W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
4 sposoby zarabianiu pieniedzy w Nowym Świecie  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
5 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 3501
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aimfor2




Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 192
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:49, 03 Lip '09   Temat postu: 4 sposoby zarabianiu pieniedzy w Nowym Świecie Odpowiedz z cytatem





Rich Dad Poor Dad part 1 z 11
http://www.youtube.com/watch?v=lbXSmusaFOU
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aimfor2




Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 192
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:46, 03 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzy rodzaje edukacji



Jak zostać bogatym od razu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aimfor2




Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 192
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:36, 04 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem dwóch ojców

Jeden był wykształcony i inteligentny, posiadał doktorat, a czteroletnie studia ukończył w czasie krótszym niż dwa lata. Następnie kontynuował studia na Stanford University, University of Chicago i Northwestern University – mając za każdym razem stypendium naukowe.

Drugi ojciec nigdy nie ukończył ósmej klasy. Obaj odnieśli sukces w trakcie swojej kariery, ciężko pracując przez całe życie. Obaj mieli świetne dochody.

Jednak jeden z nich przez całe życie miał problemy finansowe, zaś drugi stał się jednym z najbogatszych ludzi na Hawajach. Jeden z nich zmarł pozostawiając miliony dolarów swojej rodzinie, organizacjom charytatywnym i kościołowi. Drugi pozostawił w spuściźnie niezapłacone rachunki. Obaj byli silni, wpływowi i posiadali charyzmę. Obydwaj służyli mi radą, ale nie doradzali tego samego.

więcej
http://www.bogatyojciec.pl/index.php?sub=464


Sekrety najbogatszych

Czy chciałbyś urzeczywistnić swoje cele? Może chciałbyś prowadzić własny biznes, zwiększyć swoje dobra materialne lub odnieść sukces jako artysta? Choć nie istnieje jedna droga prowadząca do garnca ze złotem, wielu ludzi, bez względu na posiadane umiejętności, odkryło swoją drogę.

Obojętnie, czy chcesz iść śladami wielkich finansistów, sławnych polityków, czy aktorów filmowych - istnieją pewne wspólne zasady postępowania, których każdy z nich przestrzegał. W wielu przypadkach dzielili się oni swymi sekretami, więc możesz podążyć ich śladami.

„Jeśli chciałbyś poznać drogę prowadzącą na szczyt góry, spytaj o nią osobę, która przebywa ją w tę i z powrotem” - powiada starożytny mędrzec Zenrin. Czy istnieje lepszy sposób na poznanie sekretów niż spytanie kogoś, kto je odkrył?

Jakiego rodzaju cele chciałbyś zrealizować? Jak wiele wysiłku jesteś gotowy w to włożyć? Możesz zechcieć zdobyć pieniądze na dodatkowe rzeczy, pieniądze na zbudowanie wielkiej firmy lub pieniądze na swoje utrzymanie, gdy będziesz tworzył swoje artystyczne dzieło.

Być może chcesz podjąć ryzyko rozpoczęcia czegoś nowego w swoim życiu. Możesz zechcieć otworzyć własny biznes, poświęcić swoje siły na karierę artystyczną lub spożytkować owoc swojego rocznego wysiłku na wspaniałe wakacje, które sobie zafundujesz kilka razy w roku.

Co Cię uszczęśliwi? Satysfakcja z osiągniętego sukcesu przybiera wiele form. Ludzie poszukują nie tylko finansowych fortun, ale również celu mającego swe korzenie w starożytności - spokoju ducha.

więcej
http://www.bogatyojciec.pl/index.php?sub=202
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aimfor2




Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 192
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:26, 04 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robert Kiyosaki - Bogaty Ojciec Biedny Ojciec Dla Mlodziezy pobierz darmowy ebook pdf

http://www.slideshare.net/ebookidea.pl/r.....-ebook-pdf

Dlaczego biedni stają się jeszcze biedniejsi, a bogaci stają się jeszcze bogatsi?
http://www.rentier-blog.pl/robert-kiyosa.....%E2%80%9D/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bacardi




Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 24
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:40, 05 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla mnie Kiyosaki to lipa. obiekt fascynacji ale dla ludzi under 20.

w liceum przeczytałem jego trylogie, czułem się taki oświecony nowym guru. z upływem lat, gdy iq rosło wszystko minęło. nic odkrywczego po prostu nie napisał, na ludziach, którzy nie mają szerokiego pojęcia o otaczającej rzeczywistości, z niewielką inteligencją finansową może robić wrażenie.

jednak jak pisałem bez rewelacji. podstawy ekonomii, trochę filozofii, psychologiii i fantastyki (gdy weryfikowałem jego półprawdy natknąłem się na informacje, że nie wszystko o czym tak pisze lekkim piórem to fakty, teraz nie potrafie posłużyć się linkami, ale myślę że dla chcacego nic trudnego Wink
w moich oczach to go zdyskredytowało

kupiłem nawet planszówki, niewspólmiernie drogie do jakości, wtedy zrozumiałem że zostałem nabity w butelkę, a cały ten jego biznes opiera się właśnie na micie i dochodach z banalnych książek i gier Wink

to taki coelho w innym wydaniu, można przeczytać, bo zawiera wiele prawd i może służyć jako dobra lektura na lekkie wieczory, przypomina o fundamentalnych prawach i zależnościach (w tym wypadku ekonomicznych), ale to dopiero wstęp, wskazanie drogi, jednak ze slabym oświetleniem.

reasumując: na początek dobry, później - bez szału.
tak uważam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:51, 22 Sie '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj:
Jak zostać człowiekiem sukcesu
jest ciekawa strona, i kilka sposobów na to, żeby zostać bogatym.
_________________
Zobacz też tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1863
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:18, 23 Sie '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ksiazki pt "jak wyciagnac kase z biednych naiwnych ludzi"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:32, 23 Sie '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

p4lm napisał:
ksiazki pt "jak wyciagnac kase z biednych naiwnych ludzi"


Lepiej od bogatych naiwnych ludzi. Ale faktycznie, nawet bogaty ale naiwny staje się szybko biednym naiwnym, więc od niego już nie wyciągniesz za wiele.


A w Polsce trzeba pokonać trzy PODSTAWY POLSKIEJ BIEDY:

Katolicko-komunistyczną schedę, która wmówiła Polakom, ze bycie zamożnym to coś złego, niemoralnego a bogacisz się zawsze krzywdą innych. Takie myślenie jest zakodowane w głowach Polskich i trzeba intensywnej pracy by to odwrócić. Wiąże się to oczywiście z zanegowaniem nauk koscioła katolickiego i często prawosławnego, co z reguły zdrowemu człowiekowi wychodzi na dobre.

Dwa, to zaniżone poczucie własnej wartosci. Polacy po prostu wciąż uważają, że nie zasługują na bycie szczęśliwymi i bogatymi. Wciąż słyszymy od nas samych jak jest źle, ale to dobrze, że jest źle, bo nie będzie gorzej a my Polacy to pijaki, niechluje, kreatywni ale niechluje. Wciąż w glowach mamy tego Chrystusa narodów, poświecamy się dla innych Smile i nasza podświadomość przyjmuje taki program, chcąc nie chcą ludzie w to wierzą.

Trzy, to następne dziedzictwo rozbiorów i komuny, oraz cień urzędniczej mafii, ktora tak naprawde nie jest tak silna, na jaką się kreuje. Trzy, to przeświadczenie, ze trzeba mieć znajomości, kogoś na górze, plecy etc. A tak naprawde to czesto przeszkadza w rozwoju tym którzy maja "plecy", a napewno deprymuje tych, którzy tych "pleców" nie mają.


Z resztą brak poparcia "na górze" jest często wspaniałą wymowką dla niepewnych siebie ludzi, którzy podświadomie , dzięki katokomuszemu praniu mózgów, boją się osiągnąć to co naprawde w życiu chcą osiagnąć. I nie pisze tu o willi w Alpach i Maybachu, tylko o zwykłym dobrobycie.

Już się sporo zmieniło, ale ejszcze to nie to.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


4 sposoby zarabianiu pieniedzy w Nowym Świecie
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile