W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Żądają nadania imienia JP2 tarczy antyrakietowej   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
9 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 1480
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:08, 09 Sie '09   Temat postu: Żądają nadania imienia JP2 tarczy antyrakietowej Odpowiedz z cytatem

W Redzikowie księża modlą się o “nawrócenie” wójta i innych przeciwników budowy tarczy. Protesty redzikowskich włodarzy bolą tamtejszych duszpasterzy, którzy już przygotują się na przyjęcie Amerykanów.

- Kaplica będzie do ich dyspozycji. Zagwarantujemy im dostęp do wszystkich sakramentów. Uruchomimy dodatkowe msze – opowiada ks. Eugeniusz Łabisz, proboszcz słupskiej parafii garnizonowej.

W ostatnią niedzielę księża odprawili nawet specjalną mszę świętą w intencji przeciwników tarczy.
- Modliliśmy się, by przestali się lękać i by podeszli do tarczy bez strachów i uprzedzeń – mówi Łabisz. – Moim obowiązkiem jako duszpasterza jest tłumaczyć wiernym, że musimy się dogadywać z Amerykanami – dodaje. Dlatego księża już planują spotkania z mieszkańcami, podczas których chcą przekonywać do tarczy. Chcą też “nawrócić” samego wójta.

Cytat:
Żądamy nadania imienia Jana Pawła II tarczy antyrakietowej która powstanie w Polsce
arrow http://waldek1984.wordpress.com/2009/08/.....akietowej/

Rolling Eyes
_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:10, 09 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pierdzieleni Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:17, 09 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://uni.org.pl/file.php?id=1&action=1
Ten filmik wyjaśnia przyczynę udziału ksiendzóff w promocji tego amerykańskiego badziewia.
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shepherd




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 439
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:49, 09 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Debilizm, pomimo, ze mam stoje jakies tam poglady co do papierza i calego cyrku zwanego kosciol to chyba jakis zart z ta nazwa, caly swiat sie bedzie smiac z nas ponownie Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:59, 09 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
caly swiat sie bedzie smiac z nas ponownie Sad


taki mały off top ---> ja nie wiem , ale czy Polacy mają jakiegoś bzika na swoim punkcie Question
że zawsze się przejmują opinią tzw ''świata''...czy tenże świat nie ma nic innego do roboty tylko śmianie się z Polski?
Teksty typu świat będzie się z nas śmiał itp. są to slogany wtłoczone w głowę Polaków , które powtarzacie....(innymi słowy odgrywacie rolę powtarzaczy).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:11, 09 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

shepherd napisał:
Debilizm, pomimo, ze mam stoje jakies tam poglady co do papierza i calego cyrku zwanego kosciol to chyba jakis zart z ta nazwa, caly swiat sie bedzie smiac z nas ponownie Sad
Nie pierwszy i nie ostatni raz- tak na pocieszenie Smile
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:14, 09 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Autor profilu pewnie robi sobie jaja, ale co do grupy zwolenników (ponad 1400 osób) nie jestem pewien...
http://nasza-klasa.pl/profile/15702307
http://waldek1984.files.wordpress.com/2009/08/tarcza-jpii.png
_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jozo2009




Dołączył: 13 Mar 2009
Posty: 149
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:26, 09 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to nie tyle śmieszne co żałosne - nie wiem czy rzeczony JP nie przekręca się w grobie od tego co wymyślają jego fanatyczni rodacy.

Jak Polska się dorobi, naszą pierwszą bombę jądrową nazwiemy; "NIE LĘKAJCIE SIĘ" a jej duch niech odnowi oblicze ziemi...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:35, 09 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Doskonała metoda,
przyklejenie tarczy antyrakietowej etykietki JPII,
dla Polaków drugiego po bogu.

Ludzie, w pobliżu miejscowości gdzie stanie tarcza,
muszą się liczyć z tym, że w razie konfliktu,
pierwsi zostaną rozwaleni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shepherd




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 439
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:28, 09 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca z wilkami napisał:
ja nie wiem , ale czy Polacy mają jakiegoś bzika na swoim punkcie Question
że zawsze się przejmują opinią tzw ''świata''...czy tenże świat nie ma nic innego do roboty tylko śmianie się z Polski?
Teksty typu świat będzie się z nas śmiał itp. są to slogany wtłoczone w głowę Polaków , które powtarzacie....(innymi słowy odgrywacie rolę powtarzaczy).


najwyrazniej cale zycie siedzisz w polsce i z nikim z zagranicy nigdy nie gadalas, poniewaz ja gadalem na temat polakow z ludzmi z innych krajow i wiem co mysla, wlasnie takie cos pokaza w TV u nich i sie beda smiac przy tym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:38, 09 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
najwyrazniej cale zycie siedzisz w polsce i z nikim z zagranicy nigdy nie gadalas, poniewaz ja gadalem na temat polakow z ludzmi z innych krajow i wiem co mysla, wlasnie takie cos pokaza w TV u nich i sie beda smiac przy tym.

I takim oto sposobem telewizja zrobi z nas bluźniercami w oczach ludzi z krajów pro-katolickich. Przecież nie powiedzą w mediach że nazwę ustanowił polski kościół, lecz Polacy. Gdzie byśmy się nie ruszyli - każdy będzie mieć do nas o coś pretensje. A przecież sprawa nazwania tej tarczy im. J.P-II nie jest gestem Polaków, lecz antypolskiego ruchu zaplutych agencików którzy przeniknęli również do kościoła, by rozłożyć tę instytucję od środka dzięki takim jak to działaniom...
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sensor




Dołączył: 19 Cze 2009
Posty: 341
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:46, 09 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waldek jakie jest źródło tej informacji? Nasza Klasa? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:47, 09 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

shepherd

Cytat:


najwyrazniej cale zycie siedzisz w polsce i z nikim z zagranicy nigdy nie gadalas,


Laughing najprościej w świecie mylisz się.

tylko się nie rozpłacz...ja bym na Twoim miejscu się nie przyznawała , że jesteś Polakiem.

Cytat:

wlasnie takie cos pokaza w TV u nich i sie beda smiac przy tym.


i tak Cię to boli Laughing Question

Naprawdę nie chce mi się już rozpisywać o kompleksach Polaków bo kurfa nudne się to robi i mechanizmach urabiania Polaków i mechanizmach propagandy.

shepard krzyż na drogę i przejmuj się dalej mass manami ze ''świata.''

jozo
Cytat:


Jak Polska się dorobi, naszą pierwszą bombę jądrową nazwiemy; "NIE LĘKAJCIE SIĘ" a jej duch niech odnowi oblicze ziemi...


Dobry komentarz Mr. Green
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shepherd




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 439
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:58, 09 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam plakac ? a niby to z jakiego powodu ? na moim miescu bys sie nie przyznawala ? a skad ty wiesz co jest na moim miejscu ? nie znasz mojej sytuacji to skad wiesz ze byc sie nie przyznala ? no wiesz moze ciebie to malo obchodzi ze ktos na zas robi o tobie sobie zdanie jeszcze cie nie znajac.
Niby czym mnie ktos urabia ? a moze raczej ciebie urobili skoro zdanie o sobie masz w dupie ? a jak na ciebie beda krzyczec polska dziwka na kazdym kroku to tez tak sie nie bedziesz przejmowac ? albo jak ci cos jeszcze zrobia ? oni mysla ze polki sa glupie, tanie dziwki na eksport.

W zasadzie z tego co widzialem to tak sie wlasnie zachowujecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:43, 09 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właściwie nie chce mi się z Tobą gadać shepard ...dlaczego ano dlatego , że rządzą Tobą emocję ...

Ale co tam niech będzie...
Cytat:

Ja mam plakac ? a niby to z jakiego powodu ? na moim miescu bys sie nie przyznawala ? a skad ty wiesz co jest na moim miejscu ? nie znasz mojej sytuacji to skad wiesz ze byc sie nie przyznala ?


To była ironia ...dlaczego bym się na Twoim miejscu nie przyznawała ponieważ tak mocno zamartwiasz się opinią innych ludzi w swoim życiu...,że stwierdzam, iż lepiej w Twoim przypadku byłoby nie dźwigać takiego ciężaru , iż jest się Polakiem. :]

Cytat:
no wiesz moze ciebie to malo obchodzi ze ktos na zas robi o tobie sobie zdanie jeszcze cie nie znajac.


Wyobraź sobie ,że faktycznie bardzo mało mnie obchodzi co myślą MassMani , którzy oglądają notorycznie TV i ulegają propagandzie.
Cytat:

Niby czym mnie ktos urabia ?


Zdania typu: i znowu świat z nas będzie się śmiał lub w naszym nienormalnym kraju ...lub tylko w Polsce...
Są to wmawiane kompleksy Polakom ...element inżynierii społecznej przez massmedia , które ciągle takie zdania wplątują w wiadomości w TV i gazetach np. wyborcza , gdzie równiez wmawia się nam antysemityzm i ksenofobię itp.

W innych krajach jest bardzo dużo spraw tzw.'' nienormalnych'' np. choćby w UK cała ta propaganda z swine flu. Od statystyk począwszy po metody diagnozy i leczenia jest to smiechem na sali.

Ale w Anglii ...Anglicy nie użyją takich słów w naszym nienormalnym kraju ...lub tylko w Anglii mogło się coś takiego wydarzyć albo cały świat się będzie z nas śmiał..
Nie, oni nie powiedzą słowa złego na Anglię wręcz większość z nich jest dumna ,że są Anglikami.
Oni mają znowu odwrotnie do Polaków im się wmawia jaka to Anglia jest wspaniałym krajem i tutaj znowu Anglicy mają kompleks wyższości mówiąc, że to Oni rule the world. Są dumni ze swojego opiekuńczego państwa. Państwa , które wyrabia u nich wyuczoną bezradność ...Państwa , które propaguję w bardzo dużym stopniu konformizm...

urabianie włącza też element o którym napisał DarkTech
Cytat:
A przecież sprawa nazwania tej tarczy im. J.P-II nie jest gestem Polaków, lecz antypolskiego ruchu zaplutych agencików którzy przeniknęli również do kościoła, by rozłożyć tę instytucję od środka dzięki takim jak to działaniom...


shepard
Cytat:
a moze raczej ciebie urobili skoro zdanie o sobie masz w dupie ?


No przykro mi , ale ja się nie utożsamiam ani z jakąś katolicką propagandą ani z tym co cokolwiek powiedzą na CNN lub BBC o Polakach więc nie ma to nic wspólnego z moja skromną osobą Laughing
Wiec dlatego ,że się nie utożsamiam z tymi bzdurami dlatego mam je głęboko...
shepard
Cytat:
albo jak ci cos jeszcze zrobia ? oni mysla ze polki sa glupie, tanie dziwki na eksport.

W zasadzie z tego co widzialem to tak sie wlasnie zachowujecie.

Tej Twojej wypowiedzi nie komentuję jest to poniżej mojego poziomu dopuszczającego mój ewentualny komentarz
Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
suspenser




Dołączył: 20 Sty 2008
Posty: 669
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:43, 09 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca - gratuluję cierpliwości Very Happy

A co do tych sprzedajnych kurew w czarnych sukienkach to za kasę zrobią wszystko - skoro błogosławią karabiny to czemu nie wyrzutnie rakiet i bomby.
_________________
We wszystkim trzeba mieć umiar ... nawet w umiarze.

Za niezgodność poglądów i działań z własnymi Bimi zmniejsza limity.

Na szczęście kary ta są mniej dotkliwe niż za to samo 30 lat temu.

Pozdrowienia dla oficera prowadzącego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8579
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:12, 10 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Średniowiecze , w Redzikowie kryją się jeszcze krzyżacy , zbieram polskie pospolite ruszenie i ruszam na krzyżaków Wink
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shepherd




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 439
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:18, 10 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tanczaca, mam rozumiec, ze sie nie przyznajesz za granica do tego ze jestes polka tak ?
I nie pierdol, ze nie bedziesz komentowac moich wypowiedzi bo ciagle to robisz.
Co prawda w oczy kole co ? Tak wlasnie o was mowia... dziweczki na eksport.
I to nie BBC czy CNN tak o was mowi Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
8N




Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 267
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:11, 10 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym przypadku nazwa JP2 będzie oznaczać: Jebać Pociski Tu Evil or Very Mad
_________________
Everything is OK
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Żądają nadania imienia JP2 tarczy antyrakietowej
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile