W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Zeitgeist - Film z polskimi napisami (1 hr 58 min)  
Podobne tematy
InterReflections - nowy film by Peter Joseph bez ocen
Koniec Kapitalizmu - Peter Joseph (20.06.2015)61
Zeitgeist Addendum (napisy PL)295
Pokaz wszystkie podobne tematy (7)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
11 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 22695
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:59, 21 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aby zostawić w domu komórkę nie muszę używać skalpela.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:37, 21 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co do ery wodnika to tam jest 2050 co jest bzdurą! Przecierz Majowie obliczyli ze ta era zacznie sie 21 grudnia 2012! uz kazdy to powinien wiedziec : P i strasznie mi sie nie podoba z tym Jezusem... moze to film wlasnie aby nami manipulowac... niby ktos mial dobre zamiary i my tak sadzimy ale naprawde jest razem z tymi spiskowcami i przechmycił info o braku Jezusa : ( tak specjalnie : ( bo wiedzial ze duzo osob to obejrzy : (
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:13, 21 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do tego kalendarza Majów - coś mi się nie chce wierzyć, że jest tam podany 2012 jako koniec świata. Myślę, że ludzie odpowiedzialni za NWO znaleźli nowy sposób na terroryzowanie społeczeństwa. Nie zdziwiłbym się, gdyby na parę dni przed 21.12.2012 wybuchły jakieś zamieszki. No i proszę - idealny sposób na redukcję populacji. Confused


Odnośnie Jezusa - myślisz, że komuś udało się również ustanowić dzień przesilenia zimowego? Myślisz, że autor "Zeitgeista" żył kilka tysięcy lat temu i to on wymyślił bóstwa solarne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:42, 21 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak się jest niepodatnym na manipulację to w nic z góry nie wierzy, a kto myśli z góry że w tym filmie jest sama prawda to jest podatny na manipulację z tym że to nie dowodzi od razu złych intencji autora filmu, bo on mógł najzwyczajniej w świecie się pomylić. Tu jest przestroga, aby nigdy nie mówić, że coś co nie jest na 100% pewne jest prawdą, bo to tylko jest wysoce PRAWDOPODOBNE. No, ale jak ktoś uznaje za prawdę wieści o 19:30
to niech się pierdolnie w łeb i to z góry mogę napisać Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
carolski123




Dołączył: 23 Gru 2007
Posty: 84
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:12, 22 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

początek ery Wodnika (ok. 2150) a koniec ery wg Majów 21 grudnia 2012 roku to dwie daty obliczone wg całkiem innych mechanizmów
_________________
viewtopic.php?t=1307

"Zaiste w ciekawych czasach przyszło nam żyć"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morgan666




Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 378
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:21, 22 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

apropo liczenia dni prez majow...

http://pl.wikipedia.org/wiki/Kalendarz_Maj%C3%B3w

a jak bylem maly t opmyslalem ze "nasz" system jest skomplikowany...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
as




Dołączył: 22 Sty 2008
Posty: 2
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:03, 22 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie najbardziej rażąca jest pierwsza część filmu, Chrystus- SYn BoŻy istniał istnieje i ciągleMA SIĘ DOBRZE, Żekł bym- coraz lepiej Razz Reszta filmu spoko - ESENCJA Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
as




Dołączył: 22 Sty 2008
Posty: 2
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:10, 22 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapomniałem pogratulować zespołowi który przetłumaczył film. dzięki Wam film obejrzało w Polsce setki ludzi, moze tysiące... na google video był ciągle w pierwszej dziesiątce oglądanych. D ZIĘKU Ję. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Łukasz555




Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 200
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:39, 13 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje przemyślenia po obejrzeniu filmu "Zeitgeist".

Część I

Od razu pojawiają się pytania. Co będzie gdy rozpocznie się era wodnika ?
Będzie nowe coś lub ktoś co większość nazywa bogiem ? A może będzie prawdziwy koniec świata ? A może jeszcze inaczej. Może to właśnie początek "Nowego Porządku Świata" ? Cóż, pozostaje czekać na rok 2012 i/lub 2150 jako dwie alternatywne daty, których różnica polega jedynie na sposobie liczenia, choć to 138 lat różnicy. A może ci, którzy "budują tą przyszłość" (Nowy Porządek Świata, itd..., itp...) postępują tak jak zostało to "napisane" w biblii odnośnie przyszłości (zapomnijmy o wątku religijnym) ?

Czy ta część zmieniła Wasz sposób myślenia na kwestie wiary i religii ?
Wiem jedno. Według cytatu z filmu. Nie wiem kim lub czym jest ten ktoś lub to coś co większość nazywa bogiem, ale wiem czym lub kim to coś lub ktoś nie jest na pewno. Nie łączmy wiary człowieka, religii i instytucji religijnych ze sobą jako jeden byt.

Część II

Pamiętam dzień 11.09.2001. Wróciłem ze szkoły. W domu był już włączony telewizor. Widziałem, jak "kładą się" 2 wierze WTC, cały czas o tym mówili. Terroryści, porwane samoloty, zamach, tragedia. Wtedy jak to oglądałem i jeszcze tydzień później byłem tym zszokowany i byłem święcie przekonany, że naprawdę dwie wieże WTC zawaliły się od uderzenia samolotów, że samolot uderzył w Pentagon, a kolejny rozbił się w lesie. Zresztą sami wiecie. Ale po nawet pobieżnej analizie, niezależnie czy ktoś mówi, że to był zamach terrorystyczny, czy spisek władz czy jeszcze co innego, trzeba być idiotą, żeby nie dostrzec tego, że sprawa jest ukartowana, szyta grubymi nićmi. Takie budynki nie zawalają się w ciągu kilku sekund tak, jakby ktoś lub coś "obcięło" im "nogi". Zresztą sami wiecie. To chyba jest sprawa na tyle oczywista i jasna, że o głównych jej fundamentach, podstawach, przebiegu nie można dyskutować bo nie ma i o czym. Dyskutować można na temat szczegółów i różnych teorii ich dotyczących.

Tym zamachem, akcją czy jak tam zwał, zostało załatwionych kilka spraw:
1. Jest wspólny wróg imieniem terroryzm/terroryści,
2. Jest, a właściwie był pretekst do agresji na Afganistan i Irak, a także na przyszłość w kierunku innych "niewiernych" i nieposłusznych państw.
3. Pretekst do większej kontroli obywateli (nie tylko USA, ale i innych krajów) w imię walki z terroryzmem, dbania o bezpieczeństwo.

Część III

Może to głupie pytanie Wink , ale czy NBP pełni taką samą funkcję w Polsce jak FED w USA ? Chodzi mi "wyczarowywanie pieniędzy". Czy może NBP jest w tej kwestii zależny od Banku Europejskiego lub Światowego, a może również od FED ?

Jest przepowiednia. "Nowy Porządek Świata", jeden ogólnoświatowy rząd, jedna armia, ludność tego superpaństwa kontrolowana, karmiona medialną papką i zagłuszającą rozrywką, itd..., itp... Nawet jeżeli z tego wróżenia z fusów (bo od sytuacji na dzisiaj, można pójść różnymi drogami) w bliższej lub dalszej przyszłości tak się to "spełni" to myślę, że nawet ludzie tego nie odczują. Podobno to już się dzieje. Pomińmy na moment czy to prawda czy nie i weźmy taki przykład. Polska, Polacy, walczyli o swoje/Nasze państwo (I W.Ś., II W.Ś. potem lata PRL-u) Państwo, Naród, Suwerenność itd..., itp... były ważne. . . Dziś. Jesteśmy w UE, NATO, plus inne organizacje. I co o tym myślicie, czy "To" już się dzieje?

"Nowy porządek Świata" plus rzeczy temu towarzyszące. Czy "To" jest złe? Czy jest dobre? A może "Oni", którzy sterują tym światem robią dobrze? A może jednak źle? Może mają jakąś wiedzę której my nie mamy, a która mówi, że ich plan jest dobry i tak trzeba, a może to "Ich"widzimisie i jest odwrotnie?

Załóżmy nawet, że "To" jest złe, że zaszkodzi przyszłości i w przyszłości, że trzeba się przeciwstawić. Do tego potrzeba wielu ludzi, ale jeśli teraz władzę sprawuję niewielu to czy ta większość, a przynajmniej spora międzynarodowa grupa coś da? przeciwdziała temu? Chcąc nie chcąc żyjemy w tym systemie, świecie, uczestniczymy w nim, mimo, że My, użytkownicy tego forum i inni podobni ludzie na całym świecie dyskutujemy na te tematy, robimy filmy, oglądamy filmy, propagujemy wiedzę to czy będąc uczestnikiem i częścią tego systemu można coś zrobić? nawet jakby wszyscy się zorganizowali na międzynarodowym poziomie. Czy to możliwe? Myślę, że jednak nie. Wydaje mi się, że aby z "Tym" walczyć, przeciwdziałać temu (pomińmy czy to słuszne czy nie, dobre, czy złe czy NPŚ to szczytna idea czy droga ścieżkę zła itd...) należy być poza tym. Może się mylę, ale poza tym systemem są . . . może to zabrzmi śmiesznie . . . ludzie bezdomni. Bez dokumentów, konta w banku i takich tam. Ludzie, których nie ma w żadnych ewidencjach i którzy z tego powodu faktycznie nie istnieją, choć żyją. I co? To oni mają "działać"? Bez dostępu do informacji, innych środków do działań itp... Wiem, to jest absurd.

Część "moja" Wink

Budzę się rano. Trzeba iść do szkoły, zdobyć wykształcenie. Potem trzeba iść do pracy, zarabiać pieniądze, robić karierę. Można też założyć rodzinę. I pracujesz, aby żyć, żyjesz aby pracować, jeżeli masz dzieci, robisz to dla nich, i to jest dobre, jeżeli nie masz dzieci, robisz to dla siebie (ale w obu przypadkach możesz robić to dla siebie, to nic złego), pracujesz, a po pracy się bawisz. Potem znowu pracujesz. Cały czas towarzyszy Ci pieniądz, w jakiej formie by nie był.

Potem znowu wchodzę na forum, myślę o tym, zastanawiam się, analizuję. Jednak znowu muszę wyjść na "zewnątrz". Wychodzę i widzę, uśmiechniętych lub nie ludzi, tych których znam i tych których nie znam, widzę domy, samochody, ulice, kościoły, oglądam tv, czytam gazety, korzystam z życia, zajmuje się swoimi małymi sprawami, mam swoje małe kłopoty, rozterki. Jak każdy, jak wszyscy.

I idę do pracy/szkoły, robię karierę/uczę się, zajmuje się swoimi małymi sprawami . . . ( . . . )*

*niektórzy ludzie nie znają tego forum i innych tego typu, nie zastanawiają się nad tymi rzeczami nad którymi my myślimy.
_____________________________________

Czy ten film zmienił Wasze spojrzenie na Polską, Europejską politykę?
Czy zmieniliście pod jego wpływem partię polityczną w Polsce w której jesteście bądź z którą sympatyzujecie i popieracie?

Czy Ci którzy są katolikami z pokolenia na pokolenie zmienili swój stosunek do kościoła? Może I część filmy jeszcze bardziej umocniła Waszą wiarę, a może ją osłabiła? zasiała wątpliwości? a może wszystko zostało po staremu tak jakbyście tego filmu nie widzieli ?

Jaką macie własną filozofię na życie? Chcecie robić karierę? pieniądze? służyć ludziom? a może ktoś myśli o zrzeknięciu się dóbr materialnych?
__________________________________

Jestem osobom nie popierającą żadnej partii politycznej i innych tego typu organizacji w Polsce. Dobrzy są Ci którzy zrobią dobrze i nie będą się oglądać na opinie publiczną, media, i kolegów polityków po fachu. Jestem chrześcijaninem, ale ogranicza się to tylko do spędzania wigilii i wielkanocy z rodziną, pogrzebów, ślubów kościelnych i od czasu do czasu wizyty w "domu świętym" pod wpływem . . . sam nie wiem czego. Jestem w trakcie poszukiwań tego kogoś lub czegoś co niektórzy, a ściślej większość nazywają bogiem. Jeżeli to coś, lub ten ktoś istnieje obojętnie w jakiej postaci i pod jaką nazwą to chcę go/to odnaleźć.

Te filmy i inne publikacje są potrzebne, każdy powinien to przeczytać/obejrzeć, przemyśleć i wyrobić sobie zdanie na ten temat. I nieważne czy ktoś wierzy, lub myśli, że to co zostało pokazane jest prawdą w całości, części większej lub mniejszej lub nieprawdą w całości. Bo nie wiemy, czy "To" co ma być jest dobre, czy złe i co decyduje o tym co jest/bedzie dobre a co złe.

Czy w dzisiejszej rozwiniętej cywilizacji, czy jutrzejszej rozwiniętej jeszcze bardziej, czy może jutrzejszej cofniętej do źródeł, do natury? nic nie wiadomo, zawsze było tak, że ten kto jest silniejszy i/lub lepiej przystosowany przetrwa. Prawo dżungli. Więc czy chcemy czy nie, trzeba być elastycznym, trzeba się dostosować do tego co jest i co będzie i nie ważne co by to nie było. Wink
_____________________________

Można zostać zmanipulowanym w dwie strony. Do wszystkiego podchodźmy z dystansem. Nie daj się zwariować. To Ty jesteś swoim własnym przewodnikiem Smile

Słowa kończące film zrobiły na mnie wrażenie. To jest piękne, głęboka treść, zasmuciłbym się, gdyby okazało się, że te słowa, ale również te wszystkie filmy i inne publikacje okazały się również manipulacją, tylko że w inną stronę, w te drugą, a może w jakąś trzecią, która istnieje? Wink

Cytat:
12. „Życie jest jak przejażdżka w parku rozrywki. Kiedy jedziesz, myślisz, że to prawdziwe ponieważ umysł jest tak potężny. Jedziesz w górę, w dół i tak w kółko, to przeraża i uspokaja, jest kolorowe i głośne i jest zabawą przez jakiś czas. Niektórzy jada od bardzo dawna i zaczynają pytać: czy to prawdziwe? Czy to tylko przejażdżka? A ci którzy to pamiętają, wracają do nas i mówią: <hej>. I my zabijamy tych ludzi <Zamkn>. <Sp>. To tylko przejażdżka. Ale my zawsze zabijamy tych dobrych, którzy próbują nam to powiedzieć. I wieszamy na nich psy . . . Ale to nie ma znaczenia, bo to tylko przejażdżka i zawsze możemy zmienić kierunek, kiedy tylko chcemy. To kwestia wyboru. Bez wysiłku, bez pracy, bez oszczędzania pieniędzy. Wybór, właśnie teraz . . . pomiędzy strachem, i miłością"
________
Na dzień dzisiejszy ten cytat trafił mnie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Łukasz555




Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 200
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:40, 13 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ależ się rozpisałem Very Happy Co w duszy to na języku Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mijak




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 505
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:54, 13 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten film zmienił mnie, moze nie totalnie, ale mocno.
Właśnie "zeitgeist" sprawił, że sie tu znalazłem (na tym forum). Gdyby nie to, że i tak byłem bardzo podejrzliwy wobec Kościoła, (prawdopodobnie) szybko bym wyłączył, ale 1 część i tak mna (troche) wstrzasneła.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko nielogiczne i mało prawdopodobne.
GG 7434411
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ocochodzi




Dołączył: 15 Cze 2007
Posty: 369
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:44, 13 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zeitgeist z tego co widze wypral co bardziej podatnym mozgi, wola uwierzyc w te pol - prawdziwe wywody niz samemu dochodzic do prawdy, jakze latwo jest niektorymi manipulowac, az ciarki przechodza...
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Uy5F1O7WaRU
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nieznajomy




Dołączył: 31 Gru 2007
Posty: 219
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:47, 13 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie właśnie pierwsza część zawierała w sobie dużo nieścisłości ,autorzy w pierwszej części nie popisali się wiedzą na temat religii. Co do drugiej i trzeciej części to uważam ,że są świetne. Ten film nie zmienił mojego poglądu tylko utwierdził mnie w moim poglądzie na świat . Wink
_________________
Ludzie-tracą zdrowie by zdobyć pieniądze, potem tracą pieniądze by odzyskać zdrowie. Żyją jakby nigdy nie mieli umrzeć, a umierają, jakby nigdy nie żyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:56, 13 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łukasz555 napisał:

Jesteśmy w UE, NATO, plus inne organizacje. I co o tym myślicie, czy "To" już się dzieje?


Zgadzam się z większością z tego co napisałeś, ale na pewno nie tu. Otóż jak już wielokrotnie powtarzałem: wrzuć żabę do wrzątku to wyskoczy, wrzuć żabę do zimnej wody i powoli podgrzewaj to się ugotuje. No przesadzone trochę to powiedzenie, ale tą zasadą kieruje się NWO. Tym właśnie różni się kapitalizm od komuny, że komuna to taki wrzątek i ludzie się "obudzili", bo łatwo było dostrzec co się dzieje, natomiast dzisiaj cenzura działa niesamowicie subtelnie o to właśnie chodzi, abyś miał wątpliwości, że przecież w zasadzie jest pięknie. Mam samochód, dom itd. wolność, ale właśnie chodzi o to, aby się zatrzymać i pomyśleć. Naprawdę, polecam każdemu czasem całkowicie się zatrzymać i pomyśleć, czy aby na pewno o to chodzi? Myślę, że nie. "Chodzi o to, aby zrozumieć kim już jestem" o właśnie tym cytatem z filmu bym to zobrazował. Jak masz wątpliwości, czy aby przypadkiem nie dzieje się dobrze to obejrzyj "Money as debt" a zobaczysz że może być lepiej. Naprawdę to co się dzieje to podgrzewanie i do niczego dobrego nie prowadzi. Spójrz na to co media serwują owieczkom MTV VIVA i inne kretyństwa, to właśnie podgrzewanie. Wałkuję to odkąd jestem na forum.[/quote]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:10, 13 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ocochodzi napisał:
Zeitgeist z tego co widze wypral co bardziej podatnym mozgi, wola uwierzyc w te pol - prawdziwe wywody niz samemu dochodzic do prawdy, jakze latwo jest niektorymi manipulowac, az ciarki przechodza...


Święte słowa. Wogóle panuje jakiś kretynski trend by prawdę o świecie przyjmować w lekkostrawnej postaci demaskatorskich filmików, najlepiej z napisami PL. Zwrócenie uwagi, wzbudzneie podejrzliwości - OK. Ale jeśli ktoś zaczyna na Zeitgeist i na Zeitgeist kończy to z punktu widzenia macherów jest takim samym bydleciem jak ci co wierzą wiadomościom w TV. Prawdy trzeba szukać aktywnie, czasem poczytać całkiem nudne książki nie związane z Tajemnicami. Po to by sobie wszytsko poukładać, samemu przemyśleć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mijak




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 505
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:22, 13 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ocochodzi napisał:
Zeitgeist z tego co widze wypral co bardziej podatnym mozgi, wola uwierzyc w te pol - prawdziwe wywody niz samemu dochodzic do prawdy, jakze latwo jest niektorymi manipulowac, az ciarki przechodza...


Ja nie wierzę (lub nie chce wierzyc, chociaz to inna sprawa) we wszystko, co jest w tyum filmie! Ten film mnie nauczył, żeby (prawie) nikomu nie ufać, więc nie mogę wierzyc we wszystko, co tam jest!

Na przykład 2 cześć.
Nie chodzi o to, ze WTC wysadzili Amerykanie (chociaz ta wersja jest najbardziej prawdopodobna), ale o to, ze nie zrobił tego Bin Laden. A moze chciał obciązyć USA wina, ale ludzie (w większości) byli takimi kretynami, że nie zauważyli dowodów?

Aha, co do prania mózgów - rzeczywiście podczas oglądania filmu miałem takie podejrzenia, tenfilm był jakiś dziwny i nie chodzi tylko o tematykę...

a na forum trafiłem właśnie dlatego, że chce o tym podyskutowac, a nie ślepo we wszystko wierzyć.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko nielogiczne i mało prawdopodobne.
GG 7434411
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Łukasz555




Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 200
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:17, 13 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie powiedziałem i nigdy nie powiem, że bezdyskusyjnie kiedykolwiek przyjąłem i/lub przyjmuję nadal tego typu filmy i inne publikację na te tematy za całkowitą lub częściową prawdę niepodważalną.

Co jest intencją autorów tego typu publikacji ? Może chęć otwarcia oczy dla ludzi, a może coś innego. Każdy powinien sam przemyśleć pewne sprawy i sam, stopniowo, z wiekiem, bez pośpiechu dochodzić do prawdy (uznając, że prawda to fakty) i do innych rzeczy. Na tym forum możemy poznać opinię innych, podyskutować, również przekonywać innych do swoich racji. I to jest dobre. To jest potrzebne.

Jestem świadomy, że jak każdy człowiek, jestem podatny na wszelką manipulację z każdej strony. Chodzi o to, aby się temu nie poddać. Pokusa jest duża, bo jesteśmy "atakowani" różną papką z różnych stron. Trzeba zachować chłodny stan umysłu. Nie dać się "odwrócić" w tą czy drugą stronę. Trzeba mieć dystans do tych spraw.

Każdemu człowiekowi chodzi o to . . . BY ZYLO SIE LEPIEJ (nie jestem zwolennikiem PO i innych "firm", to nie ma nic wspólnego z hasłem wyborczym w w ostatnich wyborach parlamentarnych) Wink

Sikorski! Podoba mi się to co wypisujesz Wink a przynajmniej na razie, bo przeczytałem tylko kilka Twoich postów Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zbychos




Dołączył: 29 Gru 2007
Posty: 3
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:34, 09 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam

Ja trochę o tłumaczeniu.

Film prawie zawsze zaczyna sie od niebieskiego pulsującego prostokąta, podczas gdy pełne wydanie na DVD od czarnego ekranu z ok 3:50 przedmową.
Czy ma ktoś może tłumaczenie tej przedmowy? Nie znam angielskiego na tyle, żeby zrozumieć co do mnie mówią. Sad. A może jest plik z pełnym tłumaczeniem (do DVD) tego filmu? (nie potrafię go odszukać)

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:38, 09 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eee... ta przedmowa musiała zostać dodana niedawno. Wcześniej jej nie było w oryginalnej wersji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ckmmln




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 115
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:13, 12 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co wy tak wszyscy negujecie 1 czesc filmu, Przeciez ostatnio nawet jeden z najwybitniejszych teologow polskich [autor okolo 30 ksiązek
teoligocznych ] po wielu latach studiów doszedl to podobnych jak w filmie wniosków [odrzucil bóstow Chrystusa] i przez to odszedl z kościoła katolickiego.
A moze on tez obejrzal ZEITGEIST i uwierzyl we wszytsko SmileSmile???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ocochodzi




Dołączył: 15 Cze 2007
Posty: 369
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:03, 08 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest nowa edycja zeitgeista, sa poprawione ponoc bledy, widzial juz ktos?
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Uy5F1O7WaRU
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sprzeciw




Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 152
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:12, 08 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://zeitgeistmovie.com/ Poprawiona... niby. Widział.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:45, 08 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KFI wrzucił już na YT wersję z polskimi napisami (wielkie dzięki Smile). Nie oglądałem całego filmu, jedyną różnicą, jaką zauważyłem jest ta przedmowa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ocochodzi




Dołączył: 15 Cze 2007
Posty: 369
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:32, 09 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://64.233.183.104/search?q=cache:A1e.....&gl=us
nikt nie wrzucil to wrzucam
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Uy5F1O7WaRU
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piotrek




Dołączył: 24 Kwi 2008
Posty: 23
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:48, 24 Kwi '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co do zeitgeista to wygrzebalem cos na youtube. wedlug opisu wycieta czesc z zeitgeista. ocencie sami Smile http://youtube.com/watch?v=9_9y1ORPZaw
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5   » 
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Zeitgeist - Film z polskimi napisami (1 hr 58 min)
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile