W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Illuminati Killed MJ   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
5 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 1204
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
outlaw87




Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 880
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:15, 30 Lip '09   Temat postu: Illuminati Killed MJ Odpowiedz z cytatem




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Turecki




Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 257
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:55, 30 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawa wydaje się nieco podejrzana. MJ umiera nagle tuż przed zaplanowaną trasą, w trakcie przygotowań i prób do owych koncertów dziwne pewnie przypadek...
Śmierć znanej osoby ze sceny muzycznej zawsze rodzi teorie konspiracyjne np Tupac, Marley, Elvis, M.Monroe. Ale przecież teorie takie to jest to co my na tym forum lubimy najbardziej dlatego wklejam link do ciekawego filmu.




_________________
Nie interesuje mnie magia, ufo i wszelkie kwestie wiary...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
outlaw87




Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 880
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:20, 30 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Turecki - wideo które wstawiłeś było już poruszane przy kilku innych tematach i musze powiedziec że dobrze to zrobili ,jest tam spora wzmianka o Pac'u.

Coraz więcej faktów przemawia za tym że śmierc MJ to nie przypadek. Jednak i tak mi sie wydaje że prawda nigdy nie wyjdzie na jaw ,jak było w przypadku innych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jozo2009




Dołączył: 13 Mar 2009
Posty: 149
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:20, 30 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I wiecie ta cała historia zaczyna nabierać sensu - był po prostu niewygodny, a że "stary" i schorowany to widocznie mniej mu mogło zależeć na trzymaniu jęzora za zębami. Kto wie czy nie powiedziałby zbyt dużo i na trasie i niepotrzebnie wysłałby fanów na takie strony jak ta.

Jeszcze raz obejrzałem "They Don't Care About Us", z nowym kluczem nabiera zupełnie odmiennego wymiaru. Jest oko, nawiązanie do statuy wolności, "szczególne" zachowanie wobec mundurowych etc.
No Michael, nie podejrzewałem cię o to, zwolennik teorii spiskowych? a co prezentowane - nawet praktykant?

Poczekamy na więcej faktów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Illuminati Killed MJ
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile