W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Globalna Świadomość  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Strony internetowe Odsłon: 4333
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Driver84




Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 61
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:04, 23 Lip '09   Temat postu: Globalna Świadomosc Odpowiedz z cytatem

http://www.globalnaswiadomosc.com


Polecam Wink
/jak już było to przepraszam
_________________
"Zrobiłem coś dziś nie tak, czy świat już zawsze był szurnięty, a ja po prostu zbyt zajmowałem się sobą, by to zauważyć?"
//DNA
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:31, 23 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejna strona promująca ezoteryczne New Age'owe opowiastki strasząca rokiem 2012, transformacjami świadomości itp. czyli dokładnie doktryny, których twórcami i promotorami są w dużej mierze agendy związane z NWO takie jak np. Lucis Trust.

2012

Część 2.
http://www.youtube.com/watch?v=Ltu8RVDdFQA
Część 3.
http://www.youtube.com/watch?v=fBpMzTLTmhQ
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:53, 23 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wspanialy artykul o ogolnej swiatomosci.
Projekt niebieskiego promienia :

http://newworldorder.com.pl/artykul.php?id=774
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dysputant




Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 803
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:20, 23 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znoszę jak ludzie cytują Biblie jako prawdę ostateczną.
Poza tym że Stary i Nowy testament to dwa inne obrazy Boga :/

Pierwsze 2 części nawet mądrze gada, 3 niestety kaznodziejskie pieprzenie.
_________________
Moja odpowiedź na zaczepki TROLL-i.

http://www.pown.it/3385
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:22, 23 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dysputant napisał:
Nie znoszę jak ludzie cytują Biblie jako prawdę ostateczną.
Pierwsze 2 części nawet mądrze gada, 3 niestety kaznodziejskie pieprzenie.

Szczerze powiedziawszy to i ja też średnio za tym przepadam Razz, ale o wiele bardziej mnie wkurwiają za przeproszeniem, te wszechobecne ezoteryczne paplaniny serwowane jako prawda w ruchu "Truth movement", które w rzeczywistości jawnie sięgają do doktryn, na jakich bazuje samo NWO.

Zauważcie jak nachalnie te NEW AGE'owe bzdety się cały czas pojawiają w kontekście wybudzenia! Akurat żmijki!

Gośka bardzo dobry link!
Cytat:
Projekt BLUE BEAM prowadzony przez NASA ma składać się z 4 głównych części, których realizacja ma ostatecznie doprowadzić do wprowadzenia nowej globalnej religii New Age z jednym globalnym przywódcą. Należy pamiętać, że religia New Age leży u podstaw nowego światowego porządku. Bez globalnej religii dyktatura nie jest możliwa. Bez uniwersalnej wiary, nowy porządek świata nigdy nie nastąpi, to dlatego projekt BLUE BEAM ma być tak ważnym projektem, skrywanym w całości aż do chwili, w której duża część informacji przeciekła do globalnej sieci.

Czy takie stronki jak Globalna Świadomość oraz np. http://www.vismaya-maitreya.pl/ nie są idealną dezinformacją tworzącą fundament dla BLUE BEAM oraz COSMIC/UNIVERSAL CHRIST, którego ucieleśnieniem ma być według New Age tak się składa ... MAITREYA!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Driver84




Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 61
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:11, 23 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goldbug
CHŁOPCZE! 3 Ty wogole chociaż raz zgłębiłeś się w informacje przekazywane na stronie Vismaya-M..???
o Codex Alim., o NWO, o szczepionkach, o zdrowym odżywianiu, leczenie chorób "nieuleczalnych", filmy, arty, i wieeele wiele innych info!!
Równie dobrze mógłbyś napisać że informacje poruszane na tym forum, i forum jako takie to spisek NEw Age i że nas urabiają Very Happy
Weź sie puknij w czółko
_________________
"Zrobiłem coś dziś nie tak, czy świat już zawsze był szurnięty, a ja po prostu zbyt zajmowałem się sobą, by to zauważyć?"
//DNA
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:30, 23 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Driver84 napisał:
goldbug takie to spisek NEw Age i że nas urabiają Very Happy
Weź sie puknij w czółko

Sam się puknij w czółko ... myślisz, że jak się robi dezinformację ... dorzucając do prawdy, które wymieniłeś toksyczne kłamstwa jakim jest ten ezoteryczny shit jawnie związany z Lucis Trust Publishing ... New Age i Maitreya. A Wyspa na postawione zarzuty w wątku z jego stroną

viewtopic.php?t=4525

nic oprócz "bo my z Wiesią" więcej nie powiedział wielki chrześcijanin psiakrew z kosmicznym Maitreya.

Tak tak ... bądź przekonany jak ciele, że cała prawda jest ci serwowana na tacy, że nikt nie ma interesu w celowym przekrzywieniu jej obrazu. Że być może mainstreamowe wybudzenie, jest tylko ukierunkowanym procesem, który ma tworzyć fundament pod coś czego beneficjentem będzie po części samo NWO, czy raczej ostateczny jego etap ONE WORLD RELIGION.

Przede wszystkim posprawdzaj sobie jak "wielcy" Truthseekerzy tacy jak Jordan Maxwell, Tserion i reszta Zeitgeist NEW AGE gang jakie ma koneksje z Lucis Trust w sensie forsowanych doktryn, stosowanej symboliki, oraz uwielbienia dla twórczości oraz samej Blavatzkiej jej współzałożycielki do tego stopnia, że nawet pseudonim Jordan Maxwell jest przyjęty od bohatera jej książek Jordanusa Maxwellusa. Teraz na bazie takich agentów dezinformacji przepychana jest Era Wodnika, globalna świadomość itp. sensacje wszystko oczywiście częściowo okraszone prawdą dla uwiarygodnienia reszty kłamstw.

New Age Infiltration of the Truth Movement Final Cut 1/9
http://www.truvisiontube.com/media/865/N.....al_Cut_19/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:01, 24 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nauczania Lucis Trust, którego oryginalna nazwa brzmiała LUCIFER TRUST, a który poprzez Goodwill jest jednym z głównych doradców w kwestiach duchowych Organizacji Narodów Zjednoczonych, mówiąca o nadejściu Maitreyi ...

New Age Infiltration of the Truth Movement Final Cut 9/9

Twoja globalna świadomość ... ? what a joke Very Happy!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Driver84




Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 61
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:14, 24 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
bądź przekonany jak ciele, że cała prawda jest ci serwowana na tacy, że nikt nie ma interesu w celowym przekrzywieniu jej obrazu. Że być może mainstreamowe wybudzenie, jest tylko ukierunkowanym procesem, który ma tworzyć fundament pod coś czego beneficjentem będzie po części samo NWO, czy raczej ostateczny jego etap ONE WORLD RELIGION



OK, zgadzam sie, że na dzień dzisiejszy tak na dobrą sprawę żadnej informacji znalezionej w sieci nie można brać jako 100% prawdy, ale jednak gdzieś trzeba ich szukać, a następnie przepuścić przez własny filtr Wink
Dotyczy to oczywiscie również Vismaya-m. bo też do tej strony podchodze z dystansem
Uważam po prostu, że jest to ciekawa strona na której często można wpaść np. na linki do filmow, czy materiały ktore potem pokazują się np. na tym forum
Jeśli chodzi o http://www.globalnaswiadomosc.com/ to również, nie podpisuje się pod wszystkim co znajduje się na tej stronie, ale można tam wyłapać ciekawe informacje na różne tematy... podobnie jak na tym forum, każdy z nas je przegląda, jest mniej lub bardziej aktywny, ale sam fakt że jest na nim zarejestrowany i jest niejako jego współtwórcą nie oznacza że zgadza się z wszystkimi tematami które śa tu poruszane, "prawda"? Wink
Co do Tsariona i reszty to kiedys bardzo entuzjastycznie oglądałem dokumenty z ich udziałem, ale mi przeszło, i sie zdystansowałem... Wink
Pozdro;]
_________________
"Zrobiłem coś dziś nie tak, czy świat już zawsze był szurnięty, a ja po prostu zbyt zajmowałem się sobą, by to zauważyć?"
//DNA
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Driver84




Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 61
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:48, 24 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pobuszowałem troche nt. LT i wpadłem na takie cuś:

http://www.polonica.net/Tajna_wladza_swiata4.htm

http://ksiegarnia.antyk.org.pl/img/230/img8.pdf

szczegolnie polecam pdf'a
;]
_________________
"Zrobiłem coś dziś nie tak, czy świat już zawsze był szurnięty, a ja po prostu zbyt zajmowałem się sobą, by to zauważyć?"
//DNA
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stefani




Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 315
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:08, 25 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Globalna świadomość... a dlaczego nie globalna mądrość?
Dla mnie to jedna z tysięcy witryn dezinformujących, ze stałym
repertuarem typu: UFO, chemitrails, NEW AGE itd.
_________________
Cenzura, Dezinformacja, Agentura na forach
viewtopic.php?t=7581&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:24, 25 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, ze to jest dezinformacja, bo rzadzi swiatem Loza Angielska, ale wszystkie szczury chciwe wladzy sa umiejscowione w kilku swiatowych organizacjach i Loza Angielska nie musi ich nigdzie szukac. Wszystkich tych panow ma na oku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Driver84




Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 61
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:29, 25 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a to nie Żydzi rządzą światem? scratch Wink
_________________
"Zrobiłem coś dziś nie tak, czy świat już zawsze był szurnięty, a ja po prostu zbyt zajmowałem się sobą, by to zauważyć?"
//DNA
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Strony internetowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Globalna Świadomość
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile