W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Meat Video  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 1665
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Naznaczony




Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 655
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:30, 12 Cze '14   Temat postu: Meat Video Odpowiedz z cytatem

http://www.meatvideo.com/

oto Człowiek

ps. byłem alergikiem, w tym okresie od maja do sierpnia powinienem chodzić załzawiony i drapać się po oczach wpierdalając tony gówna na alergie, przestałem tylko jeść mięso od jakichś kilku tygodni i nie mam żadnej alergii, chciecie to sprawdzcie na sobie, mięso powoduje choroby nic więcej.
_________________
nie ma żadnej prawdy, wszystko jest tym samym, wielu się załamie, wielu parsknie śmiechem, to wszystko jedno
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Astre Occlu




Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 209
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:42, 12 Cze '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieńdobry

Mam tak samo. U mnie mija około miesiąc.

Jako statkowy garkojeb od dobrego już czasu wiedziałem że kuchnia wegetariańska jest smaczniejsza od mięsnej tyle że trzeba się przy niej znacznie mocniej narobić. To nie to samo co jebniecie kotleta o patelnie czy zamkniecie piekarnika.

Jakaś poprawa? Przede wszystkim zalkalizowany organizm przez co autentycznie odczuwanie większej siły, chęci do życia, werwy… co przekłada się także na klarowniejsze procesy umysłowe przez co dostrzegalna większa empatia, trochę więcej altruizmu.

Fakt… tęsknie za tatarem, dobrym stekiem, flakami, jagnięciną, wędlinami… hamburgerem (…) Ale po prostu nie mogę. Teraz przez gardło by mi to nie przeszło. Autentycznie… coś się dzieje takiego z człowiekiem że uzmysławia sobie że najprościej wpierdalał do tej pory wyprodukowane przez fabryki śmierci trupy, zwłoki, padlinę. Jedyne co sprawia że mięso jest smaczne to odpowiednie posolenie… nic innego.

A do tego jak człowiek widzi jaką tragedie mają te niewinne stworzenia czuje się o głowę wyżej od kiedy wpierdala sałate XD


Klasyk w tej tematyce:

http://kickass.to/earthlings-2006-specia.....63467.html

pozdrawiam.
_________________
Vitam impendere vero.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Naznaczony




Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 655
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:30, 15 Cze '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wg mnie to można sobie dogadzać i długo przygotowywać wymyślne vege posiłki, ale ja wolę prostotę i im mniej przetworzone tym lepsze Smile im prostsze i bardziej dostępne tym lepsze Smile
_________________
nie ma żadnej prawdy, wszystko jest tym samym, wielu się załamie, wielu parsknie śmiechem, to wszystko jedno
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Meat Video
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile