W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
chemtrails  
Podobne tematy
Co powinieneś wiedzieć o smugach chemicznych 19
chemtrails - to nie jest prawda12
Prawdziwy cel Chemtrails ujawniony13
Pokaz wszystkie podobne tematy (18)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
50 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Ziemia i wolna energia Odsłon: 76483
Strona:  «   1, 2, 3, ... 38, 39, 40   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Co sądzisz o chemtrailsach - smugach chemicznych o kórych jest ten wątek?
To o czym tu mowa to zwykłe smugi zostawiane przez samoloty, tudzież inne zjawiska naturalne
25%
 25%  [ 42 ]
Nie wiem - myślę, że coś w tym może być... może faktycznie coś rozpylają
36%
 36%  [ 61 ]
Jestem pewien, że są to związki chemiczne rozpylane przez samoloty na czyjeś zlecenie
37%
 37%  [ 63 ]
Wszystkich Głosów : 166

Autor Wiadomość
ICRF




Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 125
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:44, 29 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kenboi napisał:

ciekawostka- podobno o zachodzie chetrails robią się różowe
http://www.bibliotecapleyades.net/sylphs_chemtrails/images/a21.jpg


Laughing dawno się nie uśmiałem aż tak. Litości chłopie. Atmosfera to 80% woda!!! w powietrzu jest dużo pyłu, cząstek itd. one się rozpuszczają w wodzie tworzą sie koloidy które różnei rozszczepiają światło.

weż w ogódku wąż odkręść a wylot czymś zatkaj aż zacznie pojawiać się mgiełka, jak zrobisz to w dzień to dostaniesz tencze. WOW MAGIA!! Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fop




Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 235
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:46, 29 Maj '08   Temat postu: znowu ja Odpowiedz z cytatem

Duza zawartośc baru w chemtrails:

http://pl.youtube.com/watch?v=okB-489l6MI
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
killuminati




Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 213
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:00, 03 Cze '08   Temat postu: Re: Ja dzwoniłem Odpowiedz z cytatem

fop napisał:
Czy wiecie, że na podstawie smug kondensacyjnych można przewidywac pogodę: "Gdy smugi kondensacyjne za samolotem znikają szybko - utrzyma się wyż. Jeżeli utrzymują się długo na niebie, powoli się rozmywają i rozszerzają - warstwy atmosfery zawierają dużo wilgoci i pogoda nie będzie najlepsza".


Obserwuje to zjawisko od dłuższego czasu i nijak się ma to do tego, co napisałeś.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AndyPSV




Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 341
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:38, 03 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chemtrails to sa testy zeby przygotowac podloze pod projekt bluebeam
http://pl.youtube.com/watch?v=IJirnJSwqh.....hp?t=25547
http://pl.youtube.com/watch?v=nZ8RkejXSb4
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
fop




Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 235
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:49, 03 Cze '08   Temat postu: Re: Ja dzwoniłem Odpowiedz z cytatem

killuminati napisał:
fop napisał:
Czy wiecie, że na podstawie smug kondensacyjnych można przewidywac pogodę: "Gdy smugi kondensacyjne za samolotem znikają szybko - utrzyma się wyż. Jeżeli utrzymują się długo na niebie, powoli się rozmywają i rozszerzają - warstwy atmosfery zawierają dużo wilgoci i pogoda nie będzie najlepsza".


Obserwuje to zjawisko od dłuższego czasu i nijak się ma to do tego, co napisałeś.


hym ... ja przeczytałem to w jakimś poradniku meteo, głownie przydatne w górach ale skoro uważasz, że nie ... własciwie jako ciekawostke to dodalem, po co to o tym dyskutowac ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:58, 03 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dowód na chemtrails w niemieckiej telewizji!


Także z palca wyssane to nie jest.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fop




Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 235
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:21, 03 Cze '08   Temat postu: Tak o to chodzi... Odpowiedz z cytatem

Ten filmik to własnie to o co chodzic powinno.

Pokażmy najpierw problem!!! Później dopisujmy teorie.

Moze by warto puscic najlepsze kawałki na tvn24 kontakt, moze nasza tv cos o tym powie ... warto nawet jezeli zainteresuje to tylko jedna osobę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kenboi




Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:50, 06 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wysłałem zaproszenie do dyskusji autorowi ksiązki o 911, jest kontrolerem ruchu od 20 lat to może słyszał to i tamto

http://www.oficyna-aurora.pl/index.php?a=autor
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
R4S




Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 524
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:59, 22 Sie '08   Temat postu: Chemitrails nad Zachodniopomorskiem Odpowiedz z cytatem

Jestem ciekaw czy ktoś jest z zachodniopomorskiego i zauważył dziś rano coś ciekawego na niebie. Zrobiłem zdjęcią i jestem w 70% przekonany, że to Chemitrails, a w 100% pewny, że nie smugi kondensacyjne...

Jeżeli będzie ktoś i jeszcze potwierdzi, kto to zauważył to pokaże zdjęcia na forum...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:27, 22 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jesteś na tych zdjęciach? To wymaż się, chciałbym je zobaczyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:32, 22 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dzisiaj tez zauwazylem podejrzane slady w Poznaniu, ale takie cos mnie nie dziwi bo mieszkam stosunkowo blisko lotniska wojskowego w Krzesinach. Na bank nie byly to smugi kondensacyjne i na bank nie byly to chmury, pasek ciagnal sie dosc dlugo, byl dosc szeroki ale mial regularne plamki w miare symetrycznie porozrzucane, zaluje ze nie wydobylem telefonu komorkowego i nie zrobilem zdjecia ale jak mowilem dosc czesto widze tu takie zjawiska

Wygladalo to tak jak na ponizszym zdjeciu wklejonym wczesniej w tym topicu, tylko ze smuga byla jedna i minimalnie bardziej przerzedzona


_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kondrix




Dołączył: 14 Cze 2008
Posty: 205
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:39, 23 Sie '08   Temat postu: chemiczne smugi Odpowiedz z cytatem

Kolor. tez zauwazylem ze kolor przy zachodzie slonca jest bardziej intensywny i rolzewa sie na cale niebo. Nie tak jak przy zwyklych chmurach.
Mgiełka. Jakby zawiesina, zwykłe chmury sa kłębiaste, chemtrailowe jakby z rozciągnietej waty.
Burze. Czesciej sie zanosci na burze - nagła wichura, a żadziej pada. Nie bylem pewien czy to tylko moje odczucia czy fakt.
Tarka. Chmury czasem wygladaja jak ulozone z klockow, regularne, prostokatne wzorki. Wyglada to nienaturalnie, nie wiem czy kiedys byly takie chmury.
Interakcja z falami radiowymi. Gdzies widzialem zdjecie chemtrailsow nad antena nadawczą, widać bylo drobne różnice, wzgledem nieba w wiekszej odleglosci.


"Ocochodzi" - poczytaj o patent welsbach zanim umrzesz ze smiechu.


duzy polski temat dotyczacy chemtrailsow, wiele zdjec i opini.
http://www.niewyjasnione.pl/Chemtrails_-_troch%C4%99_szerzej-t9706.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:31, 26 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Filmik ukazujacy m.in. garść ciekawych zdjęć samolotów, które mają podczepione dziwne "działka" i rozpylacze.


_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:41, 07 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście raczej wątpię w to, jakoby chemtrails miałyby truć ludzi. Z jednego prostego powodu. Zamiast rozpylać ileś tysięcy ton tego gówna nad różnymi częściami świata gdzie i tak całej powierzchni nie prysną, mogliby sypać to nad centrami dystrybucji żywności po prostu (Hurtowe rynki rolne dajmy na to). Mały wydatek, duża skuteczność. Można oczywiście założyć, że są po prostu aż takimi kretynami, że na to jeszcze nie wpadli, ale bardziej mi się wydaje, że to manipulacja pogodą, względnie - tak jak ktoś zauważył - wstęp do Bluebeam.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
R4S




Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 524
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:59, 08 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

b.ciekawe spojrzenie na chemitrails...

sporo informacji i dokumentów...

http://www.bibliotecapleyades.net/ciencia/ciencia_atmospheric_phenomena09.htm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:49, 19 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podczas niedawnego urlopu udało mi się zarejestrować wyjątkową i trudną do powtórzenia sytuację, kiedy na tle jeszcze wyraźnych smug chemtrails nadlatuje samolot i tworzy normalną smugę kondensacyjną. Data - 6 września 2008 wieczorem, miejsce - południowa Małopolska.

Najpierw same smugi chemtrails - już częściowo rozmyte, z uwagi na upływ czasu od ich utworzenia, ale jeszcze identyfikowalne.



Nadlatuje samolot i tworzy normalną smugę kondensacyjną (od lewej, na wysokości ok. 2/3 zdjęcia). Aparat skierowany nieco na lewo i w górę w stosunku do poprzedniego ujęcia, krótsza ogniskowa.



Po kilku minutach, w istniejących warunkach atmosferycznych, smuga kondensacyjna po prostu znika, zanim zdąży ulec pogrubieniu. A chemtrails nadal mają się dobrze.




Tę serię zdjęć dedykuję tym, którzy mają problemy z odróżnieniem obu rodzajów smug. Być może, na przedstawionych zdjęciach jest różnica w odległości obu tych rodzajów smug od fotografującego, może nawet znaczna, jednak w niczym nie zmienia to ich diametralnie różnego charakteru i zachowania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:41, 19 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obserwowałem kilka razy to zjawisko, ale nie miałem okazji go sfotografować.

Tutaj moje ostatnie fotki nieba, robione wcześnie rano, w drodze do pracy:
http://picasaweb.google.pl/Waldek.Ch/ChemtrailsOverKatowice#
_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:43, 19 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Easy bardzo ciekawe:). Masz zaciekłość dziennikarza:D. Mam tylko jedno pytanie. Jaka jest różnica wysokości między tymi wszystkimi smugami, bo odnoszę wrażenie, że ta smuga powstała i widoczna jeszcze na ostatnim zdjęciu może być na wysokości ponad 10 km, a te inne nie osiągają chyba 6 km.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:11, 19 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA napisał:
Jaka jest różnica wysokości między tymi wszystkimi smugami, bo odnoszę wrażenie, że ta smuga powstała i widoczna jeszcze na ostatnim zdjęciu może być na wysokości ponad 10 km, a te inne nie osiągają chyba 6 km.


Duże, odrzutowe samoloty pasażerskie, bo prawdopodobnie z takim mamy do czynienia w omawianym przypadku, istotnie latają na wysokości 10 km. Tutaj oceniając odległość, trzeba jeszcze dodać jej składnik poziomy, gdyż samolot jest nie tylko wysoko, ale i daleko od obserwatora.

Co do chmur sprawa jest trudniejsza. W metereologii co prawda ocenia się w przybliżeniu wysokość chmur na podstawie ich rodzaju, ale jest to możliwe tylko w odniesieniu do chmur naturalnych. W przypadku chemtrails nie ma takiej możliwości - musielibyśmy znać treść instrukcji, jakie dostają piloci. Wyznaczenie składnika poziomego odległości chemtrails również nie jest możliwe, z uwagi na brak jakichkolwiek odniesień do znanych wymiarów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:30, 19 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smugi po samolotach tych lecących niżej mają podobny charakter do zwykłych chmur i wyglądają jakby były na tej samej wysokości. Skoro chmury się tam tak długo utrzymują to smugi kondensacyjne też mogą. A ten samolot lecący wyżej - jego smuga szybko znikła, bo na tamtej wysokości wyraźnie nie ma chmur co oznacza, że wilgotność jest sporo mniejsza i chmura taka szybko się rozpływa i znika;). Tzn zakładając wszytko tak jak założyłem, ciężko cokolwiek oceniać na zdjęciach. Po charakterze chmur i smug tych rzekomych chemtrialsów wydaje mi się, że są na podobnej wysokości co może wyjaśniać ich długie utrzymywanie.

Dlatego właśnie niekoniecznie na tych zdjęciach widać chemtrialsy.

A co do samych chemtrialsów niepodważalnym dowodem na ich istnienie był pewien filmik umieszczony tutaj przez kogoś, na którym widać jak grupa samolotów zaczyna zrzut i po jakimś czasie go przerywa, ale także przy dzisiejszej technice może to również być oszustwo. Ciężko to dowieść niestety.

Dla mnie zastanawiający jest fakt, po co oni mieliby w ten sposób truć ludzi jeśli przecież oddychają tym samym powietrzem prawda?

To była taka krótka analiza, starałem się trzeźwo na to spojrzeć, bez obrazy dla innych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:52, 21 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli przyjmiemy, że chemtrails to odpowiednik chmur cirrocumulus - pierzasto-kłębiastych, to ich wysokość jest określana w granicach 6 - 10 km. Ponadto, rozciągłość pionowa tych chmur może sięgać do 3 km. Wynika stąd, że domniemana przez JA różnica w wysokości nie ma wpływu na czas utrzymywania się tego rodzaju formacji. Może być więc tak, że na przedstawionych zdjęciach chemtrails są na tym samym pułapie, co normalna smuga kondensacyjna samolotu, albo są oddalone w pionie, w skrajnym przypadku o 4 km.

Zapomiałem dodać o jeszcze jednym czynniku - w tych dniach przez całą dobę wiały dość silne wiatry, oczywiście odczuwalne na poziomie "0". Dlatego też, w kontekście tego czynnika, nie ma istotnego znaczenia, czy smugi były na wysokości 6 km czy 10 km.

Natomiast w chwili obecnej nie jestem przygotowany odpowiedzieć na pytanie, czy celem emisji chemtrails jest trucie ludzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:11, 21 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie chmury cirrus powstają z chmur kondensacyjnych, a na moje oko to cirrus fibratus (moje ulubione, gdy takie są na niebie mój aparat chodzi non stop), Cirrocumulusy są bardziej kłębiaste i przypominają bardzo często fale, natomiast te z Twojego zdjęcia to moim zdaniem fibratusy, wyglądają jak rozmyta pajęczyna, takie występują na wysokości od 6 do 12 tys. m. Ich kształt właśnie tworzą wiatry.

Co do samego zdjęcia, ostatnio kiedy była u mnie ładna pogoda (czyli dokładnie 10 dni temu) pod wieczór zobaczyłem podobne ślady po samolotach i jeden w poprzek na tej samej wysokości i mniej więcej w tej samej odległości od siebie, ale nie podejrzewałem, że mogło to być chemitrails. Jak już to na całego, robi sie kratownice, a gdzie tam takie 3 paski.. Przynajmniej tak mi się wydaje Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tad




Dołączył: 14 Lip 2008
Posty: 66
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:07, 21 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może piloci coś wiedzą od kiedy to się pojawia.Ja znalazłem takie coś:

http://pl.youtube.com/watch?v=4x8-2TAHXfU&feature=related
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LCH




Dołączył: 02 Paź 2005
Posty: 94
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:34, 23 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na zdjeciach Easy_Rider'a sa ewidentnie chemtrails(sztuczne chmury) , ktore nie maja nic wspolnego z prawdziwymi chmurami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:40, 23 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LCH napisał:
na zdjeciach Easy_Rider'a sa ewidentnie chemtrails(sztuczne chmury) , ktore nie maja nic wspolnego z prawdziwymi chmurami


Sęk w tym, że chmury na zdjęciu Easy'iego naturalnie powstają z zanieczyszczeń Cool

Cytat:
Cirrusy zbudowane są wyłącznie z kryształków lodu głównie w kształcie heksagonalnych (sześciokątnych) płytek lub heksagonalnych kolumn. Nukleacja (początek krystalizacji) kryształów lodu w troposferze jest przypuszczalnie heterogeniczna, co oznacza, że jej zarodkami są zanieczyszczenia.

Wikipedia.

Chyba, że miałeś coś innego na myśli, jeśli tak to ją rozwiń, powiedz jak do tego doszedłeś, że to 100% chemitrails?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Ziemia i wolna energia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, ... 38, 39, 40   » 
Strona 2 z 40

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


chemtrails
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile