W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Śmiecie w Krakowie   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Odsłon: 4359
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Genezyp_Kapen




Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 303
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:18, 05 Lip '09   Temat postu: Śmiecie w Krakowie Odpowiedz z cytatem

Idę sobie z Małżonką na targ warzywny zakupić JAJKA zerówki Smile Wziąłem sobie aparat aby porobić zdjęcia, dochodzę na przejście dla pieszych, a tam stoi taki śmieć.
Zdębiałem. Przecież kurwa za komuny była taka propaganda !
Nie dość że napadli na suwerenne Państwo, to jeszcze opowiadają cały czas, o uwolnieniu IRAKU.

Naprawdę miałem ochotę pierdolnąć tego gnoja, ale Żona obok i w ręku aparat za 11tyś.
SZCZYT BANDYCTWA DLA MNIE !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dysputant




Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 803
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:41, 05 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może to była jedyna bawełniana koszulka w domu... Wink
_________________
Moja odpowiedź na zaczepki TROLL-i.

http://www.pown.it/3385
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kyuss




Dołączył: 26 Cze 2009
Posty: 250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:27, 05 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U ła... obrzydliwy kawałek szmaty. To dobrze czy źle, że tam nie ma flagi Polski? heh

Tylko po co nerwy? Może kilka zamienionych zdań i gość by wracał do domu ze zwiniętą koszulką w ręku. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:29, 05 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Genozyp, nie słuchaj tych dobrystów co to się Peala zapewne naczytali, Sekretu naoglądali i Foley-owej
Ja tak często robię. Jak mnie ktoś mocno wkurwia, wewnątrz głowy odbywam istny holokaust na tego rodzaju jełopach. Potem się okazuje, że ja cały i podmiot wnerwienia również. Dobry to sposób, polecam i odradzam tłumienie uczuć. Dobrze, że mu nie przywaliłeś. Gość z miejsca byłby wtedy zwycięzcą. A nad Tobą stałyby śmierdzące swoimi psami i nędznym życiem pały. W domu trza wraz z Małżonką solidnie draba zbluzgać, a sądzę, że dzielicie wspólne pasje, więc nie będzie gadki o negatywnych emocjach i uśmiechaniu się do wszystkiego, co życie przynosi.
Co innego ..samoobrona. To już insza inszość. Wtedy "wewnętrzne życie" nie wystarcza.

ps: Istotne jednak jest pytanie, czy faktycznie ten gość Cię wkurzył czy dobry był to obiekt do wyżywki. Z twarzy mu niespecjalnie łypie jednak. Może ma ojca-trepa? Ale treść nadruku t-shirt duuużo mówi o człowieku, zupełnie jak żel na włosach wielu "mężczyzn".

Jak już go w myślach pozbawisz wszystkich członków i arterii, to czas może, by spokojnie zapytać kolegę, co skłania go do noszenia t-shirta z takim a nie innym nadrukiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:59, 05 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aaa tam przyjebaliscie sie do typa. dla mnie ta koszulka jest ekstremalnie smieszna, byc moze sam bym taka zalozyl Very Happy moze koles tez ma takie poczucie humoru, a moze kupil ja w sklepie z uzywana odzieza. byla tania, w dobrym stanie, a on nie kuma po angielsku Smile

Genezyp takie rzeczy to sa pierdoly. jak bedziemy sie napierdalac o koszulki to swiadczy ze prawdziwych problemow nie mamy. ze jestesmy sytymi burzujami ktorzy zeby sobie poprawic humor wywoluja burze w szklance wody. pamietajmy - debile tez sa potrzebni! bezmozgowcy i bioroboty programowane przez tv tez sa potrzebni. to jest tlo. a my sie na tym tle wyrozniamy i dzieki temu mozemy sie dobrze poczuc sami ze soba Very Happy chwala zlym i glupim ludziom! pomyslcie co by bylo gdyby wszyscy byli swiatli. straszny swiat. nuda. a tak ile emocji takie opozycje wywoluja - az iskry leca hehehe a najlepsze jest to ze dla takich to my jestesmy zli i glupi. to jest po prostu zajebiste!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:26, 05 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kazdy ma prawo nosic takie koszulki jakie mu sie podobają, wiecej dystansu, przeciez ten koles nawet nie wie czym byla operacja Freedom IraQ, po co sie denerwować ignorancją ? Zamiast tego moze wcisnąłbys mu np www.halliburton.com/ i pozdrowił serdecznie Wink
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:30, 05 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koszulka to jeszcze nic. Parę tygodni temu byłem u kumpla na Pradze. Idę sobie jedną z uliczek, patrzę.... A tu stoi paru oficerów SS, w podwórku jednej z kamienic tłoczą się żule przebrani w jakieś łachmany z gwiazdą Davida na rękawie, stoi ciężarówka na którą mają zostać za chwilę załadowani, wszystkiemu przygląda się kilku "kapo" z pałami przywiązanymi do pasków... Co byś zrobił? Zaczął napierdalać SS-manów, pytać żydów dokąd jadą, czy zapytać "kapo" - jakiej są narodowości? Ja wziąłem telefon, i zrobiłem im kilka zdjęć. To dla potomnych, na wszelki wypadek. Żeby za kilka lat nie okazało się znowu że dokonano historycznego odkrycia ujawniającego nowe fakty związane z holokaustem, gdyż "cudownie ocalały archiwalne zdjęcia z czasów okupacji". Wszystkie twarze mam utrwalone. Nie pomoże "sephia", ani inne zabiegi Corell'a i PhotoShop'a. (Na jednym ze zdjęć SS-man gada przez komórkę).
PS. Kupiłeś te jajka zerówki?
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sharpmarv




Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 24
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:03, 05 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy dobrze Cie zrozumialem Genezyp_Kapen ale oburzyles sie bo ten typ nosi koszulke z napislem "operation iraqi freedom. mission acomplishe" a stany jak wiemy, nie wyzwolily iraku z dobrego serca i sa (byly?) po prostu panstewm okupujacym. Ale ja tam widze koszulke anty-amerykanska. Zobaczcie, sens tej koszulki to "misja wyzwolenia iraku wykonana" ale w srodku widzimy zdobyte podzielone na strefy panstwo pod kontrolom trzech innych panstw. Mi sie to kojarzy z rozbiorami Polski. Do tego ten napis, czy to nie mial byc moze ukazany sarkazm, albo hipokryzja USA?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:08, 05 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie się wydaje że przesłanie tej koszulki to zwykła ironia Smile. Tak jak pisze przedmówca, na koszulce widać kraj podzielony. A kraj podzielony to nie kraj wyzwolony!
Ponadto widać na koszulce także samoloty wojskowe i czołgi-a to nie są raczej znaki pokoju Smile. Tak więc Genezyp wyluzuj Cool .
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Genezyp_Kapen




Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 303
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:15, 05 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie mam nic do gościa, ale mam do koszulki Smile Koszulki jebnąć bym nie mógł, więc pewnie przeniosło by się na gościa w koszulce. On miał jeszcze jakaś czapeczkę wojskową z logiem statku czy coś takiego, na pewno wiedział co nosi, chyba żołnierz.

Ale mnie oburzyła tylko i wyłącznie ta propaganda !

Cytat:
Kazdy ma prawo nosic takie koszulki jakie mu sie podobają, wiecej dystansu, przeciez ten koles nawet nie wie czym byla operacja Freedom IraQ, po co sie denerwować ignorancją ? Zamiast tego moze wcisnąłbys mu np www.halliburton.com/ i pozdrowił serdecznie Wink


Niemcy też mieli prawo wieszać flagi niemieckie, jak okupowali nasz kraj. Tak samo żydzi maja prawo wieszać flagi żydowskie na okupowanej ziemi Palestyńskiej.
A może tak założysz koszulkę: "Pierdolę żydów" - jak myślisz? Też dostaniesz prawo noszenia koszulki jaka ci się podoba ?

Cytat:
Genezyp takie rzeczy to są pierdoły.

Oczywiście że to pierdoły, ale jak na każdym kroku pojawiają się takie pierdoły, to już robi się jedna wilka pierdolencja

Cytat:
A mnie się wydaje że przesłanie tej koszulki to zwykła ironia

Dla nas może być ironią, ale niestety myślę że 90% ludzi odbierze to inaczej. Ach ta wspaniała Ameryka, tyle narodów juz wyzwolili..

Najgorsze jest to, że kiedyś miałem spotkanie z taką modelka (jestem fotografem mody)
Ona powiedziała że studiuje ekonomię w Krakowie na Uniwersytecie Ekonomicznym, więc ją podszedłem i zapytałem o FED, była przekonana, że to państwowy bank Smile

Ludzie nic nie widzą ! Prawda2.info to nie cała polska !

Cytat:
PS. Kupiłeś te jajka zerówki?

Oczywiście, że kupiłem, jeśli ktoś z krakusów chce namiary zawsze chętnie podpowiem, gdzie i od kogo Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:58, 05 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Genezyp_Kapen napisał:
Niemcy też mieli prawo wieszać flagi niemieckie, jak okupowali nasz kraj. Tak samo żydzi maja prawo wieszać flagi żydowskie na okupowanej ziemi Palestyńskiej. A może tak założysz koszulkę: "Pierdolę żydów" - jak myślisz? Też dostaniesz prawo noszenia koszulki jaka ci się podoba ?


Ty naprawdę traktujesz te sprawy jako tego samego typu ?

Ja będę zakładał każda koszulkę, która mi się podoba, również taką o której piszesz, nawet jeśli nie podzielam zdania o którym pisałeś. Bo takie mam prawo. Nie każdy musi rozumieć, że sianie nienawiści to miernota intelektualna. Jeśli chciałbyś wyperswadować temu jegomościowi Twoją dezaprobatę z faktu że taką koszulkę nosi, niczym nie różnił byś się od nich.
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pcw




Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 32
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:22, 06 Lip '09   Temat postu: Re: Śmiecie w Krakowie Odpowiedz z cytatem

Genezyp_Kapen napisał:
Idę sobie z Małżonką na targ warzywny zakupić JAJKA zerówki Smile Wziąłem sobie aparat aby porobić zdjęcia, dochodzę na przejście dla pieszych, a tam stoi taki śmieć.
Zdębiałem. Przecież kurwa za komuny była taka propaganda !
Nie dość że napadli na suwerenne Państwo, to jeszcze opowiadają cały czas, o uwolnieniu IRAKU.


weźcie się ludzie nie kompromitujcie, przecież ten t-shirt to jest szydera z amerykańskiej propagandy, rozumiem, że jeden nie zakumał i się żółci, ale wszyscy nie zczailiście bazy?
iście porażający potencjał do walki z nwo. nie mam więcej pytań
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jes123




Dołączył: 19 Gru 2008
Posty: 21
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:43, 06 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

koszulka to szydera - ironia !! - jestem załamny, że nie wszyscy to zakumali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:16, 06 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poważnie ?

http://en.wikipedia.org/wiki/Mission_Accomplished
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pcw




Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 32
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:37, 06 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aya Sophia napisał:
Poważnie ?

http://en.wikipedia.org/wiki/Mission_Accomplished


OMG
poważnie
"Mission accomplished" is a phrase that has long been associated with completing a mission.
zestawienie mission accomplished w odniesieniu do operacji WYZWOLENIA iraku z flagami trzech obcych krajów nie może nie być ironiczne
czego tu nie jarzysz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:08, 06 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie "jarzę" Twojej arbitralności n/t/t/, czyt. pewności siebie w wygłaszanych osądach.
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:09, 06 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dupa tam nie ironia.
Kto Wam taką ironię załapię? Potato coach made in USA?
Wolne żarty.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pcw




Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 32
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:45, 06 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aya Sophia napisał:
Nie "jarzę" Twojej arbitralności n/t/t/, czyt. pewności siebie w wygłaszanych osądach.


aha, bo mi się wydawało, że nie jarzysz argumentów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pcw




Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 32
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:50, 06 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aqua napisał:
Dupa tam nie ironia.
Kto Wam taką ironię załapię? Potato coach made in USA?
Wolne żarty.


ironia nie jest ironią, bo jest niezrozumiała dla niektórych?
rewolucyjna teza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bacardi




Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 24
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:57, 06 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nadruk ma wydźwięk wybitnie sarkastyczny, nie ma co nawet dyskutować
nie sądzę by to był temat godny tego forum

a nawet jeśli gość uważa to co w domyśle miał autor wątku to:

Nie zgadzam się z Twoimi poglądami, ale po kres moich dni będę bronił Twego prawa do ich głoszenia - Voltaire

na dłuższą metę z nienawiści nie ma nic dobrego,

być może osobiste odczucia należałoby eksoponować bardziej wyraziście, jak na przykład hasłami na koszulkach w stylu Kosove je Srbija! tu przekaz jest jednoznaczny i brak wątpliowści

ale nie o to chodzi, co takie nadruki dają? człowiek na ulicy cokolwiek nie przeczyta to rzadko się dłużej nad tym zastanawia, jeśli nie ma wiedzy, to po powrocie do domu raczej nie siądzie do analizy, czytania, szukania odpowiedzi, człowiek z natury jest uparty przy własnych myślach

uświadamianie polega na kształceniu, wyjaśnianiu, za pomocą rozmowy czy książek, albo wnikliwych analiz w sieci, sama koszulka nic nie znaczy, tak jak np. wywieszona flaga dla historycznego laika
_________________
wiedza bez działania jest pusta, działanie bez wiedzy - głupie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:17, 06 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pcw napisał:

ironia nie jest ironią, bo jest niezrozumiała dla niektórych?
rewolucyjna teza


Nie wiem czy rewolucyjna. Dla Ciebie ironia, dla mnie propaganda, dla obywatela USA patriotyzm.
Zawsze tak było, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
Ty na to patrzysz z perspektywy gościa, którego kraj wielokrotnie był pod zaborem. Spójrz na to z perspektywy gościa, którego kraj wielokrotnie był okupantem. Mało tego, jest to dla nich powód dla dumy.


Koszulki są różne, ale wg. mnie daleko im do ironii. Dalej niż do propagandy.




_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:34, 12 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uff dobrze że nie widzę tam polskiej flagi...


BTW aparat za 11k koleś chyba masz za gruby portfel Very Happy postawiłbyś czasem browar Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:38, 12 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gość, który nosi tą koszulkę, pewnie nawet nie wie co tam pisze,
to pewno jakiś ochroniarz, który czuje się, że jest macho,
Irak to dla niego miejsce, gdzie można bezkarnie sprawdzić swoje umiejętności,
i dowartościować się jako żołnierz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Genezyp_Kapen




Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 303
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:11, 13 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sikorski
Cytat:
postawiłbyś czasem browar Very Happy

Jak jestes z Krakowa to Ci postawie. Ale portfel mam cieniutki. Ktoś kto rozwozi bułki ma samochód za 80tyś Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:45, 13 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat żeby bułki rozwozić wystarczy stara dwieście siódemka. Ja z zabudową - do rozwożenia bułek właśnie, kilka lat temu zapłaciłem za taką dziesięć tysięcy. Mr. Green
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Śmiecie w Krakowie
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile