W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
The Greatest Intention  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
1 głos
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Odsłon: 1831
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kyuss




Dołączył: 26 Cze 2009
Posty: 250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:15, 04 Lip '09   Temat postu: The Greatest Intention Odpowiedz z cytatem



Cytat:
Liczba osób wymagana do podniesienia świadomości całej populacji Ziemi która przyniesie pozytywną zmianę dla wszystkich ludzi wynosi pierwiastek z 1%

8366 Osób

Wszystkie czujące miłość i pokój na świcie w tym samym czasie.

Jedność

Miłość

Wspólnotę

Pokój

Pomyślność

8366 osób

Wierzących w to

Czujących to

Wiedzących to

8366 osób

Wielkie zamierzenie

Początek 22:00 GMT 11 kwietnia 2009

Przyłącz się pomagając wnieść Miłość i Pokój dla świata

Zmieńmy świat razem


http://www.thecrowhouse.com/intent.html


Cytat:
Moim marzeniem jest przeprowadzić eksperyment w intencji pokoju dla planety.

Zaczynając od soboty 11 kwietnia chciałbym zorganizować jak najwięcej osób jak to możliwe aby jednocześnie spędzili jedną godzinę w pokoju i miłości. Jedyne co trzeba wykonać aby wziąć udział to spędzić czas czując pokój na świecie. Jest to bardzo różne od modlenia się za pokój, czy modlenia się zewnętrznie. Potrzebne jest umieszczenie siebie w stanie emocjonalnym kiedy to czujemy, że nasze modlitwy zostały wysłuchane a pokój do jakiego dążyliśmy został osiągnięty.

Celem jest czuć pokój, miłość, szczęście na świecie; miłości i jedność pomiędzy ludźmi

Eksperyment zaczął się 11 kwietnia o 22:00 GMT (w Polsce jest wtedy północ http://wwp.greenwichmeantime.com/ ) i będzie kontynuowany o tej samej porze co tydzień.

Nie ma znaczenia, że późno zobaczyłeś tą wiadomość w każdej chwili możesz dołączyć.

Proszę rozpowszechnij tą informację w celu pozyskania jak największej liczby uczestników.

Możemy zrobić różnicę.



Osobiście brałem udział tylko w pierwszym wydaniu "Greatest Intention" myślałem, że była to tylko jednorazowa akcja.
Dziś zamierzam znów przyłączyć się do zgromadzenia co też polecam wszystkim czytającym. Zwłaszcza, że wymaga to minimum zaangażowania - posiedzieć godzinkę czując się dobrze, myśląc o świecie to chyba niewiele... Kto wie, może energia tej garstki ludzi z całego globu chroni świat przed bardzo złymi wydarzeniami? Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:55, 04 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Idea jak najbardziej słuszna.Może tak być że wystarczy jeden człowiek aczkolwiek jestem ciekaw skąd ta liczba 8366.Wydaje mi się,że liczba ta jest umowna i istnieje jakaś nieopisana granica którą można przekroczyć i niekoniecznie musi to być liczba 8366 ludzi.
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kyuss




Dołączył: 26 Cze 2009
Posty: 250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:12, 21 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Sobota, 23:00 - 0:00

Zapraszam. Smile
_________________
The storm is coming.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
placebo




Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 317
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:45, 22 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podniesienie poziomu świadomości całej populacji poprzez 8366 ludzi. Myślę, że założenie jest złe. Gdyż, daje do zrozumienia, że garstka ludzi poprzez swój umysł wpływa na umysły wszystkich. Zakłada, że doświadczanie, trud, chęć doskonalenia całej populacji może być zbędny. Gwałt wolnej woli, nawet gdy naprawdę nie chcesz uzyskać wyższego poziomu świadomości to i tak ją uzyskasz. Jest pesymistyczne, zakłada, że nie ma dotychczas wśród 5 miliardowej populacji, 8366 ludzi czujących miłość, pokój, wspólnotę, pomyślność itp. I pamiętaj, wszystkie umysły mogą zostać bez ostrzeżenia zmienione.

Poza tym, jak można być bardziej świadomym, skoro odczuwamy ograniczoną liczbą zmysłów ? Mówimy tu o trzecim oku, wszystko czującym palcu, itp ? Innym postrzeganiu wszystkiego, bardziej fioletowym ?
Czego można być bardziej świadomym ? Jak można być świadomym czegoś, czego się nie smakowało, słyszało, czuło, widziało, myślało o tym ?
Z tego co wiem, paranoja gwarantuje inne stany świadomości, tylko te wrażenia całkowicie nie pokrywają się z rzeczywistością. Niektóre narkotyki również pozwalają odczuć ten kosmiczny stan. Morał: zgłupiej albo ćpaj.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SzewczykDratewka




Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 224
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:44, 22 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najwyraźniej kolejna odnoga spółki Zeistgeist i Lucius Trust, sami nie wiecie że czcicie NWO ;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


The Greatest Intention
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile