W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Forumowy sondaż partii politycznych  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
10 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Odsłon: 2238
Strona: 1, 2, 3, 4   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Na kogo zagłosujesz w najbliższych wyborach ?
PO
3%
 3%  [ 3 ]
PiS
5%
 5%  [ 5 ]
UPR
55%
 55%  [ 49 ]
LPR
0%
 0%  [ 0 ]
SLD lub SDPL
4%
 4%  [ 4 ]
Samoobrona
0%
 0%  [ 0 ]
PSL
0%
 0%  [ 0 ]
Inna partia (w temacie napisz jaka)
4%
 4%  [ 4 ]
Nie będę głosować na nikogo (napisz dlaczego)
26%
 26%  [ 24 ]
Wszystkich Głosów : 89

Autor Wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:13, 27 Lis '08   Temat postu: Forumowy sondaż partii politycznych Odpowiedz z cytatem

Jest już jeden sondaż na temat tego na czy ktoś chce głosować na UPR. Ale ciężko to określić jeśli nie poznamy zapatrywania forumowiczów w stosunku do wszystkich partii.

Proszę głosować i komentować.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1867
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:59, 27 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie będę głosował na nikogo.
pora chyba zmienić aktualny system a nie tkwić w tym bagnie które nazywają demokracją i rotacje przy korycie.
chciałbym aby istniała wrzechobecna równość. nie wiem jak to zrobić ale nad projektem koła też pare tysięcy lat myśleli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:04, 27 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

INNA czyli PROJEKT VENUS Smile Smile Smile
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:28, 27 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

p4lm napisał:
nie będę głosował na nikogo.
pora chyba zmienić aktualny system a nie tkwić w tym bagnie które nazywają demokracją i rotacje przy korycie.
chciałbym aby istniała wrzechobecna równość. nie wiem jak to zrobić ale nad projektem koła też pare tysięcy lat myśleli.

Taaa wszechobecna równość. Wierzysz w takie bajki? Stwórzmy społeczeństwo złożone z klonów, może wtedy będzie "równość". Ludzie są różni i zawsze tak będzie. W historii ludzkości testowane były wszystkie możliwe systemy polityczne. Tutaj się więcej nie wyczaruje, to nie odkrycia naukowe. Że też ludzie nadal wierzą w jakieś 3 rozwiązania. Później nie dziwne, że łapią się na takie upgradeowane na potrzeby XXI wieku techno-kolektywistyczne utopie jak Project Venus.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1867
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:32, 27 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goldbug nie podam ci zadnego wyjasnienia bo go nie znam. czasem tak jest ze wszystko jakos samo sie uklada tylko trzeba tego chciec, a od samej swiadomosci czegos do porzadania tego to tez dluga droga. moge tylko sie zasugerowac przykladem canady. tam jest ten sam system co na calej planecie, ale juz tam mentalnosc ludzi jest inna. nie ma podzialow ze wzgledu na majatek.
czy sie wiecej wyczaruje?
tutaj sky is the limit pamietaj o tym
czy jestes w stanie mi odpowiedziec np. kiedy przestana byc bite rekordy w biegu na 100m?(to jest akurat dana skończona, ale sa na tej planecie wartosci nieskonczone jak np. mozliwosci)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rabarbar




Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:39, 27 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie będę głosował, bo nie widzę sensu,
politycy nic nie zmieniają oprócz fasady
społeczeństwo jest chore i nie wyleczy się go poprzez zmianę władzy
to że ludzie są różni, jak goldbug twierdzi, to wiemy wszyscy
tylko, że więcej u nas podobieństw niż różnic, mało kto zauważa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pablo-ya




Dołączył: 16 Lut 2008
Posty: 179
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:27, 27 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie będę głosował dlatego że obecny system nie jest moim systemem. Po co ktoś ma rządzić mną skoro najlepiej będzie gdy to ja będę decydował o sobie. Nie chcę by jakiś patałach rządził mną, bo chcę być wolny. Nie chcę dobrowolnie oddawać swojej wolności w ręce innych.

Nigdy żaden polityk nie zrealizował tego czego chcą ludzie. Bo to nawet nie wynika z definicji polityki. Polityk reprezentuje swoje interesy nie moje. Wiec nie będę oddawał w jego ręce swojego losu.

Od zawsze było tak że politycy byli po jednej stronie barykady, a my po drugiej. Tak naprawdę to oni są naszymi wrogami. I do puki tego nie zrozumiemy zawsze będą krok przed nami. Najważniejsze jest znać swojego wroga. Nie od dziś wiadomo że jawny wróg jest lepszy niż pozorny przyjaciel.

Ktoś powie że anarchia to utopia. Gówno prawda. To ja go zapytam czy kiedyś tak na serio się nad tym zastanawiał?? Prawdziwa demokracja, taka z prawdziwego zdarzenia jest utopią przy anarchii. Tylko politycy wmówili nam że bez nich nie damy sobie rady, a tak na prawdę to oni nie dadzą sobie rady bez nas.

Każda władza dąży tylko do tego żeby się umacniać, więc czemu mam jej pomagać??

Komunizm.
Nikt nie zauważył że komunizmu nigdy nie było. Ani w Polsce a ni nigdzie na świecie. Nigdy.
Ludzie jeszcze nie dojrzeli do komunizmu.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany, nie zajrzy tutaj - http://fa.most.org.pl/?go=manifest - warto.
_________________
http://fa.most.org.pl/obrazki/bannery/logo.jpg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
otelodreiP




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:12, 28 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goldbug napisał:
Później nie dziwne, że łapią się na takie upgradeowane na potrzeby XXI wieku techno-kolektywistyczne utopie jak Project Venus.



Zaraz zaraz zmieniles zdanie ? Wink

UPR jedyna partia, ktora chce obnizyc/zniesc podatki reszta jest dla mnie nie istotna,
Wara biurokratom od mojej kasy.

Jak widac po sondazu 1.5%-owy elektorat rzadzi na tym forum Smile
_________________
Czego sie nie dotkne to spierdole !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:44, 28 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oczywiscie nie bede glosowal na zadna partie. tak jak to pisalem wielokrotnie uwazam iz zyjemy w systemie monopartyjnym co zostalo udowodnione przez prawie 20 lat "demokracji". tą metapartie nazwalem "PPdK - Partia Prących do Koryta" a ugrupowania ktore udaja niezalezne partie sa zaledwie jej frakcjami. nasza rzeczywistosc to przedstawienie dla idiotow. prawdziwa wladza to media. to one ugniataja swiadomosc motlochu jak ciasto pozwalajac na odzieranie go z kolejnych praw wywalczonych przez stulecia. jedynym wyjsciem z tego kanalu jest masowe podniesienie swiadomosci. innymi slowy globalne przebudzenie. nie wiem czy i kiedy do tego dojdzie. ale zyjemy w dziwnych czasach wiec wszystko jest mozliwe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:22, 28 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również nie głosuję.
To pieniądze decydują o wyniku wyborów.
Zwycięża jedna z dwóch najbardziej rozreklamowanych partii.
Ta która opłaci sondaże, i inne formy reklamy.

Polacy okazują się dziś bardziej bezmyślnym bydłem niż za komuny.
Za komuny Milicja musiała niektórych dowozić do wyborów siłą.
Dziś udało się osiągnąć stan, że cielątka idą do wyborów same.
Wysoki procent frekwencji, świadczy o sukcesie polityków,
i o efektach ich metod manipulacyjnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:28, 28 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Pierdoleto

Przecież ja od początku krytykowałem Project Venus. Nie wiem o co ci chodzi.
_________________
arrow Mossad did 9/11, ALL THE PROOF IN THE WORLD!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
otelodreiP




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:36, 28 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goldbug napisał:
@Pierdoleto

Przecież ja od początku krytykowałem Project Venus. Nie wiem o co ci chodzi.


Nie o nic mi nie chodzi spokojnie cos mi sie pojebalo Wink
_________________
Czego sie nie dotkne to spierdole !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczesiekk




Dołączył: 28 Paź 2008
Posty: 286
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:53, 28 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najprosciej wszystko olac, ale jakby sie okazalo ze cos sie powoli zmienia, to wielu by mowilo, ze to ich zasluga bo glosowali na UPR. Nie sprobujesz to sie nie dowiesz - proste. Nie mamy nic do stracenia a biernoscia nic nie zdzialamy =)
_________________
Prawdę swą głoś spokojnie i jasno, słuchaj też tego co mówią inni, nawet głupcy i ignoranci, oni też mają swoją opowieść.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1867
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:19, 28 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie oddanie głosu to nie bierność.
W mediach właśnie się utarło takie powiedzenie - idź głosuj bo inni zrobią to za ciebie. Gówno prawda. Jakby sie wszyscy zbuntowali to te świnie by w końcu coś popracowały
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:18, 28 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powyższy post jest wyjątkowo słuszny ! Coraz więcej takich manipulacyjnych fraz się tworzy, by w ludziach wzbudzić obywatelski, psiamać, obowiązek. Kompletne zero frekwencyjne wzbudziłoby drastyczny, twórczy ferment. I albo rząd użyłby siły, albo te skurwysyny wreszcie wzięłyby się do jakiejś pracy. Po takim społecznym zrywie, byłoby barrdzo ciekawie, ale nie ma siły, by to uskutecznić. Jak przekonasz chodzące zmanipulowane manekiny, by nie polazły po mszy głosować ?

ps: Dlaczego obstawiam brak głosu wyborczego ? Bo pobieżna znajomość sytuacji każe pojąć, że absolutnie żaden mający znaczenie polityk, nie będzie nic robił dla swojego narodu. Idealiści i ludzie uczciwi nie dostają się do rządu. Wy na tym forum, powinniście przynajmniej to bardzo dobrze wiedzieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:19, 28 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem przekonana że UPR chce pozyskać elektorat ludzi młodych poprzez internet. To zaczyna być modne, a po tym jak Obama odniósł zwycięstwo podobno właśnie dzięki internetowi, jeszcze bardziej. Dlatego nie zdziwiłabym się, gdyby na różne forum wchodzili opłacani ludzie, w celu przyciągania do pewnych partii. Wiem że coś takiego istniało na onecie, wirtualnej polsce i innych. Byli werbowani przez niektóre partie prawicowe i opłacani aby pisali różne bzdury.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:35, 28 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuszna uwaga, bo zapewne tak jest.
Na pewno opłacają sondaże.
Modne też były ostatnio testy. Odpowiadałeś na pytania, i wychodziło ci na jaką partię masz głosować. Smile

Zagadka.
Kto mi odpowie na pytanie:
"Dlaczego za komuny Milicja dowoziła na wybory siłą" ?
Przecież i tak wybory były fałszowane,
i głosy się nie liczyły.
Dlaczego tak bardzo im zależało, aby ludzie mimo wszystko poszli ? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
otelodreiP




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:36, 28 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara napisał:
Jestem przekonana że UPR chce pozyskać elektorat ludzi młodych poprzez internet. To zaczyna być modne, a po tym jak Obama odniósł zwycięstwo podobno właśnie dzięki internetowi, jeszcze bardziej. Dlatego nie zdziwiłabym się, gdyby na różne forum wchodzili opłacani ludzie, w celu przyciągania do pewnych partii. Wiem że coś takiego istniało na onecie, wirtualnej polsce i innych. Byli werbowani przez niektóre partie prawicowe i opłacani aby pisali różne bzdury.


A ty jestes tego doskonalym przykladem...
_________________
Czego sie nie dotkne to spierdole !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:59, 29 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i teraz podejrzenie padnie na wszystkich, ktorzy wspieraja UPR..oj Lara..manipulujesz

wogule zauwazylam, ze strasznie ciezko ci jest uwierzyc w to, ze kobieta moglaby popierac JKM..no jak to..? przeciez to kobieta! a solidarnosc jajnikow..?! MA byc feministka!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:14, 29 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie głosowałem i nigdy nie będę głosować. Jestem anarchistą. Jeżeli sami nie nauczymy się szanować siebie nawzajem żaden system nie rozwiąże tego problemu za nas. Odpowiedzialność nie jest kwestią zbiorową tylko indywidualną.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:42, 29 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aqualinespirit napisał:
Nigdy nie głosowałem i nigdy nie będę głosować. Jestem anarchistą. Jeżeli sami nie nauczymy się szanować siebie nawzajem żaden system nie rozwiąże tego problemu za nas. Odpowiedzialność nie jest kwestią zbiorową tylko indywidualną.


@Aqualinespirit
Taaa i wszyscy żyli długo i szczęśliwie. Idź wytłumacz potrzebę odpowiedzialności indywidualnej recydywistom z całą pewnością uszanują te twoje anarchistyczne utopie. O niczym innym nie marzą. Nawet organizowanie się ludzi w ramach plemion było swoistym system.

A co do spiskowej teorii Lary to już lekka przesada. UPR jest partią utrzymującą się z datków ich członków. Nie trzeba nikogo opłacać bo nawet nie ma z czego. Myślisz, że Ron Paul Revolution też było nakręcane przez opłacanych klakierów, czy był to raczej spontaniczny viralny ruch, który sam zyskał momentum. Zwyczajnie większość osób w jakiś tam sposób identyfikująca się z UPRem sama prowadzi działania promocyjne w tym kierunku tak samo jak robią to osoby z tego forum próbujące informować o NWO. Przecież o teoriach spiskowych też się zrobiło ostatnio głośno w sieci? Czyżby ktoś opłacał tych "krzykliwych" spiskomaniaków Laughing. Taka sam pusta logika jak przy twoich insynuacjach z UPRem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rabarbar




Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:11, 29 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
A co do spiskowej teorii Lary to już lekka przesada. UPR jest partią utrzymującą się z datków ich członków. Nie trzeba nikogo opłacać bo nawet nie ma z czego. Myślisz, że Ron Paul Revolution też było nakręcane przez opłacanych klakierów, czy był to raczej spontaniczny viralny ruch, który sam zyskał momentum. Zwyczajnie większość osób w jakiś tam sposób identyfikująca się z UPRem sama prowadzi działania promocyjne w tym kierunku tak samo jak robią to osoby z tego forum próbujące informować o NWO. Przecież o teoriach spiskowych też się zrobiło ostatnio głośno w sieci? Czyżby ktoś opłacał tych "krzykliwych" spiskomaniaków Laughing. Taka sam pusta logika jak przy twoich insynuacjach z UPRem.


i kto to krzyczy, ten sam co porównywał Projekt Venus z doktryną lucyferiańską
czy Tobie wolno utożsamiać ruch taki czy owaki z takim który twoim zdaniem grozi wolnemu myślicielstwu, a przy tym samym upierać się, że wspieranie UPR'u nie niesie żadnych zagrożeń

jaką w twoich pisaniach jest wiarygodność, skoro samokrytycyzmu w niej nie doświadczam
zastanów się, bo jak co to twoje gadanie, zwolenników ulubionej partii zbłądzonych, nie przysporzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:36, 29 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z takim podejściem to najlepiej niczego nie wspierać bo, zawsze istnieje prawdopodobieństwo, ze wspierane ugrupowania, czy poglądy w założeniu mają inne niecne cele i można się mylić. Tylko, że później jest wynik jaki jest. Nie głosuję ... system jest zły... potrzeba koletywistycznego futuro-neokomunizmu typu Project Venus ... bla bla bla

A moje pisanie może przysporzy zwolenników, może nie przysporzy obojętne jest mi to czy przybędzie jakiś voter czy nie. Może mam z tego powodu, nic nie pisać Smile, tak samo jak inni popierający UPR? Kto ma swoje zdanie to nie będzie się patrzył na to co jakiś tu zwolennik UPR jeden czy drugi napisał tylko sam zdecyduje, czy lepiej głosować na te same skompromitowane partie promujące agresywnie integrację POlski z NWO Superpaństwem Europa, czy może jedną z nielicznych, o ile nie jedyną z tych wyraźniejszych która od lat mówi to samo i chce zachować niepodległość Polski. Oczywiście można nie głosować i czekać na cud ... jak elektrat Donka Smile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:23, 29 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goldbug napisał:
[...]
Taaa i wszyscy żyli długo i szczęśliwie. Idź wytłumacz potrzebę odpowiedzialności indywidualnej recydywistom z całą pewnością uszanują te twoje anarchistyczne utopie. O niczym innym nie marzą. Nawet organizowanie się ludzi w ramach plemion było swoistym system. [...]


Co mam tłumaczyć? Tu nie ma nikomu nic do tłumaczenia.
Jeżeli ktoś krzywdzi moich bliskich ja reaguje wobec własnego uznania, emocji - akcją przeciw temu komuś. To jest odpowiedzialność i konsekwencja. Zarówno jego wobec jego czynów jak i moja wobec moich, bo moje czyny też będą wywoływać czyjąś reakcję. To jest prosta zasada akcji i reakcji. Tłumienie emocji i odstępowanie od wymierzania kary za swoje krzywdy według swojego uznania jest niezdrowe i nie pozwala ludziom wziąść odpowiedzialności za swoje czyny.
Nie ma czegoś takiego jak wszyscy żyli długo i szczęśliwie. Do momentu kiedy na białej kartce nie narysujesz czarnej kropki nic na tej kartce nie masz. Im więcej wzorów zaczynasz rysować czarną farbą tym bardziej skomplikowane wzory się tworzą względem białego pola. Wieczny stan dobrobytu, szczęścia czy jakiejkolwiek innej formy egzystencji utopijnego doświadczania przyjemnych uczuć będąc jednocześnie pozbawionym uczuć negatywnych ma tyle samo znaczenia co pusta kartka. Musi być układ odniesienia i kontrast. I zawsze - nawet w ekonomii - to czego mamy mniej jest tym czego bardziej pożądamy.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rabarbar




Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:45, 29 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@goldbug
przypuśćmy że społeczeństwo polskie zechce odstąpić od UE
czy Twoim zdaniem stanie się to dzięki 'reprezentującym' naród politykom?
czy raczej większościowemu przyzwoleniu obywateli?
czy politycznie podzielone społeczeństwo, jest w stanie osiągnąć jednomyślność w tak istotnej sprawie jaką jest odejście od UE?

może na początku powinienem inne pytanie zadać:
czy w ogóle odstąpienie Polski od UE jest możliwe?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2, 3, 4   » 
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Forumowy sondaż partii politycznych
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile