W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Symbole starego nieba  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Technologia i Kosmos Odsłon: 2215
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lukup




Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 719
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:21, 07 Lip '09   Temat postu: Symbole starego nieba Odpowiedz z cytatem

To co kiedys ludzie widzieli i przekazali nam w opisach i rycinach na skalach staje sie "czytelne" i realne gdy uwzglednimy prawa fizyki rzadzace zachowaniem plazmy. Jak by nie bylo plazna jest czwartym stanem materi i stanowi 99% obserwowalnego wszechswiata. Plazma jest prawie doskonalym przewodnikiem elektrycznosci, a wiec mamy tu do czynienia ze zjawiskami elektromagnetycznymi. Sily elektromagnetyczne sa
1000000000000000000000000000000000000000 razy silniejsze od sil grawitacyjnych. Niedouczeni naukowcy staraja sie wytlumaczyc zjawiska w astronomi za pomoca sil grawitacyjnych. Biorac pod uwage proporcje sil jest to bledne podejscie gdyz praktycznie te sily grawitacyjne sa bez znaczenia gdy mamy do czynienia z plazma.














Wideo niestety jest po angielsku, ale moze ktos kto ma czas, je przetlumaczy na polski.
_________________
Wolność słowa na internecie.

Wolność - albo wszyscy sa wolni, albo nikt nie jest. Inna mozliwosc nie istnieje.
Jesli nie jestes czescia rozwiazania, to jestes czescia problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:20, 07 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O, nawet lektor z Pioruny Bogów Wink Może byc interesujące...Fajne znalezisko i dobra jakosc Wink
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Driver84




Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 61
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:20, 08 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no nie powiem, bardzo ciekawy film.. pozostawia troche pytań bez odpowiedzi, ale jeśli chodzi o zakres i tematyke -super Smile
Ciekaw jestem co na to Danniken Very Happy
Widzę pewne powiązania do "Pradawnej Tajemnicy Kwiatu Życia" Melchizedeka, świętej geometrii itp, swoją drogą gorąco polecam lekture..
Pomijając film, wkurza mnie kontrast pomiędzy oficjalnymi wiadomościami, a tzw. ukrytą archeologią, bo jest Maaaasa rzeczy zw. z archeologicznymi odkryciami, i powiązaniach między nimi, o których nic sie nie mowi juz nawet nie tyle w wiadomosciach, ale wogole w literaturze fachowej na te tematy itp.... dlugo by gadac
Niestety jeśli kogoś temat interesuje to musi się zdać raczej na własne dochodzenie i starać się dotrzeć do tych stosunkowo nielicznych publikacji, artykułów, książek, paru filmów, a i tak trzeba to przepuscic przez własny 'filtr' Wink
Temat nie tyle ciekawy co fascynujący, przynajmniej dla mnie, bo porusza zagadnienia którymi interesowali się nasi przodkowie, i było to dla nich ważniejsze niż np. fakt że... nie wiem, żona króla jest podejrzewana o to ze ma kochanka Very Happy //btw. żyjemy w chorym społeczeństwie, ale to inny temat//
Skoro aż taka uwaga była kierowana na "Niebo" widać miało to jakieś podstawy.. Owszem oni to interpretowali na swoj sposob, my bysmy to zrobili na swoj... ale jak widać coś się działo, było "ciekawie" Wink
najwyrazniej... skoro nieznające się cywilizacje w bardzo, ale to bardzo podobny sposób odzwierciedliły to w swojej kulturze itd...
Tylko czemu teraz mamy taką "ciszę"? Moze 2012 coś pokaze, na pewno nie ma sie czego bać.. w końcu żyjemy wiecznie Wink
Ale przydałoby się jakieś wydarzenie które otworzyłoby ludziom o3... jestem właśnie po oglądnięciu 27czesci filmu "Nie Rozmawiaj o Pogodzie", jest gdzies na forum... robi wrażenie..
Choć podejrzewam, że gdyby większość moich znajomych, żyjąca w błogiej nieświadomości obejrzała ten film, to albo by popadła w histerię, paranoję,załamanie nerwowe, albo..
zareagowałaby jak jeden z moich lepszych przyjaciół, który niestety, od 1,5 roku siedzi w Australii i bierze z życia co się da codziennie.. (czyt. totalna olewka, biba, sex on the beach itp)
cyt:"no wlasnie ogladnalem polowe pierwszej czesci i wylaczylem.... jakies pierdoly... chyba sam koles nie zabardzo czai o czym gada"
Niestety to nie jedyna taka reakcja... częściej występująca niż pojęcie problemu + ewentualna załamka
Ale chyba zszedłem na offtop. wiec kończę
Pozdro Wink


BTW
w 100% się podpisuję pod elektryczną budową wszechświata Wink
_________________
"Zrobiłem coś dziś nie tak, czy świat już zawsze był szurnięty, a ja po prostu zbyt zajmowałem się sobą, by to zauważyć?"
//DNA
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukup




Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 719
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:13, 08 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Driver84 napisal:
Cytat:
Pomijając film, wkurza mnie kontrast pomiędzy oficjalnymi wiadomościami, a tzw. ukrytą archeologią, bo jest Maaaasa rzeczy zw. z archeologicznymi odkryciami, i powiązaniach między nimi, o których nic sie nie mowi juz nawet nie tyle w wiadomosciach, ale wogole w literaturze fachowej na te tematy itp....


Mnie tez to wkurza i dlatego olewam wszystko co jest oficjalne, bo na ogol jest to propaganda w celu oglupiania ludzi.
Oczywiscie wszystkie odkrycia i przemilczywane fakty musza miec wyjasnienie logiczne i co sie z tym laczy powiazania, niemniej jednak gdyby wiekszosc baranow to zrozumiala to najprawdopodobniej odrzucili by oficjalne religie, zniknol by FANATYZM RELIGIJNY z czego bardzo dobrze zdaja sobie sprawe ci co sa u wladzy. Zgodnie z zasada : dziel i rzadz, wykorzystuje sie fanatykow religijnych aby sie gryzli miedzy soba. Fanatykom religijnym nie trzeba placic aby innych zabijali i robia to z gorliwa dokladnoscia. Gdyby tak na przyklad Zydzi i Araby odrzucili kompletnie religie, to kto wie moze by przejrzeli na oczy i zaczeli wspulnie scigac bankierow i przemyslowcow zbrojeniowych ktorzy wzbogacaja sie niesamowicie na ich nieszczesciach.

Cytat:
Tylko czemu teraz mamy taką "ciszę"? Moze 2012 coś pokaze, na pewno nie ma sie czego bać.. w końcu żyjemy wiecznie

Byc moze cos bedzie, zreszta nie pierwszy i nie ostatni raz, ale skoro nie mamy na to wplywu to nie ma co sie tym przejmowac. Oczywiscie warto sie interesowac aby zrozumiec te zjawiska zeby nie umrzec jak ignorant Wink
_________________
Wolność słowa na internecie.

Wolność - albo wszyscy sa wolni, albo nikt nie jest. Inna mozliwosc nie istnieje.
Jesli nie jestes czescia rozwiazania, to jestes czescia problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Driver84




Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 61
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:19, 08 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Byc moze cos bedzie, zreszta nie pierwszy i nie ostatni raz, ale skoro nie mamy na to wplywu to nie ma co sie tym przejmowac. Oczywiscie warto sie interesowac aby zrozumiec te zjawiska zeby nie umrzec jak ignorant


i ottto chodzi Wink
_________________
"Zrobiłem coś dziś nie tak, czy świat już zawsze był szurnięty, a ja po prostu zbyt zajmowałem się sobą, by to zauważyć?"
//DNA
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
5k18a




Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 238
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:37, 08 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest chyba lepsze wytłumaczenie, obecności smoków w kulturze niż koncepcja D. Icka, która dla akceptacji wymaga kompletnego zlasowania mózgu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Technologia i Kosmos Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Symbole starego nieba
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile