W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
rok 1984  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
5 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 2123
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
etznab




Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 372
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:21, 04 Mar '09   Temat postu: rok 1984 Odpowiedz z cytatem

Ekranizacja znakomitego dzieła Georga Orwella - niestety coraz bardziej realna prawda...

http://www.alterkino.org/index.php?subac.....8&op=2

polecam książkę i film...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:42, 04 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Używasz wyszukiwarki czy nie?
Jeśli nie TO ZACZNIJ JĄ UŻYWAĆ!!!

Ile razy można to powtarzać na tym forum.
Zarejestruję się taki jeden z drugą i trzeci i ch*ja przeglądają forum potem mają 100 pytań do. (Tak jestem agresywna w tym momencie i mam tego świadomość.) Jednak przez to ,że nowi użytkownicy kompletnie nie korzystają z zawartości i wiedzy z wcześniejszych postów forum zaczyna wyglądać tak jak wygląda.!
Zamiast dublować tematy może byście tak przejrzeli łaskawie forum , które istnieje od 2006 roku i te wasze niby nowości dawno już były przerabiane. A także na większość waszych pytań znajdziecie też odpowiedź w wcześniejszych postach.
Tak właśnie wygląda dzisiejsze młode pokolenie wychowane w ignorancji i jeszcze im się wydaję ,że mają światły umysł.
Do wszystkich:
UŻYWAĆ WYSZUKIWARKI!!!

@szukający prawdy
Dla Ciebie są skierowane 2 pierwsze linijki. Pozostały akapit nie bierz do siebie bo jest skierowany do wszystkich jako moja taka refleksja. Evil or Very Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
etznab




Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 372
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:52, 04 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

refleksję przyjmuję i w mig sie stosuję,
dwie pierwsze linijki do siebie zastosuję
lecz posta '84 niestety nie skasuję -
nie mam zbytnio takich możliwości
więc przyjmij ukłony w ramach prawdomówności?
(poniosło mnie)
_________________
www.youtube.com/user/WszystkoJestWporzadQ
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
siwo.alfa




Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 23
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:57, 04 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurcze Tańcząca z wilkami, jak czytam twój soczysty tekst jak udzielasz reprymendy, to się strasznie podniecam i teraz zaczęły mi się podobać stanowcze czterdziestoletnie gospodynie domowe, wyobrażam sobie jak ugniatasz ciasto w kuchni i krzyczysz -Macht geht vor Recht !! , teraz ja proszę o klapsa, niedobry ja, oj niedobry, auu Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ropppson




Dołączył: 30 Cze 2008
Posty: 512
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:07, 04 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

siwo.alfa napisał:
kurcze Tańcząca z wilkami, jak czytam twój soczysty tekst jak udzielasz reprymendy, to się strasznie podniecam i teraz zaczęły mi się podobać stanowcze czterdziestoletnie gospodynie domowe, wyobrażam sobie jak ugniatasz ciasto w kuchni i krzyczysz -Macht geht vor Recht !! , teraz ja proszę o klapsa, niedobry ja, oj niedobry, auu Wink


oczywiście w lateksie z wałkiem w ręku Cool Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:08, 04 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam czterdziestu lat i jeszcze mi ,,dość dużo,, do 40 stki zostało. I pokładam szczerą nadzieję w swoją osobę ,że będę miała wtedy na tyle rozumu ,żeby nie odpowiadać na takie prymitywne posty jak Twój.
edit :
będę mieć
*skoro na niego odpowiadam najwidoczniej na dzień dzisiejszy mi po prostu jego brakuję...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Prrivan




Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 1832
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:11, 04 Mar '09   Temat postu: rok 1984 Odpowiedz z cytatem

A ja zabawie sie w glos rozsadku i zapytam:Nie czas na kosz zanim ta dyskusja zejdzie na lateks i zabawy w piss i scat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ropppson




Dołączył: 30 Cze 2008
Posty: 512
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:30, 04 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca z wilkami napisał:
miała (...) rozumu


przecież to oksymoron Smile

...tak , do śmietnika
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
siwo.alfa




Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 23
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:32, 04 Mar '09   Temat postu: Re: rok 1984 Odpowiedz z cytatem

Prrivan napisał:
A ja zabawie sie w glos rozsadku i zapytam:Nie czas na kosz zanim ta dyskusja zejdzie na lateks i zabawy w piss i scat?


ja jestem tradycjonalista i tak się nie bawię Laughing widzę, że u was wyobraźnia kipi !!

no sory Tańcząca ja tak w obronie kolegi ze żłobka ale widzę, że porywcza jesteś Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
etznab




Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 372
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:45, 05 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pewnie to przez to DWÓJMYŚLENIE Orwellowskie...
_________________
www.youtube.com/user/WszystkoJestWporzadQ
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 18:09, 18 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Policja a więc rząd Finlandii namawia dzieci w propagandowym filmie do kablowania na swoich rodziców za przewinę nieprawomyślności.



Wprawdzie to nie tylko kwestia z "1984", ale również realna kwestia wspaniałej, żydowskiej rewolucji pod sztandarami komunizmu z Rosji, lecz dzieje się mimo wszystko w kraju zachodnim dokładnie tak jak u Orwella.
To natomiast jest dopiero etap, ale niewątpliwie propagandowe wzorce są pozyskiwane od najlepszych, by stworzyć to co już napisałem tutaj:

viewtopic.php?p=336390#336390

"Ów cel to mówiąc w ostateczności stworzenie jednego, wielkiego obozu koncentracyjnego, w którym jesteś cyferkami i numerkami i gdzie wprawdzie nie zabijają masowo fizycznie, ale czynią to społecznie. Albowiem w erze informacji utrzymanie przywilejów elit polityczno-biznesowych, które budowały się w XX wieku, gdy dostęp do informacji mas jest taki jak klasy średniej i bez kontroli znanej z dawniejszych czasów, jest zapewne według tych elit niemożliwe - z czym się niewątpliwie zgadzam {o tym to już piszą bez ogródek w oficjalnych raportach - patrz raport o możliwych niepokojach społecznych ze względu na nierówności społeczne czytaj permanentne niszczenie klasy średniej - przedstawiony na forum ekonomicznym w Davos}."

Aj, waj cóż to będzie za Nowy, Wspaniały Świat. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8560
Post zebrał 0.200 mBTC

PostWysłany: 16:56, 19 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ElComendante napisał:


"Ów cel to mówiąc w ostateczności stworzenie jednego, wielkiego obozu koncentracyjnego, w którym jesteś cyferkami i numerkami i gdzie wprawdzie nie zabijają masowo fizycznie, ale czynią to społecznie.


A i hasło przewodnie jest jak najbardziej aktualne i naturalnie praktykowane :



Nawiązując do filmiku , to czemu ten Lew jest "śniady" Smile .


A skoro jesteśmy u Orwella to cytat wróżba może być :
Normalność nie jest kwestią statystyki.
George Orwell – Rok 1984

I jedne z moich ulubionych :
Celem władzy jest władza .
Jakie to banalne stwierdzenie . Ale w ustach Orwella nabiera głębszego sensu . Wieje grozą w kontekście "Roku 1984" . W końcu dochodzimy do wniosku , że dla władzy władcy nas mordują . A wszystkimi górnolotnymi hasłami możemy sobie dupę podetrzeć niczym papierem ściernym .

Kto rządzi przeszłością, w tego rękach jest przyszłość; kto rządzi teraźniejszością, w tego rękach jest przeszłość.
Z tym że władcy teraźniejszości przeszłość kontrolują w czasie teraźniejszym dostosowując historie . Ale w przyszłości niekoniecznie mogą mieć wpływ na teraźniejszość , przez co nie kontrolują przeszłości i wszystko z czasem może wrócić do stanu sprzed teraźniejszości w przeszłości Smile .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


rok 1984
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile