W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Czwarta Rzeczpospolita - państwo policyjno religijne   
Podobne tematy
Ło kurwa ja pierdolę 488
Tajne służby we współczesnej Polsce99
Poszukujemy foty agenta, który wrobił Sawicką 79
Pokaz wszystkie podobne tematy (38)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
42 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 64355
Strona:  «   1, 2, 3 ... 19, 20, 21 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy boisz się "Czwartej Rzeczpospolitej"?
Tak - boję się o przyszłość naszego kraju
51%
 51%  [ 69 ]
Raczej nie - trudno żeby było gorzej
24%
 24%  [ 32 ]
Nie - wolę Czwartą RP niż tą co była przed nią
24%
 24%  [ 32 ]
Wszystkich Głosów : 133

Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:02, 12 Kwi '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy o tym pisaliśmy, ale na wszelki wypadek wkleję.

W zeszłym roku pisiory znowelizowały Kodeks Wykroczeń.
Dodali zapis, że jak ktoś nie wykonuje poleceń policjanta w czasie gdy prowadzi on jakieś "czynności", to podlega karze z aresztem włącznie.

Jeszcze rozumiem umyślne utrudnianie pracy funkcjonariusza. Ale więzienie za nie wykonywanie poleceń jakiegoś trepa bez szkoły, to już jest chyba z deka przesada? Myślałem, że niewolnictwo już dawno zostało zniesione, a tu nagle przyszła nowa czwarta RP i przywróciła stare dobre kolonialne tradycje. Z tym, że w roli Murzynów teraz są Polacy Smile


W kodeksie wykroczeń pojawił się nowy przepis. Jeśli nie wykonasz poleceń policjanta możesz nawet trafić do aresztu
20 października 2020

Polska Policja przypomina o ważnej zmianie w przepisach. W tym roku w Kodeksie Wykroczeń pojawił się ważny zapis dotyczący funkcjonowania pracy służb mundurowych. Nowe przepisy mówią, że kto umyślnie utrudnia pracę funkcjonariuszy lub odmawia wykonywania poleceń służb, może nawet trafić do aresztu. Szczegóły w artykule poniżej.

Czy wiesz, że od tego roku w prawie wykroczeń pojawił się nowy przepis? Jest to art. 65a kw, który wprowadzony został przez ustawodawcę, po to by między innymi funkcjonariuszom Policji zwiększyć możliwości skutecznego wydawania poleceń, na przykład podczas prowadzonych interwencji, prowadzonych oględzin itp - przypomina Komenda Główna Policji.

całość: https://warszawa.naszemiasto.pl/w-kodeks.....c1-7955181
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1772
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:25, 12 Kwi '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Nowe przepisy mówią, że kto umyślnie utrudnia pracę funkcjonariuszy lub odmawia wykonywania poleceń służb, może nawet trafić do aresztu. Szczegóły w artykule poniżej.[/b]

Przepisy tego rodzaju płodzi umysł nastawiony na stosowanie przemocy. Takiemu komuś wydaje się, że wydana komenda musi być precyzyjnie jednoznaczna.
W efekcie, jeśli typek w mundurze zacznie się wymądrzać, należy odmowę wykonania jakiegokolwiek polecenia tłumaczyć troską o bezpieczeństwo typka i swoim lub tym, że rozumienie jego poleceń było odbierane w sposób odwrotny, bo takim się nam' wydawało.
Wiadomo jednak, że wysłany na ulicę prędzej czy później użyje siły, bo ostatecznie o to właśnie chodzi. Ważne by zachować spokój, wtedy obrona przed wariatami jest skuteczniejsza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rabarbar




Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:41, 12 Kwi '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Nowe przepisy mówią, że kto umyślnie utrudnia pracę funkcjonariuszy lub odmawia wykonywania poleceń służb, może nawet trafić do aresztu.


Czyli co, jeśli odmówię zaprzestania filmowania funkcjonariuszy publicznych to mogą mnie za to zamknąć, tak?

Czy to czasem nie koliduje z prawem jakie istniało przed tym, z prawem pozwalającym na rejestrowanie poczynań 'psów' i im podobnych?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1994
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:31, 20 Kwi '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chuje pierdolone z US na Mokotowie wyjebały mi spółkę z vatu, czujecie? Od klienta się dowiedziałem, że nie ma mnie na białej liście, kiedy chciał dokonać płatności. Powodem było to że ponoć nie odpowiedziałem na jakieś ich pismo, gdzieś posiałem te żółte karteczki wiecie z nadania pisma z odp. Pismo do nich oczywiście nie dotarło, oni uznali że nie odpowiedziałem i jeb. I teraz najlepsze. Księgowa dosłała biegiem to co było wysłane poprzednio, ale szanowny żydowski okupant wymyślił że przy okazji zrobi kontrole kwitów z ostatnich lat. PRZY OKAZJI KURWA!!! A kasa ze sprzedaży nie wpływa. Zapowiedziałem kurwiszonowi pozew cywilny i że nie przepuszczę tej zniewagi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:59, 20 Kwi '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie filmujesz policjanta, tylko:

Rejestrujesz jako sumienny obywatel popełniane wykroczenie,
lub przestępstwo, celem zgłoszenia go organom ścigania.

Do tego nie tylko masz prawo ,
ale nawet OBOWIĄZEK!

Na dodatek jako pobożny katolik unikasz popełnienie grzechu zaniechania! Very Happy
_________________
JerzyS
"Prawdziwa wiedza to znajomość przyczyn."
Arystoteles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:38, 23 Kwi '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem fanem PO ani Tuska. Mimo wszystko ręce opadają:
Cytat:
Przez blisko 7 lat sprawował funkcję premiera RP, następnie wyjechał do Brukseli, aby objąć stanowisko Przewodniczącego Rady Europejskiej.

Walcząc o reelekcję uzyskał poparcie wszystkich krajów Wspólnoty oprócz Polski - do wyniku 27:1
https://wiadomosci.wp.pl/donald-tusk-swi.....357481888a
Rudy może mieć rację nawet gdy nie ma racji:
Cytat:
Polskość to nienormalność
https://www.google.pl/amp/s/wiadomosci.g.....dy-nie.amp
Całość eseju dlaczego Polska to wojna: http://www.miesiecznik.znak.com.pl/6792011donald-tusk-polak-rozlamany/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1994
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:25, 24 Maj '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i teraz ciekawostka z pierwszej ręki. US dla Warszawy Centrum proceduje ponad 1000 pism o przywrócenie firm do listy czynnych podatników vat. Nie będę się rozpisywał ale w skrócie to jest ban na działalność bo nikt ci nie zapłaci fv (każdy przed płaceniem ma obowiązek sprawdzić kontrahenta i widzi że jest zawieszony. Jeśli nie sprawdzi i zapłaci to fv nie może ująć w koszty i jeszcze zapłaci vat za zawieszonego) No ale teraz kurwa najlepsze.

Wiecie czemu i skąd taka kolejka? Otóż wszyscy wiszą z tytułu NIE UDZIELENIA ODPOWIEDZI NA WIELOKROTNE ZAPYTANIE Z URZĘDU!
Kumacie kurwa? US np pisze do was czy oby na pewno macie wciąż działalność pod danym adresem. Myślisz sobie, pierdole po chuj będę odpowiadał na takie farmazony. I o to nagle dostajesz zawieszony VAT.

Rozpierdalają przedsiębiorców bez większego powodu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:21, 25 Maj '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korpo totalitaryzm wychyla łeb.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krycha




Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 947
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:39, 05 Cze '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.naturalnews.com/2021-06-04-e.....close.html
Cytat:
Upadek gospodarczy: 8 znaków, że jest blisko
1. Nieregularna aktywność na giełdzie (np. bitcoin?)
Za każdym razem, gdy zauważysz wzorzec niesamowitych wzlotów, po których następują równie niewiarygodne dołki, lub wzrosty i spadki rynku bez żadnego określonego rymu lub powodu, powinno to poinformować Cię, że inwestorzy i inne finansowe giganty podejmują własne ruchy, aby przygotować się na to, co nadchodzi. To znaczy, że ty też powinieneś!

2. Uciekający rząd. Dług
Gdyby na tej liście była kiedykolwiek pewna pewność, byłaby to skłonność rządu do wydawania pieniędzy, których nie mają. Dług publiczny idzie tylko w jednym kierunku.

Rządowe rozwiązanie problemu braku pieniędzy zawsze polegało po prostu na dodrukowaniu większej ilości pieniędzy, a to nie powoduje jedynie wzrostu inflacji. Co więcej, rząd ma ulubioną strategię radzenia sobie z deficytami poprzez „okradanie Piotra, by zapłacić Pawłowi”, przysłowiowo.

To nadweręży budżety i tak już nadwyrężone do rozerwania i będzie przerzucać coraz większe obciążenia podatkowe na obleganych obywateli.

Jest to jeden z symptomów zbliżającego się upadku gospodarczego, który łatwo przeoczyć lub całkowicie zignorować, ponieważ, jak wspomniano, rząd pozornie nigdy nie jest wolny od długów.

Nie daj się zwieść! Korekty stawek federalnych, przestoje i inne tego typu wtrącanie się to znak, że kończą im się opcje i wkrótce domek z kart runie.

3.Banki zwiększają ryzykowne praktyki kredytowe
4.Masowe zamknięcie zakładów produkcyjnych i detalicznych
5. Spowolnienie lub brak nowych inwestycji budowlanych
Kiedy gospodarka jest zdrowa i wszystko idzie dobrze, zauważysz na niebie żurawie. Dźwigi na niebie podnoszące ładunki oraz place budowy pełne ruchliwych pracowników to zawsze dobry znak, ponieważ oznacza to, że ludzie, firmy i inne interesy potrzebują miejsca na ekspansję.
Prawdą jest również coś przeciwnego: ostry kryzys, a nawet całkowity brak budownictwa oznacza, że ​​gospodarka nie jest zdrowa.
6. Duży wzrost bezrobocia
7. Spadek realnych dochodów rodziny
8. Szał rosnących cen towarów i usług
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Niewolnon




Dołączył: 10 Kwi 2020
Posty: 62
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:28, 08 Cze '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://web.archive.org/web/202106071213.....ej/n7tn288

https://businessinsider.com.pl/firmy/e-doreczenie-i-narodowa-skrzynka-mailowa-od-poczty-polskiej/n7tn288 napisał:

Poczta Polska od 1 lipca wprowadzi nową usługę - e-doręczenie. Dzięki niej obywatele będą mogli korzystać z skrzynki mailowej Poczty Polskiej. Projekt pochłonie z budżetu 500 mln zł rocznie, ale usługa będzie bezpłatna dla obywateli.

Od lipca każdy obywatel będzie mógł zdecydować, czy chce otrzymywać urzędowe pisma w dotychczasowej formie, czy może woli je odbierać na swoim komputerze czy smartfonie.

Narodowa skrzynka e-mail będzie publiczną platformą, do której dostęp będą mieli wszyscy Polacy. Pojemność każdego konta będzie wynosić 1 GB. Aby uzyskać dostęp do państwowego adresu e-mail, trzeba będzie złożyć specjalny wniosek.

- Usługa e-doręczenia będzie nie tylko dobrowolna, ale też bezpłatna dla obywateli. Co ważne, e-doręczenie będzie prawnie równe z wysłaniem tradycyjnego listu poleconego za potwierdzeniem odbioru lub doręczeniem osobistym - podaje w komunikacie Poczta Polska


Zadarmowe za jedyne 500mln PLN rocznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1994
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:00, 29 Wrz '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://businessinsider.com.pl/wiadomosc.....mp;utm_v=2

Ha ha znowu kurwa nowe dowody. Sorry kurwa ale ja tam pierdolę te ich dowody. Odkąd mi przecięli mój piękny książeczkowy zielony dowód osobisty to od tamtej pory już chyba ze 2 albo 3 nowe miałem. Teraz mam to w dupie a jak chcą to sobie mogą zabrać odcisk mojego prawego prostego na swoje parchate masońskie kinole. Pierdolcie się żydowskie kurwy!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:34, 20 Cze '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zagórski: Straż Graniczna też „bez żadnego trybu”

Był wtorek, 4 kwietnia. chrześcijanie przygotowywali się do świąt, trwał na dobre Ramadan. Grupa funkcjonariuszy Straży Granicznej z Przemyśla wdarła się na teren uczelni w Wołominie. Na pierwszy ogień poszedł najstarszy z wyglądu funkcjonariusz.


– Straż Graniczna! Nie ruszać się! – krzyczał do przerażonych pracowników dziekanatu szkoły. Za nim do pomieszczenia wkroczyło 6 kolejnych mundurowych. Brawo! Element zaskoczenia jak z podręcznika. Tak jak uczyli na szkoleniu.

O tym jednak, że szkoły wyższe mają zagwarantowaną Konstytucją autonomię, a wejście na teren uczelni wymaga uprzedniej zgody rektora, nie uczyli. Bo właściwie na co to? Jest klepnięte przez „proroka” postanowienie o zatrzymaniu rzeczy, to kiego grzyba chcecie?

Strażnicy po wylegitymowaniu pracowników uczelni przystępują do przeszukania. Wezwanie, zgodnie z Kodeksem, do dobrowolnego wydania rzeczy ich nie obchodzi. Oni mogą bez żadnego trybu. Tego nie było na szkoleniu, ale przykład idzie z góry.

Najważniejszy jest cel, a tym celem jest „zorganizowana grupa przestępcza popełniająca przestępstwa o charakterze imigracyjnym”.

Najstarszy wiekiem funkcjonariusz rozsiada się na kanapie w gabinecie rektora. Zaczyna swoją przemowę: co on by nie zrobił z obcokrajowcami. Palcem wskazuje na zdjęcie rektora z ambasadorem Arabii Saudyjskiej i chorągiewkę z flagą Arabii.

– He, he! Dostaliście to od nich? Do dziesiątego pokolenia tych arabusów bym deportował z Unii Europejskiej, bez dyskusji – peroruje.


czytaj dalej: https://myslpolska.info/2023/06/20/zagor.....ego-trybu/


Swoją drogą ostatnio oglądałem bardzo dobry program, w którym Scott Ritter podnosi dokładnie ta sama kwestię - że Polacy, zwłaszcza służby graniczne, to najwięksi rasiści w Europie.
https://youtu.be/2aIzTQ8zP_I?t=1201

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:40, 21 Cze '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Najstarszy wiekiem funkcjonariusz rozsiada się na kanapie w gabinecie rektora. Zaczyna swoją przemowę: co on by nie zrobił z obcokrajowcami. Palcem wskazuje na zdjęcie rektora z ambasadorem Arabii Saudyjskiej i chorągiewkę z flagą Arabii.

– He, he! Dostaliście to od nich? Do dziesiątego pokolenia tych arabusów bym deportował z Unii Europejskiej, bez dyskusji – peroruje.

Czyli chcą powiedzieć, że funkcjonariusz państwowy podczas wykonywania czynności służbowych pozwolił sobie na taka uwagę , rozsiadając się na kanapie w gabinecie rektora Laughing , oczywiście rektor nie zgłosił tego incydentu .

I nie żebym ich bronił ( SG bo tam służyłem ponad 20 lat temu ), tam nie ma specjalnie rasistów, specyfika pracy jest tak że można się nabawić "niechęci" do danej nacji tak jak ja nabawiłem się "niechęci" do cyganów wykorzystujących małe dzieci do żebrania, podających im jakieś substancje odurzające, okaleczając je itd. Natomiast jest dużo nadgorliwych tumanów to jest cały problem, a ja miałem problem z wykonywaniem debilnych rozkazów, nie mogłem nauczyć się prawa użycia broni ( to taka skrócona instrukcja jak 10 przykazań ) i nie mogli mi przydzielić pistoletu ( P-83 ), więc kurwa dostałem kałacha Laughing , to są absurdy takich instytucji.

I nie wszyscy byli w tej Straży sprzedajnymi kurwami, bo gdyby tak było to bym miał wyrok za posiadanie zioła na jednostce, a chuj wie co by mi jeszcze dojebali, spokojnie handel.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:15, 21 Cze '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
Cytat:
Najstarszy wiekiem funkcjonariusz rozsiada się na kanapie w gabinecie rektora. Zaczyna swoją przemowę: co on by nie zrobił z obcokrajowcami. Palcem wskazuje na zdjęcie rektora z ambasadorem Arabii Saudyjskiej i chorągiewkę z flagą Arabii.

– He, he! Dostaliście to od nich? Do dziesiątego pokolenia tych arabusów bym deportował z Unii Europejskiej, bez dyskusji – peroruje.

Czyli chcą powiedzieć, że funkcjonariusz państwowy podczas wykonywania czynności służbowych pozwolił sobie na taka uwagę , rozsiadając się na kanapie w gabinecie rektora Laughing , oczywiście rektor nie zgłosił tego incydentu .

Na pewno zgłosił - już sam wjazd na teren uczelni bez pozwolenia rektora. Nawet za komuny tego nie robili.

Z tym że co z takiego zgłoszenia wyjdzie?
Nawet jeśli dokładnie tak było, to i tak gówno mu zrobią, bo przecież nie zrobił niczego stricte nielegalnego, ino okazał swoje buractwo. Zwłaszcza że na pewno był tam z polecenia jakiegoś polityka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:53, 21 Cze '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co bedzie z tymi mandatami w Polsce ? Ktos oszalał !!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 19, 20, 21
Strona 21 z 21

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Czwarta Rzeczpospolita - państwo policyjno religijne
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile