W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Rachat Alijew - Teść chrzestny  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
3 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 2314
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
domelx




Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 5
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:26, 15 Cze '09   Temat postu: Rachat Alijew - Teść chrzestny Odpowiedz z cytatem

Rachat Alijew, były zięć prezydenta Kazachstanu, opublikował właśnie książkę "niewinnie" brzmiącym tytule "Teść chrzestny". Książka od razu została zakazana w Kazachstanie a za jej czytanie, sprzedaż i cytowanie grozi nawet do 9 lat więzienia. W internecie (o ile połączenie nie jest z Kazachstanu) można oczywiście znaleźć elektroniczną wersję tej książki (w języku rosyjskim i niemieckim). Jej treść to jest prawdziwa bomba i istna skarbnica wiedzy dla wszystkich którzy śledzą poczynania Grupy Bilderberg'ów, powstawanie rządu światowego, światowych układów gospodarczych i politycznych.

Krótko o autorze: Rachat Alijew jako zięć prezydenta pełnił wysokie funkcje polityczne w Kazachstanie między innymi w służbach bezpieczeństwa był także szefem ochrony prezydenta. Z czasem jak jego ambicje polityczne zaczęły rosnąć teść zaczął odsuwać go od władzy i w końcu wysłał do Austrii w roli ambasadora. Gdy ogłosił chęć startowania w najbliższych wyborach prezydenckich zaocznie został skazany na 40 lat więzienia za "próbę zamachu stanu" a za jego głowę wyznaczono podobno 10 mln $ nagrody.

Krótko o książce: Według wstępnych tłumaczeń fragmentów książki jakie udało mi się uzyskać od znajomych znających rosyjski Alijew nie tylko opisuje w szczegółach skorumpowany system rządzenia Kazachstanem przez prezydenta i jego otoczenie ale idzie o krok dalej. Opowiada o "tajnym zakonie" do którego należy prezydent oraz jego dwunastu najbliższych współpracowników, opisuje rytuały i panujące w nim zasady.
W szczegółach wyjaśnia rolę Kazachstanu w procesie tworzenia światowego rządu, o przenikaniu się wpływów, światowych układów i siatek szpiegowskich. Ten człowiek pisze o takich sprawach i w tak wiarygodny sposób, że włos jeżył mi się na głowie jak słuchałem co on pisze (słuchałem bo mi tłumaczono ;)). Potwierdza większość niepokojących domysłów dotyczących grupy Bilderberg, Iluminatów, tajnych obrzędów.

Nie udało mi się jeszcze przetłumaczyć całości książki. Jeżeli ktoś jest biegły w rosyjskim to dobrze by było to zrobić i zamieścić w sieci polską wersję bo na oficjalne tłumaczenie przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Szczerze mówiąc wątpię, że w ogóle ukaże się polska wersja bo przecież nikt nie mówi u nas o tej książce. Dowiedziałem się o niej przypadkiem z krótkiego przedruku z prasy rosyjskiej.

Poniżej link do wersji rosyjskiej:

http://anticomprador.ru/load/0-0-0-2-20

Jeszcze taka pikantna ciekawostka:
Wizyta Papieża z pozytywnymi jego wypowiedziami miała według Alijewa kosztować prezydenta 150 mln $. Wymienia też ceny innych wielkich tego świata, którzy za jego czasów odwiedzali Kazachstan a także metody jakimi przekazywane są te pieniądze.

Postaram się zamieszczać co ciekawsze fragmenty zanim pojawi się tłumaczenie całości.
Pozdr.
P.S. To mój pierwszy post więc wybaczcie ubogą wersję graficzną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cebull1




Dołączył: 01 Cze 2008
Posty: 96
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:50, 21 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki Domelx za ten post, informacje zawarte w tej książce są bardzo wartościowe. Mam nadzieje że ktoś przetłumaczy tą książkęSmile pozdrawiam:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domelx




Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 5
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:11, 10 Lip '09   Temat postu: Piramida pokoju Odpowiedz z cytatem

Dalej pracuję nad tłumaczeniem ale z powodu sesji egzam. nie było na to wiele czasu. Spróbuję może trochę was zachęcić i wrzucę coś bardziej multimedialnego.
W jednym z fragmentów książki Alijew opisuje zaangażowanie prezydenta w działalność "zakonu" do którego należy. Na jego cześć kazał nawet wybudować kilka budowli w nowo budowanej stolicy - Astanie.
Poniżej zamieszczam zdjęcia jednej z nich - "Piramida pokoju i harmonii", której budowa kosztowała podatników jedyne 55 mln $.


Projekt


U szczytu piramidy prezydent nakazał budowę świątyni "religii świata"

Coś wam to przypomina ? ...



Mała podpowiedź:


c.d.n.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Rachat Alijew - Teść chrzestny
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile