W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Uwaga! Znajdujesz się w jednej z sekcji autorskich forum.
Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za ewentualną cenzurę w tym wątku.
Moderatorem tego tematu jest jego założyciel czyli autor pierwszego posta.

spróbuję się przedstawić  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> O nas Odsłon: 5218
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
harcesz




Dołączył: 07 Lip 2009
Posty: 7
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:23, 07 Lip '09   Temat postu: spróbuję się przedstawić Odpowiedz z cytatem

bo wypada i sam lubię wiedzieć z kim rozmawiam

na 'dzieńdobry' bezczelnie zacytuje swojego bloga https://harce.wordpress.com/o-mnie/;
(nie chce mi się walczyć z chrzaniącymi się tagami więc po klikalne linki trzeba się pofatygować do mnie)

Cytat:
jestem rodowitym warszawiakiem, wychowałem się i większą część życia spędziłem na warszawskiej pradze południe, obecnie od ponad 3 lat mieszkam w Dublinie; do niedawna ze względu na edukację a obecnie pracę.
z wykształcenia jestem technikiem telewizji (oraz niedoszłym animatorem społeczno-kulturalnym), pracuje jako freelancer; dźwiękowiec i czasami kamerzysta.

ideologicznie określają mnie hasła: anarchizm, wegetarianizm, ateizm, głęboka ekologia i infoanarchizm chociaż dziwnie może brzmieć to w jednym zdaniu, manifest anargeek dość dobrze to oddaje.
moje zainteresowania obracają się przede wszystkim wokół mediów, video i komputerów z akcentem na kwestie bezpieczeństwa oraz wolnego oprogramowania (open source), którego rozwój staram się wspierać.

moje preferencje muzyczne pewnie najlepiej opisuje last.fm chociaż nie ma tam sporej części tego czego słucham (vinyl+radia). graficznie pociąga mnie minimalizm.

grupy, organizację i projekty w których działam lub działałem albo aktywnie wspieram: obin, pracownia na rzecz wszystkich istot, stowarzyszenie empatia, bzzz.net, anargeek.net, federacja anarchistyczna, workers solidarity movement, revolt video collective, indymedia, kolektyw czarna emilka, owóż, transmission, seomra spraoi, DCTV, shell to sea. możliwe że jeszcze czegoś nie wymieniłem.


na forum trafiłem bo <a>zostałem tu zacytowany</a> a obiłem się o nie już wcześniej, nie jestem pewien na ile aktywnie będę uczestniczył w jego życiu ale myślę że od czasu do czasu swoje 3 grosze dorzucę.

jako ciekawostkę mogę też dodać że obecnie mieszkam w namiocie nad morzem, sporą część dnia poświęcając na pracę nad tym żeby koncern Shell (między innymi) nie położył gazociągu z platformy morskiej do swojej rafinerii na północy republiki Irlandii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pr0meteusz




Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:27, 07 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a w co wierzysz?
co cie ciekawi poza tą telewizją?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
harcesz




Dołączył: 07 Lip 2009
Posty: 7
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:15, 07 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w rozum. resztę wolę definiować jako poglądy/przekonania. jeśli to nie odpowiada na pytanie to prosił bym o jego doprecyzowanie.

głównie zainteresowania to propaganda/media (telewizja per se wcześniej czy później umrze, zresztą nawet nie mam telewizora), anarchizm i szeroko pojęte komputery (haktywizm, bezpieczeństwo, opensource) - zresztą jak pewnie większość użytkowników tego forum zainteresowania mam dość rozległe, vide http://delicious.com/harce
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
reemi




Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 79
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:53, 07 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej Smile
a dlaczego nie chcesz by powstał ten rurociąg? tylko proszę bez odsyłania do artykułów czy badań. tak w kilku zdaniach, co jest złego w tym?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
harcesz




Dołączył: 07 Lip 2009
Posty: 7
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:28, 07 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o prosze, to już wiem kto mnie zaczął śledzić na twitterze ;]

w dużym skrócie - cały projekt jest tragiczny w skutkach dla społeczności lokalnej która już została rozbita, tak przez protest jak i korupcje i czarny PR ze strony shella, 5 rolników (rossport five) wylądowało w więzieniu na prawie 100 dni za odmowę sprzedaży swojej ziemi pod eksperymentalny gazociąg o wysokim ciśnieniu, od wtedy obniżono planowane ciśnienie o połowę (oficjalnie), jednak dalej gaz będzie nieobrobiony (bezwonny).
całość instalacji prowadzi do rafinerii postawionej zaraz przy głównym zbiorniku wody pitnej dla okolicy, który bez najmniejszych wątpliwości, tak jak i pobliska zatoka zostanie zatruty. wszystko na terenie europejskiego specjalnego obszaru ochrony.
kampania shell to sea ma na celu wymuszenie obróbki gazu na morzu a nie na lądzie, ale obecnie większość ludzi definiuje się już raczej jako 'shell to hell' - tak wśród aktywistów jak i mieszkańców wioski.
najlepszym źródłem informacji dokładnie omawiającym cały projekt jest raport Centre for Public Inquiry http://www.publicinquiry.ie/reports.php#ld196
_________________
władza precz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
reemi




Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 79
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:29, 07 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ok dziekuje za krotki szkic, o to chodzilo mi wlasnie.
twitter: tak to wlasnie ja cie sledze, szkoda ze w Polsce T nadal jest niezbyt popularny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> O nas Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


spróbuję się przedstawić
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile