W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Nasza waga  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
7 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 1189
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:28, 30 Cze '09   Temat postu: Nasza waga Odpowiedz z cytatem

Przez anoreksję co roku w Ameryce tracimy 200 osób. Z powodu otyłości - 800 osób, i to każ-de-go dnia! - mówi mi Meme Roth. - Dlaczego mam płacić za ich leczenie, skoro sami sobie szkodzą? Koniec mówienia grubasom: 'Kochamy was w każdym rozmiarze'. Czas wyjść na ulice i ponownie spalić staniki czy jak kto woli - hamburgery! Dość obżarstwa, Ameryko! - kończy wzburzona.
http://kobieta.gazeta.pl/wysokie-obcasy/1,53581,6757727,Fundamentalistka.html

Tyle ludzi dziennie umiera tylko w samej Ameryce z powodu wagi. Gazeta sugeruje, ze tak sie dzieje przez fast foody. Skad u ludzi bierze sie ten nieokielznany apetyt ? Najwczesniej to zjawisko nastapilo w USA. Ja sie wcale temu nie dziwie. HAARP powstal w 1948 roku, a od 1956 roku zaczal dzialac na calym obszarze Stanow Zjednoczonych. Technologia HAARP-a rozwinela sie na tyle, ze mogl w 1956 roku zrezygnowac z oczipowanych ochotnikow. Teraz HAARP mogl wybierac sobie dowolnego czlowieka do eksperymentow. Z wlasnego doswiadczenia wiem, ze apetytem zajmuje sie tez. Kilka lat temu byl taki okres, ze zaczelam jesc wiecej. Zanim sie zastanowilam, co sie dzieje, to przytylam 30 kilo w bardzo krotkim czasie. Zaczelam zwracac uwage na to, ile jem. Kiedy postanowilam sobie zmniejszac porcje jedzenia, to zaczelo mnie napadac straszliwe laknienie. Im bardziej postanawialam sobie, ze nie zjem, to apetyt doskwieral mi do bolu. To bylo cos niesamowitego. Straszna meczarnia. Normalnie takie straszne laknienie powinno przejsc po wypiciu szklanki slodzonej herbaty czy wypaleniu papierosa. Kiedys to w moim przypadku skutkowalo. Nagle przestalo skutkowac takie oszukiwanie glodu. Wiedzialam, ile jem i zdawalam sobie sprawe z tego, ze moj organizm nie powinien domagac sie nic wiecej. Glod meczyl mnie strasznie. Tylko w nocy mialam spokoj. Calymi dniami walczylam z glodem. Nie potrafilam sie nad niczym skupic, ale jakos jeszcze nie przychodzilo mi do glowy, ze jestem manipulowana. Dopiero ktoregos dnia, kiedy jakos ten straszny glod przestal mnie dreczyc, usiadlam do obiadu. Glodu nie czulam, ale byla pora obiadu wiec zaczelam go jesc. Po kilku lyzkach zupy zjawil sie znowu ten straszny glod. To uczucie strasznego glodu towarzyszylo mi do konca obiadu. To bylo cos niewyobrazalnego. Zwielokrotnione natezenie laknienia, ktorego nigdy w zyciu nie odczulam bedac glodna nawet po kilku godzinach nie jedzenia. Przez kilka nastepnych dni napady strasznego glodu dopadaly mnie tylko podczas jedzenia. Juz wtedy bylam pewna, ze jestem manipulowana. HAARP bawil sie mna. Poznalam wtedy mozliwosci wplywania na mozg czlowieka odpowiednia czestotliwoscia fali, ktora zdalnie dotykal mnie HAARP, zeby regulowac moje laknienie.
Kiedy HAARP dopadnie jakiegos czlowieka, to przez jakis czas powoduje mu zwiekszone laknienie, co w rezultacie powieksza jego zoladek i po jakims czasie, zeby go wypelnic czlowiek potrzebuje wiecej jedzenia. Organizm nie jest w stanie strawic szybko duzej ilosci jedzenia i dzieki temu zaczyna "pacjentowi" przybywac kilogramow. Sa ludzie, ktorzy pewnie czesto sa nekani przez HAARP-a i dlatego osiagaja monstrualne rozmiary. Ludzie nie zdaja sobie sprawy z tego, ze ktos moze ingerowac w ich mozg i w ich organizm. Jedza, bo czuja glod. Inaczej nie moga go zaspokoic. Od 1956 roku w Ameryce wyroslo juz kilka pokolen grubasow. Na grubasach zarabia gastronomia i przemysl medyczny wiec z uwagi na wplywajace podatki z tych dwoch galezi gospodarki mnozenie grubasow sie oplaca. Umieralnosc sie nie liczy, bo redukcja populacji trwa juz od bardzo dawna.
Od 1960 roku HAARP zaczal dzialac na calym swiecie, ale kiedys skupial sie na krajach w ktorych mozna na chorych ludziach duzo zarobic. Zauwazylam, ze juz w latach 80-tych w Polsce zaczely pojawiac sie grubasy. Plaga anoreksji tez wreszcie Polske dopadla. Ja tez teraz nie mam zadnego apetytu. Moglabym zupelnie nic nie jesc. Zmuszam sie do jedzenia o wyznaczonych porach.
Uwazam, ze trzeba byc bardzo czujnym. Trzeba sie zawsze zastanowic, dlaczego mam na cos apetyt lub, dlaczego go nie mam ? To jest bardzo wazne. Teraz juz miliony ludzi jest kontrolowanych. Kontrolowanie, to jest teraz nalepiej rozwijajacy sie przemysl w krajach anglosaskich, ktore dysponuja takimi instytucjami, jak HAARP, ECHELON czy Raytheon. Bazy tych instytucji sa rozmieszczone na calym swiecie.
Kontrolujmy nasz apetyt. Wydzielajmy sobie jedzenie, bo inaczej zostaniemy okaleczeni. Nauczmy sie kontrolowac HAARP-a.

http://www.youtube.com/watch?v=TKlKhMbK468

http://www.zwiastun2009.republika.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:39, 30 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ty nie cierpisz przypadkiem na brak chłopa?Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zibi123




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 207
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:55, 30 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do HAARP to coś wątpię w te jego cudowne możliwości wpływania na nasze mózgi. Już prędzej pogoda.

I diagnoza goral_-a mnie powaliła Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shepherd




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 439
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:55, 30 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj Gosiu.... jak bardzo Cie kocham, tak bardzo Cie nie rozumie :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dysputant




Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 803
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:00, 30 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oficjalnie proszę o kasowanie prześmiewczych tematów...
_________________
Moja odpowiedź na zaczepki TROLL-i.

http://www.pown.it/3385
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Genezyp_Kapen




Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 303
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:24, 01 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BYŁA TAKA PIZDA JAK RIWIERA na tym forum, jak ja pisałem o żydach on pisał o złych Jezuitach, posprawdzałem koleżkę i oczywiście okazał się dezinformatorem, tutaj widzę kolejną debilkę ! Won skąd pochodzisz !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kredki




Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:57, 01 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Genezyp_Kapen napisał:
BYŁA TAKA PIZDA JAK RIWIERA na tym forum, jak ja pisałem o żydach on pisał o złych Jezuitach, posprawdzałem koleżkę i oczywiście okazał się dezinformatorem, tutaj widzę kolejną debilkę ! Won skąd pochodzisz !



Podawałeś już jakieś szczegóły tej sprawy na forum? Bo może mi umkneło. Ale jeśli nie, to czekam z niecierpliwością.
_________________
Kochaj Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:23, 01 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Genezyp_Kapen napisał:
BYŁA TAKA PIZDA JAK RIWIERA na tym forum, jak ja pisałem o żydach on pisał o złych Jezuitach, posprawdzałem koleżkę i oczywiście okazał się dezinformatorem, tutaj widzę kolejną debilkę ! Won skąd pochodzisz !

Może napisz na ten temat coś więcej, napisz w jaki sposób odkryłeś to, że Rivera to dezinformator i podaj jakieś dowody zanim zaczniesz rzucać pizdami, bo w ten sposób tylko niszczysz własną wiarygodność Rolling Eyes .
A co do Goski, to moim zdaniem jej tematy się nie nadają nawet na forum Kafeterii.
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Genezyp_Kapen




Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 303
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:11, 02 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poczytałem posty Riviery i do takiego wniosku doszedłem, po prostu. Dedukcja
Następnie napisałem do niego na private aby przygotował się do poważnej dysputy odnośnie moich racji a jego. On mi odpisałem w bardzo specyficzny sposób, taki troszkę mentorski że zmarł mu ojciec i że mam odpuścić bo teraz nie pora itd... Odpuściłem, ale zaraz sprawdziłem jego aktywność na forum, okazała się niezmieniona, niczym niezmącona Smile dalej próbował przeciągać na Jezuitów. No i tyle, to już było jakiś czas temu. A potem koleżka nagle zniknął, plum, jak kamfora..

I więcej już nie będę pisał dlaczego, skąd takie wnioski itd.

Wiecie czym jest intuicja ? -> INTUICJA TO WYPADKOWA WIEDZY (DOŚWIADCZENIA) oraz ROZUMU. Czasami warto zawierzyć swojej podświadomości.

Ale ale, tu nie o Riviere chodzi, tutaj chodzi o koleżankę, co spamuje śmieci i głupoty pisze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Genezyp_Kapen




Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 303
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:15, 02 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JEZUUUUUU, pomyliłem się o KiaOra mi chodziło

Sory Riwiera Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:43, 02 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież KiaOra nie zniknął, dalej pisze Laughing
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
C0LD F34R




Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 261
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:54, 06 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak, mogłem się domyśleć, że od połowy XX wieku, wszystkie przypadki otyłości i anoreksji to przez HAARP`a. Przecież to jest niemożliwe, żeby ktoś miał na tyle zrytą psychikę, żeby sam sobie coś takiego zrobił. Ostatnio zauważyłem, że rano strasznie mi się nie chce wstawać do pracy. Ale to tak jak nigdy wcześniej i mam tak już od jakiegoś czasu. Otwieram oczy po 10 minutach dzwonienia budzika i nie mogę się przebudzić. Ale to tak jak nigdy wcześniej... Sterowany jakąś obcą siłą wyłączam ten cholerny budzik i kładę się na drugim boku, spać dalej. Nie mogę już tak dalej, przez HAARP`a ciągle spóźniam się do tyrki. Jak tak myślałem o tym któregoś razu o 3:00 nad ranem na conocnej imprezie, przypalając gibona, to wymyśliłem, że to właśnie przez HAARP nie mogę rano wstać.... We wcześniejszej pracy, na początku XXI wieku już zauważyłem, że niektórzy ciągle się spóźniają... baa już w szkole nawet. Biedacy. Teraz ich rozumiem. A wczoraj to normalnie bolała mnie głowa. Ale to tak bolała mnie głowa jak jeszcze nigdy wcześniej nie bolała mnie głowa. I normalnie bez żadnej przyczyny mnie bolała głowa. Myślę sobie - "HAARP!!! Ja wam dam jebani terroryści." Rozejrzałem się, patrzę, mur ceglany... Brick wall To ja będę decydował kiedy mnie boli głowa, nie oni.

Bad Grin Bad Grin Bad Grin Bad Grin Bad Grin Bad Grin Bad Grin Bad Grin Bad Grin Bad Grin

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:50, 07 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przesmiewcy nasi nie zdaja sobie sprawy z tego, ze wszyscy ludzie na Ziemi wiedza wszystko, co na Ziemi sie dzieje i dlatego nalezy wierzyc kazdemu czlowiekowi, bo tak jest bezpieczniej i normalniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:43, 07 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyczyn otyłości dopatrywałbym się raczej w niewłaściwym sposobie odżywiania droga Małgosiu. Fast - foody, ogromne ilości cukru, niekontrolowane spożycie chemikaliów, przerywane co jakiś czas "dietą" - skutecznie rozreguluje mechanizmy metaboliczne naszego organizmu. Organizm zazwyczaj odkłada zapasy w sytuacji "niepewnego jutra". Dzisiaj wtłaczasz w siebie masę wysoko energetycznego dziadostwa, jutro i pojutrze głodujesz... Organizm musi mieć ciągły dopływ zasilania, więc tworzy sobie bufor przeciwko twoim porywom żywieniowo - dietetycznym.
Nie słyszałem więc o Harpburgerach, Harpspartamie, Harpa-Coli, Harpoladzie, ani Harpnapojach bez Harpcukru. Laughing
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:02, 08 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz waski obraz widzenia i wiedzy, dlatego Twoje dopatrywanie sie jest niekompletne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:12, 08 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeby mieć szeroki obraz widzenia i wiedzy taki jak ma Goska, to jak widać trzeba być co najmniej poważnie chorym na podłożu neurologicznym lub psychicznym Laughing .
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:12, 09 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie pisz, czego nie wiesz !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Nasza waga
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile