakistan i siatka arabskich terrorystów nie będą chciały już słuchać głosów Europy, która wcześniej poparła amerykańską interwencję w Iraku. "W odpowiedzi Pakistan i al-Kaida wystrzelą w stronę Europy rakiety" - wyjaśnia generał. Dodaje jednak, że to wcale nie zmasowany atak militarny pogrąży w cierpieniu stary kontynent. "We wszystkich krajach zaczną mnożyć się ataki terrorystyczne" - mówi "Faktowi". Krew będzie lała się na ulicach z wysadzanych w powietrze autobusów, ludzie będą truci bronią chemiczną w biurach. Na lotniskach i w metrze we wszystkich europejskich stolicach zacznie się szerzyć strach. I wtedy walki przeniosą się na inne kontynenty.

Etap piąty - cały świat walczy
"Walki szybko przeniosą się do Ameryki" - prognozuje gen. Koziej. "W Wenezueli i innych państwach nieprzyjaznych Stanom wybuchają zamieszki. Ludzie zaczną mordować obywateli Stanów Zjednoczonych. Będą zamachy na dyplomatów. USA będą musiały na to zareagować" - mówi generał. I wtedy Północ zaatakuje Południe. "Rozpocznie się regularna wojna między kontynentami amerykańskimi, na co nie będą chcieli pozwolić Rosjanie. Konflikt będzie narastał. Nikt już niczego nie będzie kontrolował, a rakiety będą latać na wszystkie strony. Zginą miliony ludzi" - przewiduje generał Koziej. Jaki będzie wynik III wojny? Nikt nie ma wątpliwości, że znów zwycięży w niej Ameryka i cywilizowany świat. Na pewno duży udział w sukcesie będzie miała sprzymierzona Polska i nasi dzielni żołnierze. Ile miesięcy potrwa światowa krwawa jatka i jak dokładnie się skończy? Tego jeszcze nie wiadomo.

http://www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=14&ShowArticleId=60392

SZALEŃSTWO... Sarkozy, Merkel, Kaczyński, "zamachy" terrorystyczne w krajach Starej Europy... A Ropa po 200 $ za baryłkę... O to tutaj chodzi...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
XTC88
Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1820
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 08:35, 18 Wrz '07    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Loża czeka na szatana... Jest nas 9... czekamy na 10... Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baccalus
Dołączył: 13 Lut 2007
Posty: 413
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 19:41, 18 Wrz '07    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możliwości są dwie. 1. Tekst jest propagandowy. 2. tekst jest rzeczowym przewidywaniem przyszłości.
Jeśli tekst jest propagandowy to możliwe cele jego napisania są następujące:
1.1. Jest częścią planu manipulacji społeczeństwem, mającym na celu spowodowanie jego reakcji w postaci przyzwolenia na wprowadzenie techniki chipowej, zagrabienie części pozostałej nam wolności.
1.2 Służy wytworzeniu w społeczeństwie potrzeby zaprzestania wojen militarnych na Bliskim Wschodzie, co ma posłużyć jako motywacja do głosowania na partie, opowiadające się właśnie za tym (SLD, Racja).
Jeśli tekst jest rzeczowym przewidywaniem przyszłości to powinniśmy:
2.1 Zdobyć informacje i umiejętności niezbędne do przetrwania okresu nadciągającej wojny. Przygotować do niej najbliższych. Zjednoczyć się. Zaplanować działanie powojenne.

Wydaje mi się, że najlepiej przygotowywać się na najgorsze i nie dać się i przestrzec przed tym innych zmanipulować ORAZ przygotować się do wojny.
Oczywiście towarzyszyć temu mogą wzrosty cen paliw, ale na to metoda jest prosta- nie kupować.
_________________
Admin ograniczył mi liczbę postów do 4, bo krytykowałem policjanta kopiącego człowieka podczas Marszu Niepodległości. Teraz 1/dobę(nie powiedział dlaczego).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pafka
Dołączył: 18 Lut 2007
Posty: 383
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 20:29, 18 Wrz '07    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generał Koziej już raz zaskoczył mnie swoją wypowiedzią. Po śmierci polskiego żołnierza w Iraku usłyszałem takie oto słowa: "Polski kontyngent obowiązują bardzo restrykcyjne przepisy odnośnie użycia broni. Co innego Amerykanie, którzy strzelają do ludności cywilnej niczym kowboje".

Ciekawy jest ten Koziej. Na okrągło pokazują go w telewizji, gdzie sieje swoją prowojenną i protarczową propagandę, natomiast w wolnych chwilach udziela takich oto dziwnych wywiadów. Zdaje się jakby momentami zapominał o swoim zadaniu. Dziwne?! Embarassed
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar
Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 20:41, 18 Wrz '07    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Etap szósty - gen. Koziej w kaftanie bezpieczeństwa zamknięty w izolatce...

istnieją silne naciki by prze dkońcem kadencji Bush i spółka zbombardowali Iran, co z tego wyniknie? Odpowiedź iranu, która doprowadzi do eskalacji konfliktu i propaganadowego zrzucenia winy na Iran, a następnie do wojny w Iraku: czytaj powstania Szyitów przeciwko wojskom USA, to samo może nastąpić w Arabii Saudyjskiej i Pakistanie. Atak na Iran doprowadzi do hekatomby na Bliskim Wschodzie... Skoro teraz USA nie daje rady utrzymać porządek w Iraku to jak ci imbecyle chcą prowadzić kolejną wojnę?

A może chodzi o chwilową destabilizację po to by wygórowac jeszcze bardziej ceny ropy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Pafka
Dołączył: 18 Lut 2007
Posty: 383
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 20:48, 18 Wrz '07    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedno jest pewne. Chodzi o wszystko inne poza niesieniem pokoju, stabilizacją, demokratyzacją, odbudową i wyzwalaniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Boruta
Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 799
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 16:46, 19 Wrz '07    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jaki będzie wynik III wojny? Nikt nie ma wątpliwości, że znów zwycięży w niej Ameryka i cywilizowany świat. Na pewno duży udział w sukcesie będzie miała sprzymierzona Polska i nasi dzielni żołnierze
samo to już zdradza na czyje zamówienie i w jakim celu pisany był ten tekst ...

p.s.
trudno wyobrazić sobie amerykańską demolkę na taką skalę wbrew Rosji, a przedewszystkim wbrew Chinom ...
Jeżeli zaś żydo-amerykanie zdecydują się na coś takiego to muszą liczyć się z tym, że w tej wojnie nie będzie żadnych zwycięzców tylko sami przegrani ...

...nie będzie żadnego "cywilizowanego swiata" ...a ten scenariusz w kilku etapach opisuje jego niesławny koniec ...

Tak więc głupcem lub cynicznym prowokatorem jest ten, który w tej wojnie przepowiada "viktorię" ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tournament
Dołączył: 09 Gru 2006
Posty: 415
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 19:55, 19 Wrz '07    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dojdzie do wojny absolutnej to wszyscy bedziemy przegrani jako ludzkosc..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar
Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 20:41, 19 Wrz '07    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe co by wtedy zrobiły USA gdyby Chiny zaatakowały Tajwan...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Boruta
Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 799
Post zebrał 0.80 mBTC

PostWysłany: 18:59, 20 Wrz '07    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:
Ciekawe co by wtedy zrobiły USA gdyby Chiny zaatakowały Tajwan...
wbrew pozorom taki scenariusz dla Stanów Zjednoczonych jest nawet do przyjecia.

dlaczego ...?

przygladając się "wizjom" Kozieja, zauważymy, że "komuś" pod pozorem "wojny z terrorem" bardzo zależy na dezintegracji Europy ... i nie chodzi tu o samą UE, ale o każde z jej regionalnych "mocarstw" (Niemcy, Francja) z osobna...
Realizacja w/w scenariusza możliwa jest wtedy i tylko wtedy gdy Rosja zwiazana będzie na Kaukazie, oraz w dawnych republikach ... a Chiny na Dalekim Wschodzie, byle dalej od złóż i zasobów Środkowego Wschodu oraz od Europy, którą jeżeli się ją pozostawi samej sobie to ... albo wyrosnie na samodzielnego hegemona pod przewodnictwem Niemiec, albo wpadnie w łapy Rosji, a na to Stany zjednoczone pozwolic sobie nie mogą ... dlatego dla mocno nadwyrężonego mocarstwa lepiej jest zdemolować istniejacy porządek, a niżeli dać się zmarginalizować ...


p.s.
umierający Piłsudski przepowiedział swoim najwierniejszym pretorianom, ze czeka ich wielka wojna, którą przegrają ...dodając:
balansujcie jak długo się da, a potem podpalajcie świat ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar
Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 21:00, 20 Wrz '07    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

właśnie zobaczyłem do końca ZEITGEIST - ten film wiele wyjaśnia... polecam, szkoda tylko że pierwsza część o religii jest najsłabsza i co niektórych może zniechęcić do dalszego oglądania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
frasobliwy
Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 22:47, 25 Wrz '07    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wg mnie tekst w Dzienniku ma kilka słabości:

1) za duzo usprawiedliwiania nieproporcjonalnych dzialan USraela. Zobaczcie np. za co Koziej kaze Izraelowi wymorodwac ludnosc Libanu (uzycie atomowek). No za co? Z artykulu to nie wynika. Albo wogole czemu ma sie to wszystko zaczac. Od napasci na Iran. Bo? bo Iran ma bron atomowa? Eksperci ONZ nie skarza sie na utrudnienia, a do samej bomby daleko, na pewno w 2008 nie bedzie "prawie gotowa". Koziej nie oddziela oficjlanych (propagandowych) powodow od prawdziwych. Nie pokazuje motywow. Mamy po jednej stronie Iran, ktory chce zaatakowac bez powodu Europe (!), Wenezeulczykow mordujacych obywateli USA...Jakos tak pieknie sie sklada, ze "oni" daja pretekst do "bronienia sie". Hitler chcial podbic swiat dla Niemiec i mial powody do optymnizu. Jaka motywacje maja wrogowie USraela? Spektakularne samobojstwo?

2) Etapy sa bez sensu. Etap trzeci wyklucza np. etap czwarty. Wyobrazacie sobie, ze Pakistan po konfrontacji z Izraelem atakuje jeszcze Europe? To i przed taka konfrontacja nie ma sensu Shaheen II - pakistanska rakieta o najwiekszym zasiegu dolatuje na 2500km. Rakiety te Pakistan buduje z mysla o Indiach i wciaganie w to Europy to gra pod publiczke.

3) Infantylizmy: "Nikt nie ma wątpliwości, że znów zwycięży w niej Ameryka i cywilizowany świat."

4) Klamstwa, np. sugerowanie, że Iran wspolpracuje z Al-Kaida. Dziennik nie pierwszy raz czyni takie sugestie. W rzeczywistosci Al-kaida i Ajatollachowie niezbyt za soba przepadaja...

5) wobec powyzszych drobny szczegol, ale dla porzadku zapisze: czemu w "analizie" nie wyciagnieto wnioskow z powszechnej znajomosci klamliwych pretekstow wojny w Iraku i w Afganistanie. USrael nie ma zadnej reputacji. Jest skonczony jesli chodzi o wiarygodnosc. Moze na salonach, w mediach...Ale w sondazu BBC wiekszosc ankietowanych jako najbardziej niebezpieczne kraje uznalo wlasnie USA i Izrael. Mamy po raz kolejny wysluchowac glutow jak to Ameryka wyprzedza niebezpieczenstwo?


W sumie, to z artykulu dowiadujemy sie tylko jak prymitywna stala sie propaganda prowojenna, jak niskie IQ ma Koziej i jaka moralnosc reprezentuja typki z Dziennika. Mimo "demokracji" i "wolnosci slowa" nie odbiega to od tego co serwowano w ZSRR albo III Rzeszy. Teraz juz tylko czekac na informacje, ze wrog ma kopyta zamiast stop. Teksty na Dzienniku sa juz tak glupie i tak osmieszaja "jastrzebie", ze czasem zastanawiam sie czy nie siedzi tam jakis antywojenny sabotazysta Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Boruta
Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 799
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 15:56, 26 Wrz '07    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic dodać, nic ująć

przyznaję, że frasobliwy niewątpliwie ma rację ...


Pozdrawiam Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar
Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 17:09, 26 Wrz '07    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

telewizja FOX wyemitowała w weekend symulację "jak będzie przebiegać uderzenie na Iran"

bUSH jest zdeterminowany... w końcu ma w sobie krew faszystowskich kolaborantów (Prescott B.)

nikt jakoś nie wspomina o tym, że atak na Irak wznieci ogólnonarodowe powstanie w Iraku, w większości zamieszkanym przez Szyitów

kto na tym najwięcej zarabia? banki finansujące kolosalny dług publiczny

w czyich rękach są banki i media? w czyich rękach jest Kongres?

Warto również zwrócić uwagę na buńczuczne wypowiedzi Sarkozego, który sam chce zbombardowac Iran swoimi atomówkami...

skąd pochodzi Sarkozy?...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
XTC88
Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1820
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 17:24, 26 Wrz '07    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z Węgier... To mason 33 stopnia wtajemniczenia... członek komisji trójstronnej i klubu bilderberg... posłuszny swemu panu - szatanowi... francją i niemcami rządzą loże masońskie, pokrewne iluminatom, którzy zawładneli sobie rząd światowy... ale do czasu... Boże ratuj polske !! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy
Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 22:46, 27 Wrz '07    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wikipedia:
Cytat:
Syn węgierskiego imigranta (Paula Sarközy de Nagy-Bocsa) i Francuzki żydowsko-greckiego pochodzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar
Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 09:46, 28 Wrz '07    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to pytanie o pochodzenie było retoryczne...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
przebudzony
Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 16:19, 29 Wrz '07    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Etap trzeci - Izrael rusza na Pakistan
Zagrożony Izrael nie będzie miał wyjścia. Pod opiekuńczymi skrzydłami Stanów Zjednoczonych zaatakuje rakietami atomowymi PakistanBzdura totalna. Bo niby po co mają atakować Pakistan skoro razem z USA mogą zmiażdżyć Iran który w tym przypadku musiał by walczyć na dwa fronty.
I dlatego też Iran nie zaatakuje Izraela jeśli USA ruszą na nich z Iraku. Nikt nie jest na tyle głupi żeby walczyć na dwa fronty.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy
Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 01:12, 06 Paź '07    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:
to pytanie o pochodzenie było retoryczne...


Ach tak. Ja zawsze skory do pomocy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ocochodzi
Dołączył: 15 Cze 2007
Posty: 369
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 23:52, 09 Paź '07    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sry ludzie ale moja dupa wybuchnie za rok i co wy na to? czy autor to jakis autorytet moralny swiata i pierwszy strateg napoleona? bo nie kumam. Nie kumam byc moze dlatego ze nie jestes plazem, a dokladniej zaba a byc moze dlatego ze autor naczytal sie chyba nostradamusa i na co wiek wskazuje ma chyba problemy z podstawowymi procesami psychicznymi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy
Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 10:58, 10 Paź '07    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pies mu morde lizal. @#% bym sie nie przejmowal gdyby nie fakt, ze w mediach robi sie z niego "eksperta". Po tekscie w "Dzienniku" gdzie "ekspert" wmawia iz pakistanska rakieta o zasiegu 2500km pokona dystans dwa razy dluzszy, czlowiek ten powinien byc ostatecznie skompromitowany. Ale, nie! Co i rusz podklada sie mu mikrofon by cos tam prostaczkom przed kamerami wytlumaczyl. Duzo to mowi o kondycji naszej "demokracji".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jeyron
Dołączył: 01 Gru 2007
Posty: 47
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 21:37, 14 Gru '07    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

G. Bush to najwiekszy zbrodniarz na ziemi. Powinni zrobic z nim to samo co z Saddamem. USA ma dowody przeciwko Iranowi! Totalna bzdura. Znowu sie okaze ze Iran podobnie jak Irak nie stanowi zagrozenia. Ale wtedy bedzie juz po ptokach. To jedno wielkie zafajdane lgarstwo ameryki. Calej elity rzadzacej w celu podbicia i zmanipulowania swiata. Powinni zrownac USA z ziemia.
_________________
i chocbym chodzil ciemna dolina zla sie nie ulekne...pod warunkiem, ze wyposarzysz mnie w latarke...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
XTC88
Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1820
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 21:44, 14 Gru '07    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeyron na szubienicy nie powieszono husajna ( masona 33s.wtajemniczenia ) tylko jego sobowtóra.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar
Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 22:16, 14 Gru '07    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prestiż ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Boruta
Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 799
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 22:25, 14 Gru '07    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeyron napisał:
.... Powinni zrownac USA z ziemia.
nie zapominaj o tym, że tam też żyją tacy sami ludzie jak my ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona: 1, 2, 3, 4, 5   » 
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


FAKT: III wojna światowa wybuchnie za rok
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.