W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Zeitgeist - Film z polskimi napisami (1 hr 58 min)  
Podobne tematy
InterReflections - nowy film by Peter Joseph bez ocen
Koniec Kapitalizmu - Peter Joseph (20.06.2015)61
Zeitgeist Addendum (napisy PL)295
Pokaz wszystkie podobne tematy (7)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
11 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 22675
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
one1




Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:36, 14 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie twierdze,ze Boga nie ma, a wrecz przeciwnie, jestem pewny ze jest. Twierdze tylko, ze kosciol i ogolnie religie maja z Nim niewiele wspolnego.
A to, co piszesz, ze teraz potrzebne to racja, ale tak sie nie stanie wlasnie dlatego, ze religie i polityka i cala reszta Smile jest sterowana z jednego biurka. Wiem, teorie piskowe teraz, ale nic na to nie poradze Smile , mialo byc o prawdzie przecierz.
Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KFI




Dołączył: 12 Wrz 2007
Posty: 214
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:20, 14 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

one1 napisał:

Szkoda, ze pewnie wiekszosc z Was nie zna angielskiego, bo bardzo malo ciekawych materialow jest przetlumaczone na polski.

One1, jak znasz angielski, to zapraszam do wątku viewforum.php?f=13
Tłumaczeń "ciekawych materiałów" jest coraz więcej, ale ktoś tą "brudną" robotę musi odwalić Wink
Kilka wieczorów i w pojedynkę można cały długi film machnąć, a co dopiero w zespole!
Warto, bo jak pokazują statystyki (albo raczej pokazywały-by, gdyby ich nie przycięli) na GoogleVideo "ZEITGEIST" po polsku obejrzało już przeszło 500 000 osób.
Ludzie są gotowi na coraz fajniejsze rzeczy i coraz więcej kumają, więc kto wie, może chciałbyś potłumaczyć Icke'a, Maxwella lub Tsariona?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:10, 14 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok tylko szkoda, że przez tą część o religiach wielu z tych 500 000 Polaków uważa zeitgeist za bzdurę. O to mi właśnie chodzi, że nie należy zaczynać przygody z prawdą tym filmem, polecam raczej zacząć od Michaela Moore'a, przez Alexa Jonesa i do ostrych dawek typu zeitgeist. Tak przy okazji to ja zacząłem od zeitgeist więc to chyba o czymś świadczy, że mnie nie zniechęcił tylko zachęcił i tak tu trafiłem. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Millais




Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 291
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:39, 14 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na innym wątku pisałem:

Sporo forumowiczów przekreśla całą pierwszą część filmu ZAITGEIST i sporo też przyklaskuje jej bezkrytycznie.

Moim zdaniem prawda leży nie tyle po środku ale z zupełnie innej strony. Ja o tych porównaniach Jezusa z bóstwami słyszałem wiele razy od lat. Tyle że jako chrześcijanin nie widzę w tym spisku stworzenia mitu ale uważam, że Bóg przygotował ludzi na przyjęcie Jezusa właśnie przez zainicjowanie bliźniaczo podobnych wyznań. Podobnie jest ze starym testamentem który jak przyznaje nawet wielu żydów przygotowuje hebrajczyków na przyjście mesjasza właśnie analogiami.
W filmie Zaitgeist jest nawet mowa o tym, że Jezus jest najmłodszym z bóstw solarnych. Czy to nie ciekawe, że od 2 tyś lat nie pojawił się żaden z nowy? Czy to nie oznacza, że ostatni równa się prawdziwy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Leech




Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 289
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:44, 14 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Forumowicz "snafu" na forum wiara.pl przeanalizował I część:
http://www.4shared.com/file/29220005/c125c63f/zeitgeist.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Leech




Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 289
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:07, 14 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Millais napisał:

W filmie Zaitgeist jest nawet mowa o tym, że Jezus jest najmłodszym z bóstw solarnych. Czy to nie ciekawe, że od 2 tyś lat nie pojawił się żaden z nowy? Czy to nie oznacza, że ostatni równa się prawdziwy?


Narazie Jezus jest ostatni ale czy żydowski Mesjasz nie ma być tym naprawde ostatnim (czyli wg ciebie prawdziwym)?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
one1




Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:11, 14 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam! Chetnie pomoge w tlumaczeniach, zwlaszcza Icke'e, bo to dla mnie prawie guru Smile , tylko nie wiem jak to wyglada od strony technicznej, bo nigdy tego nie robilem - ale to tym lepiej, gdyz wspaniale jest cos zrobic po raz pierwszy.
Masz racje Sikorski, ze za duzo, zbyt szokujacych informacji jest ciezko przyjac bez przygotownia. Dobrym poczatkiem wydaja mi sie "What the bleep do we know?" (do dwoch czesci wiem, ze sa polskie napisy). Jesli ktos uwaza ten film za bezsensowny, lub nie w temacie, to go nie rozumie i nie wie, kim sa jego tworcy. Jak dla mnie, to absolutna klasyka i polecam ogladac go wielokrotnie, a potem jeszcze kilka razy.
Tematu wiary chrzescijanskiej na razie nie komentuje (nie chce wstrzynac burzy), ale przyjdzie na to czas.
Ogolnie, to jak dla mnie, za bardzo koncentrujecie sie tu na 11 wrzesnia, globalizmie, itd., a nie idziecie dalej. Czy jest jeszcze na forum ktos, kto uwaza ze zrobil to Binladen, lub ze UE i globalizacja sa OK? To juz wiesz - idz dalej, a to tylko wierzcholek gory lodowej.
Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:10, 14 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A propos kapitalizmu, globalizmu i towarzyszącej im polityki to znalazłem fajny kawalik:Syn pyta ojca:
- Tato, co to jest POLITYKA?
Ojciec odpowiada:
- Zobacz, ja przynoszę pieniądze do domu, więc jestem KAPITALISTĄ, Twoja mama rządzi tymi pieniędzmi, więc jest RZĄDEM, dziadek uważa, żeby wszystko było na swoim miejscu, więc jest ZWIĄZKIEM ZAWODOWYM, nasz pokojówka jest KLASĄ ROBOTNICZĄ, a wszyscy mamy jeden cel, aby się Tobie lepiej wiodło! Ty jesteś LUDEM, a Twój młodszy brat, który leży jeszcze w pieluchach jest PRZYSZŁOŚCIĄ!!! Zrozumiałeś synku???
Chłopiec zastanawia się i mówi, że musi się z tym wszystkim jeszcze przespać. W nocy budzi chłopca płacz młodszego brata, który narobił w pieluchy i drze się wniebogłosy. A, że chłopiec nie wiedział co ma zrobić, poszedł do pokoju rodziców. W pokoju była tylko mama, ale spała tak mocno, że nie mógł jej dobudzić, więc poszedł do pokoju pokojówki, gdzie akurat zabawiał się z nią ojciec, a dziadek podglądał ich przez okno. Wszyscy byli tak sobą zajęci, że nie zauważyli, że chłopiec jest w pokoju. Malec postanowił więc, że pójdzie spać i o wszystkim zapomni. Rano ojciec pyta go:
- Synku, możesz mi powiedzieć własnymi słowami co to jest POLITYKA??
- TAK!!! - odpowiada syn. - KAPITALIZM wykorzystuje KLASĘ ROBOTNICZĄ, ZWIĄZKI ZAWODOWE się temu przyglądają, podczas gdy RZĄD śpi, LUD jest całkowicie ignorowany, a PRZYSZŁOŚĆ leży w gównie!!! TO JEST POLITYKA!!!


Oczywiście nie żebym był jakimś komunistą! A broń panie Boże!! Jestem za polityką SOCJALNĄ czyli taką jaką prowadzi np. Szwecja. (nie mylić z socjalistyczną) Politykę socjalną np. chcieli wprowadzać niektórzy dyktatorzy w Ameryce południowej ale oczywiście wtedy odizolowaliby się od kontroli banku światowego i tzw. zachodu co więc z nimi zrobili a no to co z zawsze najpierw przedstawili światu jako tyranów, a potem kulka w łeb przy ogólnoświatowej akceptacji. A cała ludzka głupota istnieje przez jebane kontrolowane w pełni przez masonów media. I tu muszę przyznać że w Zeitgeist świetnie ten wątak poruszono.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morgan666




Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 378
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:36, 16 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pewien z serwisow tematycznych napisal:

"Google Zeitgeist 2007 - telefon Apple na czele

Najpopularniejsza wyszukiwarka internetowa świata jak zwykle przedstawia przed ostatnimi dniami roku podsumowanie wprowadzanych do niej zapytań. Ponownie widać w rankingach odbicie tego co działo się przez cały rok w sieci i poza nią. Podliczenie Zeitgeist 2007 pokazuje, że zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i na całym świecie zapytaniem, które budziło najszybciej rosnące zainteresowanie był telefon... iPhone.

Skoro byli najszybciej rosnący, Google wskazało też najszybciej spadających. W mijającym roku pierwsza trójka rankingu na słabnące zainteresowanie wyglądała bardziej sportowo niż muzycznie, były to zapytania "World Cup", "Mozart" i "FIFA".

Wśród wyszukiwanych aktualności największym zainteresowaniem internautów z całego świata cieszył się program "American Idol", za nim zaraz pojawił się serwis wideo "You Tube", a trójkę zamknęła, nadal popularna Britney Spears.

Jak kształtowały się pytania do Google, kogo szukano najczęściej w aktualnościach, kim były najpopularniejsze osoby ze świata gwiazd, ale też, której konsoli Amerykanie najczęściej poszukiwali w sieci lub jaka technologia płaskich ekranów interesowała ich najbardziej... wszystko o można zobaczyć tutaj. "

i tylko nasuwa sie pytanie kto w google chce wymazac z pamieci film stosujac ta sama nazwe do jakiegos "plebiscytu dla sierot"???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morgan666




Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 378
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:36, 16 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

morgan666 napisał:
pewien z serwisow tematycznych napisal:

"Google Zeitgeist 2007 - telefon Apple na czele

Najpopularniejsza wyszukiwarka internetowa świata jak zwykle przedstawia przed ostatnimi dniami roku podsumowanie wprowadzanych do niej zapytań. Ponownie widać w rankingach odbicie tego co działo się przez cały rok w sieci i poza nią. Podliczenie Zeitgeist 2007 pokazuje, że zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i na całym świecie zapytaniem, które budziło najszybciej rosnące zainteresowanie był telefon... iPhone.

Skoro byli najszybciej rosnący, Google wskazało też najszybciej spadających. W mijającym roku pierwsza trójka rankingu na słabnące zainteresowanie wyglądała bardziej sportowo niż muzycznie, były to zapytania "World Cup", "Mozart" i "FIFA".

Wśród wyszukiwanych aktualności największym zainteresowaniem internautów z całego świata cieszył się program "American Idol", za nim zaraz pojawił się serwis wideo "You Tube", a trójkę zamknęła, nadal popularna Britney Spears.

Jak kształtowały się pytania do Google, kogo szukano najczęściej w aktualnościach, kim były najpopularniejsze osoby ze świata gwiazd, ale też, której konsoli Amerykanie najczęściej poszukiwali w sieci lub jaka technologia płaskich ekranów interesowała ich najbardziej... wszystko o można zobaczyć tutaj. "

i tylko nasuwa sie pytanie kto w google chce wymazac z pamieci film stosujac ta sama nazwe do jakiegos "plebiscytu dla sierot"???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:00, 21 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po obejrzeniu wielu filmów z naszej tematyki śmiem twierdzić, że ten jest zasłużenie w czołówce najlepszych, mimo że zawiera pare błędów. Można by go lepiej zrobić, ale jego fenomen polega na tym, że nie jest monotonną, nieemocjonującą pozycją, jednakże jest to film dla kogoś kto jest gdzieś na początku drogi do prawdy, bo jest to jakby podsumowanie i uogólnienie spisków światowych, co zresztą jest dobre, bo w stosunkowo krótkim czasie przekazuje sporo wątków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:36, 22 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedawno byłem w Toruńskim planetarium, na pokazie dotyczącym gwiazdy betlejemskiej.
Treść filmu ZEITGEIST zgadza się z tym co mówi astronomia. Cały kult opiera się na ruchu gwiazd. Autorzy pokazu wspominają że wcześniej były podobne kulty solarne innych bogów, ale oczywiście pominięte zostało jakich. Także pozostałe kontrowersyjne szczegóły pominięto.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:43, 24 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy w takim razie nie jest to powodem tego, że kościół tak tępi i boi się astrologii i wróżb i innych bzdetów????? Bo zgłębiając ich tajniki można dojść do takich właśnie wniosków na temat solarności? Osobiście uważam je za idiotyzm (te wróżby), ale czy przypadkiem właśnie tak nie jest, że dlatego kościół tak mocno to tępi? Boi się astrologii, choc w tym przypadku raczej astronomii, która jednak wynika z astrologii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Millais




Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 291
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:46, 24 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba najpierw powstały gwiazdy a potem astrologia. Kościół jak i większość wyznań chrześcijańskich zakazuje bądź odradza astrologię jako medium przepowiadające przyszłość z uwagi na Biblię, która mówi, że Bóg ma tylko ten przywilej. Jest w tym rzeczywiście rodzaj hipokryzji zwłaszcza gdy demonizuje się astrologię bo przecież oczywiste jest, że zarówno judaizm jak i chrześciaństwo są ściśle powiązane z astrologią.

Myślę, że to kwestia oddzielenia astrologii jako systemu ruchu gwiazd i żródło etymologii czasu od astrologii jako nadprzyrodzonej sile kształtującej przyszłosć ( horoskopy)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:03, 24 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie. Jednak kościół się tego boi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AndrzejH




Dołączył: 12 Cze 2007
Posty: 522
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:21, 24 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leech napisał:
Forumowicz "snafu" na forum wiara.pl przeanalizował I część:
http://www.4shared.com/file/29220005/c125c63f/zeitgeist.html


Dzięki za link. Bardzo ciekawa i porządna analiza.
Wypadałoby się teraz wziąć za część II i III. Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:16, 24 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez jaj chyba części II już analizować nie trzeba. Przecież jest od tego cały dział na forum. A w części III też w zasadzie nie ma za dużo do analizy. Chodzi o to, że jak można poddawać w wątpliwość fakt wprowadzania chipów
???? Przecież to się dzieje. Tego nie da się interpretować tak jak części I.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mandarck




Dołączył: 07 Lis 2007
Posty: 539
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:44, 24 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie rozumiem postu wyżej ; ]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Millais




Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 291
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:54, 24 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też nie

zwłaszcza tego:

Cytat:
Tego nie da się interpretować tak jak części I.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:06, 26 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie dziwię się. Czy na tym forum w ogóle ktoś mnie rozumie???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:35, 26 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wydaje mi sie ,że te chipy bedą tak czy owak Sad W biblii pisze,że nikt nie bedzie mógł kupić ani sprzedać jeżeli nie będzie miał znamienia na prawej ręce i czole,ale możemy wziąć przykład z matrixa i powiedzieć"nie lubie jak ktoś rządzi moim życiem" Smile
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ekhente




Dołączył: 26 Gru 2007
Posty: 1
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:11, 26 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziwne ze najbardziej bulwersujące jest dla Was negowanie Wiary. Jeśli ktoś wierzy to i tak nie przestał jeśli nie to tylko sie umocnił w przekonaniu. Gorsze moim zdaniem są części druga i trzecia a zwłaszcza trzecia. Pewnie nikt nie będzie w stanie dotrzec do faktów finansowania różnych wojen przez pewne grupy ludzi ale jeśli Choć jedna ósma z tego filmu jest prawdziwa to czarno widać przyszłość
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:25, 13 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a czy to ze w tym filmie pokazali ze mozliwe ze Jezus wcale nie istnieł czy to nie jest przypadkiem troche przesadzone? Co do teori spiskowych sie zgodze ale z tym Jezusem to przegieli strasznie : P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nieznajomy




Dołączył: 31 Gru 2007
Posty: 219
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:37, 13 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sikorski ,popieram twoje posty dotyczące polityki socjalnej. Nie będę się rozpisywał na ten temat bo napisałeś to co jest najważniejsze. Natomiast co do Rosji jako sojusznika to trzeba spróbować. Ktoś powie ,że Rosja w (zasadzie ZSRR) okupowała nas ok 45 lat. Trzeba pamiętać ,że to był zupełnie inny kraj niż dzisiaj. Prędzej był spróbował zaufać Rosji niż "Zachodowi" ,bo jak wiadomo Ci już nas sprzedali Stalinowi na konferencjach w Jałcie i Teheranie. Poza tym można zobaczyć dzisiaj pozycje Polski w UE. Jesteśmy tam popychadłem które nic nie znaczy ,a wrazie potrzeby wytrą sobie nami mordę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goomis




Dołączył: 21 Sty 2008
Posty: 1
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:10, 21 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najbardziej kontrowersyjną częścią dokumentu są aspekty religijne (część 1) w których można dopatrzeć się niejasności...
Kościół/religia jest jedną z instytucji która nie powinna być tutaj stawiana na równi z wiarą
ponieważ religia i wiara to nie jest to samo jak uważa większość osób.

Część 2 to już zupełnie inny temat który już wcześniej można było przerobić z gazetką kropka tv która zawierała film VCD zatytułowany "11 Września - Niewygodne Fakty"
natomiast bardzo przypadła mi tutaj wypowiedz z "network 1976"
pozwolę sobie ją zacytować:
Cytat:
Nie wiem co zrobić z depresją, inflacją,
Ruskami i przestępstwami na ulicach.
Wszystko co wiem, to|że masz się wkurwić!
Masz powiedzieć:|Jestem ludzką istotą do cholery,
moje życie ma wartość!

Część 3 była dla mnie najbardziej interesująca rzuciła duże światło na historie wojen.
ale wszystkie 3 części stworzyły Całość którą każdy powinien oglądnąć.


Ważnym elementem w Zeitgeist jest pokazanie
zdominowanego świata przez mass media
które kreują nasz świat tak jak chcą sprawiającym że nasze życie staje się iluzją! (niektórzy zdają sobie z tego sprawę bardziej lub mniej)
....
Do Tego Filmu trzeba jednak podejść z pewnym dystansem...
ponieważ dokument który zawierać może dużą ilość prawd i faktów być może również inną formą manipulacji która ma na celu zrobić pranie mózgu - a niektórzy jak nie większość mogą odnieść takie wrażenie po oglądnięciu filmu.
inni dowiedzą się nowych faktów bądź potwierdzą się ich założenia które były dla nich bardzo oczywiste (a przynajmniej pewna ich część)
jeszcze inni zadadzą sobie pytanie:

aro_klb napisał:

możemy wziąć przykład z matrixa i powiedzieć"nie lubie jak ktoś rządzi moim życiem"
dokładnie tak albo... Czy nasze życie nie wygląda tak jak w filmie pt. "Matrix" ? tak czy inaczej podobny sens...

I przede wszystkim Czy jednostka (jako ja, my ludzie mamy jakąś możliwość by to zmienić ?)

aro_klb napisał:

wydaje mi sie ,że te chipy bedą tak czy owak
hym już w pewnej zasadzie są np większość nosi ze sobą telefon komórkowy zawsze i wszędzie... to jest "gadżet" który nas w pewnym stopniu zniewala (ja nie mam na szczęscie tego problemu Very Happy) mamy jedynie taką możliwość że można zostawić go na stole i wyjść bez obaw nie martwiąc się faktem że muszę być inwigilowany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5   » 
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Zeitgeist - Film z polskimi napisami (1 hr 58 min)
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile