W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Nowy Dokument -The Pentagon Witnesses   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Odsłon: 2649
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kyuss




Dołączył: 26 Cze 2009
Posty: 250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:59, 26 Cze '09   Temat postu: Nowy Dokument -The Pentagon Witnesses Odpowiedz z cytatem

Świadkowie Pentagonu:

Opierając się na zeznaniach naocznych świadków dokument podważa oficjalną wersję zdarzeń z 11 września, ujawnia też, że świadek - kierowca taksówki Lloyde England, która ponoć została uderzona przez lampę wyrwaną przez przelatujący samolot, wiedział, że atak był zaplanowany, co sam przyznał.





Lista odtwarzania:

http://www.youtube.com/view_play_list?p=104BDE76A002056C


Wniosek z filmu: Samolot przeleciał ponad Pentagonem kierując się na Międzynarodowy Port Lotniczy R. Reagana oddalony o kilometr od Pentagonu, gdzie niezauważony wylądować, lub odlecieć niezauważony.

Zbrodnia doskonała.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ckmmln




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 115
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:00, 28 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no wiec wychodzi na to ze ci co widzieli samolot nie klamali oraz co nie samolt tez nie klamali
_________________
prawda2.info - kiedyś tu pisali prawde....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Damian.87




Dołączył: 12 Paź 2008
Posty: 213
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:53, 28 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Służby specjalne jak widać uknuły niezłą mistyfikację co nieźle wszystkim namieszało w głowach. Ten film rzuca nowe światło na sprawę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kyuss




Dołączył: 26 Cze 2009
Posty: 250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:02, 29 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Błąd mi się wkradł do pierwszego posta, przepraszam nie zauważyłem, pewnie w czasie kopiowania z notatnika. heh nieważne. Wink


Emerytowany generał wywiadu mówi, że żaden samolot nie uderzył w Pentagon:





Cytat:

Jestem Albert Stubblebine, emerytowany Generał Major. W moim ostatnim zadaniu dowodziłem całością sił wywiadowczych USA na świecie. Byłem odpowiedzialny za wywiad sygnałowy, fotowywiad, kontrwywiad i ludzki wywiad. Wszystko podlegało mi w ostatnim zadaniu. Miałem za zadanie dowiedzieć się co wróg planuje zrobić, zanim to zrobi, abyśmy mogli temu przeciwdziałać z wyprzedzeniem. Przed wydarzeniami, to jest wywiad. Zawsze polegaliśmy nie na pojedynczych informacjach ale na wielu, im więcej kawałków informacji uda się zebrać, tym lepiej wiadomo co dokładnie się dzieje. Zatem mam dużo oświadczenia w obserwacji zdjęć, dużo ich obejrzałem w swojej karierze...
Ok, przejdźmy do wydarzeń z 11 września 2001, co uderzyło w Pentagon?
Nie wiem dokładnie co trafiło w Pentagon ale z posiadanych informacji, które analizowałem bardzo dokładnie, wiem że nie był to samolot.
Dlaczego tak uważasz?
Jeśli spojrzy się na dziurę jaką pozostawił "samolot", wbił się on wystarczająco daleko, że na ścianach powinny być widoczne ślady po skrzydłach. Nie mogłem ich znaleźć, więc gdzie były? Czy ten obiekt który trafił w Pentagon nie miał skrzydeł? Najwidoczniej nie. Ktoś skontrował moją opinie mówiąc "Źle Pan to zrozumiał, samolot uderzył w ziemie i skrzydła sie urwały..." .Ok, w porządku, to dopuszczalne, jedno skrzydło mogło odpaść, ale jak rozumiem większość samolotów ma dwa skrzydła. Nadal nie ma śladu po nim na ścianach Pentagonu. Muszę być bardzo ostrożny z mówieniem co uderzyło, bo nie mam dość dowodów. Odkąd spojrzałem na fotografie nigdy nie uważałem, że to samolot trafił w Pentagon, wcześniej akceptowałem to co powszechnie się mówiło, po obejrzeniu zdjęć - nie ma mowy!
Szczycimy się wolnymi mediami, ja w to nie wierze, nasze media są bardzo "kosztowne", mówią nam co im przekazano aby mówiły. Czy mam na to dowody? Nie. Wystarczy jednak spojrzeć na historie jakimi nas karmiono, wszystko o 9/11 to fałsz. Sposób w jaki te budynki się zawaliły, samoloty ich nie zburzyły, zostały zniszczone przez materiały wybuchowe. Na litość boską, budynek 7, nie przewrócił się na bok, zawalił się pionowo, we własny "ślad", podobnie jak bliźniacze wierze. Dalej, jeśli zbadamy ilość ciepła potrzebną do stopienia stali w tych budynkach, paliwo lotnicze to za mało... Kiedy poskładasz to do kupy, wiele rzeczy nie pasuje. Co chcą przed nami ukryć?



Major General Albert "Bert" N. Stubblebine III był głównym dowódcą United States Army Intelligence and Security Command od 1981 do 1984. Jest członkiem organizacji Oath Keepers zrzeszającej byłych i aktywnych wojskowych i policjantów, którzy widząc w jakim kierunku zmierza ich kraj, ślubowali dotrzymać przysięgi. Nawet jeśli oznacza to złamanie rozkazów.

http://oath-keepers.blogspot.com/2009/06.....ed-in.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
turbos11




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 37
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:25, 21 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są do tego napisy? ktoś to tłumaczy?
--
NAJLEPSIEJSZY PLAYER POD TYM SŁOŃCEM
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Nowy Dokument -The Pentagon Witnesses
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile