W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Michael Jackson był Antysemitą  
Podobne tematy
Michael Jackson zamordowany przez CIA18
Michael Jackson nie żyje57
Pogrzeb Jacksona jako przykrywka dla NWO?10
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
4 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 3113
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Genezyp_Kapen




Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 303
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:01, 05 Lip '09   Temat postu: Michael Jackson był Antysemitą Odpowiedz z cytatem

Tylko żyd może nie być antysemitą, chociaż znajdują się i wśród żydów antysemici. Bo to takie Państwo i tak nacja, że ciężko ich polubić. A ja was żydzi nienawidzę, za to że napadliście na Palestynę i okupujecie ją do teraz i kłamiecie i łżecie.
Nienawidzę was za to że po wojnie w imieniu prawa mordowaliście naszych bohaterów wojennych - Mówię o Ministerstwie Bezpieczeństwa Publicznego, którego ponad 90% stanowili pejsaci !

GenezypKapen



http://www.wirtualnemedia.pl/blog/index......emita.html
Michael Jackson był antysemitą
Dodano: So, 04.07.2009



Dlaczego nikt o tym nie mówi? – zastanawiają się izraelskie portale internetowe, a komentatorzy już przedstawiają swoje domysły. Rzeczywiście, międzynarodowa prasa na ogół nie podejmuje tego wstydliwego wątku z życia Michaela. Chodzi oczywiście o skandaliczne nagranie, ujawnione w 2005 przez amerykańską telewizję ABC, teraz przypomniane. Pogrążyło ono reputację piosenkarza.



Nagranie pochodziło sprzed dwóch lat, Michael zwracał się do swego adwokata: Żydzi ssą jak pijawki… mam dość, robią to specjalnie… spiskują, by mnie zrujnować. Ta kompromitująca, antysemicka klisza wywołała wtedy ostrą reakcję społeczności żydowskiej i ADL (Anti-Defamation League, Liga Przeciw Zniesławieniu). Abraham Foxman, dyrektor Ligi, powiedział, że Michael Jackson ma odchylenie antysemickie. Zawsze znajdzie sposób, by obrażać Żydów, kiedy ma jakiś problem.
Przypomniano wówczas mega-skandal z piosenką They Don't Care About Us. W 1996 Michael Jackson musiał publicznie przepraszać społeczność żydowską za użycie dwuznacznych słów Sue me, jew me w jednej ze zwrotek utworu. Ten fragment wywołał wcześniej prawdziwą burzę: dyskutowano czy była to niezręczność językowa, głupia gra słów, czy złośliwe powielanie antysemickiego stereotypu. Dla wielu ludzi w Ameryce ta piosenka do dziś pozostaje haniebna. Michael ćwiczył ją ostatnio w Londynie.

Po jego śmierci pojawił się na Youtubie „dodatkowy dowód”, stare nagranie zatytułowane Michael Jackson - They Don't Care About Us - Uncut & Uncensored - With Lyrics, ale Youtube usunął wczoraj plik, na żądanie właściciela praw (Viacom International). Wielu izraelskich dyskutantów przekonuje jednocześnie, że przeważająca część fanów tej piosenki na świecie nie zdaje sobie sprawy z tego zamieszania i nie ma żadnych złych skojarzeń.

Poza tym niektórzy zwracają uwagę, że Michael nie miał takich uprzedzeń: dwoje z jego trojga dzieci są przecież Żydami, po matce. Jak wiadomo Deborah Rowe, b. asystentka dermatologa Michaela, w 2005 zwróciła się o przywrócenie jej praw rodzicielskich, których zrzekła się wcześniej za miliony dolarów.

Cytuje się też niesprawdzone informacje, jakoby pod koniec życia Michael całkiem zwariował, i w listopadzie ubiegłego roku przeszedł na islam. Miał nawet ostatnio nagrać symptomatyczną piosenkę, która krąży w Internecie. Jest to jednak jedna z licznych fałszywek, które pojawiają się jak grzyby po deszczu. Ktoś po prostu nadał nowy tytuł starej piosence arabskiego piosenkarza Zaina Bhikha…

W życiu wszystko jest możliwe, konwersji Michaela nie da się wykluczyć. Niewykluczone też, że byłaby ona wyrazem prymitywnej, antysemickiej nienawiści, jak sugerują niektórzy komentatorzy. Media nie zajmują się antysemityzmem piosenkarza, bo pewnie myślą, że nie ma co wyciągać tak ciężkich dział przeciwko zmarłej postaci z, bądź co bądź, szoł-biznesu. Zastanawiam się czy mają rację.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:18, 05 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętaj o tym że on nie zawsze wiedział co mówi więc i jego "antysemityzm" mógł nie być do końca zamierzony...
A jeżeli nawet był to miał do tego prawo, o ile nie leciał z tekstami typu "żydzi do gazu" ew. prymitywnym pierdzeniem typu "wszystkiemu winni są żydzi, won z nimi" to prawa raczej nie łamał...
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Genezyp_Kapen




Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 303
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:23, 05 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.mtl911truth.org/?p=1975
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
softsoul1802




Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 214
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:14, 06 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pierdole, normalnie coraz większy strach mnie bierze, że ludzie potrafią być tak tępi, że aż przykro...
Taaa... Michael Jackson był dupamitą, chujamitą i kimkolwiek kto chce... kosmitą też był...mówię wam, na prawdę... alieni przylecieli i zesłali nam Michaela Jacksona, który był czarny i stał się biały... abra kadabra!!!!! Mało tego... był absztyfikatorem do gibderesu... ktoś wie co to jest??? Nie??? No jak to???!!!

Tekst piosenki, który zrobił z niego antysemitę...cytuję:
„Beat me, hate me
You can never break me
Will me, thrill me
You can never kill me
Jew me, Sue me
Everybody do me
Kick me, Kike me
Don't you black or white me”

tłumaczę:
Bij mnie, Nienawidź mnie
Nie potrafisz mnie złamać
Rozkazuj mi, rozzłość mnie
Nie potrafisz mnie zabić
Nazwij mnie żydem, oskarż mnie
Zróbcie to
Kopnij mnie, Zrań mnie
Bez względu na to,
Czy jestem czarny lub biały

Przecież to jest ewidentna odnośnia do tego, co on przeżywał, bo tak na prawdę nikt go nie znał a wielu przyklejało mu etykiety, tylko dlatego, że był inny niż wszyscy w szoł bizie, a co do tego nazwania „żydem”... cały świat a przynajmniej ogromnie wielu ludzi psiaczy na żydów i on tu po prostu dosadnie wyrypał... „nazwijcie mnie jak chcecie, czy przyniesie wam to ulgę?”
Nie jestem i nigdy nie byłam antysemitka, jednakże... wiele razy czytałam, oglądałam przeróżne artykuły, np. pijany polak, niemiec, rosjanin, belg wpadł pod samochód... co będzie, gdy napiszemy „pijany żyd wpadł pod samochód”??? czy używanie określenia nacjonalności żyd, to coś tak okropnego??? O kim to może źle świadczyć??? Jeśli żyd przypierdala się do określenia żyd, najzwyczajniej wstydzi się własnej nacji, zupełnie tak jakbym wstydziła się tego, że jestem polką!!!
W tekście piosenki Jacksona, nie widzę nic antysemityckiego ani obraźliwego!!!!!
_________________
The main cause of stress is daily contact with idiots.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Genezyp_Kapen




Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 303
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:55, 06 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i o to chodzi.

Michael Jackson był antysemitą. O to kurwa chodzi ! że skurwysyny nazwą kogoś antysemitą i już jest zdyskredytowany.

Podważ tezę o ilości ofiar w Oświęcimiu , oczywiście żydowskich, to zaraz Ciebie zamkną !

Wszyscy Polacy to pierdoleni antysemici ! i Jackson też !

POLACY NA KOLANA ! I JACKSON TEŻ.. żenada !!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
krystao




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 106
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:31, 07 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

softsoul1802, 'jew me' nie znaczy 'nazwij mnie Żydem', tylko 'oszukaj mnie' (dosłownie: 'ożyduj mnie'). Zwrot ten jest uważany za raczej obraźliwy - tak samo jak nie jest szczytem politycznej poprawności opowiadanie 'Polish jokes' w USA.

Faktycznie frapujące jest, że nie ma większego problemu, jak ktoś nie lubi Amerykanów, Włochów, czy jakiejkolwiek nacji. Tylko Żydów nie można nie lubićSmile
_________________
Capitalism is the astounding belief that the most wickedest of men will do the most wickedest of things for the greatest good of everyone. - J.M.Keynes
http://www.storyofstuff.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
softsoul1802




Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 214
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:43, 07 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krystao napisał:
softsoul1802, 'jew me' nie znaczy 'nazwij mnie Żydem', tylko 'oszukaj mnie' (dosłownie: 'ożyduj mnie'). Zwrot ten jest uważany za raczej obraźliwy - tak samo jak nie jest szczytem politycznej poprawności opowiadanie 'Polish jokes' w USA.

Faktycznie frapujące jest, że nie ma większego problemu, jak ktoś nie lubi Amerykanów, Włochów, czy jakiejkolwiek nacji. Tylko Żydów nie można nie lubićSmile



Tak, tak, masz rację... ja to po prostu przetłumaczyłam na mentalność polską, nie wiedziałam jak to ująć, gdyż po polsku nie ma takiego zwrotu „ożyduj”. W Polsce często, gdy ktoś oszukuje lub jest chytry używa się określenia, np.„ty żydzie” i po prostu przetłumaczyłam to tak, by w miarę odpowiadało to mentalnie, znaczeniowo w jęz. polskim.
Mimo, że zwrot jest obraźliwy, jednak słuchając całej piosenki a nawet refrenu, ewidentnie widzi się iż Jackson nie użył tego zwrotu by kogokolwiek obrażać ale po prostu...hmmm... jak to ująć, aby dosadnie podkreślić jak kogokolwiek by nie nazwać, przecież to nie zmieni niczego i raczej nie przyniesie nikomu ulgi, gdy nazywa się ludzi wedle utartych stereotypów czy tego, co na ich temat się usłyszy nie znając ich tak na prawdę w ogóle.
Mam nadzieję, że dobrze ujęłam to o co mi chodzi Smile
_________________
The main cause of stress is daily contact with idiots.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slidexman




Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 828
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:03, 07 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wpis znikna z blogas tego zydofila
_________________
Otwarte Piramidy Finansowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
suspenser




Dołączył: 20 Sty 2008
Posty: 669
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:40, 10 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

softsoul1802 napisał:
[
Tak, tak, masz rację... ja to po prostu przetłumaczyłam na mentalność polską, nie wiedziałam jak to ująć, gdyż po polsku nie ma takiego zwrotu „ożyduj”. W Polsce często, gdy ktoś oszukuje lub jest chytry używa się określenia, np.„ty żydzie” i po prostu przetłumaczyłam to tak, by w miarę odpowiadało to mentalnie, znaczeniowo w jęz. polskim.


Polskim odpowiednikiem jest ocyganić.

Wg mnie to nie przypadek, że powstaja takie zwroty.

Cyganie od zawsze głównie oszukiwali, a żydzi okradali innych z owoców pracy przez co dorobili się takich zwrotów.
Coś jak smerf pracuś, maruda itp.

Teraz w imię poprawności politycznej zabrania się używania pewnych zwrotów, ale ludzie wiedzą swoje i raczej nie liczą na prawdomówność cygana czy altruizm żyda.

A'propos cyganów to widzę, że nie daja się wtłaczać w ramy systemu - olewają większość narzucanych im przez polskie prawo zasad i trzymają się razem.
_________________
We wszystkim trzeba mieć umiar ... nawet w umiarze.

Za niezgodność poglądów i działań z własnymi Bimi zmniejsza limity.

Na szczęście kary ta są mniej dotkliwe niż za to samo 30 lat temu.

Pozdrowienia dla oficera prowadzącego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
C0LD F34R




Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 261
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:04, 10 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie słyszeliście nigdy wyrażenia: "ożydzić"?
np.: "Ale mnie ożydził (oszukał)!" albo: "Mój dealer strasznie żydzi (oszukuje)!" Very Happy

softsoul1802, nie chcę się czepiać ale popełniłaś jeszcze jeden błąd kontekstowy w swoim tłumaczeniu.
Cytat:
„...Kick me, Kike me
Don't you black or white me”

tłumaczę:
...Kopnij mnie, Zrań mnie
Bez względu na to,
Czy jestem czarny lub biały

Fragment z czarnym i białym nie ma nic wspólnego z kolorem skóry. Ja bym to przetłumaczył raczej jako:
"Nie traktuj mnie w kategoriach czerni i bieli"

Ktoś kiedyś powiedział, że antysemita to nie jest ktoś kto nie lubi Żydów. Antysemita to człowiek, którego Żydzi nie lubią... Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eNKa




Dołączył: 08 Gru 2008
Posty: 634
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:07, 10 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W polskim jest "judzić'.
_________________
"każdy samolot ma skrzydła więc jest też szybowcem"
"Do protestujących dołanczają się też wszelkiego rodzaju organizacje..."
~Bimi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:09, 16 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="C0LD F34R"]Nie słyszeliście nigdy wyrażenia: "ożydzić"?
np.: "Ale mnie ożydził (oszukał)!" albo: "Mój dealer strasznie żydzi (oszukuje)!" Very Happy

softsoul1802, nie chcę się czepiać ale popełniłaś jeszcze jeden błąd kontekstowy w swoim tłumaczeniu.
Cytat:
„...Kick me, Kike me
Don't you black or white me”

tłumaczę:
...Kopnij mnie, Zrań mnie
Bez względu na to,
Czy jestem czarny lub biały

Fragment z czarnym i białym nie ma nic wspólnego z kolorem skóry. Ja bym to przetłumaczył raczej jako:
"Nie traktuj mnie w kategoriach czerni i bieli"

Ktoś kiedyś powiedział, że antysemita to nie jest ktoś kto nie lubi Żydów. Antysemita to człowiek, którego Żydzi nie lubią... Smile[/quote


Jesli nie ma tu bledu w pisowni i tekst rzeczywiscie jest taki:

[quote]„...Kick me, Kike me
Don't you black or white me”
"

-cala sprawa nabiera innego znaczenia.
"KIKE' to zargonowe,pogardliwe okreslenie Zyda wlasnie.

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Michael Jackson był Antysemitą
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile