W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
dalszy ciąg apelu  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Odsłon: 1908
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pr0meteusz




Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:23, 20 Cze '09   Temat postu: Dalszy Ciąg APELU Odpowiedz z cytatem

dzisiaj włączyłem TV zeby zobaczyć czym bedą karmili ludzi w ,,wiadomościach'' a tam pani lektorka ze stoickim spokojam jak by od niechcenia informowała że Korea północna planuje atak na stany zjednoczone a dokładnie na Hawaje. była wzmianka o tym że korea złamała rezolucje bo sprowadza droga mordką(chyba) głowice nuklearne.
Później jak by nigdy nic nowy temat i super ważna na całą Polskę informacja o tym że uczniowie jakiejś polskiej szkoły wreczyli nauczycielowi na zakończenie roku szkolnego Fiata126p WOW!!

Postanowiłem wiec jeszcze raz napisać do was i wezwać do przebudzenia.

Na tym forum które ma za zadanie ukazywać ludziom prawdę mieliście okazje żeby obejżeć filmy które tą prawdę przed wami odkrywają.Wula przypomnienia: FILMY DANA WINTERA , KYMATICA, FILMY DAVIDA ICKA , ESOTERICA AGENDA , FILMY ALEXA JONSA , ,,MICHAEL TSARION-ARCHITECTS OF CONTROL'' i wreszcie film ALLEX COLLIER1994.

zachęcam do ponownego obejżenia tych filmów w takiej kolejności jak to wyżej napisałem.
zachęcam też na kliknięcie mojego nicku i przeczytanie tematów które na tym forum zamieściłem.

Ludzie otrzymaliście już Klucz do prawdy.Wiecie w jaką stronę powinna zmierzać ludzkość. Jakich informacji jeszcze potrzebujecie żeby przestać być bierni?
W jednym z załozonych przezemnie tematow ,,Przyszłość'' zapytałem jak widzicie dalsze losy ludzkości.
Każdy powtarzam każdy napisał że będzie wojna , że Atomy..że ludzkość upadnie,niewolnictwo, ARMAGEDON..
wy szukający prawdy szukacie jej poto żeby biernie uczestniczyć w grze jaką serwuje wam oko piramidy ??
wielce zasmuciło mnie to co czytałem w tym temacie i w innych przezemnie założonych. Nie badzcie jak ci ludzie co siedzieli sobie na kanapach w filmiku Emergency Broadcast! NWO Ahead. a teraz zamieszcze cytat z tego filmiku :

,,,Problemem ludzkiego społeczeństwa jest to że dobrzy ludzie wolą nic nie robić.nie chca władzy,nie chcą kontroli,chca spędzać swój wolny czas z rodziną.chca wieśc proste życie.ale zostaliśmy zmuszeni w społeczeństwie,przez historię i przez ludzkie czasy by stawać przeciwko pociskom.Wiele razy powstawaliśmy zanim było za późno.odwracaliśmy bieg tyranni.Im częściej nie robiliśmy tego na czas to wtedy musiały się wydażać straszliwe rzeczy.Dekadenckie społeczeństwa rozpaczały.DLATEGO WOLNOŚĆ I SWOBODY SĄ TAK CENNE.
Jeśli nie lubimy sytuacji teraz to pomyślcie z czym zmierzymy się później.I co ważniejsze pomyślcie z czym wasze dzieci będą musiały się zmierzyć.bo jeśli myślicie że żyjemy w kontrolowanym społeczeństwie teraz.To jest to nic w poruwnaniu z tym, w czym będą musiały żyć.Więc, w znaczeniu rodziców którzy słuchają tej informacji powiem to:Spójżcie swoim dzieciom w oczy i powiedzcie im, żeby nie zawracali wam głowy albo że jesteście zbyt przerażeni by coś z tym zrobić, zbyt przerażeni żeby sie w to mieszać.Zbyt przerażeni żeby brać w tym udział i być kolejnym przewodem w dalszym rozpowszechnianiu tych informacji w publicznym umyśle.że jesteście zbyt przerażeni żeby stanąć razem z innymi.BY PRZESTAĆ WSPÓŁPRACOWAĆ Z TYM SYSTEMEM. By nie być zastraszonym i stać w linni trochę jak w obozie koncentracyjnym.Myśleć że wszystko bedzie OK tak długo jak stoisz w szeregu, i że jak zrobisz co ci każą to wszystko bedzie dobrze.Wtedy zdajesz sobie sprawę, że faktycznie nie jest wpożądku,że gdybyście się wszyscy zbuntowali wcześniej to nie bylibyście w sytuacji z którą mierzycie się teraz...'''''

jeszcze raz prosze żebyście obejżeli te filmy,żebyście przeczytali zamieszczone przezemnie na tym forum PRAWDA2.INFO tematy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pr0meteusz




Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:46, 22 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

study
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BlackiceWR




Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 42
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:42, 22 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kazdy wybiera własną drogę do prawdy, ja po obejrzeniu wielu filmów i przeczytaniu masy postów, artyk. etc...
nadal jestem w martym punkcie, ale nie przestaje zadawać sobie pytań i dokształcać się.
Ostatnio co może dla wielu wydawac się dziwne skłaniam się ku chrześcijaństwu chociaż marny ze mnie chrześcijanin.
Zainteresowały mnie posty "prawdziwego" chociaż jego proroczy i nachalny ton trochę zniechęca ale daje mi dużo do myślenia. Tak więc prawda jest przed nami a drogi do niej są prawie zawsze kręte. Powodzenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stefani




Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 315
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:21, 22 Cze '09   Temat postu: Re: Dalszy Ciąg APELU Odpowiedz z cytatem

Pr0meteusz napisał:
Na tym forum które ma za zadanie ukazywać ludziom prawdę mieliście okazje żeby obejżeć filmy które tą prawdę przed wami odkrywają.Wula przypomnienia: FILMY DANA WINTERA , KYMATICA, FILMY DAVIDA ICKA , ESOTERICA AGENDA , FILMY ALEXA JONSA , ,,MICHAEL TSARION-ARCHITECTS OF CONTROL'' i wreszcie film ALLEX COLLIER1994.

Zamieniać TV na filmy z YouTube? To chyba nie jest najlepszy pomysł.
Te filmiki to zwykłe zapychacze umysłu, a nie żadna prawda.
Wszystkie media, w tym fora mogą być pod dyskretną, dezinformującą
kontrolą.

Poza tym to forum odstrasza za pomocą brukowego języka i chamstwa.
Jak widać takie środki przekazu bliżej nieokreślonej prawdy są tu
tolerowane, a kilkudziesięciu "działaczy" dba o to, żeby taki stan rzeczy
trwał cały czas.
_________________
Cenzura, Dezinformacja, Agentura na forach
viewtopic.php?t=7581&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:20, 22 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stefani, bardzo ciekawa jestem, gdzie Ty szukasz prawdy i jaka znalazlas ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stefani




Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 315
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:34, 22 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Cóż to jest prawda"?

Najpierw należy to ustalić. To frapujące pytanie postawił
prokurator Judei już dwa tysiące lat temu.

Jak nawiedzone filmy z YT lub fora, gdzie forma przekazu
jest suto okraszona językiem bulwarowym mają być nośnikiem
"prawdy", to ja wysiadam z takiego pociągu.

Grzebanie się w brudach to nie jest żadna "prawda" moi drodzy.
Jest tyle wspaniałych dzieł wielkich ludzi do przeczytania,
szkoda czasu na propagandę rodem z YouTube.

Ale każdemu, co kto lubi.
_________________
Cenzura, Dezinformacja, Agentura na forach
viewtopic.php?t=7581&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
M8




Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 612
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:07, 22 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy wolisz ładnie przystrojone kłamstwo od prawdy wyrażonej językiem który TOBIE się nie podoba ?
Poza tym niema czegoś takiego jak prawda, to tylko wymysł idealistów i innych fanatyków.
_________________
Zapraszam na forum o ezoteryce i okultyźmie: http://transgresja.em8.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
stefani




Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 315
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:42, 22 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A dlaczego to treści oznajmiane jako "prawda" muszą być
przekazywane językiem rynsztokowym?

Może jest to cool, ale tylko dla dresów co stoją pod sklepem
monopolowym.
Jak dla niektórych nie jest to oczywiste, to trudno.
_________________
Cenzura, Dezinformacja, Agentura na forach
viewtopic.php?t=7581&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jozo2009




Dołączył: 13 Mar 2009
Posty: 149
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:34, 22 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Racja Stefani, ludzie którzy tworzą podobne filmy często nie operują lekkim i zwiewnym "naukowym" językiem, a forma przekazu obniża poziom. Nie umniejsza to jednak teoriom jakie głoszą ponieważ po odpowiedniej translacji mogą być całkiem do rzeczy. Ja osobiście nigdy nie wierzyłem w 100% ich treści i zapewne podzielasz moje podejście. Spisek można widzieć gdziekolwiek chcemy i jak chcemy przedstawiamy go wedle naszego postrzegania sprawy. Można nie ufać nikomu - to najlepsze podejście - jednak pozostajemy zdani jedynie na nasze wąskie doświadczenie, nijak nie opisujące rzeczywistości. Gdyby nie paru "debili" nadal odpowiedzialni za 9/11 byliby terroryści.

Co do autora wywodu, Pr0meteuszu zważaj by ta pochodnia dla ludzkości jaką dzierżysz nie opaliła Ci twarzy Laughing.

Troszkę zapędzasz się w dzwonieniu do śpiących oskarżając o bezczynność. Pytam co Ty takiego zrobiłeś i jak, by wszcząć ogólny ruch "świadomych" wobec ciemiężycieli (zapewne z pochodnią i widłami)?.

To młoda (jak na inne) dziedzina, wciąż wybrakowana i niepełna. Teraz ludzi się uświadamia, nawet niech forumowicze uczą dzieci nieufności do władz i mediów, pokazują alternatywy. Nie jest pewne że za naszego życia, jednak rzesza młodszego pokolenia (wychowana by widzieć krytycznie) jest wstanie dokonać bojkotu.
Teraz pracować trzeba w liczby, masy, potem samo koło się napędzi gdy osiągnie punkt krytyczny.

Trzeba będzie mieć charyzmatycznych przywódców ruchu - i nie każ mi iść za Davidem, Alex'em, Michael'em itd. Nie myślisz chyba że ludzie od tak wyjdą na ulice, znajdą w króliczej noże pana wszystkich panów z NWO powieszą na jabłoni i po sprawie?. Jeżeli będą już świadomi procesów, dostąpiwszy bodźca będą wiedzieć co robią.

Zajmij się uświadamianiem na własną rękę w zakresie twych możliwości - ludzie na tym forum są pysznie pewni posiadania już nie rąbka, a całkiem sporego ochłapa prawdy (pomijam tych co sądzą iż więcej Smile).
Tu nic takimi propagandowymi tekstami nie wskórasz - przeceniasz się. Uformowani i tak mają to gdzieś.

Rewolucja krwawą być musi. Jednak jeżeli nie będzie transformacji Laughing w 2012 - po co cokolwiek zmieniać jak i tak odrodzi się zło, bieda, korupcja, bezprawie - wrócą potomkowie poprzednich panów (może chcą nam sprzedać te bajki byśmy sami wszczęli rewolucje i sami się wykończyli oszczędzając im brudnej roboty - wprowadzą nowy rząd i gotowe, a my będziemy mieli się za tych co walczyli o prawdę Laughing nie zdając sobie sprawy, że pod barwami NWO!).

Będziemy mieli zdewastowany Świat - z milionami zabitych, głodem i chorobami "dlaczego ta cholerna transformacja jeszcze do k...wy nędzy nie nastąpiła!" - kapujesz? To nie jest tak hop-siup jak myślisz. Nie masz nawet idei odrodzenia i naprawy świata - sądzisz że samo się stanie? Nie myśl że jakaś tam transformacja załatwi wszystko.

Pozdro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:44, 22 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pr0meteusz napisał:
dzisiaj włączyłem TV zeby zobaczyć czym bedą karmili ludzi w ,,wiadomościach'' a tam pani lektorka ze stoickim spokojam jak by od niechcenia informowała że Korea północna planuje atak na stany zjednoczone a dokładnie na Hawaje. była wzmianka o tym że korea złamała rezolucje bo sprowadza droga mordką(chyba) głowice nuklearne.

Twój apel jest jak najbardziej zasadny. Trzeba jednak rozdzielić naukę od rozrywki. Nauka wymaga dostarczania naszemu mózgowi suchych danych, które to podlegają analizie logicznej zakończonej jakimś wnioskiem. Rozrywka służy relaksowi naszego mózgu. Traktowanie portali rozrywkowych oraz telewizyjnego show jako źródeł danych które mają zostać zanalizowane pod kątem logiki materiału w nich zawartego mija się z celem. Prowadzi to do błędnych ocen otaczającego nas świata i wypaczenia światopoglądu. Ludzie muszą chcieć znać prawdę. Niestety nie każdy ma ochotę dowiedzieć się że przez całe życie był marionetką w rękach animatora. Pamiętajcie. Wiedza jest naszą bronią.

Ps. Czytaliście to? >> http://polskawalczaca.com/viewtopic.php?.....719f81ae21 << Przepraszam za off topic.
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szengfu




Dołączył: 13 Kwi 2009
Posty: 45
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:30, 22 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stefani napisał:
"Cóż to jest prawda"?


Ciesze sie ze w koncu ktos poruszyl ten problem,bo wszyscy szukaja prawdy ale tak naprawde nawet nie wiemy czym ona jest...
Jak mowia gorale:jest prowda i gowno prowda...To dwie koncepcje prawdy rozumiane na sposob ludowy:)

Jest tez pare innych koncepcji prawdy rozumianych inaczej na przestrzeni dziejow:

1.Klasyczna koncepcja prawdy:prawda to: zgodnosc mysli z rzeczywistoscia!!!Tak rozumieli prawde starozytni i sredniowieczniaki,tzn.rzeczywistosc o ile istnieje i o niej mysle,jest prawda.Swiat jest wieczny,niezmienny,istnieja idee, !!! no problem

2.Ewidencyjna koncepcja prawdy:prawda to zgodnosc mysli ze swiadomoscia!!!"Cogito ergo sum"mysle wiec jestem-Kartezjusz,16 wiek. Tak prawde pojmowali nowozytniaki,tzn,rzeczywistosc istnieje i to co jest prawdziwe musi byc zgodne z moja swiadomoscia.Juz widac,ze zaczynaja cos kombinowac!!!maly problem!!!

3.Zgody spolecznej koncepcja prawdy:prawda jako umowa spoleczna .Oswiecenie .NO i zaczela sie jazda...Jest problem.!!!

4.Koherencyjna koncepcja prawdy:Prawda to zgodnosc mysli z mysla,spojnosc wewnetrzna.19 wiek.NO i nikt nie wie o co chodzi,do teraz z ta prawda!!!
_________________
PEACE
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pr0meteusz




Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:15, 26 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzyga
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dysputant




Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 803
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:29, 26 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stereotypy...

jeśli chcesz dostać informacje na poziomie bez zakłamań takich jak w telewizji wchodzisz na stronki typu wolnemedia.net
nie pamiętam żeby używano tam wulgaryzmów a informacji jest sporo do tego ciąża piosenkarki z mam talent nie jest TOPowym artykułem za co tą stronę cenię.

Dodatkowo chociażby biorąc pod uwagę te forum nie ma ty specjalnie jakieś nienawiści , przekleństw ect.

pisanie "youtubowy" poziom jest niewłaściwe bo to portal jak ludzie po trochu z każdego nie pisz że jest niewartościowy :/ albo coś w tym stylu.
Nawet jak masz coś innego na myśli ja tak to odebrałem.
_________________
Moja odpowiedź na zaczepki TROLL-i.

http://www.pown.it/3385
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stefani




Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 315
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:59, 27 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dysputant napisał:
Dodatkowo chociażby biorąc pod uwagę te forum nie ma ty specjalnie jakieś nienawiści , przekleństw ect.

Wręcz przeciwnie - uderza wulgarność i brak
szacunku dla rozmówców na każdym kroku.

Wiem co piszę, bo dedykowano mi wątek
zatytułowany "J***ć ją" w założony w dziale
o równie wulgarnej nazwie "P*******a".

Różnica w poglądach to chyba za mało, żeby
posuwać się, aż do takich kroków.

Wszyscy narzekają na zepsucie i niemoralność
elit, a forma przekazu przesycona jadem
i wulgarnością mało kogo razi!

Co się jednak dziwić zwykłym u użytkownikom
jak administracja sama przeklina z wielkim
znawstwem i zamiłowaniem.

To odstręcza wiele osób od tego forum i przy
okazji od treści, które są tu poruszane.
Przyciąga natomiast element, który czuje się
swojsko w takich klimatach.

Jak ktoś tu wejdzie pierwszy raz i przeczyta
różne apele wzywające do przebudzenia
poprzetykane różnymi słowami na k* ch* itd.
to ciekawe co sobie pomyśli.
_________________
Cenzura, Dezinformacja, Agentura na forach
viewtopic.php?t=7581&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
gezo




Dołączył: 18 Kwi 2009
Posty: 73
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:33, 27 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze uważam,że informacje na tym forum przez 90 % społeczeństwa odebrane były by jako totalna lekko mówiąc bzdura.Opowieści DANA WINTERA , KYMATICA, FILMY DAVIDA ICKA , ESOTERICA AGENDA , FILMY ALEXA JONSA , ,,MICHAEL TSARION-ARCHITECTS OF CONTROL,ALLEX COLLIER ,są tak nieprawdopodobne,że tylko ludzie naprawdę otwarci są wstanie o nich dyskutować i nie skreślać ich od razu.Więc jaki z tego wniosek ?To jak walka z wiatrakami,no oczywiście niektórzy mogą powiedzieć kropla drąży skałę to na pewno prawda.Ale najgorsze jest to ,że nie jesteśmy pewni żadnej przedstawionej tu teorii,nie ma żadnych naprawdę twardych dowodów na poparcie którejś z tez,jedynie intuicyjnie na podstawie tych wszystkich poszlak skłaniamy się ku którejś z teorii.Więc jak można brać się za walkę o sprawę nie będąc pewnym o co się walczy i z kim się walczy.
_________________
"Kłamstwo powtórzone wielokrotnie staje się prawdą"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


dalszy ciąg apelu
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile